کودک درون

کودکان‌طلاییِ جنین
کودکان‌طلاییِ کودک
کودکان‌طلاییِ نونهال
کودکان‌طلاییِ نوجوان
کودکان‌طلاییِ جوان
کودکان‌طلاییِ بزرگسال
کودکان‌طلاییِ میانسال
کودکان‌طلاییِ سالمند

هزار روز نخست زندگی کودکان

انتشار : 1397/09/25 2 نظر 169 بازدید

دانلود رایگان هزار روز نخست زندگی کودکان

سلام درود و سپاس از همراهی شما عزیزان

در خصوص هزار روز نخست زندگی کودکان اومدم که دراین ویدئو یک سری توضیحاتی بدم.

هزار روز نخست فرزندان ما ، شالوده‌ی تمام زندگی اون‌هاست. شخصیت، خلق و خو و اخلاقیات کودک توی این هزار روز ساخته و پرداخته میشه و اکسیرش این هزار روزه. این هزار روز از زمان تولد نوزاد نیست بلکه از زمان انعقاد نطفه و دوران جنینی که حدود 270 روز و 2 تا هم 365 روزه که مهم‌ترین سال‌های نخست زندگی کودک هست.

برخی از پدر و مادرها فکرمی‌کنند وقتی نوزاد اونقدر توانایی جسمی و فیزیکی نداره توانایی ذهنی و درک و شعور یا احساس هم نداره اما این تفکر کاملا اشتباهه، شاید کودک اونقدر توانایی جسمی و فیزیکی نداشته باشه و یا حتی توانایی این که سر و یا گردنش رو تکون بده رو نداره و شاید 1/1000  توانایی جسمی ما را داشته باشه اما توانایی ذهنی نوزاد تقریبا هزاران برابر توانایی ذهنی ما است. چرا که ما هم این توانایی ذهنی رو در دوران نوزادی و جنینی داشتیم اما چون از اون استفاده نکردیم به مرور زمان و رفته رفته از دست دادیم.

خواهشی که از شما داریم اینه که لطفا نگذارید که فرزند شما هم مانند شما این توانایی رو فراموش کنه و از دست بده و اگر این توانایی توسط پدر و مادرها بهش پرداخته نشه یواش یواش از حدود 1 تا 2 سالگی که تکلم آغاز می‌شه و بعد از 5 یا 6 سالگی که کلاس‌های آموزشی و مدارس و .. شروع می‌شه به تدریج این توانایی رو از دست می‌ده.

یک سری توانایی ذهنی وجود داره که ما والدین می‌تونیم در کودک تحریک و تقویتش کنیم که این توانایی‌ها عبارتند از :

1- توانایی‌های تصویر‌سازی ذهنی

2- توانایی درک با حواس 10 گانه

که شما می‌توانید با انجام یک سری آموزش‌ها این توانایی‌ها را در فرزند دلبندتان تقویت کنید.

 

برای خرید محصول طراحی فرزند دوران بارداری بر روی لینک کلیک کنید

برای دیدن ویدئو‌های دانلودی و مرتبط بیشتر بر روی لینک کلیک کنید

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از محصولات زیر نیز استقبال کرده اند

بسته آموزشی طراحی فرزند-4 تا 7 سالگی

بسته آموزشی طراحی فرزند-4 تا 7 سالگی

بعنوان پدر و مادر متفاوت به غیر از موارد نیازهای اولیه‌ی کودکمان مانند ( خوراک، پوشاک و ..) می‌بایستد به یک تربیت موثر اهمیت ویژه‌ای بدهیم، تا بتوانیم فرزندانی متفاوت و موفق تربیت کنیم. در راستای یک تربیت موثر آموزش مبانی موفقیت یعنی مواردی که در کسب موفقیت هر فرد نقش بسازایی دارد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، ما باید از همان روزهای نخست زندگی فرزندانمان اصول موفقیت را به آنان آموزش دهیم.

بسته آموزشی کودکِ طلاییِ درون

بسته آموزشی کودکِ طلاییِ درون

990.000 تومان همه‌ی ما کودکان طلایی هستیم که در زندگی سختی های بسیاری را تجربه می کنیم فقط به خاطر آنکه کودک درون و طلای وجودمان را گم کرده‌ایم. در این دوره آموزشی به شما می‌گویم که چطور کودکِ طلاییِ درون تان را پیدا کنید و از زندگی لذت ببرید.

بسته آموزشی تقویت هوش جنین

بسته آموزشی تقویت هوش جنین

اگر در دنیای امروز مطلبی درباره هوش جنین خواندید به هیچ‌وجه تعجب نکنید. زیرا در دنیای ما همه چیز امکان‌پذیر است. حتی آموزش به جنین در دوران بارداری. و از آن تعجب‌آورتر نیز آموزش جنین قبل از بارداری است. اما کودکان طلایی به عنوان اولین و تنها مجموعه آموزشی در ایران است که به طور تخصصی با توجه متدها و ورش‌های بروز دنیا که برگرفته از متد پروفسورمکوتوشیچیدا است، بر روی هوش‌های چندگانه جنین قبل از تولد و بعد از تولد کار می‌کند. و مادران و پدران را در طول دوران بارداری همراهی می‌کند.

بسته آموزشی کودک شو، خوشبخت شو

بسته آموزشی کودک شو، خوشبخت شو

490,000 تومان مثل مادری که کودکش رو گم کرده، داری با پریشون حالی زندگی میکنی! کودک درونت رو پیدا کن، نوازشش کن، سهل انگاری گذشته رو از دلش دربیار و به معنای واقعی کلمه... زندگی کن! در دوره‌ی بی نظیر "کودک شو، خوشبخت شو من بهت می‌گم که چطور  این کارها رو انجام بدی...

بسته آموزشی طراحی فرزند - تولد تا 4 سالگی

بسته آموزشی طراحی فرزند - تولد تا 4 سالگی

این بسته آموزشی بطور کامل به مسائل تربیتی و آموزش مسائلی چون پرورش خلاقیت کودک شما از بدو تولد تا 4 سالگی می‌پردازد. و البته که شما عزیزان می‌توانید حتی بصورت تخصصی نیز از این آموزش‌ها بهره بگیرید و در دوراه اختصاصی طراحی فرزند نیز استفاده کنید. این محصول مناسب والدینی است که می‌خواهند کودکشان را متناسب با آموزش‌های روز پرورش دهند.

بسته آموزشی نابغه‌های کوچک (تولد تا 7 سالگی)

بسته آموزشی نابغه‌های کوچک (تولد تا 7 سالگی)

کودکان، همگی نابغه متولد می‌شوند و در بسیاری مواقع تنها کافی است در آنها زمینه های رشد و شکوفایی شناسایی و فراهم شود تا آنها بتوانند در زندگی خود بدرخشند. اما باید بخاطر داشته باشید که این دوران طلایی چندان پایدار نیست و قبل از آنکه فرصت را از دست بدهید باید اقدام کنید.

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

مشکلات احتمالی در طول مرحله ی اول زایمان

مشکلات احتمالی در طول مرحله ی اول زایمان

مشکلات احتمالی در طول مرحله ی اول زایمان مشکلات انقباض رحمی یا مشکلات لگنی و ضربان قلب نوزاد از مشکلات شایع در زایمان است

بازی‌ها و اسباب‌بازی‌های مناسب برای نوزاداان 8 ماهه

بازی‌ها و اسباب‌بازی‌های مناسب برای نوزاداان 8 ماهه

بازی‌ها و اسباب‌بازی‌های مناسب برای کودکان 8 ماهه وسایلی را شامل می‌شود که کودک حین کار با آنها باید بایستد یا با آنها راه برود آسان و سرگرم‌کننده‌اند و بچه‌های کوچک را با بسیاری از چیزهای جالب برای انجام دادن مشغول می‌کنند.

آشنایی با سه ماهه ی دوم بارداری

آشنایی با سه ماهه ی دوم بارداری

آشنایی با سه ماهه ی دوم بارداری سه ماه دوم بارداری لذت بخش‌ترین ماه باداری است که در آن حس مادر بودن بیشتر نمود پیدا می‌کند.

اصول اساسی حافظه چیست؟

اصول اساسی حافظه چیست؟

اصول اساسی حافظه چیست؟ قرن‌ها قبل از این‌که چیزی در مورد مغز و نحوه عملکرد آن کشف شود، یونانیان باستان اولین کسانی بودند که دو اصل اساسی مربوط به حافظه را کشف کردند.

هفته بیست وهفتم نوزادی

هفته بیست وهفتم نوزادی

هفته بیست وهفتم نوزادی بعد از 8 ماهگی می‌توانید زرده تخم‌مرغ را به فرزند خود بدهید ولی هنوز نباید سفیده آن به کودک داده شود. سفید تخم‌مرغ حساسیت‌زایی بیشتری دارد و نباید کودک به هیچ شکل پیش از یک سالگی آن را مصرف نماید. مصرف عسل، قبل از یک سالگی، کودک را در خطر ابتلا به بیماری بوتولیسم قرار می‌دهد. از پزشک متخصص اطفال در مورد سایر غذاهای حساسیت‌زا سؤال کنید.

راز کسب ثروت

راز کسب ثروت

راز کسب ثروت برای جذب پول باید همه حواست متوجه پول و ثروت باشد. اگر به این فکر کنی که به اندازه کافی پول نداری،.....

نظرات

یوسف ستار
۱۳۹۸/۰۳/۰۱۰۰
پاسخسپاس از زحمات شما برای تولید اینگونه محتوا، بنده به شخصه اهمیت این 1000 روز نخست زندگی کودکان را آنقدر نمیدانستم و فکرمیکردم که آموزش و تربیت کودک باید در زمانی آغاز شود که کودک شروع به حرف زدن و تکلم میکند اما الان متوجه شدم که بسیار اشتباه میکردم و اهمیت این 1000 روز از اهمیت تمام دوران زندگی کودک بیشتر است. با تشکر از مطالب خوب و آموزشی شما
مدیر سایت
۱۳۹۸/۰۳/۰۱۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

بسیار متشکریم که از مطالب سایت ما بازدید کردید و مورد پسند شما واقع شده. بله کاملا درسته اهمیت این 1000 روز زندگی کودک برابر با اهمیت تمام دوران زندگی اوست، چرا که تمام باورهای کودک در این دوران شکل میگیرد و تعیین کندده زندگی و رفتارهای آینده کودک است.

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 8

به چه موضوعی علاقه مندید؟

محصولات پیشنهادی مرتبط

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید