کودکان‌طلاییِ جنین
کودکان‌طلاییِ کودک
کودکان‌طلاییِ نونهال
کودکان‌طلاییِ نوجوان
کودکان‌طلاییِ جوان
کودکان‌طلاییِ بزرگسال
کودکان‌طلاییِ میانسال
کودکان‌طلاییِ سالمند

کودک طلایی درون_بازگشت به خاطرات

انتشار : 1398/02/22 2 نظر 164 بازدید

دانلود رایگان کودک طلایی درون_بازگشت به خاطرات

سلام درود و سپاس از همراهی شما عزیزان 
توی این ویدئو رفتم به یکی از مکان‌هایی در دوران کودکی خاطرات خوبی ازش دارم و هنوزم که هنوزه احساس خوبی از اونجا می‌گیرم و توضیح دادم که شما هم چکار کنید تا احساس خوبی داشته باشید..

همه ما کودکان طلایی هستیم که در سختی زندگی می‌کنیم فقط بخاطر آن که کودک درونمان و طلای وجودمان را گُم کرده‌ایم.. دوستان عزیز توضیحاتم رو حتما اجراش کنید.

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از محصولات زیر نیز استقبال کرده اند

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

بازی‌ها و اسباب‌بازی‌های مناسب برای نوزادان 11 ماهه

بازی‌ها و اسباب‌بازی‌های مناسب برای نوزادان 11 ماهه

بازی‌ها و اسباب‌بازی‌های مناسب برای نوزادان 11 ماهه باید با توجه به توانایی‌های او انتخاب شود. او در این زمان دستانش را بیش از پیش می‌شناسد و آنها را بی‌نهایت دوست دارد. زیرا قدرتشان نسبت به ماه‌های قبل بیشتر شده . حالا بهتر می‌تواند اجسام را بگیرد.

 غرغر صبحگاهی کودکان

 غرغر صبحگاهی کودکان

 غرغر صبحگاهی کودکان همه مردم حتی کودکان حق دارند گاهی غرغر کنند مراحلی در رشد کودک وجود دارد که می توان از آن‌ها به غرغر کردن تعبیر کرد.

کوچینگ یعنی چه و کوچ چیست؟

کوچینگ یعنی چه و کوچ چیست؟

کوچینگ روندی است که جهت بهبود عملکرد افراد در زندگی حرفه ای، اجتماعی و حتی عاطفی کار می‌کند، به این معنی که در بسیاری از زمینه‌های زندگی، برای پیشرفت و ارتقاء عملکرد می‌توان از کوچینگ کمک گرفت. تمرکز کوچینگ به جای گذشته بر حال و آینده (نزدیک) فرد است و به کنکاش و رفع مسائل و مشکلات گذشته نمی‌پردازند. باور کوچینگ بر این است که افراد بهترین مسیر را خودشان می‌توانند تشخیص دهند و غالبا پاسخ مشکلات افراد، نزد خود آنها است. از این رو در پروسه کوچینگ انتخاب‌کننده و پیش برنده جلسه خود مراجعه‌کننده است و کوچ او فقط نقش یک تسهیلگر را بازی می‌کند.

راه های آموزش هوش های چندگانه

راه های آموزش هوش های چندگانه

هوش های چند گانه و راهکارهای آموزشی انواع فعالیت هایی که کودکان به آن تمایل دارند . بیانگر هوش اغلب آنها است . بسیار مهم است که مربی با این نوع فعالیتها که هر کودک در کلاس دوست دارد انجام دهد ( صرف نظر از مدل آموزشی که مربی انتخاب کرده است) آشنا باشد و با کمک این دانش ، مربی می تواند راهکارهای مبتنی بر هوش های چندگانه را برای کمک به یادگیری کودکان بکار گیرد .

همه چیز درباره چهارسالگی کودکان

همه چیز درباره چهارسالگی کودکان

همه چیز درباره چهارسالگی کودکان بهترین تغذیه و میان وعده برای کودکان در چهارسالگی 

تقویت هوش منطقی - ریاضی کودکان با بازی

تقویت هوش منطقی - ریاضی کودکان با بازی

تقویت هوش منطقی-ریاضی کودکان با بازی این فعالیتی ساده و خنده آور است و بیش از آن چه انتظار دارید کودک نو پا را مشغول و متمرکز می‌کند.

نظرات

majid ghamari
۱۳۹۸/۰۲/۲۳۰۰
پاسخ

سلام واقعا ممنون که این ویدئو رو ساختید من رو برد به سالها پیش و واقعا یک لحظه حس کردم که همون بچه کوچیک 10 ساله ام و دیدن کلیپ شما باعث شد که حالا که خیلی از اون دوران میگذره و خودم ازدواج کردم و یه پسر 4 ساله دارم خاطرات برام زنده بشه و تصمیم بگیرم که به اونجا برم. واقعا ممنون

مدیر سایت
۱۳۹۸/۰۲/۲۳۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

بسیار خوشحالیم که با دیدن این ویدئو و فکر به گذشته تان حتی به مقدار کمی لبخند روی لبهایتان آمد و باعث شد که به گذشته تان فکرکنید و کمی برای خود وقت بگذارید و به مکانی برید که در اون خیلی خاطره دارید. لطفا بازهم از تجربیات و سوالات تون برای ما نظر بگذارید . باتشکر

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

به چه موضوعی علاقه مندید؟

محصولات پیشنهادی مرتبط

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید