کودک درون

کودکان‌طلاییِ جنین
کودکان‌طلاییِ کودک
کودکان‌طلاییِ نونهال
کودکان‌طلاییِ نوجوان
کودکان‌طلاییِ جوان
کودکان‌طلاییِ بزرگسال
کودکان‌طلاییِ میانسال
کودکان‌طلاییِ سالمند

توضیحات بسته آموزشی تربیت بچه‌های دهه 90

انتشار : 1397/12/20 4 نظر 154 بازدید

دانلود رایگان توضیحات بسته آموزشی تربیت بچه‌های دهه 90

سلام درود و سپاس از همراهی شما عزیزان

در این ویدئو میخوام راجع به بسته آموزشی تربیت و پرورش بچه‌های دهه نودی صحبت کنم.

آیا شما مادر و پدرها هم جز اون دسته از والدینی هستید که عقیده دارید واقعا بچه‌های امروزی کاملا فرق کردن، عوض شدن و به قول کارشناسان یک جهش زنتیکی در اون‌ها ایجاد شده؟

بچه‌های امروزی از همان دوران جنینی و تولد باهوش هستن و با بچه‌های دهه‌های قبل خیلی فرق دارن و عجیب و غریب هستن که به اصطلاح به اسم گوزیلاهای دهه نودی نام‌گذاری شده‌اند. 

برای همین برای پدرومادرها خیلی عجیبه که نوع تربیت‌شون رو بسته به تغییرات این دهه تغییر بدهند و می‌خواهند که مانند سابق با همان روش‌های سنتی گذشته فرزندشون رو تربیت کنند. اما این روش کاملا اشتباه است، ما باید بچه‌های امروزی و کودکانمان را برای آینده آماده کنیم چرا که زمان هرلحظه در حال تغییر است و دنیای کودکی ما با دنیای کودکی فرزندانمان بسیار فرق می‌کند.

در دنیای کودکانه ما آنچنان تکنولوژی ،اینترنت، موبایل‌ها، لب‌تاب‌ها و یا تبلت‌ها وجود نداشت اما شما به این فکرکنید که طی 20 سال آینده چه تغییراتی در زندگی ما قرار است به وجود بیاید؟؟ حال آیا فرزندان ما می‌توانند خودشان را با آن دوران تطبیق بدهند؟؟

پس والدین باید با تغییرات فرزندشون کنار بیایند و اون رو برای صده‌ی جدید زندگی پیش‌رو آماده کنند.

در اینجا 3 نکته بسیار مهم است:

1- چگونگی پرورش کودک 

2- چگونگی رفتار با کودک 

3- بحث آموزشی کودک 

تربیت بچه های دهه نودی

که ما در این بسته به تمام این نکات و آموزش‌ها برای فرزند دلبند شما پرداختیم، چرا که بسیاری از والدین عقیده دارند که بچه‌های دهه نودی بسیار متفاوت هستند، بسیار بازیگوش، خلاق و باهوش‌اند. البته که تربیت و پروش‌شان بسیار دشوار است اما در این بسته یک سری تکنیک‌هایی رادر اختیار شما پدر و مادر‌ها قرار داده می‌شود که به درستی بتوانید فرزندتان را تربیت کنید و تربیت فرزندتان برایتان کار دشواری نباشد. شما پدر و مادر‌ها وظیفه دارید فرزندتان را برای آینده نه‌چندان دور به درستی تربیت کنید تا در جامعه مورد سرزنش دیگران قرار نگیرد.

برای خرید محصول تربیت و پرورش بچه‌های دهه نودی بر روی لینک کلیک کنید

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از محصولات زیر نیز استقبال کرده اند

بسته آموزشی طراحی فرزند-دوران بارداری

بسته آموزشی طراحی فرزند-دوران بارداری

مادران زیادی هستن که برای آینده فرزندشون آرزوهای بسیار زیادی دارن ولی نمی‌توونن با علم خودشون برای خوشبختی اونها کاری کنن.در بسته  آموزشی طراحی فرزند (دوران بارداری)  خواهیم گفت که چطور  با دانش و تخصص روز دنیا شخصیت و آینده‌ی فرزندت رو اونطور که لایقش هست طراحی کنی و زندگی شخصی، اجتماعی، مالی و رفاهی فرزندت رو به بهترین شکل رقم بزنی. طراحی فرزند رو یاد بگیر، در کمترین زمان اجرا کن و خوشبختی فرزندت رو ببین!    

بسته آموزشی طراحی فرزند-4 تا 7 سالگی

بسته آموزشی طراحی فرزند-4 تا 7 سالگی

بعنوان پدر و مادر متفاوت به غیر از موارد نیازهای اولیه‌ی کودکمان مانند ( خوراک، پوشاک و ..) می‌بایستد به یک تربیت موثر اهمیت ویژه‌ای بدهیم، تا بتوانیم فرزندانی متفاوت و موفق تربیت کنیم. در راستای یک تربیت موثر آموزش مبانی موفقیت یعنی مواردی که در کسب موفقیت هر فرد نقش بسازایی دارد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، ما باید از همان روزهای نخست زندگی فرزندانمان اصول موفقیت را به آنان آموزش دهیم.

بسته آموزشی تقویت هوش جنین

بسته آموزشی تقویت هوش جنین

اگر در دنیای امروز مطلبی درباره هوش جنین خواندید به هیچ‌وجه تعجب نکنید. زیرا در دنیای ما همه چیز امکان‌پذیر است. حتی آموزش به جنین در دوران بارداری. و از آن تعجب‌آورتر نیز آموزش جنین قبل از بارداری است. اما کودکان طلایی به عنوان اولین و تنها مجموعه آموزشی در ایران است که به طور تخصصی با توجه متدها و ورش‌های بروز دنیا که برگرفته از متد پروفسورمکوتوشیچیدا است، بر روی هوش‌های چندگانه جنین قبل از تولد و بعد از تولد کار می‌کند. و مادران و پدران را در طول دوران بارداری همراهی می‌کند.

بسته آموزشی پرورش مدیران آینده

بسته آموزشی پرورش مدیران آینده

شما والدین گرامی می توانید تنها با چندین ساعت آموزش در خصوص پرورش نبوغ مالی و اقتصادی نه تنها آینده فرزنداتان را بلکه نسل‌های پس از آن را نیز دچار تغییر کنید. شما با آموزش دادن صحیح به کودکانتان می‌توانید آینده او را تضمین کنید. یک ماه آموزش امروز برابر با چندین سال آسایش و راحتی و خوشبختی فرزند شماست. با پرورش نبوغ و خلاقیت در کودکتان پایه گذار زندگی آرام برای او باشید.  

شادی و خلاقیت - تولد تا هفت سالگی

شادی و خلاقیت - تولد تا هفت سالگی

زمانی می‌رسد که شما برای آنکه کودکتان بیشتر از قبل در اجتماع باشد و یا کارهای جدید را تجربه کند او را در مراکز آموزشی همچون مهدکودک و یا مراکز رشد و خلاقیت ثبت نام می‌کنید و یا حتی برای پرورش هوش او نیز برنامه ریزی‌های روزانه انجام می‌دهید و او را در کلاس‌هایی هوش نیز ثبت نام می‌کنید. اما در میان 10 کودکی که در این کلاس‌ها وجود دارد مربی چقدر زمان دارد تا تنها برای فرزند شما بگذارد و خلاقیت و هوش او را پرورش دهد؟

هوشهای  هشت نابغه- تولد تا هفت سالگی

هوشهای هشت نابغه- تولد تا هفت سالگی

هر سالانه والدین بی‌شماری هزینه‌های کلانی را در آموزشگاه‌ها و مراکز پرورشی صرف پرورش هوش و خلاقیت فرزندانشان می‌کنند اما به هیچ وجه نمی‌دانند که می‌توانند خودشان نقش موثرتری در روند پیشرفت هوش و استعداد در فرزندشان شوند. والدین اولین مربیانی هستند که فرزندان در زندگی خود با آن روبرو هستند و همچنین این والدین هستند با شناخت بهتری که از فرزندشان دارند می‌توانند او را بهتر شکوفا کنند.

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

حرکت جنین  از لذت تا ترس

حرکت جنین از لذت تا ترس

حرکت جنین از لذت تا ترس شاید یک از لذت بخش ترین اتفاقات دوران بارداری حرکات جنین باشد. لذتی که گاهی همراه با هیجان و حتی ترس به سراغ مادران باردار می‌آید.

سقط های مکرر در بارداری

سقط های مکرر در بارداری

سقط های مکرر در بارداری متأسفانه سقط‌های سه ماهه‌ی اول بارداری بسیار رایج‌اند. پزشکان تخمین می‌زنند حدود 15 تا 20 درصد بارداری‌های قطعی - که تست بارداری مثبت بوده است - به سقط جنین می‌انجامد. حتی گاهی تعداد زیادی از نطفه‌های کوچکی که تشکیل شده اند، قبل از تأیید بارداری از بین می‌روند. در ........

آموزش هوش‌های چندگانه به کودکان

آموزش هوش‌های چندگانه به کودکان

آموزش هوش‌های چندگانه به کودکان چون مربیان کودک سال به سال عوض می‌شوند، احتمال کمی وجود دارد که همه مربیان رویکرد هوش‌های چندگانه را در برنامه درسی خود به کار گیرند. 

خانم باردار در ملاقات با پزشک چه سوالی بپرسد؟

خانم باردار در ملاقات با پزشک چه سوالی بپرسد؟

خانم باردار در ملاقات با پزشک چه سوالی بپرسد؟ "من یک ماه منتظر وقت ملاقاتم با پزشک می مانم ولی وقتی وارد مطب او میشوم در عرض 5 دقیقه بیرون می آیم." اتاق معاینه را با این جمله تأسف بار ترک نکنید. در اینجا چند توصیه ذکر شده تا در مورد ملاقاتتان با پزشک احساس بهتری داشته باشید. 
•    بین ملاقاتهایتان هر سؤالی که برایتان پیش می آید ر

میلیاردر  شو: 7 راه ساده و عجیب برای جذب پول بیشتر

میلیاردر شو: 7 راه ساده و عجیب برای جذب پول بیشتر

میلیاردر  شو: 7 راه ساده و عجیب برای جذب پول بیشتر وقتی درباره ایجاد ثروت صحبت می‌کنیم، بهره‌مندی از دانش و اطلاعات کافی مهم است اما نه به اندازه نظم و انضباط فردی.

هفته پنجاه و یکم نوزادی

هفته پنجاه و یکم نوزادی

هفته پنجاه و یکم نوزادی

نظرات

مهدی حاصلی
۱۳۹۸/۰۲/۱۸۰۰
پاسخسلام یعنی با خرید این بسته میتونیم بچه مونو درست و طبق متد روز تربیت کنیم؟؟؟
مدیر سایت
۱۳۹۸/۰۲/۱۸۰۰

درود و سپاس از همراهی شما 

بله دوست عزیز، هدف از تولید این بسته آموزش دادن به کودک توسط متد های روز که بتوانیم با آموزش های به روز و روش های جدید یک کودک خلاق و باهوش داشته باشیم و در عین حال آنگونه که دلمان میخواهد فرزندان مان را تربیت کنیم. اما تمام موسسه های آموزشی یک آموزش و به یک روش سنتی که از سالها پیش استفاده می‌شده رو هنوز هم در پیش می‌گیرند و این بسیار اشتباه است.

yousef roohi
۱۳۹۷/۱۱/۰۳۰۰
پاسخبچه های این دوره زمونه جز اینکه رو مخ باشن هیچی نیستن
مژگان زندی
۱۳۹۷/۱۱/۰۴۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

ما به عنوان بزرگتر و والدین کودکان باید این را قبول کنیم که هر نسلی با نسل قبل از خودش متفاوت است. همانطور که شما برای والدین خودتان گاهی قابل درک نبودید امروز نیز برخی رفتارهای کودکان شما نیز برای شما قابل درک نیست. اما اگر بتوانید خودتان را با متدهای پرورشی و تربیتی روز که مخصوص کودکان امروز به شما راه کار نشان می‌دهد هماهنگ شوید می توانید به راحتی کودکتان را درک کنید.

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 10

به چه موضوعی علاقه مندید؟

محصولات پیشنهادی مرتبط

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید