طراحی فرزند- دکتر روح الهه سلیمانی

قصد بارداری
دوره اول بارداری
دوره دوم بارداری
دوره سوم بارداری
نوزادی
کودکی

بسته آموزشی تقویت هوش جنین

بسته آموزشی تقویت هوش جنین
چکیده این محصول : انتشار : 1397/06/01 149 نظر 43,296 بازدید

اگر در دنیای امروز مطلبی درباره هوش جنین خواندید به هیچ‌وجه تعجب نکنید. زیرا در دنیای ما همه چیز امکان‌پذیر است. حتی آموزش به جنین در دوران بارداری. و از آن تعجب‌آورتر نیز آموزش جنین قبل از بارداری است. اما کودکان طلایی به عنوان اولین و تنها مجموعه آموزشی در ایران است که به طور تخصصی با توجه متدها و ورش‌های بروز دنیا که برگرفته از متد پروفسورمکوتوشیچیدا است، بر روی هوش‌های چندگانه جنین قبل از تولد و بعد از تولد کار می‌کند. و مادران و پدران را در طول دوران بارداری همراهی می‌کند.

485,000 تومان

این محصول  در قالب فایل‌های ویدیویی و کتاب‌های ( Pdf) به همراه، فلش کارت های ESP (ای اس پی) و  برچسب های تصویری  ارائه گردیده است. 

خرید دانلودی محصول با قیمت 485,000 تومان

توضیحات ویدئو بسته <<تقویت هوش جنین>>

تقویت هوش جنین

هر زوجی قبل از بارداری به این می‌اندیشند که در زمان تولد فرزندشان چگونه می‌توانند آن را تأمین کنند و راه‌های موفقیت را برای او هموار سازند در این میان نقش والدین در زندگی یک فرزند بسیار پررنگ و مهم است ولی مطلبی که باید به آن اشاره کنیم این است که شما با آموزش صحیح و به کارگیری روش‌های مختلف علمی می‌توانید این امر را هم برای خود و هم برای فرزندتان آسان کنید. والدین سعی می‌کنند با فراهم کردن امکانات مختلف مادی و معنوی به طور شگفت ‌انگیزی زندگی فرزندشان را دگرگون کنند تا او در آینده به هر چیزی که می‌خواهد دست پیدا کند. اما هیچگاه به این نکته توجه نمی‌کنند که فراهم آوری این امکانات از دوران جنینی آغاز می‌شود.

بسته آموزشی تقویت هوش جنین

مادر و جنین

زمانی که جنین در رحم مادر است و مادر تنها به فکر جمع‌آوری وسایل و مایحتاج نوزادی است که هنوز متولد نشده در واقع بدترین کار ممکن را در حق آینده فرزندش می‌کند زیرا جنین در حال رشد در رحم مادر تنها نیازش آموزش است. نیاز دارد تا با دنیای بیرون ارتباط برقرار کند و درباره آن بداند. نیاز یک جنین به لوازم و عروسک‌هایی که شما براش می‌خرید نیست. او نگران دنیای بیرون است که هیچ اطلاعاتی درباره آن ندارد. پس شما به عنوان یک مادر و پدر مسئول وظیفه دارید جنین خود را با دنیای بیرون آشنا کنید و بر روی نقاط حساس مغز او اثر گذار باشید.

 تقویت هوش جنین

فهرست آموزشی منحصر بفرد هوش جنین

- تاثیر مثبت در ژن خود و واکنش جهش ژنتیکی در فرزند! 

- تضمین سلامت روان، اخلاق خوب، روحیه‌ی شاد و انرژی مثبت در فرزند!

- پرورش اندام و چهره‌ی زیبا در مراحل شکل‌گیری جنینی و نوزادی فرزند!

- تقویت توانایی‌های نیمکره‌ی راست مغز، در جهت استعدادسازی و پرورش نبوغ!

- پرورش فرزندی با عزت‌نفس و اعتماد به نفس فوق‌العاده بالا و مثبت!

- کمک به یکنواختی شخصیت فرزند ( درون‌گرایی و برون‌گرایی متناسب) !

- تقویت توانایی یادگیری و پردازشِ انبوهِ اطلاعات، از قبل دبستان تا دکتری!

- بهبود فرایند روابط اجتماعی و کسب موفقیت‌های فردی در زندگی!

- پرورش فرزندی دلبسته به خانواده و کاهش نگرانی از بحران‌های نوجوانی!

و بسیاری نتایج دیگر که با صرف کمی وقت در روزهای بارداری، می‌تواند در جنین (فرزند) شما نیز حاصل شود!

 تقویت هوش جنین

خودتان را آپدیت کنید

آیا می دانید به گزارش صندوق کودکان ملل متحد ( UNICEF) بیش از 95 درصد از مادران باردار به دلیل عدم آگاهی از توانایی های مغز انسان در دوران جنینی این فرصت طلایی ( دوران بارداری) را از دست می دهند. بدون آنکه در جهت تقویت توانایی های مغزی و هوشی فرزند خود کاری انجام دهند در حالی که برخی مادران تنها با انجام یکسری فعالیت های هدفمند ساده در جهت افزایش هوش و توانمندی های ذهنی کودک خود، از دوران جنینی اقدام نموده، و نتایج چشمگیر آن را اعجاب انگیز گزارش کرده اند!

تعدادی از مادران نیز، که بواسطه ی آزمایشات بارداری متوجه بیماری های کروموزونی از جمله سندرم دان ( منگولیسم) به عنوان شایع ترین عقب ماندگی ذهنی در جنین خود شده بودند به جای سقط جنین تنها برای اجرای همین روش های ساده، نه تنها به بهبود کامل جنین شان کمک کردند ( بلکه پس از تولد) با انجام سنجش های متعدد متوجه هوش بالای کودکشان نسبت به همسالانش گشته اند!

نتیجه پژوهش ها و آزمایشات دانشمندان بزرگ دنیا ( مانند پروفسور شیچیدا از ژاپن ، هاوارد گاردنر، دیوید چمبرلین، آؤمسترانگ، ایموتو ماسارو، رنه دکارت، گلن دومان و دیگر اندیشمندان) در جهت تقویت هوش در کودکان، از دوران جنینی،  که بر روی بیش از 3000 جنین انجام شده و پس از تولد نیز مورد بررسی و سنجش قرار گرفته است را برای اولین بار در ایران در این بسته آموزشی اراائه کرده ایم تا شما والدینی که متفاوت فکر می کنید آینده ی متفاوت و سرشار از موفقیت را برای کودک دلبندتان رقم بزنید.

 تقویت هوش جنین

 

ویژگی‌های بسته آموزشی تقویت هوش جنین

مطالب آموزشی بسته در سه بخش تهیه و تنظیم شده است که 10% مطالب آن به قبل از دوران بارداری می پردازد، مسائلی مانند تغذیه، شرایط زندگی، عشق بین زوج ها، شرایط عاطفی و روحی، میزان استراحت و ... که هرچه این دوران طولانی تر باشد، مسلماً  والدین آموزش های مفید تری دریافت خواهند کرد و زمینه جهش هوشی در جنین خود را فراهم می سازند. ممکن است بسیاری از زوج های جوان که اندیشه ای متفاوت دارند برای آنکه نتیجه بهتری حاصل کنند از یک سال قبل از بارداری از این آموزشها استفاده کنند و خود را برای کودکی متفاوت آماده سازند.

لازم به ذکر است حجم انبوهی از اطلاعات (80%) به دوران بارداری باز می گردد که در این دوران مادر و جنین چگونه با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و مادر اطلاعات کافی را برای هر روز از بارداری خود کسب کند و با آموزش های نوین تقویت هوش بتواند جنین را تا تولد همراهی کند و به جنین این قدرت را بدهد که پس از تولد نیز بتواند از توانایی های شگفت انگیزی که دارد برای رشد و موفقیت خود در طول دوران زندگی استفاده کند. اطلاعات و آموزش های در طول 9 ماه بارداری به صورت روزانه، هفتگی ، و ماهیانه در اختیار مادر قرار میگیرد و از طریق مادر به جنین منتقل می شود و به آنها کمک می کند که خود را در شرایطی عالی از نظر روحی و جسمی نگه دارند.


موضوعات آموزشی بعد از تولد نوزاد:

مطالبی چون مراقبت از نوزاد، آرامش دادن به نوزاد تازه متولد شده، نگهداری صحیح از نوزاد و عوامل موثری که باعث می شود نوزاد تمام توانایی های دوران جنینی خود را به این دنیا بیاورد و این توانایی رو به اوفول نگراید 10% مطالبی است که در این مجموعه ارزشمند و گرانبها گنجانده شده است و تمام والدینی که میخواهند فرزندانی باهوش و موفق در تمامی زمینه ها داشته باشند بی درنگ از هیچ فرصتی برای این امر مهم دریغ نمی کنند، حتی اگر مادر درروزهای پایانی بارداری باشند این پکیج موثر و مفید خواهد بود زیرا این مجموعه به گونه ای تهیه و تنظیم شده است که مطالب روزانه در اختیار مادر قرار می گیرد و هرروز یک روز جدید برای شروع یک راه درست است. حتی مادرانی که نوزادشان پابه عرصه وجود گذاشته نیز میتوانند ازماههای اول به نوزاد خود کمک کنند تا توانایی های مغز نوزاد تازه متولد شده خود را در سطح بالا نگه دارند و با راه کارهایی که برای یکسال پس از تولد در این مجموعه گنجانده شده نیز برای تقویت هوش نوزاد خود استفاده لازم و کافی را ببرند.


کتاب تقویت هوش چندگانه جنین

یکی از دغدغه‌های والدین در دوران بارداری ضمن سلامت جسمی جنین و به دنیا آوردن فرزندی سالم، تقویت هوش و سلامت ذهن اوست. مطالعه و بکار گیری این مجموعه که تلفیقی منحر بفرد از مطالب روانشناسی و پزشکی مرتبط با دوران بارداری ست، رابطه احساسی و عاطفی بین مادر و جنین را تاحد زیادی افزایش داده و به آمادگی جنین برای ورود به دنیای پرفرازو نشیب کمک شایانی می‌کند.


کتاب لحظه های شاد با جنین

(تقویت هوش عاطفی، کلامی، شنیداری، کوآنتومی، تصویری و هنری)

اصول اساسی زبان، قسمتی از ساختار مغزی همه کودکان است اگر پدر و مادر در دوره جنین با کودک به طور مستمر صحبت کنند در یادگیری زبان او کمک زیادی خواهد شد. صحبت والدین به جنین نه تنها به او آرامش می دهد بلکه به بالا بردن هوش کوآنتومی، فضایی، عاطفی، موسیقیایی، و کلامی او کمک شایانی می کند.


 تقویت هوش جنین

هزینه کنیم؟

در اینکه والدین بهترین را برای فرزندانشان می‌خواهن هیچ شکی نیست. آیا شما مطمئن هستید بهترین‌ها را برای او فراهم کرده‌اید. اینکه او سیسمونی نسبتاً زیبایی با عروسک‌های رنگارنگ داشته باشد. و هر روز یک مدل لباس برای او بخرید که شاید تنها یک ماه بتواند از آن استفاده کند برای موفقیت آینده یک نوزاد کافی‌ست؟ شما تا مدت‌های طولانی هزینه‌های زیادی را برای فرزندتان می‌کنید که شاید در یک مقطع کوتاهی از زمان به آن نیاز دارد مانند خرید یک دست لباس نوزادی. اما به دلیل آنکه او در حال رشد است هیچ تضمینی نیست که این لباس در دو سالگی هم مورد استفاده قرار بگیرد. اما آموزش چیزی نیست که مدت زمانی خاصی را شامل شود و تنها در یک مقطع نیاز فرزند شما را تأمین کند. بلکه آموزش صحیح در زمان مناسب قبل از آنکه دیر شود تا پایان عمر فرزندتان همواره با اوست. و او را در کوچک‌ترین اتفاقات همراهی می‌کند.

آموزش دوران تحصیلی چیزی فراتر از خواندن و نوشتن و حل برخی مسائل آموزشی برای فرزند شما به ارمغان نخواهد آورد. فرزند شما در آینده نیاز دارد برای خود کیمیاگری کند.


فهرست کلی مطالب بسته تقویت هوش جنین:  

 - مغز جنین از کی و چگونه کار می‌کند؟

- تقویت هوش با استفاده از توانایی های نیمکره راست مغز جنین

- 12 کار عملی مهم تقویت هوش جنین در نیمه دوم بارداری

- 15 کار عملی برای تقویت عملکرد حافظه 

- 35 تکنیک برای تقویت هوش های چندگانه (هوش هیجانی، هوش تصویری، هوش منطقی، هوش هنری، هوش موسیقیایی، هوش کلامی، هوش ریاضی)

- وظایف همسر (در دوران بارداری) برای تقویت هوش جنین

- استفاده از متد پروفسور شیچیدا ( ژاپن) برای تقویت هوش جنین

- 10 تکنیک تقویت حواس پنجگانه نیمکره راست مغز

- آموزش به جنین از طریق ارسال صدا برای آن

- آموزش به جنین از طریق ارسال تصویر برای آن

- تقویت اعتماد به نفس جنین و نوزاد

- تقویت هوش خود درمانگر جنین

- چگونگی تغذیه، ورزش و استراحت دوران بارداری به منظور تقویت هوش جنین

-  تقویت هوش جنین به واسطه مولکولهای آب 

- مراقبت های دقیق دوران بارداری

- 15  تکنیک عملی تقویت هوش های چندگانه نوزاد

- تقویت هوش نوزاد از طریق رزونانس ( ارسال تصویر به ذهن نوزاد )

- نحوه صحیح ماساژ کودک و ترجمه گریه نوزاد

- فیلم مراحل رشد جنین همراه با توضیحات کامل فعالیت های هر ماه ( نزدیک به 2 ساعت) 

 تقویت هوش جنین

هدایای ویژه نرم افزاری که در بسته تقویت هوش جنین قرار داده شده است:

- فیلم آموزشی مراقبت های بارداری

- اطلاعات مربوط به بارداری هفته به هفته

- فیلم آموزشی مراقبت های پس از زایمان

- نمونه تصاویر ماندالا برای آرامش

- موسیقی موتزارت (تقویت هوش)

- فیلم آموزشی نحوه ی ماساژ نوزاد

- فیلم آموزشی نگهداری صحیح از نوزاد

- فیلم آموزشی ترجمه انواع گریه نوزاد

- لالایی و موسیقی مخصوص خواب نوزاد

- تصاویر و صداهای آرام بخش طبیعت

 تقویت هوش جنین

همیشه فرصت برای جبران وجود دارد. حتی برای مادرانی که در پایان دوره سوم بارداریشان هستند هنوز راه نجاتی برای جنین شما وجود دارد زیرا او هنوز تمام هوش‌های خود را در اختیار دارد تنها نتوانسته به موقع از آنها استفاده کند. اگر کمی وقت بگذارید و صبور باشید می‌توانید مربی خوبی باشید و او را به عالی‌ترین درجه از موفقیت برسانید.

 تقویت هوش جنین

مشخصات بسته آموزشی تقویت هوش جنین

شامل: 4 جلد کتاب طلایی(pdf) + همراه فلش کارت های ای . اس. پی ، برچسب های تصویری بصورت دانلودی ارائه می‌شود.

فایل تصویری و صوتی: 8 فایل‌های صوتی و تصویری + هدایای ویژه 

مدرس: دکتر روح‌الله سلیمانی

مخاطب: والدین بویژه مادران باردار

 

کودکان طلایی

نکته : با خرید دانلودی این محصول

1. 10% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.

2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.

3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

485,000 تومان

این محصول  در قالب فایل‌های ویدیویی و کتاب‌های ( Pdf) به همراه، فلش کارت های ESP (ای اس پی) و  برچسب های تصویری  ارائه گردیده است. 

خرید دانلودی محصول با قیمت 485,000 تومان

توجه : بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

نظرات

azadeh sehat
۱۳۹۷/۱۱/۲۷۰۰
پاسخبا وجودی کهمن بسته بارداری طلایی رو خریدم آیا امکانش هست از این بسته هم استفاده کنم؟
مژگان زندی
۱۳۹۷/۱۱/۲۸۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

خرید محصول مشابه الزامی نیست چون مطالب هر محصول با محصول دیگه کاملا متفاوت هست و هر محصول بطور جامعه به موضوع بارداری پرداخته میتونید از بسته های بعد از بارداری استفاده کنید. به عنوان مثال بسته طراحی فرزند تولد تا 2 سالگی.

مژگان زندی
۱۳۹۷/۱۱/۲۸۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

خرید محصول مشابه الزامی نیست چون مطالب هر محصول با محصول دیگه کاملا متفاوت هست و هر محصول بطور جامعه به موضوع بارداری پرداخته میتونید از بسته های بعد از بارداری استفاده کنید. به عنوان مثال بسته طراحی فرزند تولد تا 2 سالگی.

مریم ندافی
۱۳۹۷/۱۱/۲۴۰۰
پاسخخیلی خسته نباشید ممنون واقعا بسته عالی البته من هنوز به ماه نهم نرسیدم ولی تا اینجا برام خیلی مفید بود خواستم تشکر کنم.
مژگان زندی
۱۳۹۷/۱۱/۲۵۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

از اینکه ما رو از نتایج استفاده از بسته مطلع کردید بسیار ممنون هستیم همچنان مارو از ادامه آموزش ها مطلع کنید .

زینب حجت زاده
۱۳۹۷/۱۱/۱۸۰۰
پاسخاگه این بسته رو بخریم دیگه نیازی نیست از بسته های دیگه استفاده کنیم؟
مژگان زندی
۱۳۹۷/۱۱/۲۱۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

بسته های کودکلن طلایی به هیچ وجه مطالبی مشابه هم نداره و تمام محصولات با گروه سنی ها مطابقت داره پس اگه میخوایین بعد از تولد هم آموزشتون رو ادامه بدین میتونید از بسته های دیگه هم استفاده کنید. چون آموزش به کودکان انتها نداره و باید از فرصت ها استفاده کرد.

مهدی جوان
۱۳۹۷/۱۱/۱۳۰۰
پاسخسلام و خدا قوت به شما و همکارانتون. من و همسرم واقعا از خرید این بسته راضی هستیم و اصلا فکرشم نمی کردیم اینقدر مفید و بدرد بخور باشه.
مژگان زندی
۱۳۹۷/۱۱/۱۳۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

از اینکه خریدتون مفید واقع شده بسیار خوشحالیم و ازتون می خوام برامون فیلم بفرستید و روند آموزش و نتیجه رو به ما بگید.

elnaz khorshidzade
۱۳۹۷/۱۱/۱۱۰۰
پاسخسلام وقت بخیر. میشه این بسته رو از ماه 5 هم استفاده کرد؟
مژگان زندی
۱۳۹۷/۱۱/۱۱۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

بله . چون شماهنوز 4 ماه دیگه در دوران بارداری فرصت دارید تا آموزش ها رو استفاده کنید همچنین این بسته تا بعد از یک سالگی نوزاد شما باز هم برایتون آموزش و راه کار در نظر گرفته.

امید کاربخش
۱۳۹۷/۱۱/۰۸۰۰
پاسخسلام خدمت شما عزیزان و خسته نباشید میگم بهتون. ما این بسته رو خریدیم حدود دو سال پیش اون موقع کمی تردید داشتیم که اصلا بدرد بخور هست این همه هزینه برای یه بسته آموزشی. اما الان واقعا از نتیجه راضی هستیم چون پسرم نسبت به بقیه نوزادا فرق داشت حتی توی شب بیداری هایی که خیلیا ازش شکایت می کنن ما مشکلی با بچمون نداشتیم بی نهایت آرام بود و هوشیار. باز هم تشکر می کنم از اینکه این مطالب رو در اختیارمون می ذارید.
مژگان زندی
۱۳۹۷/۱۱/۰۹۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

واقعا از اینکه نتیجه خوبی گرفتید و با ما به اشتراک گذاشتید بسیار ممنونیم. شما میتونید حتی با ارسال یک ویدیو این نظر رو با دیگر دوستان هم به اشتراک بگذارید.

سرورالزمان شیروانی
۱۳۹۷/۱۱/۰۴۰۰
پاسخوقتی خواهر این بسته رو خرید به منم پیشنهاد داد ما به فاضله چندماه از هم باردار شدیم ولی من ازش استفاده نکرم و نخریدم. الان کاملا میتونم احساس کنم که بچه خواهرم نسبت به بچه خودم خیلی توانایی هاش بیشتره. کاش میشد زمان روبه عقب برگردوند.
مژگان زندی
۱۳۹۷/۱۱/۰۶۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

شاید بخش مهمی برای آموزش کودکتون رو از دست داده باشید اما می تونید هنوز هم آموزش ها رو قبل از سه سالگی شروع کنید. از صفحه محصولات دیدن کنید و متناسب با نوع آموزش کلیپ دانلود رایگانی محصول و سر فصل های را مطالعه کنید. اما پیشنهاد ما برای شما مبانی طراحی فرزند تولد تا 2 سالگی هستش.

علی رحیمی
۱۳۹۷/۱۱/۰۳۰۰
پاسخقبل از بارداریم خانم هامیتونن ازش استفاده کنن یا فقط مختص به دوران بارداریه؟
مژگان زندی
۱۳۹۷/۱۱/۰۴۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

خیر. قسمتی از مطالب این بسته به دوران قبل از بارداری بر میگرده. که زوجین میتونن حتی قبل از شروع دوران بارداری ازش استفاده کنن.

مژده صالح پور
۱۳۹۷/۱۰/۲۹۰۰
پاسخمن تازه زایمان کردم و تازگی ها با سایتتون از طریق اینستاگرام اشنا شدم
خیلی ناراحتم که فرصت رو از دست دادم تا بچه ام باهوش تر بشه...
مژگان زندی
۱۳۹۷/۱۰/۳۰۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

از نظر ما شما هنوز فرصت دارید که به نوزادتون کمک کنید چون به عقیده دانشمندان یک انسان از دوران جنینی 1000 روز فرصت داره تا بتونه توانایی های اولیه رو حفظ کنه و پرورش بده. شما با تهیه محصول نابغه های کوچک و یا مبانی طراحی فرزند از تولد تا 2 سالگی می تونید این فرصت رو به فرزندتون بدید که به از هوش بالاتری نست به هم سن و سالانش برخودار باشه.

یوسف محمودی مقدم
۱۳۹۷/۱۰/۲۹۰۰
پاسخبنظرتون خیلی گرون نیست محصولتون؟
مژگان زندی
۱۳۹۷/۱۰/۳۰۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

روزانه و یا سالیانه ما در زندگی روزمره محصولاتی رو میخریم که شاید تنها برای یک بار و یا چندبار بیشتر نمیتونیم ازش استفاده کنیم. تمام هزینه های روزمره ما شامل موارد مصرفی هستند که تاریخ انقضا دارند و دیر یا زود از کیفیت و کمیت اونها کاسته و در عین حال هیچ سودی از نظر مالی به شما نمی رسونن و تنها جنبه رفع نیاز دارند. اما محصولات آموزشی از این قبیل نه تنها در طول گذر زمان از کیفیت و کمیت اونها کم نمیشه بلکه تاثیر زیادی در رشد فردی در آینده داره. اینکه فرزند شما در سن 3 سالگی از بالاترین ضریب هوش نسبت به هم سن و سالانش برخوردار باشه بهتره یا اینکه در زمان نوزادی بهترین کالسکه رو داشته باشه؟ کالسکه ای که تنها برای یک یا دوسال اون رو همراهی میکنه. اما ضریب هوشی بالا نه تنها در یادگیری بلکه در حل مسائل مهم در آینده اون بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

azam esaabadi
۱۳۹۷/۱۰/۲۶۰۰
پاسخسلام به من این محصول و چند تا دیگه معرفی کردین و من هر 3 تایی که نیازم بود از شما خریداری کردم خیلی عااالی بود فوق العاده متشکرم
Morteza Heidari
۱۳۹۷/۱۰/۲۵۰۱
پاسخهمسر من 6 ماهه اس میتونم الان این بسته رو بخرم؟
مژگان زندی
۱۳۹۷/۱۰/۲۶۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

مطالب بسته هوش جنین از قبل از بارداری رو شامل میشه و تا یک سالگی نوزاد رو در بر میگیره. البته که اگه مایل باشید این بسته هنوز هم برای همسر شما قابل استفاده اس. زیرا تا زمان زایمان 3 ماه فرصت دارن و پس از زایمان هم به مدت یک سال می تونن از بسته استفاده کنن. البته بسته مشابه هم که می تونید از ش استفاده کنید بسته طراحی فرزند از زمان تولد تا 2 سالگی که پس از زایمان بسیار کارایی دارد. 

آزاده نظریانی
۱۳۹۷/۱۰/۲۴۰۱
پاسخاین محصولتون فیزیکی و دیجیتالیش فرق دارن باهم ؟
مژگان زندی
۱۳۹۷/۱۰/۲۵۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

در حال حاضر این محصول هم فیزیکی هست هم دیجیتالی. اما توصیه ما به مادران و خریداران این محصول بسته دیجیتالی هست چون در آینده ما تخفیفاتی رو برای عزیزانی که بصورت دیجیتالی این محصول رو تهیه کنن قرار خواهیم داد تا بتونن آموزش ها رو حتی پس از بارداری با محصولات دیگه ادامه بدن. پس اگر شما دیجیتالی خریداری کنید می تونید در آینده برای محصولات هم تخفیف بگیرید.

Saghar hzrs
۱۳۹۷/۱۰/۲۴۰۱
پاسخاین بسته اتون برای قبل بارداری هم هست؟
مژگان زندی
۱۳۹۷/۱۰/۲۵۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

20 درصد از آموزشهای این محصول به قبل از دوران بارداری برمیگرده و شما می تونید حتی قبل از باردرای هم از این محصول استفاده کنید.

محمدرضا خسرویان
۱۳۹۷/۱۰/۲۲۰۱
پاسخسلام خسته نباشید اگه من بسته فیزیکی این محصولتون رو بخوام چند روزه به دستم میرسه؟
مژگان زندی
۱۳۹۷/۱۰/۲۳۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

در اسرع وقت از طریق پست برای شما ارسال میشه. اگر شما ساکن تهران و اطراف تهران باشید یک روزه و در غیر این صورت از طریق پست پیشتاز ارسال خواهد شد.

ramina
۱۳۹۷/۰۶/۱۹۰۱
پاسخسلام من میخوام این محصول رو سفارش بدم اما نه بصورت دانلودی!!! و میخوام این بسته اموزشی برام فرستاده شه،اما "دانلودی" ذکر کردید! ممنون میشم پاسخ بدید،باتشکر
مژگان زندی
۱۳۹۷/۱۰/۰۶۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

میتونید خرید تون رو کامل انجام بدید و در قسمت گزینه های خرید. گزینه خرید فیزیکی رو درج کنید. البته به یاد داشته باشید آدرس دقیق و کد پستی رو هم بگذارید اگر همچنان با مشکل خرید مواجه بودید تمای بگیرید.

ابراهیمی
۱۳۹۷/۰۵/۰۷۰۱
پاسخسلام. حدودا"دوهفته پیش این بسته را خریداری کردم ولی به دلیل نبودن در منزل به اداره پست عودت داده شد. لطفا" کد پیگیری اعلام گردد.
آدرس: گلستان.گنبد کاووس
با سپاس
Hedy Alipour
۱۳۹۷/۰۱/۰۵۰۰
پاسخسلام
خسته نباشید
من تو ماه هشت بارداری هستم و خیلی مشتاقم روشهای تقویت هوش جنین رو داشته باشم ولی امکان خرید ندارم چون انگلیس زندگی میکنم و چون تازه اومدم نمیتونم به راحتی از نسخه های انگلیسی استفاده کنم و ترجیح میدم به زبون خودم باشه.
نمیدونم چرا نتونستم ویدئوهایی که گفتین به رایگان میتونیم استفاده کنیم رو نتونستم پیدا کنم
لطفا راهنماییم کنید.
ممنونم
زهره
۱۳۹۶/۱۰/۱۹۰۲
پاسخبا سلام.من قبلا می خواستم بخرم قیمتش 200 تومن بود چرا الان اینقدر افزایش قیمت داشته؟ ناامید شدم از خریدش متاسفانه ولی خیلی دوست داشتم بخرم و برای بچه ام استفاده کنم
معصومه کرم
۱۳۹۶/۱۰/۰۵۰۲
پاسخبسته اموزشیتون خیلی گرون وهزینه بالایی داره ک افرادی با طبقه اجتماعی متوسط قادر ب خرید نیست
فرزانه تندیس
۱۳۹۶/۰۸/۳۰۰۰
پاسخبا سلام. آیا با توجه به قیمت بالای بسته هیچگونه تخفیفی جهت خرید وجود نداره؟
من این محصول را در تاریخ 1396/09/01 خریده ام
p sh
۱۳۹۶/۰۸/۲۴۰۰
پاسخسلام و خسته نباشید به شما.
ممنون میشم همایشهای حضوری هم برگزار کنید و اطلاع رسانی کنید. از مطالب ارزشمندتون و سایت خوبتون هم ممنونم
مدیر محتوا
۱۳۹۶/۰۸/۲۴۰۰

سلام و با تشکر از همراهی شما دوست عزیز .
با عضو شدن در خبرنامه سایت و یا کانال تلگرام میتوانید از برگزاری همایش ها اطلاع پیدا کنید.

https://t.me/koodakanetalaie

فهیمه میرزایی
۱۳۹۶/۰۷/۲۲۰۰
پاسخسلام ببخشید اگ خرید دانلودی داشته باشیم پس کتاب ها و فلش کارت ها چی میشن؟
من این محصول را در تاریخ 1396/07/25 خریده ام
مریم طباطبایی
۱۳۹۶/۰۴/۲۲۰۰
پاسخسلام من این محصول رو به صورت دانلودی خریدم ولی لینکهای دانلود رو تو قسمت سفارشاتم ندار م ممنون میشم کمکم کنید
من این محصول را در تاریخ 1396/04/22 خریده ام
مدیر محتوا
۱۳۹۶/۰۴/۲۵۰۰

با سلام و سپاس از شما 

لینک دانلود محصول در قسمت "سفارشات من" در قسمت بسته تقویت هوش جنین قرار دارد.

مونا فرهنگ زاد
۱۳۹۶/۰۴/۱۹۰۱
پاسخسلام وقت بخیر
با خرید فیزیکی لینک دانلودی هم فعال میشود؟؟
زیرا من به هردو نیاز دارم و میخواهم
مدیر محتوا
۱۳۹۶/۰۴/۲۵۰۰

سلام و سپاس از شما. 

با خرید هر کدام از انواع محصولات فقط محصول خریداری شده فعال می شود.

زهرا صفار
۱۳۹۵/۱۲/۲۱۰۱
پاسخسلام
پس چرا کد تخفیف 1396 عمل نمیکنه برای خرید؟ موقع پرداخت همون قیمت میزنه که!
من این محصول را در تاریخ 1395/12/21 خریده ام
نازنین علیزاده
۱۳۹۵/۱۲/۱۱۰۰
پاسخشماره یا مکان شما رو میخوام تا بتونم سوالام بپرسم
من این محصول را در تاریخ 1396/01/06 خریده ام
مدیر سایت
۱۳۹۵/۱۲/۱۲۰۰

با سلام

در قسمت تماس با ما از منوی درباره ما اطلاعات و راه های ارتباطی قرار داده شده است. سریعترین انها ادمین  کانال تلگرام " کودکان طلایی" با شماره  707 45 65 0912 می باشد.

الناز کرمدار
۱۳۹۵/۱۲/۰۴۰۰
پاسخمن دوره بارداری طلایی رو شرکت کردم عالی بود و تا چند روزه دیگه این بسته رو میخرم مطمئن شدم که می ارزه مرسی
حسین نجفی
۱۳۹۵/۱۱/۲۰۰۱
پاسخعرض سلام و ادب و احترام مجدد دارم خدمت شما استاد و سرور گرامی...
سپاس ویژه دارم از لطف مستدامتان به تمامی مخاطبانتان بویژه این حقیر
همسر بنده با تمام اشتیاق و علاقه از تک تک کلماتی که در بسته تقویت هوش و نیز دی وی دی بسیار ارزشمند ویرایش پنجم فرمودین نت برداری کرده و تک به تک اونا رو اجرا میکنه حتی با توجه به اینکه در تماس تلفنی هم فرمودین اگه توانایی و حوصله داره میتونه از تصاویر زیادیتصویر برداری کنه و به اصطلاح زیاد کار کنه تا انشالله نتیجه باز هم بهتری رو بگیره فقط بسیار مشتاقیم در مورد تقویت هوش کوانتومی "جنین " نیز اگر کتاب یا مجموعه ای داشته باشین اونا رو تهیه کنیم و به شکل ویژه ای استفاده بکنیم.
با سپاس فراوان - در پناه حضرت حق تعالی
مدیر سایت
۱۳۹۵/۱۱/۲۰۰۰

با سلام و سپاس از لطف شما . 

به شما و همسر محترم تان تبریک گفته  و از همین حالا برای  فرزند دلبندتان آرزوی پیروزی و موفقیت های پی در پی داریم.

در خصوص سوالات مطرح شده در اسرع وقت با شما تماس گرفته میشود.

نفیسه یحیی زاده
۱۳۹۵/۱۱/۱۲۰۱
پاسخعالییییییییییییییییییییییی هستید عااااااااااااالی
زهرا اسدی
۱۳۹۵/۱۰/۲۶۰۰
پاسخدرضمن برای ماه پنج به بعد ایا موثره؟؟؟
زهرا اسدی
۱۳۹۵/۱۰/۲۶۰۰
پاسخسلام من تازه این سایتو پیداکردم خیلی پیگیر بودم که بتونم یک همچین پکیجی رو برای تقویت هوش جنینم پیداکنم الان اوایل ماه پنجم هستم خیلی دوست دارم این پکیجو خریداری کنم اونم فیزیکی ولی متاسفانه قیمتش یه خورده بالاس و برای من مقدور نیس اینو بخرم میخواستم بدونم ایا تخفیفی چیزی به پکیج تعلق نمیگیره؟؟؟
محبوبه عظیمی
۱۳۹۵/۱۰/۱۰۰۰
پاسخوااااااااااااااااااااااااااااااااااقعا فوق العاده ایددددددددددددد
ali kamali
۱۳۹۵/۱۰/۰۷۰۰
پاسخبا سلام و وقت بخیر
تشکر از مطالبتون
بنده معتقدم که حمایت و نگهداری از فرزند فقظ تامین معاش و رسیدگی مالی نیست
بلکه باید کاری کنیم که استعدادهای بالقوه فرزندمون بالفعل بشه
و اگه فرزندی باهوش و خلاق تربیت کنیم بهترین هدیه و آموزشی هستش که به فرزندمون دادیم
و چه بهتر که این آموزش ازهمون دوران جنینی و اصولی استارت بخوره و شروع بشه
زیبا چشمه
۱۳۹۵/۱۰/۰۷۰۰

سلام آقای کمالی بنده بانظرتون موافق هستم من فکر میکنم بهترین ارثی که من و همسرم برای فرزندمون میذاریم اینه که فرزندی تربیت کنیم که زیرک و باهوش باشه

آقای سلیمانی بنده بی نهایت از شما سپاسگزارم بسته هوش جنین خیلی مفید و اینکه کل دوران باردای مادر رو پوشش میده واقعا عالیه

سمانه صالحيان
۱۳۹۵/۱۰/۰۷۰۰
پاسخسلااااااااام
خیلییییییی مطالبتون عالیه
نیره عسگریان
۱۳۹۵/۱۰/۰۷۰۰
پاسخسلام
به نظر من بهترین لحظه های مادری همین دوران بار ای هستش
البته به شرطی که مادر و پدر از شرایط جنینشون آگاه باشن و بدونن که جنین در هر لحظه از بارداری به چه چیزی نیاز داره....
من این آگاه شدن و لذت بردن از دوران باردای رو مدیون استفاده از بسته هوش جنین هستم
جناب سلیمانی از شما بی نهایت ممنونم که در کنار ما هستید
محمدرضا فصیح
۱۳۹۵/۰۹/۲۸۰۰
پاسخبا سلام
مطالب بسیار مفید هستن که بنده وظیفه دونستم از شما تشکر کنم
بسیار ممنونم از زحمات شما
مدیر سایت
۱۳۹۵/۰۹/۲۹۰۰

درود بر شما. از اینکه مطالب برای شما سروران مفید واقع شود بسیار خرسندیم. ممنون از پیام تان

سعیده صادقی
۱۳۹۵/۰۳/۱۹۰۱
پاسخخیلی خوبه
استفاده کردم
ممنون از مطالب مفیدتون
علی قنبری
۱۳۹۴/۱۱/۱۲۰۰
پاسخسلام جناب سلیمانی عزیز ممنون از زحماتی که در راستای شکوفایی فرزندان ما میکشید. ولی قیمت محصولات در مقایسه با بسته های آموزشی مثلا دکتر هلاکویی خیلی بالاست، دیگر اینکه محتوای بسته قابل انتخاب نیست شاید برخی از مطالب را ما داشته باشیم، و با وجود توضیحاتی که در فیلم و اینجا هست ولی باز هم محتوای بسته آموزشی گنگ به نظر میرسد، کاش نمونه قسمتهایی از مطالب را اینجا آورده بودید، در کل من راغب به خرید هستم ولی دوست دارم بدونم که چی میخرم. با توجه به اینکه سایتهای زیادی محتوای کم ارزش را به قیمت گزافی می فروشند جسارتا ما چطور باید اعتماد کنیم؟ پس بهتر نیست قسمتهای نمونه ای از بسته اینجا آورده شود؟ من وقتی میرم کتاب بخرم کتاب را ورق زده و کلیت آنرا را نگاه میکنم ولی اینجا چنین امکانی نیست!
من این محصول را در تاریخ 1394/11/13 خریده ام
مریم
۱۳۹۴/۱۱/۱۲۰۰

سلام بر شما همراه گرامی 

قسمت هایی از موضوعات تمامی محصولات به صورت فایل های صوتی و تصویری رایگان  در سایت قرار داده شده تا بعد از بررسی آنها اقدام به تهیه فرمایید.

در خصوص چرا و چگونگی سیاست قیمت گذاری محصولات  هم  در منوی درباره ما  با بیش از 10 آیتم توضیح داده شده است.

در خصوص بسته هوش جنین باید عرض کنم تمام کسانی که این بسته را تهیه میکنند  پس از تولد فرزند شان بسته نابغه های کوچک که ادامه همان متد آموزشی است را با 50 درصد تخفیف در اختیار خواهند داشت. همچنین خدماتی همچون تست هوشهای چندگانه و ورودی کوچینگ مادر و کودک برای آنها رایگان خواهد بود.

جلال محمدی
۱۳۹۴/۰۷/۰۵۰۰
پاسخسلام.ما چند روز پیش این محصول رو دانلودی خریدیم. و خیلی امید و انگیزه داریم که ازشخوب استفاده کنیم.
اما فقط دوماه تا تولد وقت داریم . خواهشا راهنمایی فرمایید چطور میتونیم تو این دوماه دوره رو کامل کنیم؟آیا امکانش هست؟
من این محصول را در تاریخ 1394/06/31 خریده ام
مینا فلاحیان
۱۳۹۴/۰۶/۱۳۰۰
پاسخبا سلام و خسته نباشید.
میخواستم بدونم به صورت حضوری از چه مراکزی میشه این بسته رو تهیه کرد.من در شهر همدان ساکن هستم.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۶/۱۴۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

دوست گرامی شما کافیست خرید فیزیکی خودتون رو از روی سایت انجام بدید

سپس با درج آدرس و کد پستی بسته مورد نظر بدون هیچ هزینه اضافیبرای شما ارسال خواهد شد

این بسته تنها در همین مرکز هم بصورت فیزیکی و هم بصورت دیجیتالی به فروش میرسه

 

عباس یوسفی
۱۳۹۴/۰۶/۱۰۰۰
پاسخبا سلام
یه سوال داشتم از خدمتتون.
اگر ما محصول رو به صورت انلاین بخریم کارتهای تصویری و بر چسب ها رو خودمون باید پرینت بگیریم؟
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۶/۱۱۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

در خرید دانلود باید خودتون پرینت بگیرید ولی در خرید فیزیکی کتابها و همچنین فلش کارتها به همراه CD های آموزشی موجود هستند.

سپهر طاهری
۱۳۹۴/۰۶/۰۲۰۱
پاسخکاش فایل صوتی داشت جای تصویری
من این محصول را در تاریخ 1394/02/02 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۶/۰۲۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

در خرید دانلود برخی از فایلها به صورت صوتی هست

ولی ممنون از پیشنهادتون حتما در نظر خواهیم گرفت

بارمان سلیمی
۱۳۹۴/۰۵/۲۴۰۰
پاسخشاید یکم دیگر گرفتیم ولی بازم هم روزهای زیادی باقی مونده
من این محصول را در تاریخ 1394/01/24 خریده ام
ارشیدا ضفرمندی
۱۳۹۴/۰۵/۲۴۰۰
پاسخمن این بسته رو برای خواهرم خریدم و از طرف اون خیلی ممنون و سپاسگذارم
بنظرش مطالب عالی هستن و خیلی کمک میکنه به خانمهای بارداری که اولین تجربه مادر شدن رو دارن
من این محصول را در تاریخ 1394/05/18 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۵/۲۶۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

علی مرادی
۱۳۹۴/۰۵/۱۸۰۰
پاسخهمسرمن ماه سوم بارداریشه وخیلی افسوس میخوره چرا زودتر این بسته رو نگرفته
الن چیز زیادی از دست داده نمیشه مطالب رو از اول مرور کنه؟
من این محصول را در تاریخ 1394/05/14 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۵/۱۸۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

نه دوست گرامی این مطالب روزانه و هفتگی هستند و هنوز روزهای زیادی رو دارید برای تقویت هوش جنین

قادر قادری
۱۳۹۴/۰۵/۱۷۰۰
پاسخداشتم فکر میکردم کاش بسته فیزیکی رو خریده بودیم.که لااقل برای یادگاری نگه می داشتیم
حیف
من این محصول را در تاریخ 1394/01/19 خریده ام
حبیب اکبری
۱۳۹۴/۰۵/۱۵۰۰
پاسخچقدر خوب شد تخفیف دادید
اولین بارمه از سایتتون خرید میکنم اونم با 40% تخفیف
عالیه ممنونم
من این محصول را در تاریخ 1394/05/15 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۵/۱۵۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

آویسا بیدآبادی
۱۳۹۴/۰۵/۱۱۰۰
پاسخادامه این بسته باید چه چیزی رو تهیه کنیم؟ هر کدوم از محصولاتتون میشه یا محصول خاصی رو مد نظر گرفتید؟
من این محصول را در تاریخ 1394/03/27 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۵/۱۱۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

میتونید در ادامه این بسته از نابغه های کوچک استفاده کنید کنید و هوش فرزندتون رو تقویت کنید و توانایی هاش رو بالا ببرید

نازگل محمدی
۱۳۹۴/۰۵/۱۱۰۰
پاسخاز اون چیزی که فکر می کردم متفاوت تر و کاربردی تره
من این محصول را در تاریخ 1394/03/27 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۵/۱۱۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

مارال عرب
۱۳۹۴/۰۵/۱۰۰۰
پاسخاگه بخوام رو تربیت کار کنم چه محصولی بگیرم؟
من این محصول را در تاریخ 1394/03/25 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۵/۱۰۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

اصول فرزند پروری و کودکان طلایی

شکوه رشتچی
۱۳۹۴/۰۵/۰۶۰۱
پاسخمن فکر میکنم تا پایان دوره بارداریم نرسم این بسته رو تموم کنم خیلی زیاده
من این محصول را در تاریخ 1394/03/17 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۵/۰۶۰۱

درود و سپاس از همراهی شما

حتما مطالب رو روزانه دنبال کنید می تونید بهره کافی رو ببرید

مونا میر
۱۳۹۴/۰۴/۲۳۰۲
پاسخبرای بحث تربیتی میتونید بهم کمک کنید و محصول بهتر رو بهم معرفی کنید ممنون می شم
من این محصول را در تاریخ 1394/03/09 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۴/۳۰۰۱

درود و سپاس از همراهی شما

میتونید از بسته کودکان طلایی و یا اصول فرزند پروری از تولد تا 6 سالگی رو خریداری کنید

مارال عرب
۱۳۹۴/۰۴/۲۰۰۱
پاسختردید داشتم برای اینکه این بسته شاید برای بچه دوم زیاد به کار نیاد ولی تا اینجا که خیلی خوب پیش رفتم
من این محصول را در تاریخ 1394/03/25 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۴/۲۰۰۱

درود و سپاس از همراهی شما

این بسته به گونه ای است که حتی برای فرزندان سوم هم میتوان از آن استفاده کرد

فاطمه مشهدی
۱۳۹۴/۰۴/۱۳۰۲
پاسخاین بسته رو میشه قبل از بارداری هم استفاده کرد؟
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۴/۱۳۰۱

درود و سپاس از همراهی شما

بله دوستانی داریم که 2 سال قبل از بارداری از این محصول استفاده کردند. اتفاقا نتیجه بهتری هم خواهید گرفت

میلاد محسنی
۱۳۹۴/۰۴/۰۹۰۰
پاسخسلام و خسته نباشید
سوالی داشتم در خصوص این بسته که آیا میشه برای بچه دوم هم از این بسته استفاده کرد؟
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۴/۰۹۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

بله میتونید برای فرزند دوم و یا حتی سوم هم استفاده کنید و نتیجه بگیرید

مونا میر
۱۳۹۴/۰۴/۰۳۰۰
پاسخمن و خواهرم هر دو باردار هستیم و باهم این بسته رو تهیه کردیم
با اینکه خواهرم بارداری دومشه ولی باز همون استرسهای قبل و داشت ولی با وجود آموزش های این بسته بهتره شده
من این محصول را در تاریخ 1394/03/09 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۴/۰۳۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

اگر امکانش هست برای ما نظراتتون رو از طریق صوت و تصویر نیز ارسال کنید

عادله قدسی
۱۳۹۴/۰۳/۳۰۰۰
پاسخهمه مطالب و کتابها یک طرف این کتاب لحظه های دلنشین یکطرف خیلی عالی ممنونم
من این محصول را در تاریخ 1394/03/21 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۳/۳۰۱۰

درود و سپاس از همراهی شما

خرسندیم که موجب خوشحالی شما شدیم

بهداد سوشیانی
۱۳۹۴/۰۳/۲۸۰۰
پاسخاین بسته خیلی از استرس های همسرم و کم کرده و نسبت به روزهای اول خیلی روحیه بهتری داره جا داره ازتون تشکر کنم و خسته نباشید بگم به همه عوامل این مجموعه
من این محصول را در تاریخ 1394/02/05 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۳/۲۸۰۰

درود بر شما و سپاس از همراهی شما

ما هم هدفمون این بود که به مادران آرامش بدیم تا دوران خوبی رو پشت سر بگذارند

برزو معیری
۱۳۹۴/۰۳/۲۸۰۰
پاسخاز طرف خودم و همسرم از شما نهایت تشکر رو داریم
من این محصول را در تاریخ 1394/01/30 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۳/۲۸۰۰

درود بر شما و سپاس از همراهی شما

خرسندیم که موجب رضایت شما عزیزان شدیم

مه لقا جعفری
۱۳۹۴/۰۳/۲۷۰۰
پاسخاز اینکه مطالب مورد احتیاجم یکجا به دستم رسیده خیلی خوشحالم و کمی از نگرانی و اضطرابم واقعا کم کرده.چون همش فکر میکردم باید چیکارکنم کارایی که انجام میدم نکنه اشتباه باشه ولی خیلی کمکم کرد.سپاسگذارم از آقای سلیمانی
من این محصول را در تاریخ 1394/03/24 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۳/۲۷۰۰

درود بر شما خرسندیم که همراه شما هستیم

شکوه رشتچی
۱۳۹۴/۰۳/۲۷۰۰
پاسخخیلی خوشحالم این بسته رو خریدم چون همه چیز خیلی راحت و روان نوشته شده و زیاد آدم گیج نمیشهو خیلی هم بکار میاد مرسی و تشکر
من این محصول را در تاریخ 1394/03/17 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۳/۲۷۰۰

درود بر شما و همراهی شما

شیما عیاری
۱۳۹۴/۰۳/۲۶۰۰
پاسخواقعا خوشحالم که این سایت آشناشدم واین مجموعه رو خریداری کردم.
من این محصول را در تاریخ 1394/03/24 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۳/۲۶۰۰

درودبر شما و سپاس از نظر سنجی شما

شیرین نادری
۱۳۹۴/۰۳/۲۶۰۰
پاسخsalam.man bastaro tahiye kardam va aslan fekresham nemikardam in ghadr por mohtava bashe. khaste nabashid
من این محصول را در تاریخ 1394/03/23 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۳/۲۶۰۰

درود بر شما و ممنوه از نظر خوبتون

قدسیه اخباری
۱۳۹۴/۰۳/۲۳۰۰
پاسختوضیحاتتون واقعا عالی بود فکر میکنم بسته خوبی باشه
من این محصول را در تاریخ 1394/03/26 خریده ام
نسرین جهانگیری
۱۳۹۴/۰۳/۱۶۰۰
پاسخسلام
من ایمیلمو تازه دیدم یعنی الان تخفیف نداره
مدیر سایت
۱۳۹۴/۰۳/۱۶۰۰

درود بر شما

متاسفانه فعلا نه زیرا یک هفته این بسته شامل تخفیف بود

گیتی امیدی
۱۳۹۴/۰۲/۱۷۰۰
پاسخسلام
خیلی کامل و مفید بود ممنون
من این محصول را در تاریخ 1394/02/15 خریده ام
ساره اف
۱۳۹۴/۰۲/۱۴۰۰
پاسخسلام خسته نباشید
من در حال گذراندن 3 ماهگی هستم آیا این بسته به درد من میخوره چون خیلی روی سه ماه اول تاکید شده
مدیر سایت
۱۳۹۴/۰۲/۱۴۰۰

درود بر شما

قسمتی ازمطالب این بسته به دوران قبل از بارداری برمیگرده که بر روی هوش والدین تمرکز داره. 80درصد باقیمانده مطالب به کل دوران بارداری از ابتدای تا 9 ماهگی برمیگرده که چه کارهایی رو انجام بدید و از چه روشهایی بر روی مغز جنین کارکنیدو 10 درصد باقی مانده این بسته به دوران بعد از زایمان برمیگیرده و تا 9 ماه پس از تولد مادر و راهنمایی میکنه.

وشما کاربر گرامی میتونید از همین الان بسته رو دریافت کنید و از باقی قسمتها استفاده کنید و تا جایی که امکان داره از این پس به فرزندتون کمک کنید تا باهوش تر و با توانایی های بیشتری به دنیا بیاد

نیوشا مهدوی
۱۳۹۴/۰۲/۱۴۰۰
پاسخسلام.الان من این محصولو میخوام باید دانلودی بخرم؟؟
مدیر سایت
۱۳۹۴/۰۲/۱۴۰۰

شما دوست گرامی به قسمت خرید فیزیکی رفته مبلغ رو پرداخت کنید تا محصول به درب منزل شما ارسال شود

شیوا مجیدی
۱۳۹۴/۰۲/۱۳۰۰
پاسخسلام استاد خیلی عالی بود بخصوص اینکه گریه های نوزاد رو هم داره ترجمش رو ، و اینکار من رو خیلی راحتتر می کنه اگه بچم بخواد گریه کنه حداقل می فهمم چی میخواد
من این محصول را در تاریخ 1394/02/10 خریده ام
مدیر سایت
۱۳۹۴/۰۲/۱۳۰۰

خیلی سپاس گذاریم و خوشحالیم که مفید بوده براتون

ارغوان شایسته
۱۳۹۴/۰۲/۰۹۰۰
پاسخخیلی ممنون از مطالب رایگانی که برای ما کاربرا گذاشتید
و اینکه من هنوز قصد باردار شدن ندارم فعلا دارم راجبش تحقیق میکنم .... این بسته رو چندوقت قبل از بارداری باید گرفت زمان خاصی داره یا نه ؟
مدیر سایت
۱۳۹۴/۰۲/۰۹۰۰

درود بر شما

شما میتونید این بسته رو حتی قبل از بارداری هم خریداری کنید زیرا 10 درصد مطالب این بسته به دورا قبل از بارداری بر میگرده و باقی مطالب برای دوران بارداری بخشی از مطالب هم به دوران بعد از تولد برمیگرده ...هر زمانی قبل از بارداریتون میتونید این بسته رو تهیه کنید .حتی دوستانی که در ماه های اخر بارداری هم هستن می تونن از روش های این بسته در هفته های آخر بارداری و دوران تولد نیز استفاده کنن.

بارمان سلیمی
۱۳۹۴/۰۲/۰۵۰۰
پاسخ

به نام سلام که نام زیبای خالق زیبایی هاست

 استاد عزیزم آقای سلیمانی

 عرض سلام و خدا قوت خدمت شما و همکارانتان

بسیار ممنون از زحمات بی دریغ شما که در جهت آینده ای بهتر و درخشان تر برای آینده سازان این مرز و بوم و در نهایت ساختن کشوری آبادتر تلاش می کنید

برزو معیری
۱۳۹۴/۰۲/۰۵۰۰
پاسخسلام واقعا جالب و مفید بود برای من مخصوصا قسمت اولش گه چطوری بوجود اومدن یه بچه رو تو رحم مادرش نشون میدخ تا به دنیا اومدنش خیلی جذاب بود
من این محصول را در تاریخ 1394/01/30 خریده ام
رنیکا جواهری
۱۳۹۴/۰۲/۰۵۰۰
پاسخواقعا خسته نباشید و بسیار ممنون... خیلی برام عالی بود
صابر نامجو
۱۳۹۴/۰۲/۰۳۰۰
پاسخسلام استاد واقعا مطالب خوب و جالبی داشت که برام هم جای تعجب داشت چون بعضی از مطالبش رو هم نشنیده بودم و هم نمی دونستم و برام تازگی داشت و هم اینکه یه سؤال داشتم و اونم اینکه من حدود 1 ماه دیگه بچه من به دنیا میاد خواستم بدونم چه محصولی رو به نظرتون خوبه که براش از لحاظ تربیتی و فکری و هوشی براش مناسبه که تهیه کنم .ممنون
من این محصول را در تاریخ 1394/01/16 خریده ام
مدیر سایت
۱۳۹۴/۰۲/۰۳۰۰

درود بر شما دوست عزیز

شما میتونید از بسته هوش جنین و هم نابغه های کوچک استفاده کنید.هوش جنین تا 9 ماه پس از بارداری تهیه و تنظیم شده و نابغه های کوچک هم از 1 سالگی تا 6 سالگی کودک رو شامل میشه

با سپاس
 

کامبیز فراهانی
۱۳۹۴/۰۲/۰۳۰۰
پاسخسلام آقای استاد سلیمانی
فکر میکنم نقش پدر تو دوران بارداری همسرش اینکه با بچه ی خودش که تو شکم همسرش هست حرف بزنه براش نقاشی بکشه از کاراش از اینکه ناهار یا شام چی خوردن بگه درست انگار که الان بچشون کنارشونه
مینا مشفقی
۱۳۹۴/۰۲/۰۲۰۰
پاسخسلام استاد سلیمانی. در مورد اینکه بچه ها با خودشون اطلاعاتی به این دنیا میارن من شنیدم که ملا یه نوزاد وقتی به دنیا میاد اونو بندازی تو اب شنا می کنه یعنی شنا بلده
مدیر سایت
۱۳۹۴/۰۲/۰۲۰۰

درود بر شما

همه ما می دونیم که جنین در شکم مادر در آب 9 ماه رو سپری میکنه. و تحقیقات نیز نشان داده که اگر کودک در هنگام تولد در استخری بادرجه دمای همان آب بدنیا بیاد میتونه شنا کنه و غرق نشه

بهار قوچانلو
۱۳۹۴/۰۲/۰۲۰۰
پاسخسلام استاد ، چه جوری بچه ای که تازه به دنیا اومده رو میشه باهاش کار کرد؟ اون که تازه به دنیا اومده و نه می تونه حرف بزنه و نه کاری کنه ؟
من این محصول را در تاریخ 1394/01/16 خریده ام
مدیر سایت
۱۳۹۴/۰۲/۰۲۰۰

درود و سپاس

همانطور که کودکان با حواس پنجگانه به این دنیا می آین مثل ( شنوایی ، بینایی، لامسه و ...) حواس دیگری هم در نیمکره راست مغز اونها وجود داره که با آموزش هایی در حد توان و سن نوزاد می تونید اونها رو پرورش بدید. و نیازی نیست که حتما به این آموزشها پاسخ صریحی داده بشه. این آموزش ها در مغز کودک ثبت شده و در جای مناسب و در شرایط مناسب به کمک کودک میاد
 

سورنا ایزدی
۱۳۹۴/۰۲/۰۲۰۱
پاسخسلام درباره اون قسمتی که تو توضیحات نوشته بودین ویژگی های مغز جنین . خواستم بپرسم مغز کودک از جه زمانی دارای این ویژگی ها هست که ما بخوایم روی اون کار کنیم؟
صلاح الدین یزدانی
۱۳۹۴/۰۱/۳۱۰۱
پاسختشکر بی پایان از شما
من این محصول را در تاریخ 1394/05/25 خریده ام
الیکا میرزا رضایی
۱۳۹۴/۰۱/۳۱۰۰
پاسخسلام و تشکر من و پذیرا باشید...
واقعا کار پر مغزی هست این محصول برای من که مفید بود امید وارم برای بقیه هم همین جوری باشه
مدیر سایت
۱۳۹۴/۰۱/۳۱۰۰

خوشحالیم که برای شما مفید فایده بوده دوست گرامی

برزو معیری
۱۳۹۴/۰۱/۳۰۰۰
پاسخسلام و خدا قوت
ازاستاد سلیمانی وهمکاراش بخاطرزحماتی که درجهت تحول وپیشرفت ایران وایرانی می کشندصادقانه تشکرمی کنم.
من این محصول را در تاریخ 1394/01/30 خریده ام
مدیر سایت
۱۳۹۴/۰۱/۳۰۰۰

سپاس از شما نظر مثبتی که به این مجموعه دارید

مینا مشفقی
۱۳۹۴/۰۱/۲۹۰۰
پاسخسلام .من ازدواج کردم ولی هنوز بچهدار نشدم .یکی از اقوام من که الان بجش نزدیگ 1 ماهه خیلی از این بسته تعریف کرده. من ازش خواستم تا اون بسته رو کهخودش قبلا خریده بود رو بهم بده اما اون اینکارو نکرد. خواستم که بگه هر زمان که تصمیم به بچه دار شدن بگریم هم میتونیم این CDهارو بگیریم
مدیر سایت
۱۳۹۴/۰۱/۲۹۰۰

درود بر شما و سپاس

پکیج تقویت هوش جنین یک بسته یزیکی است که 10 درصد از مطالب آن به قبل از بارداری باز می گردد و مابقی مطالب به دوران بارداری و پس از دوران بارداری تا 9 ماهگی نوزاد است.

 

 

این پکیج شامل 7 DVD صوتی و تصویری، 4 جلد کتاب آموزشی، برچسب های نقاشی، و کارتهای ESP برای ایجاد رابطه ی تله پاتی بین جنین و مادر. شما می توانید این پکیج را حتی قبل از بارداری نیز تهیه کنید و از قسمتی از مطالب آن بهره بگیرید.

 

 

شهریار ایرانی
۱۳۹۴/۰۱/۲۵۰۰
پاسخسلام و خدا قوت به اعضای گروه کودکان طلایی،امیدوارم همیشه شاد و سلامت و ثروتمند باشید
مدیر سایت
۱۳۹۴/۰۱/۲۵۰۰

درود و سپاس

با آرزوی پیروز مندی برای شما عزیز

هلنا ضیغمی
۱۳۹۴/۰۱/۲۴۰۰
پاسخسلام من الان 8ماه و نیم باردارماین بسته به دردم می خوره؟
من این محصول را در تاریخ 1394/05/26 خریده ام
مدیر سایت
۱۳۹۴/۰۱/۲۴۰۰

درود بر شما

مطالب بسته هوش جنین از دوران جنینی آغاز شده و تا دوره پس از بارداری گرد آوری شده است. و شما عزیزان می توانید با تهیه این مجموعه در ماههای بارداری و پس از آن به روند رشد و تقویت مغز جنین و نیم کره راست آن قدمهای مثبتی را برای آینده فرزند خود بردارید.

کوجی زادوری
۱۳۹۴/۰۱/۲۴۰۰
پاسخهه مگه میشه هوش بچه رو وقتی هنوز دنیا نیومده زیاد کرد؟؟؟
مدیر سایت
۱۳۹۴/۰۱/۲۴۰۰

سلام بر شما عزیز

موارد آموزشی که دراین بسته به عنوان تقویت هوش جنین آمده است شامل مطالبی است در خصوص  دوران قبل از بارداری و بعد از بارداری، که قسمتی از آن به آشنایی به هوش پدر و مادر و کارهایی که باعث جهش ژنتیکی هوش در جنین میشود باز میگردد. این مجموعه شما را با توانایی هایی که فرزند تان در 3 ماهه نخست جنینی اش آشنا می کند و به شما راه کارهایی ارائه می دهد که توانایی های نیم کره راست مغز  جنین خود آشنا شوید و از بدو تولد از این توانایی ها چگونه استفاده کند و آینده ای بهتر برای خود بسازد.

صابر نامجو
۱۳۹۴/۰۱/۱۹۰۰
پاسخبا سلام خدمت استاد کرامی
عرض خسته نباشید و خدا قوت خدمت شما و همه همکارانتان بابت تلاش و کوشش شما در راستای اهدافی که در نهایت باعث رشد فکری کودکان و نهایتاً آینده سازان این مرز و بوم است، خواستم تشکر و قدر دانی داشته باشم
من این محصول را در تاریخ 1394/01/16 خریده ام
مدیر سایت
۱۳۹۴/۰۱/۱۹۰۰

سپاس از لطف و همراهی شما

سکینه مظاهری
۱۳۹۳/۰۹/۱۱۰۷
پاسخبا سلام و احترام
و با سپاس از محصولات خوب و تاثیر گذارتان، مطالب بسته "تقویت هوش جنین" فوق العاده بودند. خیلی خوشحالم که قبل از اینکه تصمیم به بچه دار شدن بگیرم با این محصول آشنا شدم
شاد و سربلند باشید

به این محصول امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این محصول 63

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از محصولات زیر نیز استقبال کرده اند

بسته آموزشی طراحی فرزند - 4  تا 7 سالگی

بسته آموزشی طراحی فرزند - 4 تا 7 سالگی

شما والدین گرامی می توانید تنها با چندین ساعت آموزش در خصوص پرورش نبوغ مالی و اقتصادی نه تنها آینده فرزنداتان را بلکه نسل‌های پس از آن را نیز دچار تغییر کنید. شما با آموزش دادن صحیح به کودکانتان می‌توانید آینده او را تضمین کنید. یک ماه آموزش امروز برابر با چندین سال آسایش و راحتی و خوشبختی فرزند شماست. با پرورش نبوغ و خلاقیت در کودکتان پایه گذار زندگی آرام برای او باشید.  

بسته آموزشی نابغه‌های کوچک (تولد تا 7 سالگی)

بسته آموزشی نابغه‌های کوچک (تولد تا 7 سالگی)

کودکان، همگی نابغه متولد می‌شوند و در بسیاری مواقع تنها کافی است در آنها زمینه های رشد و شکوفایی شناسایی و فراهم شود تا آنها بتوانند در زندگی خود بدرخشند. اما باید بخاطر داشته باشید که این دوران طلایی چندان پایدار نیست و قبل از آنکه فرصت را از دست بدهید باید اقدام کنید.

بسته آموزشی طراحی فرزند - تولد تا 2 سالگی

بسته آموزشی طراحی فرزند - تولد تا 2 سالگی

این بسته آموزشی بطور کامل به مسائل تربیتی و آموزش مسائلی چون پرورش خلاقیت کودک شما از بدو تولد تا 2 سالگی می‌پردازد. و البته که شما عزیزان می‌توانید حتی بصورت تخصصی نیز از این آموزش‌ها بهره بگیرید و در دوراه اختصاصی طراحی فرزند نیز استفاده کنید. این محصول مناسب والدینی است که می‌خواهند کودکشان را متناسب با آموزش‌های روز پرورش دهند.

 نوآوری  و اختراع (12-3 سال)

نوآوری و اختراع (12-3 سال)

شاید بارها و بارها در بین گپ و گغتگوهای خودمانی این جمله به گوشتان رسیده باشد. دوره ما که این چیزا نبود. امروز با یه تلفن می‌تونی به بیزینس کار حرفه‌ای باشی و تمام و کمال به کارهات رسیدگی کنی. این همه پیشرفت بشر طی مدت زمان کوتاهی شکل گرفت و شاید بتوان گفت ده سال اخیر اوج پیشرفت بشری در رابطه با تکنولوژی و علم بوده و همچنان هر ثانیه این پیشرفت‌ها شکل دیگری می‌گیرد. در این میان جایگاه فرزند شما به عنوان یک نسل مدرن امروزی کجاست؟ آیا او نیز می‌تواند اثری ماندگار از خود بجای بگذارد.

بسته آموزشی طراحی فرزند-2 تا 4 سالگی

بسته آموزشی طراحی فرزند-2 تا 4 سالگی

بعنوان پدر و مادر متفاوت به غیر از موارد نیازهای اولیه‌ی کودکمان مانند ( خوراک، پوشاک و ..) می‌بایستد به یک تربیت موثر اهمیت ویژه‌ای بدهیم، تا بتوانیم فرزندانی متفاوت و موفق تربیت کنیم. در راستای یک تربیت موثر آموزش مبانی موفقیت یعنی مواردی که در کسب موفقیت هر فرد نقش بسازایی دارد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، ما باید از همان روزهای نخست زندگی فرزندانمان اصول موفقیت را به آنان آموزش دهیم.

بسته آموزشی طراحی فرزند-دوران بارداری

بسته آموزشی طراحی فرزند-دوران بارداری

مادران زیادی هستن که برای آینده فرزندشون آرزوهای بسیار زیادی دارن ولی نمی‌توونن با علم خودشون برای خوشبختی اونها کاری کنن.در بسته  آموزشی طراحی فرزند (دوران بارداری)  خواهیم گفت که چطور  با دانش و تخصص روز دنیا شخصیت و آینده‌ی فرزندت رو اونطور که لایقش هست طراحی کنی و زندگی شخصی، اجتماعی، مالی و رفاهی فرزندت رو به بهترین شکل رقم بزنی. طراحی فرزند رو یاد بگیر، در کمترین زمان اجرا کن و خوشبختی فرزندت رو ببین!    

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

8 راز بزرگ آفرینش جنین که هنوز هم بی پاسخ مانده‌اند - قسمت دوم

8 راز بزرگ آفرینش جنین که هنوز هم بی پاسخ مانده‌اند - قسمت دوم

8 راز بزرگ آفرینش جنین که هنوز هم بی پاسخ مانده‌اند - قسمت دوم کروموزوم‌ها نیز داستانی دارند. این داستان در اکتشافی خلاصه می‌شود که دو دانشمند بزرگ جیمز واتسون و فرانسیس کریک به آن دست یافتند. آن‌ها در سال 1953 جایزه نوبل را به دست آوردند به دلیل اکتشافی که به کرموزومهای رنگی نامگذاری شده بود. تعداد این کروموزوم‌ها به 46 کروموزوم در هر سلول می‌رسد و به قول دیگر 23 جفت. 22 جفت از این تعداد یکنواخت شبیه به هم هستند اما تنها جفت باقی‌مانده وظیفه مهم تعین جنسیت جنین را برعهده دارد.

چهار هفته ی اول بارداری چه اتفاقاتی در بدن رخ می دهد؟

چهار هفته ی اول بارداری چه اتفاقاتی در بدن رخ می دهد؟

چهار هفته ی اول بارداری چه اتفاقاتی در بدن رخ می دهد؟ خوب شما اکنون باردار هستید! چه باید کرد؟ چه این کودک خواسته و با برنامه ریزی دقیق یا کاملاً غیرمنتظره باشد، چه تا آمدنش سالها طول کشیده یا این اولین تجربه بارداری شما باشد، و ماه آینده برخلاف آنچه که تا به حال تجربه کرده اید، خواهد بود. بسیاری از تغییرات هیجان آور و بعضی باعث عصبی شدن و حتی بعضی وهم انگیز خواهند بود. کاملاً عجیب و بیشتر شبیه به یک معجزه کوچک است اینکه هر روز که از خواب بیدار شوید جسم جدیدی داشته باشید که اندکی با آنچه که شب قبل موقع خواب داشته اید متفاوت باشد.

هفته بیست وسوم نوزادی

هفته بیست وسوم نوزادی

هفته بیست وسوم نوزادی در صورتی که به فرزند خود غلات (سرئال) می‌دهید این کار را با شیشه شیر انجام ندهید زیرا خطر بروز خفگی وجود دارد. از شکاف دادن سر شیشه خودداری کنید زیرا کار خطرناکی است. شیری که فرزند شما از داخل شیشه شیر می‌مکد نیاز به جویدن ندارد ولی سرئال باید جویده شود و به این دلیل خوردن آن از راه شیشه شیر می‌تواند موجب خفگی شود.

برنامه ریزی برای معاینه های پیش  از زایمان

برنامه ریزی برای معاینه های پیش از زایمان

برنامه ریزی برای معاینه های پیش از زایمان معاینات در طول دوره بارداری متفاوتند معاینات هفتگی سه ماهه و ...شما باید با مشورت پزشک خود برای معاینات برنامه ریزی کنید

غذاهای قبل از بارداری

غذاهای قبل از بارداری

غذاهای قبل از بارداری سلامت جسمی و روانی جنین و نهایتا نوزاد یکی از مهمترین مواردی ست که باید خیلی قبل تر از اقدام به بارداری به آن توجه نمایید. بارداری و میزان اهمیت آن باید باعث این شود که کاملا با برنامه و هدفمند لحظه های قبل و حین آن را سپری نمایید.

ارتباط حسی مادر و جنین(2)

ارتباط حسی مادر و جنین(2)

ارتباط احساسی مادر و جنین "رابطه" افکار ما را در مورد اضطراب‌ها و گرایش‌های عاطفی، در باره شاد بون و رازهای آن و نارحت بودن و دلایل آن، شکل گیری دشمنی در نزد عده ای از مردم یا آرامشی خاص نزد عده ای دیگر و آرامش روح و روان یا نگرانی و منشاء ترس‌های نامعلوم آن؛ عوض کرد.

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید