قصد بارداری
دوره اول بارداری
دوره دوم بارداری
دوره سوم بارداری
نوزادی
کودکی

جلسه اول طراحی فرزند- تولد تا 2 سالگی/دانلود رایگان

جلسه اول طراحی فرزند- تولد تا 2 سالگی/دانلود رایگان
چکیده این محصول : انتشار : 1397/11/21 32 نظر 5,354 بازدید

جلسه اول از بسته آموزشی طراحی فرزند به شما کمک می‌کند تا ضمن استفاده از مطالب تخصصی و بکارگیری آن‌ها در خصوص فرزند دلبندتان با نحوه ارائه مطالب در این بسته آموزشی و سرفصل‌های کلی دوره آشنا گردید تا با آگاهی کامل اقدام به تهیه بسته اموزشی طراحی فرزند نمایید. پس از تهیه محصول نیز با کمال میل پاسخگوی سوالات شما هستیم. لازم به ذکر است محصولات ما دارای گارانتی بازگشت کامل وجه در صورت عدم رضایت می‌باشند.

دانلود رایگان جلسه اول بسته آموزشی طراحی فرزند- تولد تا 2 سالگی

اگر در حال حاضر کودکتان بین سنین نوزادی تا 2 سال است حتما این صفحه را به طور کامل مطالعه کنید!

 

طراحی فرزند تولد تا 2 سالگی چیست؟ 

به مجموعه‌ی ساخت شخصیت ذاتی، سلامت روان، سلامت جسم و ذهن، برخورداری از هوش و خلاقیت و خودباوری فرزند دلبندمان طراحی فرزند گفته می‌شود.

ما چه بخواهیم و چه نخواهیم از قبل دوران بارداری، حین دوران بارداری و از تولد تا 7 سالگی فرزندمان به طراحی او می پردازیم. فقط تفاوت در این است که اگر آموزش ببینیم این کار را آگاهانه، هوشمندانه و هدفمندانه به بهترین شکل انجام خواهیم داد و دقیقا می‌دانیم که چه شخصیتی از فرزندمان می‌سازیم تا در مقاطع زندگی‌اش هم ما نگرانی‌های مختلف و متعدد نداشته باشیم و هم او احساس خوشبختی کند.

در غیر این صورت ناآگاهانه فرزندانمان را طوری طراحی می‌کنیم که هم ما و هم فرزندمان هر روز با مشکلات متعدد دست‌و پنجه نرم کند و به سختی بتواند زندگی‌اش را بهبود بخشد.

                                                                                                                            روح الله سلیمانی


آیا تا به حال به این فکر نکرده‌اید که چه اتفاقاتی باعث می‌شود تا بچه‌هایی که در یک خانه متولد می‌شوند همان طور که از نظر چهره و اندام با هم تفاوت دارند از نظر مدل شخصیت، رفتار و توانایی‌های مختلف روحی و ذهنی تفاوت‌های بسیاری با هم دارند.

یک سری باورها و رفتارهای والدین نسبت به خودشان و محیط پیرامون‌شان از قبل دوران بارداری تا تولد فرزندشان و از تولد تا هفت سالگی او باعث می‌شود تا شخصیت ذاتی‌اش در تمام ابعاد شکل بگیرد.

میزان اثربخشی باورها و رفتارهای والدین به عوامل مختلفی بستگی دارد. اما بیش از هر چیز مقط زمانی رشد فرزند بسیار بسیار مهم است. به عنوان مثال در طی دوران جنینی فرزند تاثیر عملکرد ما بر جنین بسیار بیشتر از دوران تولد تا دو سالگی وی می‌باشد. به همین ترتیب تا سن هفت سالگی از میزان اثر بخشی آموزه‌های والدین بر روی فرزندشان کاسته می‌شود.

مبانی طراحی فرزند- تولد تا 2 سالگی/دانلود رایگان


در طراحی فرزند، مهم ترین سوالاتی که مطرح می‌شود این است:

1- استعدادی که در 4 سالگی فرزندتان در پی یافتن آن هستید چه وقت و چگونه ساخته شده است؟

2- فرزندتان به مجموعه قوانینی که به اصطلاح برای تربیت وی وضع می‌کنید پایبند خواهد بود؟

3- آموزش‌هایی که گاهاً به اجبار برای فرزندتان فراهم می‌کنید چه تاثیری بر زندگی و آینده‌اش خواهد گذاشت؟

4- فرزندتان تا چه زمانی به شما و ارزش‌های شما که در تربیت او سنگ تمام گذاشتید، احترام می‌گذارد؟

5- تا چه وقت باید منتر این باشید که هر لحظه امکان تغییر جهت مسیر زندگی توسط فرزندتان وجود داشته باشد؟

دانلود رایگان مبانی طراحی فرزند- تولد تا 2 سالگی

طراحی فرزند یعنی ساخت باورهای سازنده 

طراحی فرزند یعنی ساخت شخصیت فرهیخته

طراحی فرزند یعنی ساخت استعدادهای موثر

طراحی فرزند یعنی ساخت روح بلند و انسانی

طراحی فرزند یعنی ساخت ذهن پویا و توانمند

و طراحی فرزند یعنی آنچه خوبان همه دارند ...


جلسه اول طراحی فرزند- تولد تا 2 سالگی/دانلود رایگان


هدف کودکان طلایی برای طراحی فرزند شما از تولد تا 2 سالگی

مجموعه‌ی کودکان طلایی به عنوان یک مرکز تخصصی آموزش والدین و فرزندان بارداری در خصوص سلامت مادران و سلامت کودکان، از قبل دوران بارداری، در طول دوران بارداری، مراحل زایمان و پس از زایمان آموزش‌های حرفه‌ای و منحصر به فردی در خصوص طراحی فرزند در قالب سلامت جسم و روان مادر، سلامت جسم جنین، تضمین سلامت روان جنین، پرورش زیبایی جنین و تقویت هوش جنین را برای والدین دلسوز و متفاوت ارائه کرده است.


مبانی طراحی فرزند- تولد تا 2 سالگی/دانلود رایگان

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از محصولات زیر نیز استقبال کرده اند

بسته آموزشی تقویت هوش جنین

بسته آموزشی تقویت هوش جنین

اگر در دنیای امروز مطلبی درباره هوش جنین خواندید به هیچ‌وجه تعجب نکنید. زیرا در دنیای ما همه چیز امکان‌پذیر است. حتی آموزش به جنین در دوران بارداری. و از آن تعجب‌آورتر نیز آموزش جنین قبل از بارداری است. اما کودکان طلایی به عنوان اولین و تنها مجموعه آموزشی در ایران است که به طور تخصصی با توجه متدها و ورش‌های بروز دنیا که برگرفته از متد پروفسورمکوتوشیچیدا است، بر روی هوش‌های چندگانه جنین قبل از تولد و بعد از تولد کار می‌کند. و مادران و پدران را در طول دوران بارداری همراهی می‌کند.

بسته آموزشی طراحی فرزند-دوران بارداری

بسته آموزشی طراحی فرزند-دوران بارداری

مادران زیادی هستن که برای آینده فرزندشون آرزوهای بسیار زیادی دارن ولی نمی‌توونن با علم خودشون برای خوشبختی اونها کاری کنن.در بسته  آموزشی طراحی فرزند (دوران بارداری)  خواهیم گفت که چطور  با دانش و تخصص روز دنیا شخصیت و آینده‌ی فرزندت رو اونطور که لایقش هست طراحی کنی و زندگی شخصی، اجتماعی، مالی و رفاهی فرزندت رو به بهترین شکل رقم بزنی. طراحی فرزند رو یاد بگیر، در کمترین زمان اجرا کن و خوشبختی فرزندت رو ببین!    

 اعتماد به نفس خیلی بالا

اعتماد به نفس خیلی بالا

شاید برایتان اتفاق افتاده باشد که در پارک، مهمانی و یا مراسمی که چندین کودک کنار هم هستند احساس کنید که با همه سعی و تلاش تان در خصوص تربیت و تأمین نیازهای مادی و معنوی فرزندتان؛ اما باز هم فرزندتان از سایر کودکانی که در آن محل قرار دارند، چیزی کم دارد که در آن لحظه حسرت آن را می خورد، در این هنگام چه حسی به شما دست می دهد؟          

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

بیماری های عفونی در دوران بارداری چه مشکلاتی در پی دارند؟

بیماری های عفونی در دوران بارداری چه مشکلاتی در پی دارند؟

بیماری های عفونی در دوران بارداری چه مشکلاتی در پی دارند؟ مخصوصاً در سه ماهه اول، زمانی که سیستم بدن و اندام های اصلی کودک در حال شکل گرفتن هستند دوری از ویروسها و باکتریهایی که رشد کودک را به خطر می اندازند، از اهمیت زیادی برخوردار است. بنابراین از خطرات زیر فاصله بگیرید

هفته نوزدهم نوزادی

هفته نوزدهم نوزادی

هفته نوزدهم نوزادی چنان چه به تدریج شروع به دادن غذاهای جامد به فرزند خود کرده‌اید، باید به مسایل مربوط به این کار نیز توجه نمایید. به عنوان مثال، اگر می‌خواهید از وسایل پلاستیکی برای دادن غذاهای جامد به فرزندتان استفاده کنید باید این وسایل، فاقد بیسفنول ـ (BPA)A و سایر مواد سمی شیمیایی باشند. از پلاستیک‌ها، بشقاب‌ها و وسایل مخصوص «آلی»تر استفاده کنید. با این که وسایل شیشه‌ای، از ایمن‌ترین وسایل از نظر شیمیایی به شمار می‌آیند ولی به دلیل احتمال شکستن، برای کودک خطرناک هستند.

هفته چهل وسوم نوزادی

هفته چهل وسوم نوزادی

هفته چهل وسوم نوزادی

آزمایش سندرم دان در بارداری

آزمایش سندرم دان در بارداری

آزمایش سندرم دان در بارداری سندرم دان در بارداری از رایج ترین ناهنجاری های کروموزمی در نوزادان است که می توان آن را از طریق نونه بردااری و سونوگرافی انجام داد

افکار و عکس العمل‌ها در سه ماه اول بارداری

افکار و عکس العمل‌ها در سه ماه اول بارداری

افکار و عکس العمل‌ها در سه ماه اول بارداری بعد از حاملگی شما آن‌قدر به هیجان می‌آیید که گویی برنده جایزه‌ای شده‌اید، البته حق هم دارید. اما از هر نظر که زندگی شما تغییر‌کند منطقی است ذهن‌تان هم مانند جسم‌تان در حال تغییر باشد.

هفته بیست وششم نوزادی

هفته بیست وششم نوزادی

هفته بیست وششم نوزادی به یاد داشته باشید که طعم و با رفتار غذاهای جامدی که به فرزند خود می‌دهید با یکدیگر تفاوت و برای کودک تازگی دارد و متعجب نشوید اگر فرزندتان در برابر یکی دو غذا یا حتی تمام آنها مقاومت می‌کند. این وضعیت، طبیعی است. حتی اگر تصور می‌کنید فرزندتان غذاهایی را که به او می‌دهید دوست ندارد، به کار خود ادامه دهید. هرچه فرزند شما در دفعات بیشتر این غذاها را بخورد، آشنایی بیشتری با طعم آنها پیدا می‌کند و احتمال این که در آینده از آن غذا خوشش بیاید افزایش خواهد یافت.

نظرات

نفس علیزاده
۱۳۹۹/۰۱/۰۵۰۰
پاسخسلام چرا محصول رایگان دانلود نمیشه؟
وقتی روی گزینه میزنم برام یه صفحه باز میشه که نوشته محصولی یافت نشد
مدیریت سایت
۱۳۹۹/۰۱/۰۸۰۰

سلام دوست عزیز.

به علت بروز رسانی و مشکلات فنی فعلا امکان دسترسی به فایلها نیست،

ولی در سایت اصلی آقای دکتر https://rouhollahsoleimani.com/ میتونید ثبت نام کنید و محصولات رو دانلود کنید.

موفق باشید

Arman Izadi
۱۳۹۸/۰۲/۳۰۰۰
پاسخ

سلام خسته نباشید من پسرم 3 سالشه میتونم این بسته رو بخرم ؟ یا باید بسته 4 تا 7 سالگی رو بگیرم؟

مدیر سایت
۱۳۹۸/۰۲/۳۰۰۰

درود و سپاس از همراهی شما 

سلام بله میتونید این بسته رو خریداری کنید و به راحتی استفاده کنید چرا که کوکد همیشه در حال یادگیری و برای این آموزش ها دیر نشده و البته شما میتونید بسته طراحی فرزند 4 تا 7 سال رو هم خریداری کنید و بعد از انجام این آموزش ها اون ها رو هم شروع کنید.

mah zoghi
۱۳۹۸/۰۲/۲۵۰۰
پاسخسلام بچه من 2 سالشه خیلیم باهوشه میتونم این بسته رو بخرم ؟؟
مدیر سایت
۱۳۹۸/۰۲/۲۵۰۰

درود و سپاس از همراهی شما 

بله میتونید بدون هیچ مشکلی خریداری کنید. اما باید به این نکته اشاره کرد که همه کودکان باهوش هستند اما چون طی 1 تا 2 سالگی قدرت تکلم پیدا میکنند ما فکرمیکنیم که هوش کودک خیلی زیاد است اما این هوش باقی مانده هوش کودک در دوران جنینی و نوزادی است که ما والدین نباید بگذاریم از بین برود.

مهدی دادا
۱۳۹۸/۰۲/۱۹۰۰
پاسخسلام اینجا زدید بسته تولد تا 4 سالگی ولی داخل صفحه محصول زده تولد تا 2 سالگی قضیه چیع؟؟؟
مدیر سایت
۱۳۹۸/۰۲/۱۹۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

بله این بسته برای تولد تا شروع 4 سالگی کودک هستش و شما میتونید با تماس با همکاران ما این بسته رو خریداری کنید اما در حال حاضر صفحه در حال بروزرسانی میباشد لطفا شکیبا باشید، اما قابلیت خرید از روی سایت وجود داره.

heman feizi
۱۳۹۸/۰۲/۱۵۰۰
پاسخ

سلام قسمت اولش محصولتون خیلی جالب بود من میخوام این بسته رو بخرم اما اینترنتی نمیخوام بخرم ارسال پستی هم دارید؟

زهرا سلیمی
۱۳۹۸/۰۲/۱۵۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

بسیار خوشحالیم که این بسته و مطالب آن مورد رضایت شما واقع شده. بله میتونید با همکاران ما تماس بگیرید و برای ارسال پستی با آنها هماهنگ کنید.

بهروز ابراهیمی
۱۳۹۸/۰۲/۰۸۰۰
پاسخسلاممم و درود به شما عزیزان این فایل رایگان بسیار برای من جالب بود فقط میخواستم سوالی بپرسم که این تکنیک ها و دستورعمل هایی که میگین تو این بسته وجود داره چیا هستن و راجع به چه چیزهایی در این بسته صحبت شده؟
زهرا سلیمی
۱۳۹۸/۰۲/۰۸۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

این تکنیک ها شامل مطالب آموزشی تربیت موثر کودکان و تقویت پایه های موفقیت در زندگی فرزندان می باشد که شامل 600 دقیقه آموزش صوتی و تصویری می باشد. شما نیز می توانید با مراجعه به قسمت فروشگاه سایت اطلاعات بیشتری در صفحه خرید محصول طراحی فرزند تولد تا 2 سالگی دریافت کنید و با اطمینان کامل این بسته رو برای فرزند دلبندتان خریداری کنید.

امین مهدی خواه
۱۳۹۸/۰۲/۰۴۰۰
پاسخعصرتون بخیر خواستم بگم محصولات تون خیلی خوبه ولی بنظرتون یکم قیمتش زیاد نیست؟
زهرا سلیمی
۱۳۹۸/۰۲/۰۴۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

مطالب این محصولات که شما میبینید در یک پک جا داده شده حاصل 7 سال تحقیق و پژوهش جناب آقای دکتر روح الله سلیمانی هستن ایشون تمام این سالها برایتهیه یک محصول خاص تحقیق کردند و به مطاله پرداختند. با این حال این بسته  و نتایج حاصل از آن خیلی بیشتر از این قیمت ارزش دارد و باید بدانیم که خرید این بسته به طراحی فرزند ما و آنچه که از آن انتظار داریم و ساخت آینده ای بهتر برای کودک مان می انجامد.

حسین ذاکری
۱۳۹۸/۰۲/۰۳۰۰
پاسخسلام عصرتون بخیر این بسته مخصوص تولد تا 2 سالگی الان بچه من 8 ماهشه میتونم این بسته رو بخرم یا بسته دیگه ای پیشنهاد میکنید؟؟؟
زهرا سلیمی
۱۳۹۸/۰۲/۰۳۰۰

درود و سپاس از همراهی شما 

سلام و ممنونم بله شما میتونید این بسته رو خریداری کنید و برای کودک دلبندتان استفاده کنید هیچ مشکلی نداره.

حامد عبدی
۱۳۹۸/۰۱/۲۸۰۰
پاسخسلام دوستان من میخوام این بسته رو خریداری کنم فقط قبلش میخوام بدونم واقعا این مطالبی که راجب محصول گذاشتید صحت داره ؟ یعنی واقعا نتیجه شو میتونم تو رفتار بچم ببینم؟
زهرا سلیمی
۱۳۹۸/۰۱/۲۸۰۰

درود و سپاس از همراهی شما 

سلام بله کاملا درسته و ما تمام محصولات مون رو ضمانت میکنیم و به همین خاطر است که برای تمام محصولات مون گارانتی بازگشت وجه . یعنی اگر به طور مثال پس از خخرید بسته آموزشی طراحی فرزند تولد تا 2 سالگی به هر دلیلی رضایت نداشتید حتی بعد از 2 سال استفاده از این محصول میتونید تماس بگیرید و با همکاران ما در جریان بگذارید تا تمام مبلغی که برای خرید محصول پرداخت کرده بودید تمام و کمال برای شما واریز بشه. 

هدی بختیاری
۱۳۹۸/۰۱/۲۸۰۰
پاسخسلامممممم با تشکر از سایت خوبتون یکی از دوستانم این محصول رو خریداری کردن و واقعا راضی بودن من هم واقعا رفتار بچه شو میبینم که کاملا از هم سن و سال های خودش با دقت و باهوش تره. من میخواستم محصول طراحی فرزند تولد تا 2 سالگی رو خریداری کنم اما فرزند من الان 3 ماهشه بنظرتون این بسته به درد کودک من میخوره؟ و خواهشمندم قیمت این محصولم یکمی تغییر بدید تو این شرایط اقتصادی واقعا همچین قیمتی یکمی زیاده . ممنونم
زهرا سلیمی
۱۳۹۸/۰۱/۲۸۰۰

درود و سپاس از همراهی شما 

سلام و ممنونیم  که مارو از نحوه تاثیر گذاری این بسته در جریان گذاشتید و خوشحالیم که دوستتون هم از این بسته راضی بودن و رضایت شمارو هم در پی داشته، و در جواب سوال شما بله می تونید استفاده کنید و هنوز اصلا دیر نشده و شک نکنید که این بسته صد رد صد به درد شما و کودکتون میخوره چرا که با آموزش رفتارهایی به شما والدین عزیز برای بهتر شدن رفتارها و توقعات هرچه تمام تر شما تلاش میکنه. و در پاسخ به این سوال که میگویید قیمتش یکم زیاده میتونم بپرسم در مقابل چه چیزی ؟ این چیزی که در این بسته وجود داره برای طراحی و شکل گیری فرزند دلبند شما طراحی شده پس نگران این نباشید که پولی از دست داده اید یا خرجی اضافه کرده اید.

قشئ تشس
۱۳۹۸/۰۱/۲۸۰۰
پاسخبا سلام و خسته نباشید به دوستانی که در سایت کودکان طلایی فعالیت می کنند دوستان میخواستم بدونم این بسته رو برای کودکم که 5 ماهشه تهیه کنم دیر نشده و میتونم بقیه تمرینات رو با کودکم کارکنم؟
باتشکر
زهرا سلیمی
۱۳۹۸/۰۱/۲۸۰۰

درود و سپاس از همراهی شما 

تشکر از این که به ما روحیه میدید برای کار بهتر در این مجموعه و ارائه خدمات بهتر برای شما مشتریان و مخاطبان عزیز سایت کودکان طلایی. و در جواب سوال شما باید بگم که خیر هنوز دیر نشده و شما با استفاده از این بسته می‌ تونید خیلی راحت این تمرین ها رو با فرزندتون کار کنید و نتیجه کامل این بسته رو دریافت کنید.

محمد رضا محمدی
۱۳۹۷/۱۲/۰۱۰۰
پاسخیعنی اگه بچه ای یک سال و نیمش باشه نمیتونه از این استفاده کنه؟ چون شش ماه دیکه دو ساله ش میشه اینو بگیریم براش یا اونو؟
مژگان زندی
۱۳۹۷/۱۲/۰۸۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

میتونید از بسته 2 تا 4 سال استفاده کنید چون برخی مطالب با هم مشترک هستند به دلیل اینکه بعضی از دوستان فقط یک پکیج رو تهیه میکنن ما چکیده از مطالب قبل رو هم در پک های بعدی گنجاندیم 

مریم فنی پور
۱۳۹۷/۱۱/۲۳۰۰
پاسخبرای خرید این این بسته باید چکار کنیم؟ شماره حساب میدین لطفا
مژگان زندی
۱۳۹۷/۱۱/۲۴۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

برای خرید این محصول باید به قسمت فروشگاهی ساهیت برید و روی گزینه خرید آنلاین کلیک کنید و براحتی خریدتون رو انجام بدید. اگر با مشکل مواجه شدید با پشتیبانی تماس بگیرید.

حسین بقایی
۱۳۹۷/۱۱/۱۵۰۰
پاسخاین الان بخشی از بسته اس؟
مژگان زندی
۱۳۹۷/۱۱/۱۵۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

بله قسمتی از بسته آموزشی طراحی فرزند هستش

Roya Osanlou
۱۳۹۷/۱۱/۰۳۰۰
پاسخیعنی اگه نوزادمون دو ساله دو ماهه باشه نمیشه استفاده کرد؟
مژگان زندی
۱۳۹۷/۱۱/۰۴۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

ما توصیه می کنیم از بسته مبانی طراحی فرزند 2 تا 4 سال استفاده کنید.

ابراهیم فرخ
۱۳۹۷/۱۰/۱۸۰۰
پاسخبسیار عالی و چقدر مفید. چجوری می تونم بیشتر با این موضوع آشنا بشم؟
مژگان زندی
۱۳۹۷/۱۰/۱۹۰۰

درود بر و سپاس از همراهی شما

شما می تونید در قسمت دانلودی های رایگان ویدیوهای مناسب رو ببینید. 

برای راحتی دانلود هر جلسه را به دو قسمت تقسیم کرده‌ایم!

قسمت اول 31 دقیقه - 118mb

قسمت دوم 43 دقیقه - 130mb

لینک های دانلود

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 38

به چه موضوعی علاقه مندید؟

محصولات پیشنهادی مرتبط

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید