قصد بارداری
دوره اول بارداری
دوره دوم بارداری
دوره سوم بارداری
نوزادی
کودکی

بسته آموزشی تقویت هوش جنین

بسته آموزشی تقویت هوش جنین
چکیده این محصول : انتشار : 1399/10/11 0 نظر 80 بازدید

اگر در دنیای امروز مطلبی درباره هوش جنین خواندید به هیچ‌وجه تعجب نکنید. زیرا در دنیای ما همه چیز امکان‌پذیر است. حتی آموزش به جنین در دوران بارداری. و از آن تعجب‌آورتر نیز آموزش جنین قبل از بارداری است. اما کودکان طلایی به عنوان اولین و تنها مجموعه آموزشی در ایران است که به طور تخصصی با توجه متدها و ورش‌های بروز دنیا که برگرفته از متد پروفسورمکوتوشیچیدا است، بر روی هوش‌های چندگانه جنین قبل از تولد و بعد از تولد کار می‌کند. و مادران و پدران را در طول دوران بارداری همراهی می‌کند.

<<تقویت هوش جنین>>

 

 

هر زوجی قبل از بارداری به این می‌اندیشند که در زمان تولد فرزندشان چگونه می‌توانند آن را تأمین کنند و راه‌های موفقیت را برای او هموار سازند در این میان نقش والدین در زندگی یک فرزند بسیار پررنگ و مهم است ولی مطلبی که باید به آن اشاره کنیم این است که شما با آموزش صحیح و به کارگیری روش‌های مختلف علمی می‌توانید این امر را هم برای خود و هم برای فرزندتان آسان کنید. والدین سعی می‌کنند با فراهم کردن امکانات مختلف مادی و معنوی به طور شگفت ‌انگیزی زندگی فرزندشان را دگرگون کنند تا او در آینده به هر چیزی که می‌خواهد دست پیدا کند. اما هیچگاه به این نکته توجه نمی‌کنند که فراهم آوری این امکانات از دوران جنینی آغاز می‌شود.

بسته آموزشی تقویت هوش جنین

مادر و جنین

زمانی که جنین در رحم مادر است و مادر تنها به فکر جمع‌آوری وسایل و مایحتاج نوزادی است که هنوز متولد نشده در واقع بدترین کار ممکن را در حق آینده فرزندش می‌کند زیرا جنین در حال رشد در رحم مادر تنها نیازش آموزش است. نیاز دارد تا با دنیای بیرون ارتباط برقرار کند و درباره آن بداند. نیاز یک جنین به لوازم و عروسک‌هایی که شما براش می‌خرید نیست. او نگران دنیای بیرون است که هیچ اطلاعاتی درباره آن ندارد. پس شما به عنوان یک مادر و پدر مسئول وظیفه دارید جنین خود را با دنیای بیرون آشنا کنید و بر روی نقاط حساس مغز او اثر گذار باشید.

 تقویت هوش جنین

فهرست آموزشی منحصر بفرد هوش جنین

- تاثیر مثبت در ژن خود و واکنش جهش ژنتیکی در فرزند! 

- تضمین سلامت روان، اخلاق خوب، روحیه‌ی شاد و انرژی مثبت در فرزند!

- پرورش اندام و چهره‌ی زیبا در مراحل شکل‌گیری جنینی و نوزادی فرزند!

- تقویت توانایی‌های نیمکره‌ی راست مغز، در جهت استعدادسازی و پرورش نبوغ!

- پرورش فرزندی با عزت‌نفس و اعتماد به نفس فوق‌العاده بالا و مثبت!

- کمک به یکنواختی شخصیت فرزند ( درون‌گرایی و برون‌گرایی متناسب) !

- تقویت توانایی یادگیری و پردازشِ انبوهِ اطلاعات، از قبل دبستان تا دکتری!

- بهبود فرایند روابط اجتماعی و کسب موفقیت‌های فردی در زندگی!

- پرورش فرزندی دلبسته به خانواده و کاهش نگرانی از بحران‌های نوجوانی!

و بسیاری نتایج دیگر که با صرف کمی وقت در روزهای بارداری، می‌تواند در جنین (فرزند) شما نیز حاصل شود!

 تقویت هوش جنین

خودتان را به روز کنید

آیا می دانید به گزارش صندوق کودکان ملل متحد ( UNICEF) بیش از 95 درصد از مادران باردار به دلیل عدم آگاهی از توانایی های مغز انسان در دوران جنینی این فرصت طلایی ( دوران بارداری) را از دست می دهند. بدون آنکه در جهت تقویت توانایی های مغزی و هوشی فرزند خود کاری انجام دهند در حالی که برخی مادران تنها با انجام یکسری فعالیت های هدفمند ساده در جهت افزایش هوش و توانمندی های ذهنی کودک خود، از دوران جنینی اقدام نموده، و نتایج چشمگیر آن را اعجاب انگیز گزارش کرده اند!

تعدادی از مادران نیز، که بواسطه ی آزمایشات بارداری متوجه بیماری های کروموزونی از جمله سندرم دان ( منگولیسم) به عنوان شایع ترین عقب ماندگی ذهنی در جنین خود شده بودند به جای سقط جنین تنها برای اجرای همین روش های ساده، نه تنها به بهبود کامل جنین شان کمک کردند ( بلکه پس از تولد) با انجام سنجش های متعدد متوجه هوش بالای کودکشان نسبت به همسالانش گشته اند!

نتیجه پژوهش ها و آزمایشات دانشمندان بزرگ دنیا ( مانند پروفسور شیچیدا از ژاپن ، هاوارد گاردنر، دیوید چمبرلین، آؤمسترانگ، ایموتو ماسارو، رنه دکارت، گلن دومان و دیگر اندیشمندان) در جهت تقویت هوش در کودکان، از دوران جنینی،  که بر روی بیش از 3000 جنین انجام شده و پس از تولد نیز مورد بررسی و سنجش قرار گرفته است را برای اولین بار در ایران در این بسته آموزشی اراائه کرده ایم تا شما والدینی که متفاوت فکر می کنید آینده ی متفاوت و سرشار از موفقیت را برای کودک دلبندتان رقم بزنید.

 تقویت هوش جنین

 

ویژگی‌های بسته آموزشی تقویت هوش جنین

مطالب آموزشی بسته در سه بخش تهیه و تنظیم شده است که 10% مطالب آن به قبل از دوران بارداری می پردازد، مسائلی مانند تغذیه، شرایط زندگی، عشق بین زوج ها، شرایط عاطفی و روحی، میزان استراحت و ... که هرچه این دوران طولانی تر باشد، مسلماً  والدین آموزش های مفید تری دریافت خواهند کرد و زمینه جهش هوشی در جنین خود را فراهم می سازند. ممکن است بسیاری از زوج های جوان که اندیشه ای متفاوت دارند برای آنکه نتیجه بهتری حاصل کنند از یک سال قبل از بارداری از این آموزشها استفاده کنند و خود را برای کودکی متفاوت آماده سازند.

لازم به ذکر است حجم انبوهی از اطلاعات (80%) به دوران بارداری باز می گردد که در این دوران مادر و جنین چگونه با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و مادر اطلاعات کافی را برای هر روز از بارداری خود کسب کند و با آموزش های نوین تقویت هوش بتواند جنین را تا تولد همراهی کند و به جنین این قدرت را بدهد که پس از تولد نیز بتواند از توانایی های شگفت انگیزی که دارد برای رشد و موفقیت خود در طول دوران زندگی استفاده کند. اطلاعات و آموزش های در طول 9 ماه بارداری به صورت روزانه، هفتگی ، و ماهیانه در اختیار مادر قرار میگیرد و از طریق مادر به جنین منتقل می شود و به آنها کمک می کند که خود را در شرایطی عالی از نظر روحی و جسمی نگه دارند.


موضوعات آموزشی بعد از تولد نوزاد:

مطالبی چون مراقبت از نوزاد، آرامش دادن به نوزاد تازه متولد شده، نگهداری صحیح از نوزاد و عوامل موثری که باعث می شود نوزاد تمام توانایی های دوران جنینی خود را به این دنیا بیاورد و این توانایی رو به اوفول نگراید 10% مطالبی است که در این مجموعه ارزشمند و گرانبها گنجانده شده است و تمام والدینی که میخواهند فرزندانی باهوش و موفق در تمامی زمینه ها داشته باشند بی درنگ از هیچ فرصتی برای این امر مهم دریغ نمی کنند، حتی اگر مادر درروزهای پایانی بارداری باشند این پکیج موثر و مفید خواهد بود زیرا این مجموعه به گونه ای تهیه و تنظیم شده است که مطالب روزانه در اختیار مادر قرار می گیرد و هرروز یک روز جدید برای شروع یک راه درست است. حتی مادرانی که نوزادشان پابه عرصه وجود گذاشته نیز میتوانند ازماههای اول به نوزاد خود کمک کنند تا توانایی های مغز نوزاد تازه متولد شده خود را در سطح بالا نگه دارند و با راه کارهایی که برای یکسال پس از تولد در این مجموعه گنجانده شده نیز برای تقویت هوش نوزاد خود استفاده لازم و کافی را ببرند.


کتاب تقویت هوش چندگانه جنین

یکی از دغدغه‌های والدین در دوران بارداری ضمن سلامت جسمی جنین و به دنیا آوردن فرزندی سالم، تقویت هوش و سلامت ذهن اوست. مطالعه و بکار گیری این مجموعه که تلفیقی منحر بفرد از مطالب روانشناسی و پزشکی مرتبط با دوران بارداری ست، رابطه احساسی و عاطفی بین مادر و جنین را تاحد زیادی افزایش داده و به آمادگی جنین برای ورود به دنیای پرفرازو نشیب کمک شایانی می‌کند.


کتاب لحظه های شاد با جنین

(تقویت هوش عاطفی، کلامی، شنیداری، کوآنتومی، تصویری و هنری)

اصول اساسی زبان، قسمتی از ساختار مغزی همه کودکان است اگر پدر و مادر در دوره جنین با کودک به طور مستمر صحبت کنند در یادگیری زبان او کمک زیادی خواهد شد. صحبت والدین به جنین نه تنها به او آرامش می دهد بلکه به بالا بردن هوش کوآنتومی، فضایی، عاطفی، موسیقیایی، و کلامی او کمک شایانی می کند.


 تقویت هوش جنین

هزینه کنیم؟

در اینکه والدین بهترین را برای فرزندانشان می‌خواهن هیچ شکی نیست. آیا شما مطمئن هستید بهترین‌ها را برای او فراهم کرده‌اید. اینکه او سیسمونی نسبتاً زیبایی با عروسک‌های رنگارنگ داشته باشد. و هر روز یک مدل لباس برای او بخرید که شاید تنها یک ماه بتواند از آن استفاده کند برای موفقیت آینده یک نوزاد کافی‌ست؟ شما تا مدت‌های طولانی هزینه‌های زیادی را برای فرزندتان می‌کنید که شاید در یک مقطع کوتاهی از زمان به آن نیاز دارد مانند خرید یک دست لباس نوزادی. اما به دلیل آنکه او در حال رشد است هیچ تضمینی نیست که این لباس در دو سالگی هم مورد استفاده قرار بگیرد. اما آموزش چیزی نیست که مدت زمانی خاصی را شامل شود و تنها در یک مقطع نیاز فرزند شما را تأمین کند. بلکه آموزش صحیح در زمان مناسب قبل از آنکه دیر شود تا پایان عمر فرزندتان همواره با اوست. و او را در کوچک‌ترین اتفاقات همراهی می‌کند.

آموزش دوران تحصیلی چیزی فراتر از خواندن و نوشتن و حل برخی مسائل آموزشی برای فرزند شما به ارمغان نخواهد آورد. فرزند شما در آینده نیاز دارد برای خود کیمیاگری کند.


فهرست کلی مطالب بسته تقویت هوش جنین:  

 - مغز جنین از کی و چگونه کار می‌کند؟

- تقویت هوش با استفاده از توانایی های نیمکره راست مغز جنین

- 12 کار عملی مهم تقویت هوش جنین در نیمه دوم بارداری

- 15 کار عملی برای تقویت عملکرد حافظه 

- 35 تکنیک برای تقویت هوش های چندگانه (هوش هیجانی، هوش تصویری، هوش منطقی، هوش هنری، هوش موسیقیایی، هوش کلامی، هوش ریاضی)

- وظایف همسر (در دوران بارداری) برای تقویت هوش جنین

- استفاده از متد پروفسور شیچیدا ( ژاپن) برای تقویت هوش جنین

- 10 تکنیک تقویت حواس پنجگانه نیمکره راست مغز

- آموزش به جنین از طریق ارسال صدا برای آن

- آموزش به جنین از طریق ارسال تصویر برای آن

- تقویت اعتماد به نفس جنین و نوزاد

- تقویت هوش خود درمانگر جنین

- چگونگی تغذیه، ورزش و استراحت دوران بارداری به منظور تقویت هوش جنین

-  تقویت هوش جنین به واسطه مولکولهای آب 

- مراقبت های دقیق دوران بارداری

- 15  تکنیک عملی تقویت هوش های چندگانه نوزاد

- تقویت هوش نوزاد از طریق رزونانس ( ارسال تصویر به ذهن نوزاد )

- نحوه صحیح ماساژ کودک و ترجمه گریه نوزاد

- فیلم مراحل رشد جنین همراه با توضیحات کامل فعالیت های هر ماه ( نزدیک به 2 ساعت) 

 تقویت هوش جنین

هدایای ویژه نرم افزاری که در بسته تقویت هوش جنین قرار داده شده است:

- فیلم آموزشی مراقبت های بارداری

- اطلاعات مربوط به بارداری هفته به هفته

- فیلم آموزشی مراقبت های پس از زایمان

- نمونه تصاویر ماندالا برای آرامش

- موسیقی موتزارت (تقویت هوش)

- فیلم آموزشی نحوه ی ماساژ نوزاد

- فیلم آموزشی نگهداری صحیح از نوزاد

- فیلم آموزشی ترجمه انواع گریه نوزاد

- لالایی و موسیقی مخصوص خواب نوزاد

- تصاویر و صداهای آرام بخش طبیعت

 

همیشه فرصت برای جبران وجود دارد. حتی برای مادرانی که در پایان دوره سوم بارداریشان هستند هنوز راه نجاتی برای جنین شما وجود دارد زیرا او هنوز تمام هوش‌های خود را در اختیار دارد تنها نتوانسته به موقع از آنها استفاده کند. اگر کمی وقت بگذارید و صبور باشید می‌توانید مربی خوبی باشید و او را به عالی‌ترین درجه از موفقیت برسانید.

 

مشخصات بسته آموزشی تقویت هوش جنین

شامل: 4 جلد کتاب دیجیتالی (pdf) + همراه فلش کارت های ای . اس. پی ، برچسب های تصویری بصورت دانلودی ارائه می‌شود.

فایل تصویری و صوتی: 8 فایل‌های صوتی و تصویری + هدایای ویژه 

مدرس: دکتر روح‌الله سلیمانی- دکتر کتایون برجیس - دکتر حمیدرضا اشرفی

مخاطب: والدین متفاوت بویژه مادران باردار

 

کودکان طلایی

نکته : با خرید دانلودی این محصول

1. 10% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.

2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.

3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

توجه : بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

نظرات

به این محصول امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این محصول 0

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

بهترین زمان برای مسافرت در زمان بارداری

بهترین زمان برای مسافرت در زمان بارداری

بهترین زمان برای مسافرت در زمان بارداری آیا به این فکر کرده اید که با کودکی که در شکم دارید کی به مسافرت بروید؟ آیا اگر قرار باشد به مأموریت بروید تعجب می کنید؟ سه ماهه دوم بهترین زمان برای مسافرت است زیرا مشکلات دوران بارداری به کمترین حد و حال و حوصله شما به بهترین حالت خود می رسد. اگر بارداری پرخطری نداشته باشید، اگر مبتلا به بیماری مزمن و یا بیماریی نباشید که علت آن بارداری است و یا مشکلاتی مانند خونریزی نداشته باشید،

غلات در بارداری

غلات در بارداری

غلات در بارداری  همه فروشگاه‌ها پر از غلاتی است که ادعا می‌کنند «دارای فیبر زیاد» یا «کامل» یا دارای صفات دیگر است. این که از ادعاها بفهمیم چه چیزی در غلات هست کار دشواری ست. انتخاب سالم در سه ماهه اول مخلوط غلات است. به عبارت دیگر برنج باد کرده یا غلات با شیره گل خطمی انتخاب خوبی نیستند. خوشبختانه این روزها گزینه‌های خوبی وجود دارند. فقط یادتان باشد هر چه شیرین‌تر باشند قند بیش‌تری دارند بنابراین از آن‌ها دوری کنید.

تاثیر همنشین بر سلامت روحی جنین در دوران بارداری

تاثیر همنشین بر سلامت روحی جنین در دوران بارداری

تاثیر همنشین بر سلامت روحی جنین در دوران بارداری یکی از موثرترین اتفاقات درمورد سلامت روحی فرزند؛ همنشینی‌‌‌‌‌های مادر در دوران بارداری است. هر هم صحبتی و هم نفسی به اندازه خود، جنین را تحت تاثیر قرار خواهد داد. همانگونه که همنشینی با خوبان، در سعادت انسان تاثیر شگرفی دارد هم صحبتی با اهلگناه یا حضور در مجلس گناه هم میتواند عاقبت ناخوشایندی برای فرزند رقم زند:

هفته نهم بارداری

هفته نهم بارداری

در هفته نهم بارداری چه اتفاقاتی رخ می دهد؟ وضعیت مادر و جنین در هفته نهم بارداری و نکات مهم درباره هفته نهم بارداری را می توانید دراین مقاله بیابید.

هفته سی و یکم بارداری

هفته سی و یکم بارداری

در هفته سی یکم بارداری چه اتفاقاتی رخ می دهد؟ وضعیت مادر و جنین در هفته سی یکم بارداری و نکات مهم درباره هفته سی یکم بارداری را می توانید دراین مقاله بیابید

حرکت جنین  از لذت تا ترس

حرکت جنین از لذت تا ترس

حرکت جنین از لذت تا ترس شاید یک از لذت بخش ترین اتفاقات دوران بارداری حرکات جنین باشد. لذتی که گاهی همراه با هیجان و حتی ترس به سراغ مادران باردار می‌آید.

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید