کودک درون

کودکان‌طلاییِ جنین
کودکان‌طلاییِ کودک
کودکان‌طلاییِ نونهال
کودکان‌طلاییِ نوجوان
کودکان‌طلاییِ جوان
کودکان‌طلاییِ بزرگسال
کودکان‌طلاییِ میانسال
کودکان‌طلاییِ سالمند

جلسه اول طراحی فرزند- دوران بارداری/دانلود رایگان

جلسه اول طراحی فرزند- دوران  بارداری/دانلود رایگان
چکیده این محصول : انتشار : 1397/11/21 32 نظر 1,354 بازدید

ما چه بخواهیم و چه نخواهیم از قبل دوران بارداری، در حین دوران بارداری و از تولد تا 7 سالگی فرزندمان به طراحی او می پردازیم. فقط تفاوت در این است که اگر آموزش ببینیم این کار را آگاهانه، هوشمندانه و هدفمندانه به بهترین شکل انجام خواهیم داد.

 

جلسه اول بسته آموزشی طراحی فرزند- دوران بارداری

اگر در حال گذراندن دوران بارداری هستید حتما این صفحه را به طور کامل مطالعه

سپس فایل‌های جلسه اول بسته آموزشی را رایگان دانلود کنید!

 

طراحی فرزند چیست؟ 

به مجموعه‌ی ساخت شخصیت ذاتی، سلامت روان، سلامت جسم و ذهن، برخورداری از هوش و خلاقیت و خودباوری فرزند دلبندمان طراحی فرزند گفته می‌شود.

ما چه بخواهیم و چه نخواهیم از قبل دوران بارداری، حین دوران بارداری و از تولد تا 7 سالگی فرزندمان به طراحی او می پردازیم. فقط تفاوت در این است که اگر آموزش ببینیم این کار را آگاهانه، هوشمندانه و هدفمندانه به بهترین شکل انجام خواهیم داد و دقیقا می‌دانیم که چه شخصیتی از فرزندمان می‌سازیم تا در مقاطع زندگی‌اش هم ما نگرانی‌های مختلف و متعدد نداشته باشیم و هم او احساس خوشبختی کند.

در غیر این صورت ناآگاهانه فرزندان‌مان را طوری طراحی می‌کنیم که هم ما و هم فرزندمان هر روز با مشکلات متعدد دست‌و پنجه نرم کند و به سختی بتواند زندگی‌اش را بهبود بخشد.

                                                                                                                         دکتر روح الله سلیمانیدانلود رایگان مبانی طراحی فرزند- دوران  بارداری

دغدغه‌های مهم بارداری

آیا تا به حال به این فکر نکرده‌اید که چه اتفاقاتی باعث می‌شود تا بچه‌هایی که در یک خانه متولد می‌شوند همان طور که از نظر چهره و اندام با هم تفاوت دارند از نظر مدل شخصیت، رفتار و توانایی‌های مختلف روحی و ذهنی تفاوت‌های بسیاری با هم دارند.یک سری باورها و رفتارهای والدین نسبت به خودشان و محیط پیرامون‌شان از قبل دوران بارداری تا تولد فرزندشان و از تولد تا هفت سالگی او باعثمی‌شود تا شخصیت ذاتی‌اش در تمام ابعاد شکل بگیرد.

میزان اثربخشی باورها و رفتارهای والدین به عوامل مختلفی بستگی دارد. اما بیش از هر چیز فقط زمانی رشد فرزند بسیار بسیار مهم است. به عنوان مثال در طی دوران جنینی فرزند تاثیر عملکرد ما بر جنین بسیار بیشتر از دوران تولد تا دو سالگی وی می‌باشد. به همین ترتیب تا سن هفت سالگی از میزان اثر بخشی آموزه‌های والدین بر روی فرزندشان کاسته می‌شود.

جلسه اول طراحی فرزند- دوران  بارداری/دانلود رایگان


 

در طراحی فرزند، مهم ترین سوالاتی که مطرح می‌شود این است:

1- استعدادی که در 4 سالگی فرزندتان در پی یافتن آن هستید چه وقت و چگونه ساخته شده است؟

2- فرزندتان به مجموعه قوانینی که به اصطلاح برای تربیت وی وضع می‌کنید پایبند خواهد بود؟

3- آموزش‌هایی که گاهاً به اجبار برای فرزندتان فراهم می‌کنید چه تاثیری بر زندگی و آینده‌اش خواهد گذاشت؟

4- فرزندتان تا چه زمانی به شما و ارزش‌های شما که در تربیت او سنگ تمام گذاشتید، احترام می‌گذارد؟

5- تا چه وقت باید منتر این باشید که هر لحظه امکان تغییر جهت مسیر زندگی توسط فرزندتان وجود داشته باشد؟

جلسه اول طراحی فرزند- دوران  بارداری/دانلود رایگان  


هدف کودکان طلایی برای طراحی فرزند شما در دوران بارداری 

مجموعه‌ی کودکان طلایی به عنوان یک مرکز تخصصی آموزش والدین و فرزندان بارداری در خصوص سلامت مادران و سلامت کودکان، از قبل دوران بارداری، در طول دوران بارداری، مراحل زایمان و پس از زایمان آموزش‌های حرفه‌ای و منحصر به فردی در خصوص طراحی فرزند در قالب سلامت جسم و روان مادر، سلامت جسم جنین، تضمین سلامت روان جنین، پرورش زیبایی جنین و تقویت هوش جنین را برای والدین دلسوز و متفاوت ارائه کرده است.

جلسه اول طراحی فرزند- دوران  بارداری/دانلود رایگان

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از محصولات زیر نیز استقبال کرده اند

 مدرسه بدون دردسر ( پیش دبستان و کلاس اول)

مدرسه بدون دردسر ( پیش دبستان و کلاس اول)

بعد از تولد هر کودک با ما چالش‌هایی کوچک و بزرگ روبرو هستیم. که برخی در کوتاه مدت و یا برخی در طولانی مدت حل می‌شوند و از پس آن برمی‌آییم. و ما همیشه در این میان مانند یک مربی به فرزندمان آموزش می‌دهیم. و او با آموزش‌های ماست که از پس بسیاری از مشکلات و چالش‌های پیش روی زندگی‌اش برمی‌آید. اما اگر در این میان ما هیچ آموزشی به او ندهیم ولی در قبالش از او توقع حل مسائل را داشته باشد چه پیش خواهد آمد؟

بسته آموزشی طراحی فرزند-4 تا 7 سالگی

بسته آموزشی طراحی فرزند-4 تا 7 سالگی

بعنوان پدر و مادر متفاوت به غیر از موارد نیازهای اولیه‌ی کودکمان مانند ( خوراک، پوشاک و ..) می‌بایستد به یک تربیت موثر اهمیت ویژه‌ای بدهیم، تا بتوانیم فرزندانی متفاوت و موفق تربیت کنیم. در راستای یک تربیت موثر آموزش مبانی موفقیت یعنی مواردی که در کسب موفقیت هر فرد نقش بسازایی دارد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، ما باید از همان روزهای نخست زندگی فرزندانمان اصول موفقیت را به آنان آموزش دهیم.

بسته آموزشی پرورش مدیران آینده

بسته آموزشی پرورش مدیران آینده

شما والدین گرامی می توانید تنها با چندین ساعت آموزش در خصوص پرورش نبوغ مالی و اقتصادی نه تنها آینده فرزنداتان را بلکه نسل‌های پس از آن را نیز دچار تغییر کنید. شما با آموزش دادن صحیح به کودکانتان می‌توانید آینده او را تضمین کنید. یک ماه آموزش امروز برابر با چندین سال آسایش و راحتی و خوشبختی فرزند شماست. با پرورش نبوغ و خلاقیت در کودکتان پایه گذار زندگی آرام برای او باشید.  

بسته آموزشی طراحی فرزند - تولد تا 4 سالگی

بسته آموزشی طراحی فرزند - تولد تا 4 سالگی

این بسته آموزشی بطور کامل به مسائل تربیتی و آموزش مسائلی چون پرورش خلاقیت کودک شما از بدو تولد تا 4 سالگی می‌پردازد. و البته که شما عزیزان می‌توانید حتی بصورت تخصصی نیز از این آموزش‌ها بهره بگیرید و در دوراه اختصاصی طراحی فرزند نیز استفاده کنید. این محصول مناسب والدینی است که می‌خواهند کودکشان را متناسب با آموزش‌های روز پرورش دهند.

بسته آموزشی طراحی فرزند-دوران بارداری

بسته آموزشی طراحی فرزند-دوران بارداری

مادران زیادی هستن که برای آینده فرزندشون آرزوهای بسیار زیادی دارن ولی نمی‌توونن با علم خودشون برای خوشبختی اونها کاری کنن.در بسته  آموزشی طراحی فرزند (دوران بارداری)  خواهیم گفت که چطور  با دانش و تخصص روز دنیا شخصیت و آینده‌ی فرزندت رو اونطور که لایقش هست طراحی کنی و زندگی شخصی، اجتماعی، مالی و رفاهی فرزندت رو به بهترین شکل رقم بزنی. طراحی فرزند رو یاد بگیر، در کمترین زمان اجرا کن و خوشبختی فرزندت رو ببین!    

بسته آموزشی نابغه‌های کوچک (تولد تا 7 سالگی)

بسته آموزشی نابغه‌های کوچک (تولد تا 7 سالگی)

کودکان، همگی نابغه متولد می‌شوند و در بسیاری مواقع تنها کافی است در آنها زمینه های رشد و شکوفایی شناسایی و فراهم شود تا آنها بتوانند در زندگی خود بدرخشند. اما باید بخاطر داشته باشید که این دوران طلایی چندان پایدار نیست و قبل از آنکه فرصت را از دست بدهید باید اقدام کنید.

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

هفته هفتم بارداری

هفته هفتم بارداری

در هفته هفتم بارداری چه اتفاقاتی رخ می دهد؟ وضعیت مادر و جنین در هفته هفتم بارداری و نکات مهم درباره هفته هفتم بارداری را می توانید دراین مقاله بیابید.  

هفته بیست و دوم بارداری

هفته بیست و دوم بارداری

در هفته بیست و دوم بارداری چه اتفاقاتی رخ می دهد؟ وضعیت مادر و جنین در هفته بیست و دوم بارداری و نکات مهم درباره هفته بیست و دوم بارداری را می توانید دراین مقاله بیابید.

گام به گام تا هوش مالی عالی

گام به گام تا هوش مالی عالی

گام به گام تا هوش مالی ، هوش مالی بخشی از هوش است که می‌تواند موضوعات مربوط به مسائل و مشکلات مالی‌تان را شناسایی و آن را حل کند.

عوارض مسمومیت حاملگی را بشناسیم

عوارض مسمومیت حاملگی را بشناسیم

عوارض مسمومیت حاملگی را بشناسیم وضعیت بالقوه خطرناکی که در 7٪ بارداریها بوجود می آید. و در آن فشار خون بالا می رود و به آن مسمومیت حاملگی می گویند و در 7 درصد از خانم های باردار و معمولاً بعد از هفته 35 اتفاق می افتد. (اگر چه ممکن است زودتر رخ دهد.) مادرانی که برای بار اول باردار شده اند بیشتر در معرض این خطر هستند. آنچه که در این حالت اتفاق می افتد این است که جریان طبیعی خون به رحم و بعد به جفت محدود می شود.

هفته بیستم بارداری

هفته بیستم بارداری

در هفته نوزدهم بارداری چه اتفاقاتی رخ می دهد؟ وضعیت مادر و جنین در هفته نوزدهم بارداری و نکات مهم درباره هفته نوزدهم بارداری را می توانید دراین مقاله بیابید.

هفت نوع ارتباط مهم همسران

هفت نوع ارتباط مهم همسران

 هفت نوع ارتباط مهم همسران یکی از مراحلی که برای شناخت دنیای درونی زنان باید وارد شوید یافتن تفاوت های ارتباطی با آنهاست تا بتوانید منظور واقعی زنان را از نحوه ی برقراری ارتباط با مرد درک کنید تا با احترام به افکار و عقاید همسرتان بتوانید به چیزهای مشترک فکری و روحی خودتان دست یابید. چرا که گاهی در برقراری ارتباط با زن مورد علاقه ی خود امکان دارد در مسیر چالش ها و بحران های غیر قابل انتظاری قرار بگیرید بنابراین از شما می خواهم که در طولم طالعه این مقاله با ما  همراه شوید و دردسرهای زندگی را به نیشکرهای شیرین زندگی تبدیل کنید.

نظرات

حمیدرضا نعمت اللهی
۱۳۹۸/۰۲/۳۰۰۰
پاسخاین بسته فقط واسه 9 ماه بارداری یا چیزای دیگه ام داخلش داره؟
مدیر سایت
۱۳۹۸/۰۲/۳۰۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

خیر 10 درصد از مطالب این بسته مربوط به حتی 6 ماه قبل از بارداری ونکاتی برای مادر و جنین و یک سری نکات برای والدین هست و نکات بعد از زایمان و حتی تا شروع 1 سالگی نوزاد هم آموزش هایی داره.

علیرضا احمدی
۱۳۹۸/۰۲/۲۸۰۰
پاسخاین بسته داخلش چه چیزایی رو میگه؟ آیا واسه پدر ها هم چیزایی داره که بدونم چکار باید بکنم تو این دوران؟
مدیر سایت
۱۳۹۸/۰۲/۲۸۰۰

درود و سپاس از همراهی شما عزیزان 

در این بسته 10 درصد مطالب مربوط به 6 ماه قبل بارداری مادر صحبت میشه و قسمتی از اون هم روی روابط مادر و پدر و کارهایی که پدر باید اون هارو انجام بده و بقیه مطالب بسته روی تقویت هوش، شخصیت ذاتی، خلاقیت و تمام مسائل شخصیتی مربوط به کودک صحبت میشه و نکاتی که مادر و پدر پس از تولد فرزند باید اون ها رو رعایت کنن.

سمیرا سیامکی
۱۳۹۸/۰۲/۲۵۰۰
پاسخسلام خسته نباشید من خواهرم 4 ماهه باردار و خیلی نگران رشدش و یا هوشش هستیم آیا این بسته بجز رفتار با جنین در دوران بارداری روی هوش و تقویت هوش کودک هم کار میکنه؟؟
مدیر سایت
۱۳۹۸/۰۲/۲۵۰۰

درود و سپاس از همراهی شما عزیزان

سلام تشکر. بله اتفاقا توجه ما در این محصولاتی که تولید میکنیم بیشتر روی هوش و خلاقیت و ساخت شخصیت ذاتی کودک هستش چرا که مطالب تربیتی و یا اموزشی در تمامی سایت ها و شبکه های مجازی موجود است اما هدف ما خلق یک کودک باوهوش با تمام خصوصیاتی که والدین از کودک شان میخواهند هستش. این بسته بسیار برای خواهر شما مناسب و بعد از خرید این بسته اصلا نگران هوش و خلاقیت و تمامی مسائل مرتبط به شخصیت کودک نباشید.

mah zoghi
۱۳۹۸/۰۲/۲۵۰۰
پاسخ

سلام و عرض ادب من هنوز باردار نشدم ولی خیلی نگران این دورانم میترسم که نتونم مادرخوبی برای بچم باشم شما بسته ای برای دوران قبل بارداری ندارید که من بخرم و استفاده کنم؟؟

مدیر سایت
۱۳۹۸/۰۲/۲۵۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

سلام بله در همین محصول ما یک سری مطالب برای خانوم هایی که هنوز باردار نشدن و اما قصد بارداری دارند در نظر گرفتیم که 10 درصد این بسته به این موضوع میپردازد و حتی برای 6 ماه قبل از بارداری بانوان در نظر گرفته شده است.

majid ghamari
۱۳۹۸/۰۲/۲۴۰۰
پاسخ

سلام عذرخواهی میکنم خانوم من 6 ماهه باردار الان میتونیم این بسته رو بخریم و استفاده کنیم یا دیر شده ؟؟

مدیر سایت
۱۳۹۸/۰۲/۲۴۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

سلام بله میتونید خریداری کنید چرا که جنین هر لحظه و در هر زمان در حال یادگیری و آنالیز صداهای اطرافش است و اصلا دیر نشده برای این کار و شما میتوانید با تکنیک هایی که در این محصول گفته شده جنین دلبندتون رو برای دنیای بیرون از شکم مادر آماده و طراحی کنید.

آرزو دهقانی
۱۳۹۸/۰۲/۲۳۰۰
پاسخسلام و روزتون بخیر و شادی من میخواستم این بسته رو خریداری کنم اما الان 4 ماهمه ،یعنی الان دیر شده برام؟؟ یا میتونم استفاده کنم؟
مدیر سایت
۱۳۹۸/۰۲/۲۳۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

سلام ممنونم همچنین. در جواب سوالتون باید بگم که خیر اصلا دیر نیست ،زیرا جنین در این 9 ماه که در شکم مادر هست همیشه و هرلحظه در حال رشد و یادگیری است بدون این که شما متوجه آن باشید اما حالا شما میتوانید با خرید این بسته به یادگیری و رشد کودک دلبندتان جهت بدید و هرطور که بخواهید فرزندتان را طراحی کنید.

m m
۱۳۹۸/۰۲/۰۴۰۰
پاسخبنظ شما با گذشت 7 ماهه از دوران بارداریم هنوز هم میتونم ااز بسته شما استفاده کنم چون من 7 ماه رو از دست دادم توی این هفت ماه من بیشتر روی خورد و خراکم کار کردم و سعی کردم مواد مغذی به بدنم برسونم باتوجه به گفته های شما خب اون جنین 100% به غذا فقط احتیاج نداره باید هوشی هم روش کار کنم.
مژگان زندی
۱۳۹۸/۰۲/۰۴۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

بسته طراحی فرزند دوران بارداری شامل مطالبی میشه که حتی شما در زمان زایمان و بعد از تولد هم میتونید ازش استفاده کنید و اینکه شما هنوز3ماه طلایی دیگه پیش روتون هست پس بهتره در همین فرصت کم هم از بسته استفاده لازم رو ببرید

امیر کهدوئی
۱۳۹۸/۰۱/۲۹۰۰
پاسخبا سلام من میخواستم این بسته رو برای همسرم خریداری کنم اما هنوز اقدام به بارداری نکردیم میخواستم بدونم از حالا میتونیم از این بسته استفاده کنیم یا باید صبر کنیم که دوران بارداریش شروع بشه ؟
زهرا سلیمی
۱۳۹۸/۰۱/۲۹۰۰

درود و سپاس از همراهی شما 

در جواب سوال شما باید بگم که بله . شما می تونید از این بسته د رحال حاضر استفاده کنید زیرا 10 درصد از محتویات این بسته برای 6 ماه قبل از بارداری تعبیه شده پس شما میتوانید با خیال راحت این بسته را برای همسرتان خریداری کنید 

shabnam جنگی داریان
۱۳۹۸/۰۱/۲۹۰۰
پاسخ

سلامممممم و خسته نباشید درود فراوان به شما میخواستم از بسته طراحی فرزند دوران بارداری تشکر کنم و بگم واقعا از زمانی که این بسته رو برای زن داداشم خریداری کردم بهم میگفت که از زمانی که دارم از این بسته استفاده میکنم با جنینم رابطه بهتری دارم و از وجود اون در درون خودم احساس رضایت میکنم چرا که در عین پرورش اون در بدن خودم دارم روی تقویت هوشش هم کارمیکنم و واقعا هم من باهاش موافقم و از این بابت خوشحالم که برادر زاده ای باهوش تو راه دارم 

زهرا سلیمی
۱۳۹۸/۰۱/۲۹۰۰

درود و سپاس از همراهی شما 

سلام و ممنونم که از این بسته زضایت کامل دارید و بسیار خوشحالیم که در ایجاد حس رضایت برای شما خانواده عزیزتان نقشی داشتیم و سپاس گذاریم از این که تجربه تون رو در اختیار ما و مخاطبان عزیز سایت کودکان طلایی گذاشتید.

الهه معینی
۱۳۹۷/۱۱/۲۱۰۰
پاسخاین خود محصوله؟
مژگان زندی
۱۳۹۷/۱۱/۲۲۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

خیر دوست عزیز این فقط جلسه اول محصول مورد نظر هستش

m m
۱۳۹۷/۱۱/۰۷۰۱
پاسخسلام روز بخیر. من ماه های آخر بارداریم هست می خواستم ببینم این بسته رو بگیرم یا بسته تولد تا 2 سالگی رو؟
مژگان زندی
۱۳۹۷/۱۱/۰۸۰۱

درود و سپاس از همراهی شما

اگر بتونید هر دو بسته رو تهیه کنید خیلی بهتر هست. چون برخی مطالب به ماه های آخر بارداری مرتبط میشه اما در صورت تمایل می تونید بسته تولد تا 2 سالگی رو تهیه کنید. که شامل مدت زمان بیشتری هست برای استفاده و بهره گیری.

زینب حجت زاده
۱۳۹۷/۱۱/۰۶۰۱
پاسخ

این بسته اتون بهتره یا تقویت هوش جنین؟ من خواهر شوهر بسته تقویت هوش جنین رو از شما دو سال پیش گرفته بود و خیلی راضی بودن و واقعا هم با هم سن و سالاش فرق داره.

مژگان زندی
۱۳۹۷/۱۱/۰۷۰۱

درود و سپاس از همراهی شما

 

در حال حاضر ما پیشنهادمون به عزیزانی که میخوان بسته آموزشی در دوران بارداری استفاده کنن مبانی طراحی فرزند دوران بارداری هستش که در حال حاضر مطالبش بی نظیره

مژده خالق وردی
۱۳۹۷/۱۱/۰۴۰۱
پاسخالان من گیج شدم کدوم محصولتون برای جنین مناسبه تمام فایلها رو هم گوش دادم ولی نمی تونم انتخاب کنم
مژگان زندی
۱۳۹۷/۱۱/۰۶۰۱

درود و سپاس از همراهی شما

تمام محصولاتی که در رابطه با باردای وجود داره برای مادر و جنین مناسب. البته اگر می خواهید پکیج کاملی در اختیار داشته باشید کودکان طلایی مبانی طراحی فرزند در دوران بارداری رو به شما پیشنهاد می کنه که در نوع خودش بی نظیره

علی رحیمی
۱۳۹۷/۱۱/۰۳۰۱
پاسخالان این جزو محصولتونه؟
مژگان زندی
۱۳۹۷/۱۱/۰۴۰۱

درود و سپاس از همراهی شما

این فایل دانلود تنها بخشی از بسته طراحی فرزند هستش. شما برای خرید این محصول باید به قسمت فروشگاه مراجعه کنید. البته در قسمت فروشگاه صفحه محصولات به صورت کامل درباره بسته و قسمت های آموزشی آن توضیح داده شده.

pouriya karimi
۱۳۹۷/۱۰/۲۵۰۱
پاسخاین محصولتون چه فقی با هوش جنین داره؟
مژگان زندی
۱۳۹۷/۱۰/۲۶۰۱

درود و سپاس از همراهی شما

 محصول تقویت هوش جنین بر روی نیمکره راست مغز جنین و حواس هشت گانه جنین کار می کنه و به والدین راه کار ارائه میده. اما بسته مبانی طراحی فرزند جدا از مبحث تقویت هوش جنین و نوزاد در قسمت تربیت و پرورش نوزاد برای والدین آموزش هایی در نظر گرفته.

غزل سلامی
۱۳۹۷/۱۰/۱۹۰۱
پاسخسلام خسته نباشید. من این فایل رو دانلود کردم. واقعا عالی بود ولی محصولی که معرفی کردین یک مقدار قیمتش بالاس نمی تونیم دوره ای پرداخت کنیم؟
مژگان زندی
۱۳۹۷/۱۰/۲۰۰۱

درود و سپاس از همراهی شما

در رابطه با قیمت باید عرض کنیم همه ما در طول روز و سال مبالغی رو بدون اینکه بازگشتی داشته باشن خرج مصارف روزمره می کنیم و هیچ ضمانت بازگشت وجهی هم نداره. اما نتیجه ای که از این محصولات می گیرید مطمنن در آینده خیلی بیشتر از هزینه ای هستش که الان می کنید. 

ما بصورت کامل محصول رو در اختیار عزیزان میگذاریم و اینکه اگر این هزینه براتون مقدور نیست می تونید بسته های مشابه رو هم خریداری کنید به عنوان راهنمایی محصول آموزشی تقویت هوش جنین و بارداری طلایی دو محصولی هستند که شما می تونید در دوران بارداری استفاده کنید. برای آشنایی با این دو محصول هم میتونید به صفحه دانلودهای رایگان ما سر بزنید هم در قسمت فروشگاه صفحه محصول این دو بسته آموزشی رونگاه کنید.

جلسه اول طراحی فرزند دوران بارداری-قسمت اول:

زمان:30دقیقه-حجم فایل93مگابایت

--------------------------

 جلسه‌اول طراحی‌فرزند دوران‌بارداری-قسمت دوم:

زمان:40دقیقه-حجم فایل120مگابایت

لینک های دانلود

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 50

به چه موضوعی علاقه مندید؟

محصولات پیشنهادی مرتبط

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید