کودکان‌طلاییِ جنین
کودکان‌طلاییِ کودک
کودکان‌طلاییِ نونهال
کودکان‌طلاییِ نوجوان
کودکان‌طلاییِ جوان
کودکان‌طلاییِ بزرگسال
کودکان‌طلاییِ میانسال
کودکان‌طلاییِ سالمند

تاثیر سخنان والدین بر(DNA) جنین

تاثیر سخنان والدین بر(DNA) جنین
چکیده این مطلب : انتشار : 1397/09/21 0 نظر 1,917 بازدید

تاثیر سخنان والدین بر(DNA) جنین تنها 10% از دی ان ای های انسان برای ساخت پروتئین استفاده می‌شود که برای دانشمندان غربی جالب توجه است و باقی 90% آن به عنوان "دی ان ای ناخواسته" تلقی می‌شود.

تاثیر سخنان والدین بر(DNA) جنین

آیا جنین حرف‌های مادر را می‌شنود؟ آیا حرف‌های مادر روی جنین تاثیر دارد؟

کلام شما والدین، قبل و حین بارداری بر روی جنین و فرزند دلبندتان تاثیر عمیقی دارد. صحبت‌هایی که با جنین می‌کنید. حرف‌هایی که به او می‌زنید همگی می‌تواند برروی دی ان ای (DNA) آن تاثیر عمیق داشته باشد.

دی ان ای (DNA) یک اینترنت بیولوژیکی و در بسیاری جنبه‌ها از نوع مصنوعی آن، برتر است. تحقیقات علمی دانشمندان روسی، مستقیم و غیرمستقیم، پدیده‌هایی مانند؛ روشن بینی، شهود، اعمال خود‌به‌خود، شفای از راه دور، خود بهبودی، تمرین روش‌های به کارگیری جملات تاکیدی، نورهای غیرعادی در محدوده برخی افراد خاص (به ویژه اساتید معنوی)، تاثیر ذهن بر الگوهای اقلیمی و بسیاری دیگر از این نمونه‌ها را توضیح می‌دهد.علاوه بر این، شواهد برای یک نوع کاملاً جدید دانش پزشکی وجود دارد که انسان می‌تواند دی ان ای را توسط کلمات و امواج و بدون جایگزینی و یا برشِ ژن‌های منفرد، تحت تاثیر و برنامه‌ریزی قرار دهد.

تنها 10% از دی ان ای های انسان برای ساخت پروتئین استفاده می‌شود که برای دانشمندان غربی جالب توجه است و باقی 90% آن به عنوان "دی ان ای ناخواسته" تلقی می‌شود. از طرف دیگر پژوهشگران روسی متقاعد شده‌اند که طبیعت؛ معیوب و ناقص نیست و به همین دلیل هم به دنبال تحقیق به روی آن 90% دی ان ای ناخواسته، سرمایه‌گذاری کرده‌اند که این سرمایه‌گذاری به نتایج انقلابی نیز منتهی گشته است. به نظر این دانشمندان؛ دی ان ای، تنها مسئول ساخت بنای بدن ما نیست بلکه به عنوان یک انبار ذخیره‌سازی داده‌ها و ارتباطات نیز خدمت می‌کند. زبانشناسان روسی کشف کردند که کد ژنتیکی موجود در دی ان ای، به ویژه در نوع "ناخواسته" آن، از همان قوانین زبان انسانی ما پیروی می‌کند. 

تاثیر فرکانس و جنین 

برای این منظور آن‌ها قوانین دستور زبان (روشی که در آن واژه‌ها در کنار هم قرار می‌گیرند تا جمله ساخته شود) و معناشناسی (مطالعۀ معنا در شکل زبان) و همچنین قوانین اساسی دستور زبان را با یکدیگر مقایسه کردند. آن‌ها دریافتند که بازهای آلی موجود در دی ان ای، پیرو دستور زبان منظم و انجام مجموعه‌ای از قوانین همانند زبان هستند. بنابراین، به نظر نمیرسد که زبان‌های انسانی به طور اتفاقی شکل‌گرفته باشند، بلکه بازتابی از واکنش ذاتی دی ان های ما هستند.

زیست شناس و بیولوژیست مولکولی روسی دکتر"پیوتر گارجاجف" و همکارانش، همچنین رفتار ارتعاشی در دی ان ای را کشف کردند. کروموزوم‌های زنده درست مانند کامپیوترهای سولیتون - هولوگراف با استفاده درون زای تابش لیزر در دی ان ای عمل می‌کنند. این بدین معنی است که آن‌ها، برای نمونه، موفق به تلفیق نقش‌های امواج بر روی یک تابش لیزر شده‌اند و همراه با آن، دی ان ای و در نتیجه داده‌های ژنتیکی را تحت تاثیر قرار داده‌اند. از آن‌جا که ساختار اساسی بازهای آلی دوگانه در دی ان ای و زبان (همان‌گونه که قبلاً توضیح داده شد) یکسان هستند، در این زمینه به هیچ‌گونه رمزگشایی دی ان ای نیاز نبود.

حتما بخوانید: 20 دلیل برای باردارنشدن

به این ترتیب این موضوع که یک دی ان ای زنده می‌تواند به سادگی واژه‌ها و جملات زبان انسانی را استفاده کند، به صورت علمی اثبات شده است. اگر از فرکانس‌های مناسب استفاده شود، یک نمونه دی ان ای زنده، همیشه می‌تواند به تابش لیزر تلفیق شده و حتی به امواج رادیویی واکنش نشان دهد.

این امر در نهایت و به صورت علمی توضیح می‌دهد که چرا تمرین جملات تاکیدی، تمرینات مدیتیشن، هیپنوتیزم و اعمالی مانند این‌ها می‌تواند چنین اثرات نیرومندی در روح و بدن انسان داشته باشد. این موضوع برای دی ان ای ما کاملاً عادی و طبیعی است که پاسخگوی زبان ماست. 

ارتباط معلمان معنوی و جنین

معلمان علوم باطنی و اساتید معنوی از روزگاران دیرین می‌دانسته‌اند که بدن ما با زبان کلمات و اندیشه برنامه‌ریزی شده است و این امر در حال حاضر از نظر علمی ثابت شده، البته اگر انسان از امواج مناسب استفاده کند و به همین دلیل هم همه ما توانایی مساوی برای کسب موفقیت و نیروی یکسان در این موضوع را نداریم. افراد باید در فرآیندهای درونی و بلوغ معنوی به منظور ایجاد یک ارتباط آگاهانه با دی ان ای خود، همکاری کنند. پژوهشگران روسی روی یک روش که به عوامل دیگری بجز استفاده از فرکانس مناسب وابسته نیست، کار کردند و این روش همواره کارآیی دارد.

در افرادی با آگاهی بالاتر، نیازی به تلاش زیاد برای رسیدن به این هدف ارزشمند نیست. ایشان به راحتی می‌توانند به نتایج دلخواه خود دست یابند و در پایان، علم دست از تمسخر اینگونه اعمال دست برخواهد داشت و به توضیح و تایید این نتایج خواهد پرداخت. ولی کار در این‌جا پایان نمی‌پذیرد! پژوهشگران روسی همچنین دریافتند که دی ان ای انسان می‌تواند به وسیله ایجاد تولید کرمچاله‌های مغناطیسی، باعث الگوهای اخلال در خلأ شود. کرمچاله‌ها معادل میکروسکوپی برای اصطلاح "پل اینشتین - روزن" در اطراف سیاه چاله‌ها (بقایای ستارههای سوخته) هستند. این اتصالات تونل مانند در نقاط متفاوت جهان هستی وجود دارند و از طریق آن‌ها می‌توان اطلاعات و داده‌ها را در خارج از مکان (فضا) و زمان انتقال داد. دی ان ای، این داده‌ها را جذب کرده و آن‌ها را از آگاهی ما عبور می‌دهد. این فرآیند فرا ارتباطی در حالت استراحت (ریلکس) یا مراقبه موثر است. استرس، نگرانی و یا فعالیت بیش از حد تفکری، از فرا ارتباط موفق جلوگیری می‌کند و این اطلاعات و داده‌ها به صورت تحریف شده و بی‌فایده به دست ما خواهند رسید.

 

تاثیر فرکانس بر روی جنین

معجزات را نادیده نگیریم!

در طبیعت این فرا ارتباط برای میلیون‌ها سال در زندگی سازمان یافته حشرات، با موفقیت و به شکل چشم‌گیری جریان دارد. انسان امروزی این فرا ارتباط را تنها در سطح بسیار ظریف و با نام "شهود" می‌شناسد ولی ما می‌توانیم از آن، دوباره استفاده کاملی بکنیم. جالب است بدانیم که در طبیعت برای نمونه؛ اگر ملکه مورچه از کلونی (کندو) خود به دلیلی جدا شود، برنامه‌های کلونی با شور و شوق و با توجه به طرح موجود همچنان ادامه می‌یابد ولی اگر ملکه کشته شود، همه کارهای کلونی متوقف می‌گردد و هیچ مورچه‌ای از کارگران و اعضای دیگر آن کلونی نمی‌دانند که چه باید بکنند و در نتیجه؛ کلونی از بین می‌رود.

پس در نتیجه؛ ظاهراً ملکه تا زمانی که زنده است و از طریق فرا ارتباط امواج "نقشه راه" و برنامه‌ریزی را ارسال می‌کند که حتی از راه دور هم آگاهی افراد، این فرکانس را دریافت می‌کند. در انسان این فرا ارتباط به طور ناگهانی حاصل می‌شود و داده‌ها در دسترس انسان قرار می‌گیرد، به طوری که خارج از توضیح علمی است. چنین فرا ارتباطی به صورت الهام یا شهود تجربه شده است. آهنگ‌ساز ایتالیایی، جوزپه تارتینی، در یک شب خواب می‌بیند که شیطان بر بالینش در حال تواختن ویلون است و صبح روز بعد تارتینی توانست از روی نتهایی که دقیقاً به کمک حافظه خود نوشته بود، قطعه "رای غلیظ شیطان" را بسازد.

یک پرستار 42 ساله مرد برای سال‌ها رویای شرایطی را می‌دید که گویا به نوعی دانش سی دی رام (دسیک فشرده‌ای که می‌توان داده‌های کامپیوتر را در آن ذخیره کرد) وارد است. دانشی که قابل اثبات و در تمام زمینه‌ها قابل تصور بود، یک سیل اطلاعاتی که به نظر می‌رسد در یک شب به اندازه یک دایره‌المعارف در رویا ، به وی منتقل گشت و در بیداری صبح تمام آن رویا را به یاد آورد. بیشتر وقایع و اطلاعات همراه با جزییاتی که براساس تحقیقات علمی ثابت شده و همچنین اثبات شده که از حوزه دانش شخصی وی نیز خارج بود.

هنگامی که فرا ارتباط رخ می‌دهد، می‌توان در انسان و در دی ان ای او پدیده‌های خاصی را مشاهده کرد. دانشمندان روسی نمونه‌ای از دی ان ای را با استفاده از لیزر مورد تابش قراردادند. بر روی صفحۀ نمایش، یک نقش عادی موج شکل‌گرفت و هنگامی که آن‌ها نمونۀ دی ان ای را برداشتند، نقش موج ناپدید نگشت و باقی ماند. بسیاری از آزمایشات کنترل دقت، نشان داد که نقش موج، از نمونۀ دی ان ای دور شده از محیط آزمایش ارسال می‌شد زیرا میدان انرژی ظاهراً از طریق خود باقی مانده بود. این اثر، امروزه به نام اثر فانتوم دی ان ای معروف است. گمان این است که انرژی خارج از مکان و زمان و از طریق کرمچاله فعال شده توسط دی ان ای دور شده از محیط آزمایش، جریان دارد. با این اثر، اغلب در فرا ارتباط و در میدان انرژی غیرقابل توضیح در مجاورت انسان نیز برخورد می‌کنیم.

حتما بخوانید: این بار شما DNA را برنامه‌ریزی کنید

خانم "گرازینا گوسار" و آقای "فرانز بلودورف" در کتاب خود به نام "شبکۀ هوشیار" این نوع ارتباط را به طور روشن و دقیق توضیح می‌دهند. نویسندگان همچنین به نقل از منابعی اینگونه نقل قول می‌کنند که انسان‌ها در زمان‌های گذشته، مانند حیوانات، ارتباط بسیار قوی گروهی با یکدیگر داشتند و همگی همراه با گروه خود بسیار هماهنگ عمل می‌کردند. همراه با پیشرفت و کسب تجارب انفرادی، ما انسان‌ها، فرا ارتباط را تقریباً به طور کامل فراموش کرده‌ایم. حال که آگاهی فردی ما به پایداری نسبی رسیده است، می‌توانیم شکل جدیدی از آگاهی جمعی ایجاد کنیم، بدین معنی که بدون اجبار و برنامه‌ریزی برای کنترل اطلاعات دریافت شده از کل هستی، به این داده‌ها از طریق دی ان ای خود دسترسی یابیم. ما در حال حاضر میدانیم که، درست مانند اینترنت، دی ان ای موجود درون‌مان توانایی تغذیه سالم از داده‌های شبکه کل را دارد و می‌توانیم از طریق این شبکه با دیگر شرکت‌کنندگان فرا ارتباط برقرارکنیم. شفا از راه دور، تله پاتی (ارتباط افکار از راه دور) یا احساس‌کردن از را دور در مورد احوال عزیزان و غیره می‌تواند توضیح داده شود. برخی از حیوانات، هنگامی که از خانه خود دور می‌شوند توسط خواست قلبی صاحبان خود، به خانه باز می‌گردند. این به راحتی می‌تواند به وسیله مفهوم فرا ارتباط و آگاهی جمعی تعریف گردد.

فرا ارتباط چیست؟

فرا ارتباط در هزاره جدید مفهومی کاملاً متفاوت دارد. پژوهشگران فکر می‌کنند که اگر انسان به وسیله فردیت کامل، آگاهی جمعی را بازیابی کند؛ آن‌گاه یک قدرت خداگونه در خود خلق خواهد کرد که می‌تواند همه چیز را، به بهترین نحو، در روی کره زمین تغییر شکل دهد. این انسانیت است که به سمت چنین آگاهی گروهیِ نوآورانه‌ای در حرکت می‌باشد. امروزه، نیمی از جمعیت کودکانی که به مدارس ابتدایی می‌روند با مشکل روبرو هستند. سیستم آموزشی موجود آن‌ها را در کنار یکدیگر می‌نشاند و به آنان دستور نظم همگانی می‌دهد. ولی فردیت در کودکان امروز آنقدر قوی است که آن‌ها این نظم را قبول نمی‌کنند و ویژگی‌های ذاتی خود را از طریق انجام متنوع‌ترین روش‌ها نگهداری می‌کنند.

در این هنگام، کودکان روشن‌بینِ بیشتری پا به عرصه زندگی می‌گذارند. چیزی در این کودکان آن‌ها را بیش از پیش به سوی آگاهی جمعی، از نوع تازه‌ای، هدایت می‌کند و این آگاهی جمعی جدید قابل سرکوب نخواهد بود. برای نمونه؛ شرایط آب و هوایی چیزی نیست که به وسیله آگاهی فردی تغییر‌کند ولی می‌تواند به وسیله آگاهی جمعی تحت تاثیر قرار‌گیرد و این امر چیز جدیدی نیست.

انسان از دیرباز در قبیله خود به رقص و دعای باران مشغول بوده است. شرایط اقلیمی به شدت تحت تاثیر طنین امواج زمین قرار دارد، این امر معروف به امواج شومان است. فراموش نکنیم که همین امواج در مغز ما تولید می‌شود و اگر گروهی از مردم، همگام و یک صدا به آن فکر و تمرکز کنند، یک دگرگونی اقلیمی تعجب‌آور نخواهد بود.

پژوهشگران، آگاهی را به شکل تئوری در دو گروه تمدن انسانی معنی کرده‌اند؛ گروه اول، یک نوع انسانیت است که در آگاهی جمعی رشد کرده و این نوع جدید تمدن، مشکل محیط زیست و کمبود انرژی ندارد. این تمدن با استفاده از قدرت ذهنی خود، به عنوان یک تمدن واحد، انرژی و پیامدها و حتی فجایع طبیعی سیاره خود را کنترل می‌کند. تمدن نوع دوم، حتی توانایی کنترل انرژی کهکشان خود را هم خواهد داشت. اگر گروه بسیار زیادی از مردم توجه یا آگاهی خود را معطوف یک مسئله مشترک سازند، می‌توانند در کل پیرامون خود هماهنگی ایجاد کنند. در این هنگام پتانسیل خشونت نیز حل می‌گردد و به نظر می‌رسد که نوعی آگاهی انسانی، تمامی بشریت را فراگرفته است. این موضوع همان پروژه آگاهی جهانی است.

 

فرکانس صوتی چه تاثیری بر جنین دارد؟

 

حال به دی ان ای باز می‌گردیم! ظاهراً دی ان ای، یک ابررسانای آلی است که در دمای معمولی بدن انسان کار می‌کند. ابررساناهای مصنوعی در دمای بین 140 تا 200 درجه سانتیگراد کار می‌کنند. همان‌گونه که یکی از مطالعات اخیر نشان داده؛ تمامی ابر رساناها توانایی ذخیره‌سازی نور، در نتیجه اطلاعات را دارند. این یک اثبات دیگر برای چگونگی توانایی دی ان ای برای ذخیزه‌سازی اطلاعات است. یک پدیده دیگر که ارتباط دی ان ای و کرمچاله را توضیح می‌دهد این است که به طور معمول، این کرمچاله‌های فوق کوچک بسیار ناپایدار هستند و تنها برای زمان ناچیزی در ثانیه عمل می‌کنند. تحت شرایط ویژه‌ای، کرمچاله‌های متعادل می‌توانند خود را سازماندهی کرده و سپس تشکیل دهنده حوزه‌های خلأ متمایزی گردند که در آن برای نمونه؛ نیروی گرانش می‌تواند به نیروی برق تبدیل شود.

فرکانس صوتی چه تاثیری بر روی جنین دارد؟

حوزه‌های خلأ ، گلوله‌های خود نورانی گاز‌یونیزه شده‌ای هستند که حاوی مقادیر قابل توجهی از انرژی می‌باشند. چنین گلوله‌های نورانی اغلب در مناطقی از روسیه وجود دارند. روس‌ها به دنبال سرگرمی بعدی، برنامه‌های تحقیقاتی خود را با شدت بیشتری گسترش دادند و سرانجام این تحقیقات منجر به برخی اکتشافاتی که در بالاتر اشاره شد، گشت. بسیاری از مردم عادی می‌دانند که حوزه‌های خلأ در نقش این گلوله‌های نورانی در آسمان به وجود می‌آیند. اگر با دقت و تعجب به آن‌ها نگاه کنید و از خود بپرسید که آیا این‌ها اشیای پرنده از سیارات دور دست هستند پس می‌توانند در یک مثلث پرواز کنند، گلوله‌های نورانی در یک چشم به‌هم زدن، در یک مثلث تغییر مسیر می‌دهند. برخی مواقع، آن‌ها به شکل گوی هاکی از سرعت صفر به سرعتی دیوانه‌وار شتاب می‌گیرند و در پیرامون افراد شروع به چرخش می‌کنند. حال روس‌ها دریافتند که در مناطقی که حوزه‌های خلا وجود دارد، گاهی این گلوله‌های نورانی از زمین به سمت آسمان پرواز می‌کنند و در یکی از تحقیقات خود آموختند که این گلوله‌ها را می‌توان با قدرت فکر هدایت کرد و در مطالعه‌ای دیگر دریافتند که حوزه خلأ همان امواجی از فرکانس پایین را منتشر می‌کند که مغز ما نیز می‌تواند تولید کند.

به دلیلِ این شباهت، این‌گونه امواج می‌توانند در ذهن ما فعال باشند. هیجان‌زدگی؛ ایده خوبی برای برقراری فرا ارتباط نمی‌تواند باشد، زیرا این گلوله‌های نورانی دارای انرژی بسیار زیادی هستند که توانایی جهش و دگرگونی ژن‌های ما را دارند. داشتن این توانایی به انجام حتمی آن منجر نمی‌گردد، برای نمونه؛ بسیاری از اساتید معنوی، در حالت مراقبه، قادر به تولید و مشاهده این گلوله‌ها یا ستون‌های نورانی بوده‌اند که همراه با احساس روشن دلپذیری برایشان بوده و هیچ‌گونه آسیبی هم به ایشان وارد نشده. ظاهراً این نیز مربوط به برخی نظم درونی و کیفیت روحی و یا منشأ ایجاد حوزۀ خلأ می‌گردد.

مراقبه‌ی مادر معجزه‌ای عجیب

در برخی از تجربیات این اساتید معنوی، برای نمونه "آنادا"، هنگامی که تلاش بیش از حد برای عکسبرداری در زمان مراقبه و فرا ارتباط کردند، تنها عکسی از ابری سفید روی صندلی ظاهر شد. دانش امروزی درباره موارد غیرعادی گرانش زمین که منجر به شکل‌گیری حوزه‌های خلأ می‌شود، نیز بسیار ناچیز است.

برای خرید محصول (طراحی فرزند دوران بارداری) بر روی لینک کلیک کنید


 

پیشنهاد ویژه فیلم آموزشی: بهره هوشی بالا در کودکان 

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از محصولات زیر نیز استقبال کرده اند

بسته آموزشی تقویت هوش جنین

بسته آموزشی تقویت هوش جنین

اگر در دنیای امروز مطلبی درباره هوش جنین خواندید به هیچ‌وجه تعجب نکنید. زیرا در دنیای ما همه چیز امکان‌پذیر است. حتی آموزش به جنین در دوران بارداری. و از آن تعجب‌آورتر نیز آموزش جنین قبل از بارداری است. اما کودکان طلایی به عنوان اولین و تنها مجموعه آموزشی در ایران است که به طور تخصصی با توجه متدها و ورش‌های بروز دنیا که برگرفته از متد پروفسورمکوتوشیچیدا است، بر روی هوش‌های چندگانه جنین قبل از تولد و بعد از تولد کار می‌کند. و مادران و پدران را در طول دوران بارداری همراهی می‌کند.

بسته آموزشی طراحی فرزند - تولد تا 4 سالگی

بسته آموزشی طراحی فرزند - تولد تا 4 سالگی

این بسته آموزشی بطور کامل به مسائل تربیتی و آموزش مسائلی چون پرورش خلاقیت کودک شما از بدو تولد تا 4 سالگی می‌پردازد. و البته که شما عزیزان می‌توانید حتی بصورت تخصصی نیز از این آموزش‌ها بهره بگیرید و در دوراه اختصاصی طراحی فرزند نیز استفاده کنید. این محصول مناسب والدینی است که می‌خواهند کودکشان را متناسب با آموزش‌های روز پرورش دهند.

بسته آموزشی طراحی فرزند-دوران بارداری

بسته آموزشی طراحی فرزند-دوران بارداری

مادران زیادی هستن که برای آینده فرزندشون آرزوهای بسیار زیادی دارن ولی نمی‌توونن با علم خودشون برای خوشبختی اونها کاری کنن.در بسته  آموزشی طراحی فرزند (دوران بارداری)  خواهیم گفت که چطور  با دانش و تخصص روز دنیا شخصیت و آینده‌ی فرزندت رو اونطور که لایقش هست طراحی کنی و زندگی شخصی، اجتماعی، مالی و رفاهی فرزندت رو به بهترین شکل رقم بزنی. طراحی فرزند رو یاد بگیر، در کمترین زمان اجرا کن و خوشبختی فرزندت رو ببین!    

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

آشنایی با سه ماهه ی دوم بارداری

آشنایی با سه ماهه ی دوم بارداری

آشنایی با سه ماهه ی دوم بارداری سه ماه دوم بارداری لذت بخش‌ترین ماه باداری است که در آن حس مادر بودن بیشتر نمود پیدا می‌کند.

نگاهی به چند قلوها

نگاهی به چند قلوها

نگاهی به چند قلوها داشتن نوزاد دوقلو شاید در ظاهر ساده به نظر برسد؛ اما این تصور کسی است که هرگز با این واقعیت روبه رو نشده است. دو قلوها هم می‌توانند مایه‌ی لذت و شادی دو برابر باشند و هم یک کابوس زنده (کار دو برابر و خواب بسیار کمتر). دوقلوها به قدری مشکل و سختی دارند که اگر پای صحبت مادری که دوقلو دارد بنشینید، ساعت‌ها می‌تواند برای شما در این باره حرف بزند، البته اگر مشتاق باشید که گوش دهید.......

نقش ماما در مراقبت های بارداری و زایمان

نقش ماما در مراقبت های بارداری و زایمان

نقش ماما در مراقبت‌های بارداری و زایمان مراکز مامایی نزدیک محل سکونت بهترین امکان برای مراقبت‌های بارداری است.

در دوران بارداری از این موارد اجتناب کنید

در دوران بارداری از این موارد اجتناب کنید

در دوران بارداری از این موارد اجتناب کنید هرگونه ناراحتی و استرس زن در طول بارداری بر جنین وی تاثیر میگذارد. اگر میخواهید فرزندی خوش اخلاق داشته  باشید از فکر و خیال و غم و غصه بی‌‌دلیل پرهیز کنید. در صورت ضرورت از آرام بخش-های ساده‌‌ای مثل ترکیب مساوی ع......

مرخصی زایمان

مرخصی زایمان

مرخصی زایمان برای رفتن به مرخصی روز شماری می‌کنید. این روزها بیشتر خسته می‌شوید و بیشتر به زایمان فکر می‌کنید و متوجه می‌شوید که تمرکز پیدا کردن مشکل‌تر است.

در بارداری سیب زمینی بخورید!

در بارداری سیب زمینی بخورید!

در بارداری سیب زمینی بخورید! یک سیب‌‌زمینی شیرین آتش دیده (در آتش مغز پخت شده) خبر خوبی برای همه مواقع سال است و شما می‌‌توانید از این غذای خوشمزه، راحت و بدون نگرانی استفاده کنید. فقط یک فنجان سیب‌‌زمینی شیرین دارای 4 گرم پروتئین و 7 گرم فیبر بوده و منبع خوب ویتامین B6، پتاسیم، ویتامین A ویتامین C و منگنز نیز است. همه این‌‌ها یک طرف، عطر و طعم عالی آن هم به یک طرف و این می‌‌تواند برای شما گزینه خوبی باشد

نظرات

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 12

به چه موضوعی علاقه مندید؟

محصولات پیشنهادی مرتبط

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید