قصد بارداری
دوره اول بارداری
دوره دوم بارداری
دوره سوم بارداری
نوزادی
کودکی

جلسه اول طراحی فرزند- دوران بارداری/دانلود رایگان

جلسه اول طراحی فرزند- دوران  بارداری/دانلود رایگان
چکیده این محصول : انتشار : 1397/11/21 14 نظر 1,019 بازدید

ما چه بخواهیم و چه نخواهیم از قبل دوران بارداری، در حین دوران بارداری و از تولد تا 7 سالگی فرزندمان به طراحی او می پردازیم. فقط تفاوت در این است که اگر آموزش ببینیم این کار را آگاهانه، هوشمندانه و هدفمندانه به بهترین شکل انجام خواهیم داد.

 

جلسه اول بسته آموزشی طراحی فرزند- دوران بارداری

اگر در حال گذراندن دوران بارداری هستید حتما این صفحه را به طور کامل مطالعه

سپس فایل‌های جلسه اول بسته آموزشی را رایگان دانلود کنید!

 

طراحی فرزند چیست؟ 

به مجموعه‌ی ساخت شخصیت ذاتی، سلامت روان، سلامت جسم و ذهن، برخورداری از هوش و خلاقیت و خودباوری فرزند دلبندمان طراحی فرزند گفته می‌شود.

ما چه بخواهیم و چه نخواهیم از قبل دوران بارداری، حین دوران بارداری و از تولد تا 7 سالگی فرزندمان به طراحی او می پردازیم. فقط تفاوت در این است که اگر آموزش ببینیم این کار را آگاهانه، هوشمندانه و هدفمندانه به بهترین شکل انجام خواهیم داد و دقیقا می‌دانیم که چه شخصیتی از فرزندمان می‌سازیم تا در مقاطع زندگی‌اش هم ما نگرانی‌های مختلف و متعدد نداشته باشیم و هم او احساس خوشبختی کند.

در غیر این صورت ناآگاهانه فرزندان‌مان را طوری طراحی می‌کنیم که هم ما و هم فرزندمان هر روز با مشکلات متعدد دست‌و پنجه نرم کند و به سختی بتواند زندگی‌اش را بهبود بخشد.

                                                                                                                         دکتر روح الله سلیمانیدانلود رایگان مبانی طراحی فرزند- دوران  بارداری

دغدغه‌های مهم بارداری

آیا تا به حال به این فکر نکرده‌اید که چه اتفاقاتی باعث می‌شود تا بچه‌هایی که در یک خانه متولد می‌شوند همان طور که از نظر چهره و اندام با هم تفاوت دارند از نظر مدل شخصیت، رفتار و توانایی‌های مختلف روحی و ذهنی تفاوت‌های بسیاری با هم دارند.یک سری باورها و رفتارهای والدین نسبت به خودشان و محیط پیرامون‌شان از قبل دوران بارداری تا تولد فرزندشان و از تولد تا هفت سالگی او باعثمی‌شود تا شخصیت ذاتی‌اش در تمام ابعاد شکل بگیرد.

میزان اثربخشی باورها و رفتارهای والدین به عوامل مختلفی بستگی دارد. اما بیش از هر چیز فقط زمانی رشد فرزند بسیار بسیار مهم است. به عنوان مثال در طی دوران جنینی فرزند تاثیر عملکرد ما بر جنین بسیار بیشتر از دوران تولد تا دو سالگی وی می‌باشد. به همین ترتیب تا سن هفت سالگی از میزان اثر بخشی آموزه‌های والدین بر روی فرزندشان کاسته می‌شود.

جلسه اول طراحی فرزند- دوران  بارداری/دانلود رایگان


 

در طراحی فرزند، مهم ترین سوالاتی که مطرح می‌شود این است:

1- استعدادی که در 4 سالگی فرزندتان در پی یافتن آن هستید چه وقت و چگونه ساخته شده است؟

2- فرزندتان به مجموعه قوانینی که به اصطلاح برای تربیت وی وضع می‌کنید پایبند خواهد بود؟

3- آموزش‌هایی که گاهاً به اجبار برای فرزندتان فراهم می‌کنید چه تاثیری بر زندگی و آینده‌اش خواهد گذاشت؟

4- فرزندتان تا چه زمانی به شما و ارزش‌های شما که در تربیت او سنگ تمام گذاشتید، احترام می‌گذارد؟

5- تا چه وقت باید منتر این باشید که هر لحظه امکان تغییر جهت مسیر زندگی توسط فرزندتان وجود داشته باشد؟

جلسه اول طراحی فرزند- دوران  بارداری/دانلود رایگان  


هدف کودکان طلایی برای طراحی فرزند شما در دوران بارداری 

مجموعه‌ی کودکان طلایی به عنوان یک مرکز تخصصی آموزش والدین و فرزندان بارداری در خصوص سلامت مادران و سلامت کودکان، از قبل دوران بارداری، در طول دوران بارداری، مراحل زایمان و پس از زایمان آموزش‌های حرفه‌ای و منحصر به فردی در خصوص طراحی فرزند در قالب سلامت جسم و روان مادر، سلامت جسم جنین، تضمین سلامت روان جنین، پرورش زیبایی جنین و تقویت هوش جنین را برای والدین دلسوز و متفاوت ارائه کرده است.

جلسه اول طراحی فرزند- دوران  بارداری/دانلود رایگان

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از محصولات زیر نیز استقبال کرده اند

بسته آموزشی طراحی فرزند - تولد تا 2 سالگی

بسته آموزشی طراحی فرزند - تولد تا 2 سالگی

این بسته آموزشی بطور کامل به مسائل تربیتی و آموزش مسائلی چون پرورش خلاقیت کودک شما از بدو تولد تا 2 سالگی می‌پردازد. و البته که شما عزیزان می‌توانید حتی بصورت تخصصی نیز از این آموزش‌ها بهره بگیرید و در دوراه اختصاصی طراحی فرزند نیز استفاده کنید. این محصول مناسب والدینی است که می‌خواهند کودکشان را متناسب با آموزش‌های روز پرورش دهند.

بسته آموزشی طراحی فرزند-دوران بارداری

بسته آموزشی طراحی فرزند-دوران بارداری

مادران زیادی هستن که برای آینده فرزندشون آرزوهای بسیار زیادی دارن ولی نمی‌توونن با علم خودشون برای خوشبختی اونها کاری کنن.در بسته  آموزشی طراحی فرزند (دوران بارداری)  خواهیم گفت که چطور  با دانش و تخصص روز دنیا شخصیت و آینده‌ی فرزندت رو اونطور که لایقش هست طراحی کنی و زندگی شخصی، اجتماعی، مالی و رفاهی فرزندت رو به بهترین شکل رقم بزنی. طراحی فرزند رو یاد بگیر، در کمترین زمان اجرا کن و خوشبختی فرزندت رو ببین!    

 مدرسه بدون دردسر ( پیش دبستان و کلاس اول)

مدرسه بدون دردسر ( پیش دبستان و کلاس اول)

بعد از تولد هر کودک با ما چالش‌هایی کوچک و بزرگ روبرو هستیم. که برخی در کوتاه مدت و یا برخی در طولانی مدت حل می‌شوند و از پس آن برمی‌آییم. و ما همیشه در این میان مانند یک مربی به فرزندمان آموزش می‌دهیم. و او با آموزش‌های ماست که از پس بسیاری از مشکلات و چالش‌های پیش روی زندگی‌اش برمی‌آید. اما اگر در این میان ما هیچ آموزشی به او ندهیم ولی در قبالش از او توقع حل مسائل را داشته باشد چه پیش خواهد آمد؟

بسته آموزشی نابغه‌های کوچک (تولد تا 7 سالگی)

بسته آموزشی نابغه‌های کوچک (تولد تا 7 سالگی)

کودکان، همگی نابغه متولد می‌شوند و در بسیاری مواقع تنها کافی است در آنها زمینه های رشد و شکوفایی شناسایی و فراهم شود تا آنها بتوانند در زندگی خود بدرخشند. اما باید بخاطر داشته باشید که این دوران طلایی چندان پایدار نیست و قبل از آنکه فرصت را از دست بدهید باید اقدام کنید.

بسته آموزشی طراحی فرزند-2 تا 4 سالگی

بسته آموزشی طراحی فرزند-2 تا 4 سالگی

بعنوان پدر و مادر متفاوت به غیر از موارد نیازهای اولیه‌ی کودکمان مانند ( خوراک، پوشاک و ..) می‌بایستد به یک تربیت موثر اهمیت ویژه‌ای بدهیم، تا بتوانیم فرزندانی متفاوت و موفق تربیت کنیم. در راستای یک تربیت موثر آموزش مبانی موفقیت یعنی مواردی که در کسب موفقیت هر فرد نقش بسازایی دارد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، ما باید از همان روزهای نخست زندگی فرزندانمان اصول موفقیت را به آنان آموزش دهیم.

 نوآوری  و اختراع (12-3 سال)

نوآوری و اختراع (12-3 سال)

شاید بارها و بارها در بین گپ و گغتگوهای خودمانی این جمله به گوشتان رسیده باشد. دوره ما که این چیزا نبود. امروز با یه تلفن می‌تونی به بیزینس کار حرفه‌ای باشی و تمام و کمال به کارهات رسیدگی کنی. این همه پیشرفت بشر طی مدت زمان کوتاهی شکل گرفت و شاید بتوان گفت ده سال اخیر اوج پیشرفت بشری در رابطه با تکنولوژی و علم بوده و همچنان هر ثانیه این پیشرفت‌ها شکل دیگری می‌گیرد. در این میان جایگاه فرزند شما به عنوان یک نسل مدرن امروزی کجاست؟ آیا او نیز می‌تواند اثری ماندگار از خود بجای بگذارد.

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

هفته دوم نوزادی

هفته دوم نوزادی

هفته دوم نوزادی در این هفته، ممکن است هنوز کودک به ویژه در ساعات روز، در بین هر بار شیر خوردن برای مدت طولانی نخوابد ولی به تدریج این مدت افزایش پیدا می‌کند. اگر نوزاد شما در بین هر بار شیر خوردن بیش از 4 یا 5 ساعت می‌خوابد باید او را برای تغذیه بیدار کنید، به خصوص اگر نوزاد به خوبی افزایش وزن پیدا نمی‌کند. وقتی الگوی افزایش وزن نوزاد به حالت خوب و صحیح درآمد می‌توانید او را برای خوردن شیر بیدار نکنید

پنیر در دوران بارداری

پنیر در دوران بارداری

پنیر در دوران بارداری پنیر کم چربی پاستوریزه برای سه ماهه اول غذایی کامل و خوشمزه و مقوی است. این پنیر دارای کلسیم است که یکی از مهم‌‌‌‌ترین مواد غذایی برای خانم‌‌‌‌های باردارست. درست 30 گرم پنیر کم چربی (تقریبا 2 قاشق غذاخوری) دارای حدود 50 میلی‌‌‌‌گرم کلسیم است که پنج درصد احتیاج روزانه یک خانم باردار است. کلسیم تقریبا در همه دستگاه های بدن نقشی را بازی می‌‌‌‌کند.  

خانم باردار در ملاقات با پزشک چه سوالی بپرسد؟

خانم باردار در ملاقات با پزشک چه سوالی بپرسد؟

خانم باردار در ملاقات با پزشک چه سوالی بپرسد؟ "من یک ماه منتظر وقت ملاقاتم با پزشک می مانم ولی وقتی وارد مطب او میشوم در عرض 5 دقیقه بیرون می آیم." اتاق معاینه را با این جمله تأسف بار ترک نکنید. در اینجا چند توصیه ذکر شده تا در مورد ملاقاتتان با پزشک احساس بهتری داشته باشید. 
•    بین ملاقاتهایتان هر سؤالی که برایتان پیش می آید ر

پرورش ذهن کودکان یک تا دوساله

پرورش ذهن کودکان یک تا دوساله

پرورش ذهن کودکان یک تا دوساله در یک سالگی، کودک قادر است احساسات خود را به نمایش بگذارد و بوسیدن را به خوبی درک می‌کند کودک می‌تواند اسباب‌بازی خود را بلند کند و به مادر بدهد.

علائم سه ماه دوم بارداری

علائم سه ماه دوم بارداری

علائم سه ماه دوم بارداری در سه ماهه دوم بارداری از لحاظ فیزیکی تقریباً خبرهای خوشی برای شما وجود دارد. اول متوجه خواهید شد بعضی از بوهای بخصوص دیگر شما را آزار نمی دهد و معده تان مقدار بیشتری غذا را تحمل می کند. (اگر چه ممکن است بعضی از مواد مورد تنفر مانند قهوه تا پایان ماه نهم آزار دهند باشند.) همانطور که انرژی تان افزایش می یابد نیاز شما به خواب کمتر می شود و خودتان متوجه می شوید که دوباره می توانید تا دیر وقت بیدار بمانید. همچنین خواب بهتری در شب خواهید داشت

ماهی ساردین ، عالی ترین غذای پس از زایمان

ماهی ساردین ، عالی ترین غذای پس از زایمان

ماهی ساردین ، عالی ترین غذای پس از زایمان ماهی ساردین غذایی سریع، راحت و دارای موادغذایی زیاد و عالی‌ترین غذای پس از زایمان بوده و میتواند در مبارزه با افسردگی پس از زایمان شما را یاری کند. اجازه دهید آن را بررسی کنیم: شما با داشتن کوچولویتان وقت زیادی برای پختن غذا ندارید. خصوصا اگر بچه اول شما نباشد و بچه‌های بزرگتری هم داشته باشید. ساردین را میتوان سریع تهیه نموده و به این طریق به منبع پروتئین، آهن و کلسیم دست یافت. بهترین ماده‌غذایی پس از زایمان یعنی DHA نیز در ماهی ساردین وجود دارد.
 

نظرات

الهه معینی
۱۳۹۷/۱۱/۲۱۰۰
پاسخاین خود محصوله؟
مژگان زندی
۱۳۹۷/۱۱/۲۲۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

خیر دوست عزیز این فقط جلسه اول محصول مورد نظر هستش

m m
۱۳۹۷/۱۱/۰۷۰۱
پاسخسلام روز بخیر. من ماه های آخر بارداریم هست می خواستم ببینم این بسته رو بگیرم یا بسته تولد تا 2 سالگی رو؟
مژگان زندی
۱۳۹۷/۱۱/۰۸۰۱

درود و سپاس از همراهی شما

اگر بتونید هر دو بسته رو تهیه کنید خیلی بهتر هست. چون برخی مطالب به ماه های آخر بارداری مرتبط میشه اما در صورت تمایل می تونید بسته تولد تا 2 سالگی رو تهیه کنید. که شامل مدت زمان بیشتری هست برای استفاده و بهره گیری.

زینب حجت زاده
۱۳۹۷/۱۱/۰۶۰۱
پاسخ

این بسته اتون بهتره یا تقویت هوش جنین؟ من خواهر شوهر بسته تقویت هوش جنین رو از شما دو سال پیش گرفته بود و خیلی راضی بودن و واقعا هم با هم سن و سالاش فرق داره.

مژگان زندی
۱۳۹۷/۱۱/۰۷۰۱

درود و سپاس از همراهی شما

 

در حال حاضر ما پیشنهادمون به عزیزانی که میخوان بسته آموزشی در دوران بارداری استفاده کنن مبانی طراحی فرزند دوران بارداری هستش که در حال حاضر مطالبش بی نظیره

مژده خالق وردی
۱۳۹۷/۱۱/۰۴۰۱
پاسخالان من گیج شدم کدوم محصولتون برای جنین مناسبه تمام فایلها رو هم گوش دادم ولی نمی تونم انتخاب کنم
مژگان زندی
۱۳۹۷/۱۱/۰۶۰۱

درود و سپاس از همراهی شما

تمام محصولاتی که در رابطه با باردای وجود داره برای مادر و جنین مناسب. البته اگر می خواهید پکیج کاملی در اختیار داشته باشید کودکان طلایی مبانی طراحی فرزند در دوران بارداری رو به شما پیشنهاد می کنه که در نوع خودش بی نظیره

علی رحیمی
۱۳۹۷/۱۱/۰۳۰۱
پاسخالان این جزو محصولتونه؟
مژگان زندی
۱۳۹۷/۱۱/۰۴۰۱

درود و سپاس از همراهی شما

این فایل دانلود تنها بخشی از بسته طراحی فرزند هستش. شما برای خرید این محصول باید به قسمت فروشگاه مراجعه کنید. البته در قسمت فروشگاه صفحه محصولات به صورت کامل درباره بسته و قسمت های آموزشی آن توضیح داده شده.

pouriya karimi
۱۳۹۷/۱۰/۲۵۰۱
پاسخاین محصولتون چه فقی با هوش جنین داره؟
مژگان زندی
۱۳۹۷/۱۰/۲۶۰۱

درود و سپاس از همراهی شما

 محصول تقویت هوش جنین بر روی نیمکره راست مغز جنین و حواس هشت گانه جنین کار می کنه و به والدین راه کار ارائه میده. اما بسته مبانی طراحی فرزند جدا از مبحث تقویت هوش جنین و نوزاد در قسمت تربیت و پرورش نوزاد برای والدین آموزش هایی در نظر گرفته.

غزل سلامی
۱۳۹۷/۱۰/۱۹۰۱
پاسخسلام خسته نباشید. من این فایل رو دانلود کردم. واقعا عالی بود ولی محصولی که معرفی کردین یک مقدار قیمتش بالاس نمی تونیم دوره ای پرداخت کنیم؟
مژگان زندی
۱۳۹۷/۱۰/۲۰۰۱

درود و سپاس از همراهی شما

در رابطه با قیمت باید عرض کنیم همه ما در طول روز و سال مبالغی رو بدون اینکه بازگشتی داشته باشن خرج مصارف روزمره می کنیم و هیچ ضمانت بازگشت وجهی هم نداره. اما نتیجه ای که از این محصولات می گیرید مطمنن در آینده خیلی بیشتر از هزینه ای هستش که الان می کنید. 

ما بصورت کامل محصول رو در اختیار عزیزان میگذاریم و اینکه اگر این هزینه براتون مقدور نیست می تونید بسته های مشابه رو هم خریداری کنید به عنوان راهنمایی محصول آموزشی تقویت هوش جنین و بارداری طلایی دو محصولی هستند که شما می تونید در دوران بارداری استفاده کنید. برای آشنایی با این دو محصول هم میتونید به صفحه دانلودهای رایگان ما سر بزنید هم در قسمت فروشگاه صفحه محصول این دو بسته آموزشی رونگاه کنید.

جلسه اول طراحی فرزند دوران بارداری-قسمت اول:

زمان:30دقیقه-حجم فایل93مگابایت

--------------------------

 جلسه‌اول طراحی‌فرزند دوران‌بارداری-قسمت دوم:

زمان:40دقیقه-حجم فایل120مگابایت

لینک های دانلود

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 48

به چه موضوعی علاقه مندید؟

محصولات پیشنهادی مرتبط

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید