قصد بارداری
دوره اول بارداری
دوره دوم بارداری
دوره سوم بارداری
نوزادی
کودکی

هوشهای هشت نابغه- تولد تا هفت سالگی

هوشهای  هشت نابغه- تولد تا هفت سالگی
چکیده این محصول : انتشار : 1394/05/10 20 نظر 7,591 بازدید

هر سالانه والدین بی‌شماری هزینه‌های کلانی را در آموزشگاه‌ها و مراکز پرورشی صرف پرورش هوش و خلاقیت فرزندانشان می‌کنند اما به هیچ وجه نمی‌دانند که می‌توانند خودشان نقش موثرتری در روند پیشرفت هوش و استعداد در فرزندشان شوند. والدین اولین مربیانی هستند که فرزندان در زندگی خود با آن روبرو هستند و همچنین این والدین هستند با شناخت بهتری که از فرزندشان دارند می‌توانند او را بهتر شکوفا کنند.

49,000 تومان

مجموعه بسته تقویت هوش های چندگانه شامل 8 کتاب به ترتیب زیر می باشد که هر کدام از کتاب ها با فرمت PDF  و در سایز رقعی چیدمان شده است، تعداد صفحات هر کتاب باتوجه به موضوع آن متغیر می باشد.

 

خرید دانلودی محصول با قیمت 49,000 تومان

آیا می‌خواهید کودکی نابغه داشته باشید؟

شما والدین 6 سال فرصتی طلایی دارید تا قبل از ورود فرزندتان به مدرسه او را هرچه بیشتر و بهتر شکوفا سازید. زیرا به محض ورود به مدرسه او نیز وارد کلیشه‌های اجتماعی و پرورشی می‌شود که این خود مانع از بروز استعداد در کودکان می‌شود. شما با صرف کمی وقت در این شش سال می‌توانید بهترین مربی باشید که توانسته هوش و خلاقیت کودکش را به میزان زیادی بالا ببرد و او را جز نوابغ آینده سازد.

در دنیای پیشرفته امروز که هر ثانیه در حال تغییر و دگرگونی علمی است ما نیز باید خود را مطابق با آن پیش ببریم. آیا تا به حال از خود پرسیده‌اید کودکانی که در این عصر بدنیا می‌آیند چگونه می‌توانند خود را در میان این ازدهام علمی ثابت کنند؟ اگر با گذشت یک روز از زندگی کودکان امروزی او یک سال سال را از دست می‌دهد زیرا دنیای از ثانیه به ثانیه در حال بهره گیری است و هوش بشری در حال پیشرفت است.

شما چقدر باهوش هستید؟

برای پاسخ به این سوال ممکن است بارها و بارها در آزمون‌ها و مهارت‌های مربوط به مدرسه و یا تست‌های مجلات و یا امتحانات هوش و استعدادیابی متمرکز شده باشید. در جامعه امروز هوش پایین یا کمبود هوش فرد را در معرض تصوری به نام عقب ماندگی و یا بدتر از آن قرار می‌دهد. و در این میان اگر فرد دارای ضریب هوشی معادل 140 باشد او در جامعه جزو بهترین‌های هوش شناخته خواهد شد. 

از موارد مهمی که در این مجموعه خواهید آموخت:

هوش زبان‌شناختی

به طور حتم در زندگی خود با افرادی روبرو شده‌اید که توانسته‌اند با کلام شیوا و رسایی که دارند شما را مجذوب خود کنند. این افراد به راحتی می‌توانند دیگران را مانند یک نویسنده ماهر شما را به راحتی و متثر از کلمات جادو کنند و به راحتی در مباحث پیروز شوند و متقاعد کننده خوبی باشند. این افراد به راحتی می‌خوانند، قلم شیوایی دارند و جزو سرآمدان سواد هستند. به راحتی می‌توانند اطلاعات را در حافظه خود ذخیره کنند و حتی گاهی بهترین کارشناس باشند. آیا شما از داشتن چنین فرزندی به خود نمی‌بالید؟

برای بررسی هوش کودک باید روند رشد او مورد بررسی قرار گیرد. با دقت در این موضوع می‌توان از خصوصیات و شرایط کودک در هر مقطع از سنش آگاهی یافته و متناسب با همان ویژگی‌ها برای افزایش و تقویت هوش او تلاش کرد. مثلاً وقتی والدین از خصوصیت‌های نوزاد سه ماهه‌ی خود آگاه شوند، به خوبی می‌توانند برای افزایش میزان هوش او اقدامات لازم را انجام دهند. برای همین منظور در کتاب‌های پرورش هوش کودکان به روند رشد هوش کودک در جنبه‌های مختلف پرداخته شده تا والدین آگاه و دلسوز با آگاهی از این روند در تقویت و افزایش هوش کودک دلبندشان تلاش کنند.

 در مبحث پرورش هوش کلامی کودک ـ ابتدا به تعریف رشد پرداخته و سپس روند رشد هوش کلامی مورد بررسی قرار می‌دهیم. شما هم می‌توانید با همراهی ما و دقت و توجه به روند رشد دلبندتان هر چه بیشتر به او کمک کنید.

  سرفصل‌های آموزشی هوش زبان‌شناختی

فصل اول: درک مراحل رشد کودک

فصل دوم: رشد گفتاری و کلامی

فصل سوم: عوامل موثر بر رشد و تقویت هوش زبان‌شناختی

فصل چهارم: تندرستی و سلامت

فصل پنجم: آموزه های ساده برای تقویت هوش زبان‌شناختی

فصل ششم: ابزارهای یادگیری هوش زبان‌شناختی


هوش منطقی-ریاضی

انسان‌ها در طول تاریخ دانمشندان بی‌شماری را در خود دیده و پرورش داده است همانطور که ما اندیشمندانی چون خیام، سهروردی، پروفسور حسابی و .... در خود پرورش دادیم و به آنها افتخار می‌کنیم. نسل بعد از ما نیز باید همچنان در پرورش این هوش کوشا باشد و نامی جاودانه برای خود بجا بگذارد. این افراد به راحتی می‌توانند با استدلالی درست و استنتاج، و همچنین اندیشیدن درباره علت و معلول و خلق فرضیه‌ها، و یا الگوهای شمارگانی به زندگی نگاهی معقولانه داشته باشند. برای شما داشتن فرزندی اندیشمند و توانا آروز نیست؟

  سرفصل‌های آموزشی هوش منطقی - ریاضی

فصل اول: تجزیه و تحلیل

فصل دوم: ارزیابی اطلاعات

فصل سوم: استدلال اطلاعات پیرامون

فصل چهارم: تفکر منطقی

فصل پنجم: پیروز شدن در بحث‌ها و مجادلات

فصل ششم: سازماندهی کردن، و نظم دادن

فصل هفتم: حل مسئله

فصل هشتم: درک علمی

فصل نهم: درک ریاضیات

فصل دهم: بازی شطرنج

فصل یازدهم: یافتن راه حل مناسب

فصل دوازدهم: چگونه خود را از دردسرها رها کند.


هوش فضایی

تمامی افرادی که در جامعه دستی بر هنر و کارهای هنری دارند و خلاقیت، ابداع و نوآوری را در تمامی کارهایشان به وضوح می‌بینیم دارای هوش فضایی بالایی هستند، این هوش از دیرباز با انسان همراه بوده و در عصر امروز با پیشرفت تکنولوژی نیز با ما همراه است. این افراد دنیا را از جنبه متفاوتی نگاه می‌کنند و حساسیت دقیقی در مشاهدات دارند و به آسانی می‌توانند خود را با فضاهای سه بعدی تطبیق دهند. در تاریخ بشری افراد زیادی هستند که از این هوش برخوردار بوده‌اند از طراح و معمار اهرام مصر گرفته تا ادیسون. آیا شما فرزندی متفاوت می‌خواهید؟

  سرفصل‌های آموزشی هوش فضایی

فصل اول: آموزش و محرک های اولیه

فصل دوم: چرا میتوانید فرزندی باهوش تر و با استعدادتر پرورش دهید

فصل سوم: حیطه خانه ی شما چگونه قادر خواهد بود تا هوش فرزندتان را تقویت نمایند؟

فصل چهارم: نحوه ی پرورش کودکی با ضریب هوشی بالا از بدو تولد تا هیجده ماهگی

فصل پنجم: تمایل مهارناشدنی کودک به آموختن در 18 تا سه سالگی

فصل ششم: روشهای تحریک رشد فکری کودکان سه تا شش سال

فصل هفتم: آیا میتوان خواندن را پیش از گام نهادن کودک به مدرسه، به کودک آموخت؟

فصل هشتم: چگونه میتوانیم فرزندی خلاق و سازنده داشته باشیم؟

فصل نهم: افکار و نظرات مونتسوری را در خانه اجرا کنیم.

فصل دهم: نحوهی حفظ مغز کودک از آسیب هایی که آن را تهدید می کنند.

فصل یازدهم: حافظت کودک قبل از تولد

فصل دوازدهم: قرن بیست و یک و نظریات دکتر موکوتو شیچیدا


 هوش موسیقیایی

هوش‌های ذکر شده تا کنون همگی با انسان متولد می‌شوند و به راحتی می‌توان آنها را پرورش داد اما با راه کارهای درست و در زمان مناسب. هوش موسیقیایی نیز خود جزو 8 هوش انسانی به شمار می‌آید. که با پرورش آن می‌توانید در کنار یک نابغه موسیقی زندگی کنید. از وییگی‌های مهم این هوش قابلیت درک ، ارزیابی و ساختن ریتم‌ها و ملودی‌هاست. تا زمان باقی‌ست بهترین ملودی زندگی فرزندتان را بنویسید.

  سرفصل‌های آموزشی هوش موسیقیایی

فصل اول: درک وزن و ریتم موسیقی

فصل دوم: آواز خواندن

فصل سوم: بخاطر سپاری ترانه‌ها

فصل چهارم: مهارت در نواختن ساز موسیقی

فصل پنجم: انجام حرکات موزون

فصل ششم: سراییدن شعر

فصل هفتم: درک موسیقی

فصل هشتم: مهارت گوش کردن

فصل نهم: توجه به موسیقی پس زمینه

فصل دهم: زمزمه آهنگ

فصل یازدهم: عضویت در یک گروه موسیقی و ارکستر


 هوش جسمی - حرکتی

شاید برایتان جای تعجب باشد که یک نفر به راحتی بتواند با چاقوی جراحی و تبحر خاصی کار کند و این موضوع به هوش او بستگی داشته باشد. اما باید به شما بگوییم آن جراحی که به آسانی آب خوردن چاقوی جراحی را روی بدن بیمار می کشد از هوش جسمی و حرکتی بالایی برخوردار است. و یا آن دیسک انداز در المپیک و حتی اشخاصی که به راه رفتن علاقه دارند و یا حتی قالیبافی می‌کنند همه و همه از هوش حرکتی- جسمی و یا ضمیر فیزیکی بالایی برخوردار هستند. این افراد از حس لامسه بالایی برخوردارند و مدام در حال حرکت  هستند و در برابر مسایل واکنش‌های اساسی نشان می‌دهند. یک کودک پر تحرک ورزشکار می‌تواند انرژی بهتری به شما بدهد، این‌طور نیست؟

شاید عجیب به نظر آید اما کودک دلبند شما برای آموختن راه رفتن، دویدن، لیلی کردن و پریدن باید ابتدا کنترل سرش را در دست گیردکودک در سن چهار هفتگی شروع به تلاش برای بلند کردن سر خود خواهد کرد.

  سرفصل‌های آموزشی هوش جسمی - حرکتی

فصل اول: رشد و جابجایی حرکتی و روند آن

فصل دوم: رشد مهارت های دست و روند آن

فصل سوم: کنجکاوی کودک در مورد جمسیت خود

فصل چهارم: عقل سالم در بدن سالم

فصل پنجم: ورزش و ارتباط آن با هوش بدنی کودک

فصل ششم: کودک و کنترل ادرار

فصل هفتم: کودک و کنترل مدفوع

فصل هشتم: بازی های آموزشی

 


 هوش میان‌فردی - هوش اجتماعی
در طول زندگی خود بارها و بارها با اشخاصی روبرو شدید که یک مدیر با درایت و مسئول بوده است. و یا شاید یک فرد دلسوز با حس مسئولیت اجتماعی بالا. این خصوصیات اخلاقی مختص به افرادی است که از هوش میان فردی و یا هوش اجتماعی بالایی برخوردار هستند. می‌توانند به راحتی یک مجموعه بزرگ را مدیریت کنند و مسئولیت‌های مهمی در جامعه داشته باشند. و با دیگر افراد به راحتی ارتباط برقرار کنند. مسئولیت، درک متقابل خصیصه این افراد است. مسئولیت پذیری خود یک شیوه تربیتی به حساب می‌آید که با هوش میان فردی رابطه‌ای مستقیم دارد. اگر فرزندی مسئولیت پذیر می‌خواهید هوش اجتماعی او را بالا ببرید.

همدلی اولین فضیلت اخلاقی است که بنیان بسیاری از فضایل دیگر استاین حس، عاطفه‌ی نیرومندی است که از بروز رفتارهای خشن و بی‌رحمانه جلوگیری می‌کند و موجب رفتاری مهربانانه با اطرافیان خواهد شد. کودکان هنگام به دنیا آمدن، به طور فطری از توانایی رشد اخلاقی برخوردار هستند.برای همین این حس، به طور طبیعی و خیلی سریع در کودک نمایان می‌شود، اما این مطلب چنین معنی نمی‌شود که آنها این حس خوب را به طور قطعی پرورش خواهند داد تا احساس دیگران را درک کنندهرچند کودک با توانایی همدلی به دنیا میآید، اما لازم است این قدرت در او پرورش یافته و تقویت شود؛ در غیر این صورت به شکل رشد نیافته‌ای در او باقی خواهد ماند.

  سرفصل‌های آموزشی هوش اجتماعی

فصل اول: همدلی؛ نخستین فضیلت اخلاقی

فصل دوم: وجدان؛ فضیلتی اساسی

فصل سوم: خویشتن داری؛ فضیلت اخلاقی کلیدی


 هوش درون فردی - هوش هیجانی

افرادی که از هوش درون فردی یا هوش هیجانی برخوردار هستند غالباً افرادی مستقل، هدفمند و فوق‌العاده خویشتن‌دارهستند. بسیاری از مشاوران، دانشمندان و افراد صاحب مشاغل آزاد از این هوش برخوردار هستند. این افراد تماما از هوش هفت هوش برخوردار هستند ولی تنها خود را به یک یا دو هوش مرتبط می‌دانند.

در تحقیقاتی که به تازگی انجام شده، دانشمندان به این نتیجه رسیده اند که آگاهی از هیجان و توانایی مهار کردن آن، نقشی اساسی‌تر از نقش بهره‌ی هوشی و روابط خانوادگی در موفقیت‌ها و شادی‌ها بازی می‌کند.

  سرفصل‌های آموزشی هوش درون فردی - هیجانی

فصل اول: پرورش هوش هیجانی

فصل دوم: بررسی و ارزیابی روش فرزند پروری

فصل سوم: پنج اصل پرورش هیجان

فصل چهارم: راهبردهای پرورش هیجان


آیا همه کودکان به یک میزان از هوش برخوردار هستند؟

به طور عادی هر فردی قادر است هر یک از این هفت هوش را تا حد قابل قبولی رشد دهد. این هفت هوش در زندگی هر یک از ما به گونه‌ای منحصر به فرد تجلی می‌یابد. اما به ندرت قابلیت‌های افراد در زمینه این هفت هوش به عالی‌ترین سطح می‌رسد. و از طرفی تعداد افرادی که تنها یکی از این هوش‌های خود را تا مرحله عالی پیشرفت داده‌اند و در عین حال سایر هوش‌های آنان دچار واپس ماندگی شده است، بسیار کم هستند. اغلب ما در جایگاهی میان انسان خودشکوفا و دانشمند می‌مانیم. ما از چندین هوش برخورداریم. که برخی عینیت می‌یابند و برخی به نطر می‌رسد تا حد متوسط قرار دارند و بقیه آنهایی هستند که در طول زندگی برایمان مشکلات قابل توجهی به همراه داشته‌اند.

معرفی بسته آموزشی هوش‌های چندگانه – هوش‌های هشت نابغه

اکنون که در مورد پایه علمی هوش‌های کمی مطلع شدید باید ببینیم شما برای آینده هوشی فرزندتان چگونه برنامه ریزی خواهید کرد و از چه طریقی خواسته یا ناخواسته بر هوش او تاثیر گذاشته‌اید. شما بارها از خود و یا دیگران سوال کردید که آیا آزمونی وجود دارد که به شما بگوید کودک شما چه میزان از بهره هوشی برخوردار است؟ یا اینکه استعداد فرزندم در چه زمینه‌ای ست؟ ما معتقدیم چنین آزمونی‌هایی با خطا روبرو هستند و پاسخ دقیقی به شما نخواهند داد.

این بسته آموزشی بر باوری شکل گرفته است که هوش مفهومی غنی و متنوع‌تر از آن دارد که بتوانید با انجام یک آزمون 90 دقیقه‌ای به آن پاسخ داد. کودک شما ممکن است یک نابغه ریاضی، یک ورزشکار توانا، یک کتابخوان خوب، و یا حتی فردی با قدرت تجسم ضعیف باشد که فاقد هر گونه هوش موسیقیایی است. به همین دلیل مباحث مهم مرتبط با هر هوش را در این بسته گردآوری کردیم تا بتوانید به عنوان والدینی که از این پس قرار است به یک مربی خلاقیت برای فرزندشان تبدیل شوند طیف وسیعی از توانایی‌های فرزندتان را ببینید و هرچه کمتر به فرزندان برچسب‌های بی معنی بزنید.

آیا صرف هزینه برای خرید این بسته منطقی است؟

ما چند سوال از شما داریم و جواب شما هرچه صادقانه‌تر باشد آینده فرزندتان نیز همان‌قدر روشن خواهد بود.

 تا بحال برای استعدادیابی و پرورش هوش و خلاقیت فرزندتان چقدر هزینه کرده‌اید؟

به چند مرکز خلاقیت و رشد فکر رفته‌اید؟

با چند مربی خلاقیت صحبت کرده‌اید؟

فرزندتان را در چه مراکز خلاقیت و هوشی ثبت نام کرده‌اید؟

تا بحال فرزندتان چندین آزمون را پشن سر گذاشته است؟

امسال چندمین سال ثبت نام فرزندتان در کلاس‌های خلاقیت است؟

آیا به نتیجه دلخواه‌تان رسیده‌اید؟

پاسخ به این دست سوالات می‌تواند شما را کمک کند تا هرچه بیشتر برای پیشرفت فرزندتان هزینه کنید. ما معتقد هستیم هیچ مربی و معلمی در هیچ مرکز آموزشی به اندازه‌ای که یک پدر و مادر می‌تواند دلسوز فرزندش باشد و او را هرچه بهتر و بیشتر راهنمایی کند وجود ندارد. مربیان و معلمان در چهارچوب قوانین از پیش نوشته شده برای فرزندان شما وقت می‌گذارند و مباحث علمی و آموزشی را به شیوه از پیش تعیین شده به فرزندانتان آموزش می‌دهند. ولی شما بهتر ازهر شخص دیگری فرزندتان را می‌شناسید و به توانایی‌های او واقف هستید و بهتر از هر شخصی می‌توانید استعدادهای ذاتی او را شکوفا سازید. صرف هزینه در مراکز آموزشی خلاقیت تنها راه برای شکوفا سازی فرزند شما نیست. یک مادر خلاق می‌تواند بدون صرف هزینه‌های جانبی بهترین مربی برای فرزند خود باشد.

مشخصات بسته آموزشی هوش‌های هشت نابغه

شامل: 8 کتاب طلایی بصورت pdf

مدرس: دکتر روح‌الله سلیمانی

مخاطب: والدین و مربیان

 

نکته : با خرید دانلودی این محصول

1. 10% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.

2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.

3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

49,000 تومان

مجموعه بسته تقویت هوش های چندگانه شامل 8 کتاب به ترتیب زیر می باشد که هر کدام از کتاب ها با فرمت PDF  و در سایز رقعی چیدمان شده است، تعداد صفحات هر کتاب باتوجه به موضوع آن متغیر می باشد.

 

خرید دانلودی محصول با قیمت 49,000 تومان

توجه : بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

نظرات

دنیا احمدی نیا
۱۳۹۷/۰۲/۱۵۰۰
پاسخبا سلام و خسته نباشید.لطف کنید در پایان هر مطلب منابع مورد استفاده را هم بگذارید.
پریسا شفیعیان
۱۳۹۴/۰۶/۰۹۰۰
پاسخسلام. من این فایل رو الان خریداری کردم ولی قبل از این که بتونم همه رو دانلود کنم خارج شدم. چطور میتونم بقیه شو بگیرم؟
من این محصول را در تاریخ 1394/06/09 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۶/۱۰۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

دوست گرامی ابتدا با  نام کاربری و رمز عبور خود وارد سایت شوید ( نام کاربری:ایمیل شماست ) سپس از منوی بالای صفحه گزینه مشاهده پروفایل را انتخاب نمایید.

شما به پنل کاربری خود رفته و گزینه سفارشات من را بزنید محصول خریداری شده را انتخاب و بر روی گزینه های آبی رنگ ( لینک های دانلودی ) کلیک کرده و سپس دانلود را تکمیل نمایید.

فریبا احمدی
۱۳۹۴/۰۶/۰۴۰۰
پاسخکد رهگیری من برای خرید این بسته : 661441166953
من این محصول را در تاریخ 1394/06/04 خریده ام
فریبا احمدی
۱۳۹۴/۰۶/۰۴۰۰
پاسخسلام. من این بسته رو خریداری کردم. هملیات خرید انجام شد و لینک های مربوطه رو بهم نمایش داد. اولین لینک که هوش چندگانه نوزاد بود رو دانلود کردم ولی چون از همون صفحه به صفحه دانلود منتقل شدم دیگه بقیه لینک هارو نتونستم ببینم و دانلود کنم. لطفا در اولین فرصت لینک هارو به ادرس ایمیلم it@novinmed.com ارسال کنید.
ممنون از سایت و اطلاعات فوق العادتون
من این محصول را در تاریخ 1394/06/04 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۶/۰۴۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

دوست گرامی لطفا با نام کاربردی و رمز عبور خود راود سایت شده و در بخش (پنل کاربر) پروفایل خود در قسمت سفارشات لینک ها بصورت مستقیم دانلود نمایید.

زینب شماعی
۱۳۹۴/۰۶/۰۳۰۱
پاسخبا سلام و تشکر از زحماتتون
من این بسته را تهیه کردم اما متاسفانه فایل تست استعداد یابی همان فایل هوش هیجانی هست...میشه لطفا چک کنید و تست استعداد یابی را در اختیارم قرار بدید؟
ممنونممم
من این محصول را در تاریخ 1394/06/03 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۶/۰۴۰۱

درود و سپاس از همراهی شما

فایلها بطور کامل بررسی شد و شما میتوانید فال صحیح را دانلود نمایید.

مرضیه رحیمی
۱۳۹۴/۰۶/۰۳۰۰
پاسخبا سلام و تشکر از شما
قسمت اخر این محصول که با عنوان استعداد یابی بود تکرار همان هوش هیجانی بود
لطفا مرا راهنمایی کنید ممنون.
من این محصول را در تاریخ 1394/06/03 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۶/۰۴۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

فایلها بطور کامل بررسی شد و شما میتوانید فال صحیح را دانلود نمایید.

مجتبی رضائی چراتی
۱۳۹۴/۰۶/۰۳۰۰
پاسخبا سلام
من این محصول رو خریداری کردم اما به جای لینک فایل تست استعدادیابی لینک هوش هیجانی قرار دارد که باعث میشه یک فایل تکراری رو دانلود کنم.
من این محصول را در تاریخ 1394/06/03 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۶/۰۴۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

فایلها بطور کامل بررسی شد و شما میتوانید فال صحیح را دانلود نمایید.

کوروش سپهری
۱۳۹۴/۰۶/۰۲۰۰
پاسخبنظرتون من برای پسر 5 ساله ام این بسته رو بخرم مفیدتره یا نابغه ای کوچک رو؟
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۶/۰۲۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

البته هر دو بسته مطالب خاص خودشون رو دارن و کاملا جدا از یکدیگر هستند.

نابغه های کوچک بر روی توانایی های نیمکره راست نمرکز داره که از روی فایلهای دانلودی میتونید بیشتر باها آَنا بشید

بسته هوش چندگانه به هوش های برتر انسان توجه کرده و اینکه با تقویت این هوش ها به موفقیت های اجتماعی و فردی زیادی در آینده میشه دست پیدا کرد

بهنام یادگار
۱۳۹۴/۰۵/۳۱۰۰
پاسخاین بسته خیلی از بسته نابغه هاتون متفاوت تره یا نه
میشه هم زمان استفاده اش کرد؟
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۵/۳۱۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

همانطور که از اسم این محصول برمیاد متفاوت از محصول هوش های چندگانه اس. نابغه های کوچک بیشتر بر قسمت راست مغز و توانایی های نوزاد تکیه داره

ولی این محصول بر 8 هوش کودک. و میتوان گفت ادامه بسته نابغه های کوچک بشمار میآید و آموزش آن تداخلی با یکدیگر ندارد

بهمن سمندی
۱۳۹۴/۰۵/۳۱۰۰
پاسخبرای سنین بالاتر 12 سال هم مفید هست یا نه؟
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۵/۳۱۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

برخی مطالب ممکنه برای سنین بالاتر نیز مورد استفاده قرار بگیره و شاید تا کنون به فرزندان آموزش داده نشده باشه که در غیر این صورت کاملا مناسب است

بهداد سوشیانی
۱۳۹۴/۰۵/۳۱۰۰
پاسخمیشه سن این بسته رو بگید؟
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۵/۳۱۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

از تولد تا نوجوانی

به این محصول امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این محصول 8

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از محصولات زیر نیز استقبال کرده اند

بسته آموزشی طراحی فرزند-2 تا 4 سالگی

بسته آموزشی طراحی فرزند-2 تا 4 سالگی

بعنوان پدر و مادر متفاوت به غیر از موارد نیازهای اولیه ی کودکمان مانند ( خوراک، پوشاک و ..) می بایستد به یک تربیت موثر اهمیت ویژه ای بدهیم، تا بتوانیم فرزندانی متفاوت و موفق تربیت کنیم. در راستای یک تربیت موثر آموزش مبانی موفقیت یعنی مواردی که در کسب موفقیت هر فرد نقش بسازایی دارد از اهمیت ویژه ای برخوردار است، ما باید از همان روزهای نخست زندگی فرزندانمان اصول موفقیت را به آنان آموزش دهیم.

 مدرسه بدون دردسر ( پیش دبستان و کلاس اول)

مدرسه بدون دردسر ( پیش دبستان و کلاس اول)

بعد از تولد هر کودک با ما چالش‌هایی کوچک و بزرگ روبرو هستیم. که برخی در کوتاه مدت و یا برخی در طولانی مدت حل می‌شوند و از پس آن برمی‌آییم. و ما همیشه در این میان مانند یک مربی به فرزندمان آموزش می‌دهیم. و او با آموزش‌های ماست که از پس بسیاری از مشکلات و چالش‌های پیش روی زندگی‌اش برمی‌آید. اما اگر در این میان ما هیچ آموزشی به او ندهیم ولی در قبالش از او توقع حل مسائل را داشته باشد چه پیش خواهد آمد؟

بسته آموزشی تقویت هوش جنین

بسته آموزشی تقویت هوش جنین

اگر در دنیای امروز مطلبی درباره هوش جنین خواندید به هیچ‌وجه تعجب نکنید. زیرا در دنیای ما همه چیز امکان‌پذیر است. حتی آموزش به جنین در دوران بارداری. و از آن تعجب‌آورتر نیز آموزش جنین قبل از بارداری است. اما کودکان طلایی به عنوان اولین و تنها مجموعه آموزشی در ایران است که به طور تخصصی با توجه متدها و ورش‌های بروز دنیا که برگرفته از متد پروفسورمکوتوشیچیدا است، بر روی هوش‌های چندگانه جنین قبل از تولد و بعد از تولد کار می‌کند. و مادران و پدران را در طول دوران بارداری همراهی می‌کند.

بسته آموزشی طراحی فرزند - 4  تا 7 سالگی

بسته آموزشی طراحی فرزند - 4 تا 7 سالگی

شما والدین گرامی می توانید تنها با چندین ساعت آموزش در خصوص پرورش نبوغ مالی و اقتصادی نه تنها آینده فرزنداتان را بلکه نسلهای پس از آن را نیز دچار تغییر کنید. پرورش هوش اقتصادی و نبوغ مالی کودکان

بسته آموزشی طراحی فرزند - تولد تا 2 سالگی

بسته آموزشی طراحی فرزند - تولد تا 2 سالگی

تعریفی نو از تربیت کودک . 2 گروه نیازهای اصلی کودک . نیازهای روانی : تعریفی از مرگ و زندگی . ترسهای طبیعی کودکان از بدو تولد .

بسته آموزشی بارداری طلایی

بسته آموزشی بارداری طلایی

پدر و مادر باید بدانند که تربیت از تولد شروع می‌شود و والدین بیشترین نقش را در 8 سال اول تولد دارند. بعد تا 12 سال این نقش کم رنگ، تا 18 سال کم رنگ تر و بعد از 18 سالگی تحت تأثیر عوامل محیطی، هم سالان و جامعه قرار می‌گیرند، والدین باید آگاه باشند با محکم کردن پایه‌های شخصیتی در همه‌ی زمینه‌های رشد، تنها در این سال‌ها فرصت دارند به تربیت فرزند خود بپردازند.

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

هفته چهل وهفتم نوزادی

هفته چهل وهفتم نوزادی

هفته چهل وهفتم نوزادی

هفته چهارم نوزادی

هفته چهارم نوزادی

هفته چهارم نوزادی معمولاً از این هفته، تغذیه نوزاد بهتر می‌شود و ممکن است نوزاد در بین هر بار شیر خوردن به مدت طولانی‌تری بخوابد. تعداد دفعات شیر خوردن به حداقل 8 بار در طول روز می‌رسد ولی در بسیاری از نوزادان بیشتر است. در هفته چهارم، نوزادان حداقل یک بار در طول شب شیر می‌خورند. توجه داشته باشید که چنان چه به زور، مقدار بیشتر شیر به نوزاد بدهید، این کار موجب خوابیدن بیشتر نوزاد در ساعات شب نمی‌شود بلکه ممکن است استفراغ نوزاد را به دنبال داشته باشد.

سلامت روان جنین - قسمت اول

سلامت روان جنین - قسمت اول

سلامت روان جنین - قسمت اول تا 30 سال پیش هیچ‌کس از مردم، پزشکان و دانشمندان تصور نمی‌کردند که جنین دارای شعوری بخصوص، عواطف و علائمی روانی باشد. نه دانش تجربی  و نه طب رسمی و نه حتی در خیالِ خیال‌پردازان هم تصور نمی‌شد که جنین روح و روانی انسانی داشته باشد.

برای تنبیه کودک از چه چیزی استفاده کنیم؟

برای تنبیه کودک از چه چیزی استفاده کنیم؟

برای تربیت فرزنداز چه چیزی برای تنبیه کودک استفاده کنیم؟ تصور تربیت فرزند، بدون استفاده از روش‌های تنبیه کودک، کار دشواری است. ولی برای گرایش به پرهیز از تنبیه فرزند دلایل مثبت زیادی وجود دارد. از جمله اینکه تأثیر تنبیه  کودک نه تنها موقتی است بلکه کودک را وادرا می‌کند تا برای جلوگیری از خطر تنبیه هر آنچه را که بتواند انجام دهد.

راز توانمندی  فرزندان ما

راز توانمندی فرزندان ما

راز توانمندی  فرزندان ما   پدر و مادر باید دقت کنند تا کودک در همان زمان کودکی، نحوه‌ی بیان خواسته‌هایش را عاقلانه فرا بگیرد. چون تصمیم‌گیری‌های غیر مسئولانه در زمان نوجوانی بسیار خطرناک است و نوجوانی کودک به یک چشم برهم‌زدنی در راه است.  

8 راز بزرگ آفرینش جنین که هنوز هم بی پاسخ مانده‌اند - قسمت دوم

8 راز بزرگ آفرینش جنین که هنوز هم بی پاسخ مانده‌اند - قسمت دوم

8 راز بزرگ آفرینش جنین که هنوز هم بی پاسخ مانده‌اند - قسمت دوم کروموزوم‌ها نیز داستانی دارند. این داستان در اکتشافی خلاصه می‌شود که دو دانشمند بزرگ جیمز واتسون و فرانسیس کریک به آن دست یافتند. آن‌ها در سال 1953 جایزه نوبل را به دست آوردند به دلیل اکتشافی که به کرموزومهای رنگی نامگذاری شده بود. تعداد این کروموزوم‌ها به 46 کروموزوم در هر سلول می‌رسد و به قول دیگر 23 جفت. 22 جفت از این تعداد یکنواخت شبیه به هم هستند اما تنها جفت باقی‌مانده وظیفه مهم تعین جنسیت جنین را برعهده دارد.

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید