کودکان‌طلاییِ جنین
کودکان‌طلاییِ کودک
کودکان‌طلاییِ نونهال
کودکان‌طلاییِ نوجوان
کودکان‌طلاییِ جوان
کودکان‌طلاییِ بزرگسال
کودکان‌طلاییِ میانسال
کودکان‌طلاییِ سالمند

هزار روز نخست زندگی کودکان

انتشار : 1397/09/25 2 نظر 355 بازدید

دانلود رایگان هزار روز نخست زندگی کودکان

سلام درود و سپاس از همراهی شما عزیزان

در خصوص هزار روز نخست زندگی کودکان اومدم که دراین ویدئو یک سری توضیحاتی بدم.

هزار روز نخست فرزندان ما ، شالوده‌ی تمام زندگی اون‌هاست. شخصیت، خلق و خو و اخلاقیات کودک توی این هزار روز ساخته و پرداخته میشه و اکسیرش این هزار روزه. این هزار روز از زمان تولد نوزاد نیست بلکه از زمان انعقاد نطفه و دوران جنینی که حدود 270 روز و 2 تا هم 365 روزه که مهم‌ترین سال‌های نخست زندگی کودک هست.

برخی از پدر و مادرها فکرمی‌کنند وقتی نوزاد اونقدر توانایی جسمی و فیزیکی نداره توانایی ذهنی و درک و شعور یا احساس هم نداره اما این تفکر کاملا اشتباهه، شاید کودک اونقدر توانایی جسمی و فیزیکی نداشته باشه و یا حتی توانایی این که سر و یا گردنش رو تکون بده رو نداره و شاید 1/1000  توانایی جسمی ما را داشته باشه اما توانایی ذهنی نوزاد تقریبا هزاران برابر توانایی ذهنی ما است. چرا که ما هم این توانایی ذهنی رو در دوران نوزادی و جنینی داشتیم اما چون از اون استفاده نکردیم به مرور زمان و رفته رفته از دست دادیم.

خواهشی که از شما داریم اینه که لطفا نگذارید که فرزند شما هم مانند شما این توانایی رو فراموش کنه و از دست بده و اگر این توانایی توسط پدر و مادرها بهش پرداخته نشه یواش یواش از حدود 1 تا 2 سالگی که تکلم آغاز می‌شه و بعد از 5 یا 6 سالگی که کلاس‌های آموزشی و مدارس و .. شروع می‌شه به تدریج این توانایی رو از دست می‌ده.

یک سری توانایی ذهنی وجود داره که ما والدین می‌تونیم در کودک تحریک و تقویتش کنیم که این توانایی‌ها عبارتند از :

1- توانایی‌های تصویر‌سازی ذهنی

2- توانایی درک با حواس 10 گانه

که شما می‌توانید با انجام یک سری آموزش‌ها این توانایی‌ها را در فرزند دلبندتان تقویت کنید.

 

برای خرید محصول طراحی فرزند دوران بارداری بر روی لینک کلیک کنید

برای دیدن ویدئو‌های دانلودی و مرتبط بیشتر بر روی لینک کلیک کنید

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از محصولات زیر نیز استقبال کرده اند

 اعتماد به نفس خیلی بالا

اعتماد به نفس خیلی بالا

شاید برایتان اتفاق افتاده باشد که در پارک، مهمانی و یا مراسمی که چندین کودک کنار هم هستند احساس کنید که با همه سعی و تلاش تان در خصوص تربیت و تأمین نیازهای مادی و معنوی فرزندتان؛ اما باز هم فرزندتان از سایر کودکانی که در آن محل قرار دارند، چیزی کم دارد که در آن لحظه حسرت آن را می خورد، در این هنگام چه حسی به شما دست می دهد؟          

 نوآوری  و اختراع (12-3 سال)

نوآوری و اختراع (12-3 سال)

شاید بارها و بارها در بین گپ و گغتگوهای خودمانی این جمله به گوشتان رسیده باشد. دوره ما که این چیزا نبود. امروز با یه تلفن می‌تونی به بیزینس کار حرفه‌ای باشی و تمام و کمال به کارهات رسیدگی کنی. این همه پیشرفت بشر طی مدت زمان کوتاهی شکل گرفت و شاید بتوان گفت ده سال اخیر اوج پیشرفت بشری در رابطه با تکنولوژی و علم بوده و همچنان هر ثانیه این پیشرفت‌ها شکل دیگری می‌گیرد. در این میان جایگاه فرزند شما به عنوان یک نسل مدرن امروزی کجاست؟ آیا او نیز می‌تواند اثری ماندگار از خود بجای بگذارد.

بسته آموزشی طراحی فرزند-4 تا 7 سالگی

بسته آموزشی طراحی فرزند-4 تا 7 سالگی

بعنوان پدر و مادر متفاوت به غیر از موارد نیازهای اولیه‌ی کودکمان مانند ( خوراک، پوشاک و ..) می‌بایستد به یک تربیت موثر اهمیت ویژه‌ای بدهیم، تا بتوانیم فرزندانی متفاوت و موفق تربیت کنیم. در راستای یک تربیت موثر آموزش مبانی موفقیت یعنی مواردی که در کسب موفقیت هر فرد نقش بسازایی دارد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، ما باید از همان روزهای نخست زندگی فرزندانمان اصول موفقیت را به آنان آموزش دهیم.

بسته آموزشی تقویت هوش جنین

بسته آموزشی تقویت هوش جنین

اگر در دنیای امروز مطلبی درباره هوش جنین خواندید به هیچ‌وجه تعجب نکنید. زیرا در دنیای ما همه چیز امکان‌پذیر است. حتی آموزش به جنین در دوران بارداری. و از آن تعجب‌آورتر نیز آموزش جنین قبل از بارداری است. اما کودکان طلایی به عنوان اولین و تنها مجموعه آموزشی در ایران است که به طور تخصصی با توجه متدها و ورش‌های بروز دنیا که برگرفته از متد پروفسورمکوتوشیچیدا است، بر روی هوش‌های چندگانه جنین قبل از تولد و بعد از تولد کار می‌کند. و مادران و پدران را در طول دوران بارداری همراهی می‌کند.

بارداری طلایی

بارداری طلایی

به عنوان انسانی که در قرن بیستم زندگی می‌کند و همچنان که به دنبال تکنولوژی و فن آوری‌های بروز هستید آیا تربیت و سطح فرهنگی و اجتماعی شما نیز با آن ارتقا پیدا می‌کند. یک انسان موفق شخصی است که بتواند در تمام جوانب زندگی پیشرفت کند. همان‌طور که سابق بر این انسان‌ها از چاهارپایان برای گذران زندگی و یا رفتن به مراتع استفاده می‌کردند امروزه نیز همه انسان‌های شاغل از وسایل نقلیه استفاده می‌کنند. اما در این میان نحوه برخورد ما به عنوان یک انسان قرن بیستمی درباره تربیت و پرورش فرزندانمان کجا قرار دارد؟

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

تاثیر رشد جنین و نوزاد بر روی هوش

تاثیر رشد جنین و نوزاد بر روی هوش

تاثیر رشد جنین و نوزاد بر روی هوش

هفته سی وپنجم نوزادی

هفته سی وپنجم نوزادی

هفته سی وپنجم نوزادی

بهترین غذاها برای قبل از بارداری

بهترین غذاها برای قبل از بارداری

بهترین غذاها برای قبل از بارداری سلامت جسمی و روانی جنین و نهایتا نوزاد یکی از مهم‌ترین مواردی است که باید خیلی قبل‌تر از اقدام به بارداری به آن توجه نمایید. بارداری و میزان اهمیت آن باید باعث شود کاملا هدفمند لحظه‌های قبل و حین آن را سپری نمایید.

برای پولدار شدن مثل پولدارها فکر کنید

برای پولدار شدن مثل پولدارها فکر کنید

برای پولدار شدن مثل پولدارها فکر کنید امروزه پول برخلاف گذشته های دور بر دغدغه اصلی بدل شده است بسیاری از جوان ها مایلند که خیلی زود بی درد سر به پول برسند پول دیگر مثل گذشته چرک کف دست خوانده نمی شود و بسیاری آن را حلال مشکلات می دانند. شما میدانید که برای پولدار شدن چگونه فکر کنیم ؟ ما میدانیم! با ما همراه باشید چطور فکر کنیم تا پولدار شویم

اولین مشاوره و آزمایشات بارداری

اولین مشاوره و آزمایشات بارداری

اولین مشاوره وآزمایشات بارداری با اولین مراجعه به پزشک، او خانم باردار را برای یک سری آزمایشات ضروری مشاوره می‌دهد و او را به آزمایشگاه ارجاع می‌دهد.

هفته بیست وسوم نوزادی

هفته بیست وسوم نوزادی

هفته بیست وسوم نوزادی در صورتی که به فرزند خود غلات (سرئال) می‌دهید این کار را با شیشه شیر انجام ندهید زیرا خطر بروز خفگی وجود دارد. از شکاف دادن سر شیشه خودداری کنید زیرا کار خطرناکی است. شیری که فرزند شما از داخل شیشه شیر می‌مکد نیاز به جویدن ندارد ولی سرئال باید جویده شود و به این دلیل خوردن آن از راه شیشه شیر می‌تواند موجب خفگی شود.

نظرات

یوسف ستار
۱۳۹۸/۰۳/۰۱۰۰
پاسخسپاس از زحمات شما برای تولید اینگونه محتوا، بنده به شخصه اهمیت این 1000 روز نخست زندگی کودکان را آنقدر نمیدانستم و فکرمیکردم که آموزش و تربیت کودک باید در زمانی آغاز شود که کودک شروع به حرف زدن و تکلم میکند اما الان متوجه شدم که بسیار اشتباه میکردم و اهمیت این 1000 روز از اهمیت تمام دوران زندگی کودک بیشتر است. با تشکر از مطالب خوب و آموزشی شما
مدیر سایت
۱۳۹۸/۰۳/۰۱۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

بسیار متشکریم که از مطالب سایت ما بازدید کردید و مورد پسند شما واقع شده. بله کاملا درسته اهمیت این 1000 روز زندگی کودک برابر با اهمیت تمام دوران زندگی اوست، چرا که تمام باورهای کودک در این دوران شکل میگیرد و تعیین کندده زندگی و رفتارهای آینده کودک است.

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 8

به چه موضوعی علاقه مندید؟

محصولات پیشنهادی مرتبط

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید