طراحی فرزند- دکتر روح الهه سلیمانی

قصد بارداری
دوره اول بارداری
دوره دوم بارداری
دوره سوم بارداری
نوزادی
کودکی

رزرو علاقمندان به شرکت در دوره پرورش مدیران آینده


                                      

دوران کودکی، دوران پایه‌گذاری چگونگی کیفیت زندگی است و هر پدر و مادری دوست دارد تا در این دوره ی حساس بهترین ها را برای آینده فرزندانش فراهم کند.

ما در گروه آموزشی کودکان طلایی، رسالت خود را بر آن نهادیم تا با ارائه آموزش‌های تخصصی، منحصر به فرد و مورد نیاز آینده فرزندان، پایه‌های یک زندگی سرشار از موفقیت و شادکامی را برای فرزندان ایران زمین رقم بزنیم و صد البته که این هدف بزرگ بدون خواست و یاری شما والدین دلسوز میسر نخواهد شد.

در دهه‌ی اخیر شاهد این بودیم و هستیم که اکثر والدین، فرزندان خود را برای کسب مهارت‌های مختلف علمی، هنری و ورزشی مانند: موسیقی، ورزش، نقاشی، شطرنج، رباتیک و ... در کلاس‌های متعدد ثبت نام می‌کنند.

ما معتقدیم که بیشتر این آموزش‌ها برای افزایش توانایی فرزندان بسیار خوب است اما آیا این مهارت‌ها بدون مدیریت و بهینه سازی می‌تواند برای آینده فرزندان مفید باشد.

به بیان دیگر 20 سال بعد، اکثر فرزندان آموزش‌های مختلف و متعددی را فرا گرفته‌اند. اما همه آنها می‌توانند از این مهارت‌ها برای بهتر زندگی کردن، استفاده کنند؟  آیا توانایی مدیریت هوش، خلاقیت و مهارت‌های دیگر خود را دارند؟

در راستای رسالت ارزشمند خود، دوره‌ی آموزشی فوق العاده‌ای تدوین کرده‌ایم که توانایی مدیریت زندگی و کسب و کار آینده را از دوران کودکی در فرزندتان نهادینه کند. در این دوره‌ی متفاوت فرزند شما می‌آموزد که چطور داشته‌ها و توانایی‌های خود و دیگران را در راستای رسیدن به اهدافش مدیریت نماید.

درباره‌ی دوره‌ی آموزشی " پرورش مدیران آینده"

با توجه به نیاز مبرم والدین جهت شکوفایی هوش مدیریتی و اقتصادی فرزندانشان و یادگیری مباحث مدیریت زندگی و کسب‌و‌کار، از سنین کودکی و نوجوانی، گروه آموزشی کودکان طلایی با همکاری معدود اساتید خبره این رشته در داخل و خارج از کشور برای اولین مرتبه  در خاور میانه و ایران دوره‌های پیشرفته شکوفایی هوش اقتصادی ومدیریتی " را جهت سنین 5 تا 12 سال با ظرفیت بسیار محدود (کمتر از 84 نفر) در یک دوره یکساله برگزار می‌نماید.

در این دوره مباحث مهمی چون خودباوری، تصمیم گیری، مسئولیت پذیری، هدف گذاری، برنامه ریزی، میریت زمان، مدیریت دیگران، خلاقیت، هوش های چندگانه، کارآفرینی، ارزش آفرینی و مطالب مهم دیگری که به تفصیل در این کاتولوگ و سایت کودکان طلایی قابل ارائه می‌باشد، درست در مقطع سنی که ذهن مدیریتی کودکان و نوجوانان در حال شکل‌گیری و جهت‌گیری است ارائه می‌گردد.

کودکانی که این دوره را می‌گذرانند ذهن‌شان تحریک می‌شود تا خودشان نیز هر روز بر اطلاعات‌شان بیفزایند و چیز هایی که آموزش می‌بینند را در زندگی واقعی و اقتصادی خود پیاده کنند و نتایج ‌آن را ببینند.

در این دوره یکساله کودکان و نوجوانان عضو گروه آموزشی کودکان طلایی با مسائل مدیریت فردی، مدیریت زندگی و اقتصادی درگیری عملی پیدا خواهد کرد و پس از پایان دوره نیز جهت جلوگیری ازفراموشی مطالب و فروکش نکردن انگیزه‌های "مدیران آینده"  تا یک‌سال مباحث ارائه شده بصورت مجازی و نوشتاری یاداوری می گردد.

در این دوره از اساتیدی دعوت شده که هم در مباحث تئوری وهم تجاری کارآمد هستند و واقعیات اقتصادی، تجاری و مدیریتی جامعه را به خوبی می شناسند. البته تعداد اساتید مرتبط با این مباحث  که قابل ارائه  با فهم نوجوانان  باشد، در کشور  به تعداد انگشتان دست هم نمی‌رسد  که خوشبختانه به همت مدیران ما در این مجموعه گرد هم آمده‌اند.  

در ادامه به معرفی سرفصل‌های دوره به عنوان  Kids MBA که شامل 12 مهارت پایه ای مدیریت زندگی و کسب و کار است، خواهیم پرداخت. همچنین با فعالیت های مربوط به دوره آموزشی و رزومه مدیران آموزشی این دوره آشنا خواهید شد.* نام خانوادگی :
* جنسیت :

* سن فرزند :

* شهر محل سکونت :
* شماره تماس :
 


به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

به چه موضوعی علاقه مندید؟

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید