قصد بارداری
دوره اول بارداری
دوره دوم بارداری
دوره سوم بارداری
نوزادی
کودکی

10 راه عجیب برای کسب ثروت

10 راه عجیب برای کسب ثروت
چکیده این مطلب : انتشار : 1397/02/31 0 نظر 1,155 بازدید

10 راه عجیب برای کسب ثروت هر فردی با رعایت ده راهکار عجیب اما کار آماد می‌تواند ثروتمند شود. شما با توّجه به ندای درونی خود قادرید تا اندوخته‌ی مالی خود را افزایش دهید

10 راه عجیب برای کسب ثروت

برای ثروتمند شدن چه کارهایی باید انجام داد؟ چگونه ثروتمند شویم؟ راه‌های جذب پول چیست؟ نکات کلیدی برای ثروتمند شدن. 

زندگی کردن صرفا برای پول نیست. خیلی از مردم این حرف را می‌زنند که زندگی را بخاطر زندگی کردن دوست دارند. بخاطر عشق ورزیدن و حتی بخاطر روابط خانوادگی به زندگی علاقه دارند. پول و ثروت را نیز جزوی همانند سلامتی و معنویات جزوی از زندگی می‌دانند. در این میان هستند افرادی که مسائل مالی را ناچیز و بی‌اهمیت جلوه می‌دهند اما همین افراد در دراز مدت تمام تمرکزشان را روی پول و مسائل حواشی آن می‌گذارند زیرا انسانی که سلامتی ندارد به فکر سلامتی است. و انسانی که پول ندارد به دنبال کسب پول و ثروت است. 

جالب است بدانید کسانی که وسواس فکری درباره پول دارند نه تنها میلیارد نیستند بلکه میلیونر نیز نیستند. بلکه کسانی درگیری فکری درباره پول دارند که درآمدشان ناچیز و به اندازه معاش روزانه‌ است.

واقعیت امر اینجاست که برای داشتن یک زندگی خوب نیاز دارید آن‌را متعادل سازید. اگر شما نیاز دارید که جسماتان سالم باشد و از نظر جسمانی سلامتی باشید پس در کنار آن نیاز دارید سلامت مالی نیز داشته باشید هر دو اینها در کنار هم است که می‌تواند تعادل را برقرار کند. 

پول یک معجون قدرتمند و باور نکردنی است اگر شما پول داشته باشید می‌توانید بهترین زندگی را برای خود و اطرافیانتان فراهم کنید. می‌توانید از بهترین مکان‌های زیبای دنیا دیدن کنید و حتی با بهترین پزشک‌ها درباره سلامتی خودتان مشورت کنید. با پول می‌توانید زندگی والدین خودتان را تغییر دهید و آنها را از کار اضافه دور کنید. شما اگر پول داشته باشید می‌توانید برای دیگران ایجاد شغل کنید و برای کودکان بی‌سرپرست بهترین حامی باشید. 

بنظر ما برای آن‌که ثروتمند شوید و پول را جذب کنید باید آداب آن را یاد بگیرید و قبل از هر چیزی اطلاعات خودتان را درباره پول و ثروت کامل کنید و اولین قدم برای این راه این است که تمام باورهای جامعه و خانواده را که راجع به پول و ثروت گفته شده را دور بریزید. برای ثروت و ثروتمند شدن باید به دنبال مفهوم جدیدی باشید زیرا تصوری که اغلب افراد درباره پول دارند بی‌مسئولیتی، ولخرجی، بی‌بندوباری، ناعدالتی و زرق و برق است. که ما باید بگوییم این تصور غلط تنها بخشی از یک جامعه ثروتمند است و نمی‌توانیم به آن را به تمام ثروتمندان اطلاق کنیم.

باید بدانید که نیروی خواستن فراتر از آن چیزی است که شما تصور می‌کنید. شما تا نخواهید هیچ چیز اتفاق نمی‌افتد اما خواستن با خواستن تفاوت دارد. در این میان تعهد نیز جایگاه ویژه‌ای دارد شما باید به تصمیم و هدفی که می‌گیرید متعهد باشید و براش وقت بگذارید.  ما دراین جا به 10 نکته مهم اما عجیب درباره کسب ثروت و پول به شما معرفی خواهیم کرد ه عبارتند از: 

حتما بخوانید: هوش مالی = امنیت شغلی

10 راه عجیب برای کسب ثروت

1-بدانید از ثروت و پول چه می خواهید


از آنچه که می‌خواهید مطمئن شوید و آگاه شوید، خیلی از ما حتّی خودمان هم نمی‌دانیم دقیقاً در زندگی به دنبال چه هستیم! مقدار پولی را که دوست دارید داشته باشید، تعیین کنید، برای مثال، دوست دارید، 100 میلیون ریال پول داشته باشید، با این روش زودتر به هدف خود می‌رسید تا این‌که فقط بگویید من دوست دارم بیشتر پول در بیاورم.

2- به ندای درونی خود گوش دهید


هر آنچه که از ندای درونی خود می‌شنوید، به آن توجّه و عمل کنید. متأسفانه بیشتر ما به این مسائل اعتقادی نداریم و شاید همین حالا با خود بگویید: “من که اصلاً به این چیزها اعتقادی ندارم و نمی‌توانم حتّی این الهامات را از وجودم درک کنم!”، امّا حقیقت این است که این الهامات و نیروی درونی وجود دارندً و البته اگر خودتان بخواهید، شما را به طرف آنچه که می‌خواهید هدایت می‌کند.

3- مبلغی منطقی و صریح را در ذهن خود پرورش دهید 


ابتدا از مبالغ کم و منطقی شروع کنید، برای مثال، 100 میلیون ریال، هدفتان بر این باشد که در مرحله اوّل تمام تلاش خود را برای کسب این مبلغ متمرکز کنید و بعد به مبالغ بیشتر فکر کنید.

4- اگر خیلی در درجه اوّل به پولدار شدن اهمیّتی نمی‌دهید 

دیگر اهداف ایده آل خود را مثل، تفریح، امنیت و آزادی و …فکر کنید، در ذهن خود فرض کنید که به همه ی آنها رسیده‌اید و از این حس لذّت ببرید، این خود انگیزه‌ای می‌شود تا برای رسیدن به آنها به پول نیز فکر کنید و برسید.

5- از پیروی و تعقیب دنیوی دست بردارید، شما همواره با نیروی درونی خود به خداوند متعال وصل هستید

 

لحظاتی را در خلوت خود سعی به ارتباط با خداوند بپردازید، از وی راهنمایی بخواهید و تقاضا کنید تا شما را در مسیر صحیح و سرشار از موفقیت، قرار دهد، طوری که بتوانید در آسایش و آرامش برای خود و اطرافیانتان مفید باشید، مطمئن باشید که جواب می‌گیرید.

6- عمل کنید 


این‌که فقط فکر کنید و خیال کنید، کافی نیست، عمل کنید! خیلی از افراد با این که از وضعیت کنونی خود راضی نیستند و می‌دانند در صورت اقدام به راهی بهتر به آنچه می‌خواهند می‌رسند، امّا جرأت گامی برتر را ندارند. بنابراین شجاع باشید و عمل کنید. ترس خود مانع موفقیت است.
رالف والدو چنین می‌گوید: “توصیه من به جوانان این است که برای موفقیت، به آنچه که صحیح است امّا از رسیدن به آن می‌ترسید یا ناامید هستید، عمل کنید”، سوزان جفرز نیز معتقد است:”باید از مانع ترس عبور کنید، تا کامیاب شوید”، با تصمیمی جدّی و اوّلین گام شما برای موفّقیت، تمامی دنیا شروع به همکاری با شما می‌کنند و به میل شما راه می‌آیند.

7- مراحل کار را در ذهن و با کلام خود زیر لب مرور کنید

 

بطور مثال، سوالی را در مورد کسب مبلغی از مسیری خاصّ از خود بپرسید، و با خود گفتگو کنید، “اگر از این راه موفّق نشدم، تمام مسیر قبل را از ذهن خود پاک کرده و از راهی بهتر و موثر تر وارد می شوم تا بالاخره پولدار شوم”

8-از موانع نترسید


دریا همیشه آرام نیست، زندگی هم مثل دریاست، گاهی مجبورید با دریایی موّاج و طوفانی دست و پا بزنید تا بر موانع پیروز شوید. بیشتر ما به محض شکست یا سختی، ناامید شده و از ادامه راه می ترسیم، با سرزنش و افسردگی نه تنها کاری پیش نمی برید، بلکه اوضاع شما از قبل هم بدتر می‌شود، همان‌طور که کارل ساگن می‌گوید:”بهتر است عوض این‌که چرا تاریک است و غر بزنید، حتّی با یک شمع کمی آنجا را روشن کنید”، یا به قول ما ایرانی‌ها، “ماهی را هر وقت از آب بگیری تازه است”.

9- روابط و ذهن خود را خانه تکانی کنید!


نه تنها در خانه، بلکه در محیط کار، اجتماع و …روابط خود را در جهت مثبت اصلاح کنید. مطمئناً هیچ کس بدون کمک و همیاری دیگران، نمی‌تواند به اهداف خود برسد، امّا اگر قرار باشد این ازدحام روابط بی‌فایده و پر سر و صدا همراه با میلیون‌ها انرژی منفی باشد و باعث عدم تمرکز یا تحلیل روحیه‌تان شوند، بهتر است حذف شوند.

10- به علائق خود توجّه کنید 


هر کسی به چیزهایی در ذهن خود و بطور ذاتی علاقه دارد، اگر هر گام یا عمل یا هدفی را طبق آنچه که علاقه دارید و به آن عشق می‌ورزید، آغاز کنید، می‌بینید که چطور سریع تر و آسان‌تر به هدف خود می‌رسید. در واقع این خود درونی ماست که جسم ما را به طرف آن چه که لذّت می‌بریم و عشق میورزیم، سوق می‌دهد.

حتما بخوانید: 7 اشتباه جدید والدین

10 راه عجیب برای کسب ثروت


 

پیشنهاد ویژه فیلم آموزشی: رفتار های کودکان

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از محصولات زیر نیز استقبال کرده اند

بسته آموزشی نابغه‌های کوچک (تولد تا 7 سالگی)

بسته آموزشی نابغه‌های کوچک (تولد تا 7 سالگی)

کودکان، همگی نابغه متولد می‌شوند و در بسیاری مواقع تنها کافی است در آنها زمینه های رشد و شکوفایی شناسایی و فراهم شود تا آنها بتوانند در زندگی خود بدرخشند. اما باید بخاطر داشته باشید که این دوران طلایی چندان پایدار نیست و قبل از آنکه فرصت را از دست بدهید باید اقدام کنید.

 نوآوری  و اختراع (12-3 سال)

نوآوری و اختراع (12-3 سال)

شاید بارها و بارها در بین گپ و گغتگوهای خودمانی این جمله به گوشتان رسیده باشد. دوره ما که این چیزا نبود. امروز با یه تلفن می‌تونی به بیزینس کار حرفه‌ای باشی و تمام و کمال به کارهات رسیدگی کنی. این همه پیشرفت بشر طی مدت زمان کوتاهی شکل گرفت و شاید بتوان گفت ده سال اخیر اوج پیشرفت بشری در رابطه با تکنولوژی و علم بوده و همچنان هر ثانیه این پیشرفت‌ها شکل دیگری می‌گیرد. در این میان جایگاه فرزند شما به عنوان یک نسل مدرن امروزی کجاست؟ آیا او نیز می‌تواند اثری ماندگار از خود بجای بگذارد.

هوشهای  هشت نابغه- تولد تا هفت سالگی

هوشهای هشت نابغه- تولد تا هفت سالگی

هر سالانه والدین بی‌شماری هزینه‌های کلانی را در آموزشگاه‌ها و مراکز پرورشی صرف پرورش هوش و خلاقیت فرزندانشان می‌کنند اما به هیچ وجه نمی‌دانند که می‌توانند خودشان نقش موثرتری در روند پیشرفت هوش و استعداد در فرزندشان شوند. والدین اولین مربیانی هستند که فرزندان در زندگی خود با آن روبرو هستند و همچنین این والدین هستند با شناخت بهتری که از فرزندشان دارند می‌توانند او را بهتر شکوفا کنند.

بسته آموزشی تقویت هوش جنین

بسته آموزشی تقویت هوش جنین

اگر در دنیای امروز مطلبی درباره هوش جنین خواندید به هیچ‌وجه تعجب نکنید. زیرا در دنیای ما همه چیز امکان‌پذیر است. حتی آموزش به جنین در دوران بارداری. و از آن تعجب‌آورتر نیز آموزش جنین قبل از بارداری است. اما کودکان طلایی به عنوان اولین و تنها مجموعه آموزشی در ایران است که به طور تخصصی با توجه متدها و ورش‌های بروز دنیا که برگرفته از متد پروفسورمکوتوشیچیدا است، بر روی هوش‌های چندگانه جنین قبل از تولد و بعد از تولد کار می‌کند. و مادران و پدران را در طول دوران بارداری همراهی می‌کند.

 مدرسه بدون دردسر ( پیش دبستان و کلاس اول)

مدرسه بدون دردسر ( پیش دبستان و کلاس اول)

بعد از تولد هر کودک با ما چالش‌هایی کوچک و بزرگ روبرو هستیم. که برخی در کوتاه مدت و یا برخی در طولانی مدت حل می‌شوند و از پس آن برمی‌آییم. و ما همیشه در این میان مانند یک مربی به فرزندمان آموزش می‌دهیم. و او با آموزش‌های ماست که از پس بسیاری از مشکلات و چالش‌های پیش روی زندگی‌اش برمی‌آید. اما اگر در این میان ما هیچ آموزشی به او ندهیم ولی در قبالش از او توقع حل مسائل را داشته باشد چه پیش خواهد آمد؟

بسته آموزشی طراحی فرزند - 4  تا 7 سالگی

بسته آموزشی طراحی فرزند - 4 تا 7 سالگی

شما والدین گرامی می توانید تنها با چندین ساعت آموزش در خصوص پرورش نبوغ مالی و اقتصادی نه تنها آینده فرزنداتان را بلکه نسل‌های پس از آن را نیز دچار تغییر کنید. شما با آموزش دادن صحیح به کودکانتان می‌توانید آینده او را تضمین کنید. یک ماه آموزش امروز برابر با چندین سال آسایش و راحتی و خوشبختی فرزند شماست. با پرورش نبوغ و خلاقیت در کودکتان پایه گذار زندگی آرام برای او باشید.  

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

ذهن ثروتمند

ذهن ثروتمند

 ذهن ثروتمند، پول را جذب می کند اندیشیدن به اهداف و برنامه ها ساختن یک ذهن ثروتمند

بازی‌ها و اسباب‌بازی‌های مناسب برای نوزادان 1 ماهه

بازی‌ها و اسباب‌بازی‌های مناسب برای نوزادان 1 ماهه

بازی‌ها و اسباب‌بازی‌های مناسب برای کودکان 1 ماهه هر چیزی که بچه‌های یک ماهه در اولین سال زندگی خود یاد می‌گیرند با حس کردن شروع می‌شود. تحریک حسی واقعاً نواحی مهم و کلیدی ذهن کودک یک ماهه را روشن می‌کند.

چگونگی جذب ثروت

چگونگی جذب ثروت

چگونگی جذب ثروت سعادت‌ و یا عدم‌ سعادت‌ ما، نتیجه‌ تفکر ماست‌ ، ذهن‌ انسان‌ و چگونگی ‌باورهای‌ او تعیین‌ کننده‌ کیفیت‌ زندگی‌ اوست‌ و ذهن‌ ما بسته‌ به‌ شیوه‌ای‌ که‌ برای‌ تربیتش‌ اتخاذ میکنیم‌ مارا ثروتمند یا فقیر نگه‌ میدارد  

11 تکنیک فنگ شویی برای جذب ثروت

11 تکنیک فنگ شویی برای جذب ثروت

تکنیک های فنگ شویی برای جذب ثروت در میان چینی‌ها باوری وجود دارد که با کمک تکنیک‌های فنگ‌شویی می‌توان برای جذب ثروت و پول اقدام و بخت و اقبال اعضای خانواده را دچار تحولی مثبت کرد

راز توانمندی  فرزندان ما

راز توانمندی فرزندان ما

راز توانمندی  فرزندان ما  پدر و مادر باید دقت کنند تا کودک در همان زمان کودکی، نحوه‌ی بیان خواسته‌هایش را عاقلانه فرا بگیرد. 

8 راز بزرگ آفرینش جنین که هنوز هم بی پاسخ مانده‌اند - قسمت دوم

8 راز بزرگ آفرینش جنین که هنوز هم بی پاسخ مانده‌اند - قسمت دوم

8 راز بزرگ آفرینش جنین که هنوز هم بی پاسخ مانده‌اند - قسمت دوم کروموزوم‌ها نیز داستانی دارند. این داستان در اکتشافی خلاصه می‌شود که دو دانشمند بزرگ جیمز واتسون و فرانسیس کریک به آن دست یافتند. آن‌ها در سال 1953 جایزه نوبل را به دست آوردند به دلیل اکتشافی که به کرموزومهای رنگی نامگذاری شده بود. تعداد این کروموزوم‌ها به 46 کروموزوم در هر سلول می‌رسد و به قول دیگر 23 جفت. 22 جفت از این تعداد یکنواخت شبیه به هم هستند اما تنها جفت باقی‌مانده وظیفه مهم تعین جنسیت جنین را برعهده دارد.

نظرات

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 19

به چه موضوعی علاقه مندید؟

محصولات پیشنهادی مرتبط

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید