کودک درون

کودکان‌طلاییِ جنین
کودکان‌طلاییِ کودک
کودکان‌طلاییِ نونهال
کودکان‌طلاییِ نوجوان
کودکان‌طلاییِ جوان
کودکان‌طلاییِ بزرگسال
کودکان‌طلاییِ میانسال
کودکان‌طلاییِ سالمند

نماهنگ انگیزشی کودکان طلایی

نماهنگ انگیزشی کودکان طلایی
چکیده این محصول : انتشار : 1394/01/15 14 نظر 6,591 بازدید

نماهنگی برای برانگیختن انگیزه ی کودکانی که می خواهند، کودکانی شاد، موفق، با اعتماد به نفس و در نهایت کودکان طلایی باشند

 

نماهنگی برای برانگیختن انگیزه ی کودکانی که می خواهند، کودکانی شاد، موفق، با اعتماد به نفس و در نهایت کودکان طلایی باشند

 

قسمتی از متن آهنگ

 

امروز از اون روزاییه     که جای تو توش خالیه     نگو نمی تونم پاشم

امروز از اون روزاییه     که هر کاری کنی عالیه     نگو نمی تونم پاشم

پاشو، تو هنوزم می تونی بهترین باشو    چون خدا بهت داده خوشبختیاشو

پس بیا دست همو بگیریم با هم بگیم     ...

 

 

 

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از محصولات زیر نیز استقبال کرده اند

بسته آموزشی نابغه‌های کوچک (تولد تا 7 سالگی)

بسته آموزشی نابغه‌های کوچک (تولد تا 7 سالگی)

کودکان، همگی نابغه متولد می‌شوند و در بسیاری مواقع تنها کافی است در آنها زمینه های رشد و شکوفایی شناسایی و فراهم شود تا آنها بتوانند در زندگی خود بدرخشند. اما باید بخاطر داشته باشید که این دوران طلایی چندان پایدار نیست و قبل از آنکه فرصت را از دست بدهید باید اقدام کنید.

بسته آموزشی طراحی فرزند - تولد تا 4 سالگی

بسته آموزشی طراحی فرزند - تولد تا 4 سالگی

این بسته آموزشی بطور کامل به مسائل تربیتی و آموزش مسائلی چون پرورش خلاقیت کودک شما از بدو تولد تا 4 سالگی می‌پردازد. و البته که شما عزیزان می‌توانید حتی بصورت تخصصی نیز از این آموزش‌ها بهره بگیرید و در دوراه اختصاصی طراحی فرزند نیز استفاده کنید. این محصول مناسب والدینی است که می‌خواهند کودکشان را متناسب با آموزش‌های روز پرورش دهند.

بسته آموزشی طراحی فرزند-4 تا 7 سالگی

بسته آموزشی طراحی فرزند-4 تا 7 سالگی

بعنوان پدر و مادر متفاوت به غیر از موارد نیازهای اولیه‌ی کودکمان مانند ( خوراک، پوشاک و ..) می‌بایستد به یک تربیت موثر اهمیت ویژه‌ای بدهیم، تا بتوانیم فرزندانی متفاوت و موفق تربیت کنیم. در راستای یک تربیت موثر آموزش مبانی موفقیت یعنی مواردی که در کسب موفقیت هر فرد نقش بسازایی دارد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، ما باید از همان روزهای نخست زندگی فرزندانمان اصول موفقیت را به آنان آموزش دهیم.

بسته آموزشی تقویت هوش جنین

بسته آموزشی تقویت هوش جنین

اگر در دنیای امروز مطلبی درباره هوش جنین خواندید به هیچ‌وجه تعجب نکنید. زیرا در دنیای ما همه چیز امکان‌پذیر است. حتی آموزش به جنین در دوران بارداری. و از آن تعجب‌آورتر نیز آموزش جنین قبل از بارداری است. اما کودکان طلایی به عنوان اولین و تنها مجموعه آموزشی در ایران است که به طور تخصصی با توجه متدها و ورش‌های بروز دنیا که برگرفته از متد پروفسورمکوتوشیچیدا است، بر روی هوش‌های چندگانه جنین قبل از تولد و بعد از تولد کار می‌کند. و مادران و پدران را در طول دوران بارداری همراهی می‌کند.

بسته آموزشی پرورش مدیران آینده

بسته آموزشی پرورش مدیران آینده

شما والدین گرامی می توانید تنها با چندین ساعت آموزش در خصوص پرورش نبوغ مالی و اقتصادی نه تنها آینده فرزنداتان را بلکه نسل‌های پس از آن را نیز دچار تغییر کنید. شما با آموزش دادن صحیح به کودکانتان می‌توانید آینده او را تضمین کنید. یک ماه آموزش امروز برابر با چندین سال آسایش و راحتی و خوشبختی فرزند شماست. با پرورش نبوغ و خلاقیت در کودکتان پایه گذار زندگی آرام برای او باشید.  

 مدرسه بدون دردسر ( پیش دبستان و کلاس اول)

مدرسه بدون دردسر ( پیش دبستان و کلاس اول)

بعد از تولد هر کودک با ما چالش‌هایی کوچک و بزرگ روبرو هستیم. که برخی در کوتاه مدت و یا برخی در طولانی مدت حل می‌شوند و از پس آن برمی‌آییم. و ما همیشه در این میان مانند یک مربی به فرزندمان آموزش می‌دهیم. و او با آموزش‌های ماست که از پس بسیاری از مشکلات و چالش‌های پیش روی زندگی‌اش برمی‌آید. اما اگر در این میان ما هیچ آموزشی به او ندهیم ولی در قبالش از او توقع حل مسائل را داشته باشد چه پیش خواهد آمد؟

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

هفته هشتم نوزادی

هفته هشتم نوزادی

هفته هشتم نوزادی در این سن، شیرخوار، هنوز برای خوردن شیر در ساعات میانی شب از خواب بیدار می‌شود که ممکن است دفعات آن، برحسب وزن شیرخوار و سایر عوامل به بیش از یک بار برسد. یکی از راه‌های کمتر کردن دفعات بیدار شدن شیرخوار در هنگام شب، کم کردن مدت خواب او در ساعات روز است. برای این کار می‌توانید ساعات بیداری شیرخوار در طول روز را به طور تدریجی افزایش دهید.

هفته سی وپنجم نوزادی

هفته سی وپنجم نوزادی

هفته سی وپنجم نوزادی

 تقویت هوش موسیقیایی  با بازی

تقویت هوش موسیقیایی با بازی

تقویت هوش موسیقیایی با بازی بهترین گزینه برای آموزش به کودکان پیش دبستانی است. شما می‌توانید با استفاده از موسیقی کودکان را حتی بطور خاص با اجزای بدن آشنا کنید.

برای پولدار شدن مثل پولدارها فکر کنید

برای پولدار شدن مثل پولدارها فکر کنید

برای پولدار شدن مثل پولدارها فکر کنید امروزه پول برخلاف گذشته های دور بر دغدغه اصلی بدل شده است بسیاری از جوان ها مایلند که خیلی زود بی درد سر به پول برسند پول دیگر مثل گذشته چرک کف دست خوانده نمی شود و بسیاری آن را حلال مشکلات می دانند. شما میدانید که برای پولدار شدن چگونه فکر کنیم ؟ ما میدانیم! با ما همراه باشید چطور فکر کنیم تا پولدار شویم

هفته هفتم نوزادی

هفته هفتم نوزادی

هفته هفتم نوزادی بعضی از شیرخواران، دمای خاصی از شیر را برای خوردن ترجیح می‌دهند، مثلاً ممکن است شیری را که حرارتش به اندازهٔ دمای اتاق رسیده دوست داشته باشند. تمام کارخانه‌های سازنده شیرخشک باید دستورالعمل‌های آژانس‌های ناظر، مانند FDA و CDC را رعایت کنند.

هفته سی وهفتم نوزادی

هفته سی وهفتم نوزادی

هفته سی وهفتم نوزادی

نظرات

پرهان جمالی
۱۳۹۴/۰۵/۰۳۰۰
پاسخشاید بگم روزی و سه دفعه من این آهنگ و برای پسرم میذارم خیلی دوستش داره
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۵/۰۳۰۰

درود و سپاس از همراهی شما
 

حسین عظمتی
۱۳۹۴/۰۲/۲۹۰۰
پاسخسلام و درود
به نظر من :
کلیپی رو که ساختید، درسته که انگیزشی احتمالا به حساب میاد ولی در مجموع نمیدوم چرا تمام مسائل آموزشی شده رقص و حرکات موزون . یعنی اگه این دوتا پسر به همون شکل کودکانه ی خودشون این آهنگ رو می خوندند و ضمن برقراری ارتباط بیشتربا همسالان خودشون نکات انگیزشی رو منتقل می کردند امکان نداشت .
اگه سعی کنید کمی از آموزه های دین اسلام رو هم در آموزشهاتون بگنجانید احتمالا ضمن پیشرفت بیشتر خودتون ،فرزندان این مرز و بوم رو هم از این موهبت بهره مند ساخته اید .
عاطفه نکویی
۱۳۹۴/۰۲/۱۰۰۰
پاسخسلام استاد ممنون خیلی عالی بود واقعا تاثیر گذار بود دخترم خیلی دوست داشت خواهش میکنم کلیپ های دیگه هم براشون درست کنید ممنون
مدیر سایت
۱۳۹۴/۰۲/۱۰۰۰

با سلام و سپاس از لطف شما

کلیپ های دیگری با صدای خود کودکان نیز در برنامه تولیداتمان هست که اطلاع رسانی خواهد شد

بهار قوچانلو
۱۳۹۴/۰۱/۳۱۰۰
پاسخنماهنگ قشنگی بود و انرژی زیادی توش هست ممنون
منتظر کارهای بعدیتون هستم
مدیر سایت
۱۳۹۴/۰۱/۳۱۰۰

درود بر شما

حتما در روزهای آتی

علیرضا سلیمان فر
۱۳۹۴/۰۱/۱۹۰۱
پاسخسلام جالب بود و کاری جدید برای بچه ها. مرسی
مبین سلیمانی
۱۳۹۴/۰۱/۱۹۰۱
پاسخبابا جون خدا قوت.
مدیر سایت
۱۳۹۴/۰۱/۱۹۰۰

سلام به اقا مبین گل / از اینجا به بابا خداقوت میگی؟  دارند برنامه شنبه رو ضبط میکنن !

siamak vazan
۱۳۹۴/۰۱/۱۶۰۵
پاسخ

با سلام و عرض خداقوت خدمت جناب استاد سلیمانی و تیم موفق همراهشان. ممنون از برنامه های جالب، متنوع و در عین حال آموزنده ای که برای رشد و پیشرفت کودکان عزیز و ارزشمند کشورمان تهیه مینمائید. اصلاً اهل ایرادگرفتن و بهانه تراشی نیستم اما به عنوان یک انتقاد سازنده یا بهتر بگویم یک پیشنهاد دوستانه، میخواستم عرض کنم اگر این کلیپ انگیزشی به جای لب زدن، با صدای خود همین کوچولوهای عزیز ضبط و اجرا میشد، اثربخشی خیلی بیشتری پیدا میکرد و کودکان مخاطب، با آنها ارتباط قوی تری برقرار میکردند. . در انتها ضمن تشکر مجدد از زحمات شبانه روزی شما عزیزان بزرگوار، میخواستم خواهش کنم تا باز هم از این قبیل کلیپهای انگیزشی و یا انیمیشنها و برنامه های آموزشی در قالب شعر و ترانه و داستان و . . . بر روی سایت قرار دهید تا این ارتباط قلبی و صمیمانه بین شما و مخاطبین کوچولویتان، همیشه پایدار و لذتبخش باقی بماند. در پنــاه ایزد منان باشید . . .

مدیر سایت
۱۳۹۴/۰۱/۱۶۰۰

با سلام و سپاس از پیشنهاد شما

حتما در آینده ای نزدیک تعداد زیادی کلیپ ها و برنامه های انگیزشی که مخصوص کودکان و استفاده ی آنها باشد بر روی سایت گذاشته خواهد شد.

 

 

بیتا سلحشور
۱۳۹۴/۰۱/۱۶۰۳
پاسخخیلی کار قشنگی بود، من یه دختر 4 ساله دارم و از این جور آهنگ ها یا کارتون های انگیزشی رو براش میذارم ببینه که در روحیش تأثیر خوبی بذاره
بهار قوچانلو
۱۳۹۴/۰۱/۱۶۰۳
پاسخ

سلام جالب بود بازم از این کارها بذارین رو سایت مرسی

حجم فایل:   18Mb

فرمت فایل:   Mp4

زمان فایل:   4 دقیقه

لینک های دانلود

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 6

به چه موضوعی علاقه مندید؟

محصولات پیشنهادی مرتبط

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید