قصد بارداری
دوره اول بارداری
دوره دوم بارداری
دوره سوم بارداری
نوزادی
کودکی

بسته آموزشی پرورش مدیران آینده

بسته آموزشی پرورش مدیران آینده
چکیده این محصول : انتشار : 1399/10/11 0 نظر 50 بازدید

شما والدین گرامی می توانید تنها با چندین ساعت آموزش در خصوص پرورش نبوغ مالی و اقتصادی نه تنها آینده فرزنداتان را بلکه نسل‌های پس از آن را نیز دچار تغییر کنید. شما با آموزش دادن صحیح به کودکانتان می‌توانید آینده او را تضمین کنید. یک ماه آموزش امروز برابر با چندین سال آسایش و راحتی و خوشبختی فرزند شماست. با پرورش نبوغ و خلاقیت در کودکتان پایه گذار زندگی آرام برای او باشید.

اگر پدر یا مادر هستید…
در این دوره آموزش می‌دهیم چگونه با اجرای تکنیک‌های آموزشی مخصوص کودکان، بازی‌های هدفمند، قصه های خلاق، نمایش های هوشمند، نصیحت‌های اصولی، برگزاری میهمانی‌های ارتباط موفقی با فرزند دلبندتان ایجاد کنید تا آینده‌ی عالی و سرشار از موفیت داشته باشد.

 

بسته آموزشی طراحی فرزند - 4  تا 7 سالگی
 

در جوامع امروزی نمی توان دیگر مانند گذشته آموخت و عمل کرد، بلکه جوامع امروزی ما هر دقیقه در حالت پیشرفت و بروز شدن هستند و بر همین مبنا کسب موفقیت با آموزش های سنتی نسل گذشته برای کودکان ما که نسل های آینده هستند دست نیافتنی تر خواهد شد. در همین راستا در این مرحله سعی داریم تا با کوچ کردن کودکان در زمینه های موفقیت که موفقیت های فردی و اجتماعی را شامل می شود کودکان موفق و بدور از هر گونه نگرانی برای آینده تربیت کنیم.

هدف کودکان طلایی از بسته پرورش مدیران آینده:

آموزش 8 مهارت پایه ای و بسیار مهم از مهارت‌های مدیریت زندگی و  کسب و کار به طور همزامان و موازی به والدین آموزش داده می شود تا به بهترین روش ممکن فرزندان خود را برای زندگی آینده آماده سازند.

 

این مجموعه شامل 8 بخش مهم می‌باشد.

در هر بخش مجموعه‌ای از مهارت‌های مورد نیاز 7 سال اول زندگی فرزند دلبندتان آموزش داده خواهد شد.

 دوران کودکی، دوران پایه‌گذاری چگونگی کیفیت زندگی است و هر پدر و مادری دوست دارد تا در این دوره ی حساس بهترین ها را برای آینده فرزندانش فراهم کند.ما در گروه آموزشی کودکان طلایی، رسالت خود را بر آن نهادیم تا با ارائه آموزش‌های تخصصی، منحصر به فرد و مورد نیاز آینده فرزندان، پایه‌های یک زندگی سرشار از موفقیت و شادکامی را برای فرزندان ایران زمین رقم بزنیم و صد البته که این هدف بزرگ بدون خواست و یاری شما والدین دلسوز میسر نخواهد شد.در دهه‌ی اخیر شاهد این بودیم و هستیم که اکثر والدین، فرزندان خود را برای کسب مهارت‌های مختلف علمی، هنری و ورزشی مانند: موسیقی، ورزش، نقاشی، شطرنج، رباتیک و ... در کلاس‌های متعدد ثبت نام می‌کنند.

ما معتقدیم که بیشتر این آموزش‌ها برای افزایش توانایی فرزندان بسیار خوب است اما آیا این مهارت‌ها بدون مدیریت و بهینه سازی می‌تواند برای آینده فرزندان مفید باشد.

به بیان دیگر 20 سال بعد، اکثر فرزندان آموزش‌های مختلف و متعددی را فرا گرفته‌اند. اما همه آنها می‌توانند از این مهارت‌ها برای بهتر زندگی کردن، استفاده کنند؟  آیا توانایی مدیریت هوش، خلاقیت و مهارت‌های دیگر خود را دارند؟ در راستای رسالت ارزشمند خود، دوره‌ی آموزشی فوق العاده‌ای تدوین کرده‌ایم که توانایی مدیریت زندگی و کسب و کار آینده را از دوران کودکی در فرزندتان نهادینه کند. در این دوره‌ی متفاوت فرزند شما می‌آموزد که چطور داشته‌ها و توانایی‌های خود و دیگران را در راستای رسیدن به اهدافش مدیریت نماید.

درباره‌ی بسته آموزشی " پرورش مدیران آینده"

در این دوره بسته آموزشی مباحث مهمی چون خودباوری، تصمیم گیری، مسئولیت پذیری، هدف گذاری، برنامه ریزی، میریت زمان، مدیریت دیگران، خلاقیت، هوش های چندگانه، کارآفرینی، ارزش آفرینی و مطالب مهم دیگری که به تفصیل در این کاتولوگ و سایت کودکان طلایی قابل ارائه می‌باشد، درست در مقطع سنی که ذهن مدیریتی کودکان و نوجوانان در حال شکل‌گیری و جهت‌گیری است ارائه می‌گردد.
کودکانی که تحت این آموزش ها قرار می گیرند ذهن‌شان تحریک می‌شود تا خودشان نیز هر روز بر اطلاعات‌شان بیفزایند و چیز هایی که آموزش می‌بینند را در زندگی واقعی و اقتصادی خود پیاده کنند و نتایج ‌آن را ببینند.
در ادامه به معرفی سرفصل‌های دوره به عنوان  Kids MBA که شامل 8 مهارت پایه ای مدیریت زندگی است، خواهیم پرداخت. همچنین با فعالیت های مربوط به دوره آموزشی و رزومه مدیران آموزشی این دوره آشنا خواهید شد.

 

بسته آموزشی طراحی فرزند - 4  تا 7 سالگی

 

آنچه با آموزش این 8 مهارت پایه‌ای و بسیار مهم عاید فرزندتان خواهد شد:

1- با پرورش مهارت خودباوری در فرزندتان:

-  100 باور قدرتمند موفقیت در وجودش نهادینه می‌شود.

-  عزت نفس و اعتماد به نفسش افزایش می یابد.

- باورهای منفی و غلط که در این سنین در حال شکل‌گیری است  از بین می‌رود.

-  خودباوری، مثبت اندیشی و قدرت درونی "من می‌توانم”  افزایش می‌یابد.

2- با پرورش هوش‌های چندگانه در فرزندتان:

- روابط اجتماعی عالی کسب می‌کند.

- توانایی سخنرانی و سخنوری افزایش می‌یابد.

-  از قدرت هنر برای بهبود کیفیت زندگی بهره می‌گیرد.

- مهارت استفاده از توانایی‌هایش بیشتر می‌شود.

- استعدادهای خود را می شناسد.

3- با پرورش مهارت خلاقیت در فرزندتان:

- خلاق بودن در فرزند دلبندتان نهادینه می‌شود.

- روش‌های ایده پردازی را می‌آموزد.

- تجاری‌سازی ایده‌هایش را یاد می‌گیرد.

- نوآوری و نواندیشی جزو خصلت‌های بارز می‌شود.

- با تفکر خلاق  زندگی ایده آل خود را می‌سازد.

4- با پرورش مهارت یادگیری در فرزندتان:

-  با نحوه کارکرد و استفاده صحیح از  مغز آشنا می‌شود.

-  قدرت یادگیری و به خاطر سپاری مغز او افزایش می‌یابد.

-  تکنیک نقشه‌ی ذهن  و  استفاده‌ی آن در زندگی را می‌آموزد.

- تکنیک درخت حافظه و کاربرد آن را یاد می‌گیرد.

- از سنین کودکی تکنیک‌های تندخوانی را می‌آموزد.

- در آینده، از ابتلا به آلزایمر مصون می‌ماند                                         

5- با پرورش مهارت فلسفه و تفکر به فرزندان‌تان:

-  مهارت پرسشگری و حل مسئله را می‌آموزد.

- هر کاری را با فکر و منطق انجام می‌دهد.

-  اندیشیدن با 6 کلاه تفکر را یاد می‌گیرد.

- عاقبت اندیش و دوراندیش می‌شود.

- مشورت با والدین و متخصصان را می‌آموزد.

6- با پرورش مهارت مسئولیت پذیری در فرزندتان:

- مهارت مسئولیت پذیری فرزندتان افزایش می‌یابد

-  کارهای مربوط به خودش را کامل انجام می‌دهد.

-  با عواقب بی مسئولیتی آشنا می‌شود.

-  توانایی گذراندن شرایط سخت را  کسب می‌کند

-  توانایی ریسک پذیری معقول در فرزندتان ایجاد می‌شود.

7- با پرورش مهارت تصمیم‌گیری در فرزندتان:

-  قدرت تصمیم‌گیری در فرزندتان بالا می‌رود.

-  مدل‌های  تصمیم‌گیری را یاد می‌گیرد

- سرعت تصمیم‌گیری در لحظه، افزایش می‌یابد.

- تصمیمات احساسی و نادرست نمی‌گیرد.

- رشته تحصیلی، شغل، دوستان و مسیر زندگی

 را بر اساس  ارزش‌های خانواده انتخاب می‌کند.

8- با پرورش مهارت مدیریت زمان در فرزندتان:

-  زمان انجام کارها را به راحتی مدیریت می‌کند.

-  اولویت‌بندی کارها برایش آسان می شود.

-  قورباغه‌هایش را سریع قورت می‌دهد.

-  کمک گرفتن از دیگران را آموزش می‌بیند.

- قدرت نه گفتن (به بیهوده‌ها) کسب می‌کند.

- از هم اکنون طبق  قانون 20/80 زندگی می‌کند.

 

   بسته آموزشی طراحی فرزند - 4  تا 7 سالگی

نحوه‌ی ارائه مطالب آموزشی پرورش مدیران آینده:

پس از تهیه و مشاهده مطالب بسته پرورش مدیران آینده، والدین عزیز خواهند آموخت که چطور تمامی مهارت‌های فوق را متناسب با روانشناسی رشد و مقطع سنی فرزندان، در قالب بازی، داستان، شعر، کاردستی، فعالیت‌های آموزشی و هنری به صورت مستقیم و غیر‌مستقیم به فرزند دلبندشان انتقال دهند.

خوشبختی در قبال صرف هزینه

بارها و بارها در زندگی افراد پیش می‌آید که هزینه‌هایی بی‌باز گشت را تجربه کنند. از خرید لباس‌های شب گرفته تا تعویض گوشی موبایل و لپ تاپ و غیره. اما این تنها قسمتی از هزینه‌های یک زندگی است. ما در بسیاری از موارد هزینه‌هایی را انجام می‌دهیم که هیچگاه باز نمی‌گردد. اما همیشه هزینه‌هایی که برای آموزش می‌کنیم حتما در آینده بازخوردی فراتر از هزینه اولیه دارند.

فرزند شما هم یک سرمایه گذاری است که باید درست و هدفمند رو به جلو حرکت کند تا در آینده نتیجه‌ای فراتر از هزینه‌هایی را که تا کنون برایش انجام داده‌اید را ببینید. کودک شما تنها نیاز به آب و غذا و لباس ندارد. او نیاز دارد تا درک شود، هوشمند شود و محکم قدم بردارد. هزینه‌های آموزشی که برای تربیت و رشد فکری و معنوی فرزندتان می‌کنید در مقابل خوشبختی و سعادت او ذره‌ای به حساب نخواهد آمد.

 

نکته : با خرید دانلودی این محصول

1. 10% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.

2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.

3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

توجه : بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

نظرات

به این محصول امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این محصول 0

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

هفته بیست وپنجم نوزادی

هفته بیست وپنجم نوزادی

هفته بیست وپنجم نوزادی از 6 ماهگی می‌توانید دادن آب میوه به فرزند خود را آغاز کنید. آب میوه باید صددرصد خالص باشد. از نوشیدنی‌های دارای طعم میوه و نیز از آب‌میوه‌های مخلوط نباید استفاده کرد. آب‌میوه‌های آماده باید حتماً پاستوریزه باشند. آب میوه‌های غیرپاستوریزه می‌توانند موجب بیماری‌های میکروبی ناشی از ای. کولای (E.coli)، سالمونلا و کریپتوسپوریدیوم شوند. هرگز آب میوه را با شیشه شیر به کودک ندهید زیرا با این کار، کودک به خوردن دائمی آن با شیشه شیر عادت می‌کند و در نتیجه قند موجود در آن باعث آسیب دندان‌هایش می‌شود.

چه زمان‌هایی نباید از قوانین پرورش هوش هیجانی استفاده کرد؟

چه زمان‌هایی نباید از قوانین پرورش هوش هیجانی استفاده کرد؟

چه زمان‌هایی نباید از قوانین پرورش هوش هیجانی استفاده کرد؟ ابراز احساسات ابتدای فرآیند پرورش هیجان است، پس باید در نظر داشته باشیم که در روند پرورش هیجان باید با تمام وجود در مسیر پرورش قرار بگیریم.

افزایش خلاقیت در کودکان

افزایش خلاقیت در کودکان

افزایش خلاقیت در کودکان رفتار کودک، خلاق است، اگر نو و مناسب باشد. هر انسان طبیعی قادر است در زمینه­ ها و زمان­های مختلف کارهای خلاقانه­ای انجام دهد. اکثر ما فکر می­کنیم خلاقیت چیزی است که در یک شخص وجود دارد و مثلاً می­گوییم این کودک خیلی خلاق است. اغلب اوقات به اشتباه مردم کلمه خلاق را مترادف کلمه پراستعداد به کار می­برند. کودکی که در نواختن یک وسیله موسیقی مهارت کافی دارد وبه همین ترتیب کودکی که در یک آزمایش ضریب هوشی نمره فوق­العاده بالایی به دست می­آورد، در حقیقت پراستعداد است، اما خلاقیت همان استعداد یا هوش نیست.

دنیای دیروز، واقعیت امروز

دنیای دیروز، واقعیت امروز

دنیای دیروز، واقعیت امروز دنیای کودکی ما با دنیای کودکی فرزندان‌مان بسیار تفاوت دارد. کودکان امروز از لحظه‌ی بیدار شدن تا زمان به خواب رفتن با تکنولوژی سر و کار دارند.

والدین در برابر کودک تیزهوش خود چه وظایفی دارند؟

والدین در برابر کودک تیزهوش خود چه وظایفی دارند؟

والدین در برابر کودک تیزهوش خود چه وظایفی دارند؟ غنی‌سازی و آموزش جهشی جزو روش‌هایی است که در آموزش کودکان تیزهوش مورد استفاده قرار می‌گیرد. در روش غنی‌سازی، از مطالب اضافه در زمینه‌های مختلف علمی، هنری و ورزشی در آموزش کودک استفاده می‌شود.

راز توانمندی  فرزندان ما

راز توانمندی فرزندان ما

راز توانمندی  فرزندان ما  پدر و مادر باید دقت کنند تا کودک در همان زمان کودکی، نحوه‌ی بیان خواسته‌هایش را عاقلانه فرا بگیرد. 

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید