کودکان‌طلاییِ جنین
کودکان‌طلاییِ کودک
کودکان‌طلاییِ نونهال
کودکان‌طلاییِ نوجوان
کودکان‌طلاییِ جوان
کودکان‌طلاییِ بزرگسال
کودکان‌طلاییِ میانسال
کودکان‌طلاییِ سالمند

آموزش مسائل جنسی به کودکان

 آموزش مسائل جنسی به کودکان
چکیده این محصول : انتشار : 1395/12/11 2 نظر 3,946 بازدید

آموزش مسائل جنسی به کودکان یکی از مسائل مهمی است که والدین امروز با آن دست و پنجه نرم می‌کنند. آیا شما تا کنون درباره مسائل جنسی و آموزش‌های درست آن با کودکتان صحبت کرده‌اید؟

آموزش مسائل جنسی به کودکان با راه کارهای صحیح

آموزش مسائل جنسی به کودکان با راه کارهای درست یکی از وظایف اصلی شماست. شما به عنوان والدینی که اولین مربی فرزندتان هستید باید بدانید که چگونه مسائل تربیتی و آموزشی را به او بیاموزید که این آموزش‌ها مطابق نیز با سن او هماهنگ باشد. زیرا درک برخی مسائل در سنین پایین برای کودکان کمی دشوار است و باید در حد درک و فهم او بازگو شود. اگر شما بتوانید با عملکرد ذهنی او آشنا باشید حتما می‌توانید پیچیده‌ترین مسائل را به او بیاموزید.

حتما بخوانید: 4 روش فرزندپروری


آموزش دهید تا بتوانید پیشگری کنید

یکی از مسئولیت‌های تربیتی که والدین با آن دست و پنجه نرم می‌کنند دادن پاسخ درست و مناسب به کودکان است. که خود باید به درستی صورت بگیرد تا مطابق با سن و نیاز او باشد. آموزش مسائل جنسی به کودکان نیز یکی از آن دسته از موضوعاتی است که والدین با آن مواجه هستند. کودکان به دلیل کنجکاوی ذهنی که دارند در طول دوران کودکی شما را با انواع و اقسام سوالات سردرگم می‌کنند. و شما را در تنگنای فکری قرار می‌دهند. حتی مسائلی مانند تولد نیز برایشان بسیار جالب و سوال برانگیز است.

باید توجه داشته باشید که هرچه فرزندانتان سنشان بالاتر می‌رود کنجکاویشان شدت پیدا می‌کند و هرچه شما بیشتر طرفه بروید او بیشتر کنجکاوی می‌کند و این را مطن باشید اگر برای سوالاتش از شما جوابی دریافت نکند حتما در جای دیگری به دنبال پاسخ می‌گردد. پس اگر شما بتوانید پاسخ صحیح را به فرزندتان بدهید او در مسیر غلط به دنبال پاسخ نمی‌گردد.

سوالات جنسی و آموزش مسائل جنسی به کودکان نیز نباید برای شما ترسناک باشد و هیچ وقت پیش خودتان نگویید او کودک است و نمی‌فهمد. کودک شما از زمان تولد قادر به فهم و درک است. اگر شما امروز بتوانید به زبان درست و کودکان و مطابق با سن او به سوالات او پاسخ دهید و او را مسائل جنسی در کودکی آشنا کنید او می‌تواند خودش را در آینده از برخی مسائل و مشکلات دور نگه دارد. بگذارید فرزندانتان شما را بهترین معلم خود بدانند.

در این فایل آموزشی قصد داریم تا به شما بیاموزیم چگونه و با چه زبانی با کودکتان درباره مسائل جنسی و مسائل پیرامون آن صحبت کنید. و بتوانید کودکتان را راهنمایی کنید.

حتما بخوانید: پرورش مدیران آینده

 


مشخصات فایل آموزشی: کتاب دیجیتالی آموزش مسائل جنسی به کودکان

مدرس: دکتر روح‌الله سلیمانی

نوع فایل: کتاب PDF

ویژه والدین و مربیان

 

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از محصولات زیر نیز استقبال کرده اند

بسته آموزشی طراحی فرزند-4 تا 7 سالگی

بسته آموزشی طراحی فرزند-4 تا 7 سالگی

بعنوان پدر و مادر متفاوت به غیر از موارد نیازهای اولیه‌ی کودکمان مانند ( خوراک، پوشاک و ..) می‌بایستد به یک تربیت موثر اهمیت ویژه‌ای بدهیم، تا بتوانیم فرزندانی متفاوت و موفق تربیت کنیم. در راستای یک تربیت موثر آموزش مبانی موفقیت یعنی مواردی که در کسب موفقیت هر فرد نقش بسازایی دارد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، ما باید از همان روزهای نخست زندگی فرزندانمان اصول موفقیت را به آنان آموزش دهیم.

بسته آموزشی تقویت هوش جنین

بسته آموزشی تقویت هوش جنین

اگر در دنیای امروز مطلبی درباره هوش جنین خواندید به هیچ‌وجه تعجب نکنید. زیرا در دنیای ما همه چیز امکان‌پذیر است. حتی آموزش به جنین در دوران بارداری. و از آن تعجب‌آورتر نیز آموزش جنین قبل از بارداری است. اما کودکان طلایی به عنوان اولین و تنها مجموعه آموزشی در ایران است که به طور تخصصی با توجه متدها و ورش‌های بروز دنیا که برگرفته از متد پروفسورمکوتوشیچیدا است، بر روی هوش‌های چندگانه جنین قبل از تولد و بعد از تولد کار می‌کند. و مادران و پدران را در طول دوران بارداری همراهی می‌کند.

 اعتماد به نفس خیلی بالا

اعتماد به نفس خیلی بالا

شاید برایتان اتفاق افتاده باشد که در پارک، مهمانی و یا مراسمی که چندین کودک کنار هم هستند احساس کنید که با همه سعی و تلاش تان در خصوص تربیت و تأمین نیازهای مادی و معنوی فرزندتان؛ اما باز هم فرزندتان از سایر کودکانی که در آن محل قرار دارند، چیزی کم دارد که در آن لحظه حسرت آن را می خورد، در این هنگام چه حسی به شما دست می دهد؟          

بسته آموزشی نابغه‌های کوچک (تولد تا 7 سالگی)

بسته آموزشی نابغه‌های کوچک (تولد تا 7 سالگی)

کودکان، همگی نابغه متولد می‌شوند و در بسیاری مواقع تنها کافی است در آنها زمینه های رشد و شکوفایی شناسایی و فراهم شود تا آنها بتوانند در زندگی خود بدرخشند. اما باید بخاطر داشته باشید که این دوران طلایی چندان پایدار نیست و قبل از آنکه فرصت را از دست بدهید باید اقدام کنید.

 مدرسه بدون دردسر ( پیش دبستان و کلاس اول)

مدرسه بدون دردسر ( پیش دبستان و کلاس اول)

بعد از تولد هر کودک با ما چالش‌هایی کوچک و بزرگ روبرو هستیم. که برخی در کوتاه مدت و یا برخی در طولانی مدت حل می‌شوند و از پس آن برمی‌آییم. و ما همیشه در این میان مانند یک مربی به فرزندمان آموزش می‌دهیم. و او با آموزش‌های ماست که از پس بسیاری از مشکلات و چالش‌های پیش روی زندگی‌اش برمی‌آید. اما اگر در این میان ما هیچ آموزشی به او ندهیم ولی در قبالش از او توقع حل مسائل را داشته باشد چه پیش خواهد آمد؟

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

هفته سی وهفتم نوزادی

هفته سی وهفتم نوزادی

هفته سی وهفتم نوزادی

اسباب بازی مناسب کودکان 1 تا 5 ساله

اسباب بازی مناسب کودکان 1 تا 5 ساله

اسباب بازی مناسب کودکان 1 تا 5 ساله باید به گونه‌ای انتخاب شود که برای پرورش هوش و توانایی‌ها و استعدادهای او مناسب باشد. 

هفته سی ام  نوزادی

هفته سی ام نوزادی

هفته سی ام  نوزادی اکثر کودکان در این سنین دوست دارند خودشان مایعات را با لیوان بخورند. برای پیشگیری از ریخته شدن مایعات بر روی بدن و لباس فرزندتان، مقدار کمتری از مایع را در داخل لیوان بریزید. می‌توانید از لیوان‌های مخصوصی که برای جرعه جرعه خورد ساخته شده‌اند استفاده کنید.

تقویت هوش جنین در دوران بارداری

تقویت هوش جنین در دوران بارداری

تقویت هوش جنین در دوران بارداری تقویت و افزایش هوش جنین در دوران بارداری یکی از آن دست دل مشغولی‌هایی است که والدین در طول دوران بارداری دارند. 

بازی‌ها و اسباب‌بازی‌های مناسب برای نوزادان 5 ماهه

بازی‌ها و اسباب‌بازی‌های مناسب برای نوزادان 5 ماهه

بازی‌ها و اسباب‌بازی‌های مناسب برای کودکان 5 ماهه با پیشرفت تدریجی هماهنگی چشم و دست، فرزند شما دیگر می‌تواند توانایی‌های جدید خود برای رسیدن و ضربه زدن به اسباب‌بازی‌ها را کشف کند.

مدیتیشن جذب ثروت

مدیتیشن جذب ثروت

مدیتیشن جذب ثروت در یک وضعیت راحت بنشینید یا دراز بکشید و بدنتان را در وضعیتی ریلکس رها کنید. چند نفس عمیق بکشید و با هر نفس احساس کنید که آرام و آرامتر می شوید.

نظرات

علی فراهانی
۱۳۹۸/۰۳/۰۱۰۰
پاسخبا سلام و درود فراوان و با تشکر از فایل pdf خوبتون واقعا امروزه آموزش این مسائل به کودکان کار دشواریه و نمیشه واکنش کودکان نسبت به فهمیدن این موضوع رو حدس زد. من از طرف خودم از شما و سایت خوبتون ممنونم که انقدر به کودکان و مسائل مربوط به آن ها اهمیت میدهید. با آرزوی موفقیت های بیشتر برای شما دوستان عزیز
مدیر سایت
۱۳۹۸/۰۳/۰۱۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

بسیار خرسندیم که این فایل مورد پسند شما واقع شده و باید بگم که بله گفتن این مسائل به کودکان کاری بسیار دشوار است چرا که با گفتن هر کلمه در این موارد یک باور در ذهن کودک شکل میگیرد و این باورها چه درست و چه غلط ، زندگی آینده کودک را میسازند پس آموزش این مسائل بسیار مهم است و باید در انتقال این مفاهیم به کودک دقت کرد.

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 18

به چه موضوعی علاقه مندید؟

محصولات پیشنهادی مرتبط

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید