کودکان‌طلاییِ جنین
کودکان‌طلاییِ کودک
کودکان‌طلاییِ نونهال
کودکان‌طلاییِ نوجوان
کودکان‌طلاییِ جوان
کودکان‌طلاییِ بزرگسال
کودکان‌طلاییِ میانسال
کودکان‌طلاییِ سالمند

آموزش مسائل جنسی به کودکان

 آموزش مسائل جنسی به کودکان
چکیده این محصول : انتشار : 1395/12/11 2 نظر 4,131 بازدید

آموزش مسائل جنسی به کودکان یکی از مسائل مهمی است که والدین امروز با آن دست و پنجه نرم می‌کنند. آیا شما تا کنون درباره مسائل جنسی و آموزش‌های درست آن با کودکتان صحبت کرده‌اید؟

آموزش مسائل جنسی به کودکان با راه کارهای صحیح

آموزش مسائل جنسی به کودکان با راه کارهای درست یکی از وظایف اصلی شماست. شما به عنوان والدینی که اولین مربی فرزندتان هستید باید بدانید که چگونه مسائل تربیتی و آموزشی را به او بیاموزید که این آموزش‌ها مطابق نیز با سن او هماهنگ باشد. زیرا درک برخی مسائل در سنین پایین برای کودکان کمی دشوار است و باید در حد درک و فهم او بازگو شود. اگر شما بتوانید با عملکرد ذهنی او آشنا باشید حتما می‌توانید پیچیده‌ترین مسائل را به او بیاموزید.

حتما بخوانید: 4 روش فرزندپروری


آموزش دهید تا بتوانید پیشگری کنید

یکی از مسئولیت‌های تربیتی که والدین با آن دست و پنجه نرم می‌کنند دادن پاسخ درست و مناسب به کودکان است. که خود باید به درستی صورت بگیرد تا مطابق با سن و نیاز او باشد. آموزش مسائل جنسی به کودکان نیز یکی از آن دسته از موضوعاتی است که والدین با آن مواجه هستند. کودکان به دلیل کنجکاوی ذهنی که دارند در طول دوران کودکی شما را با انواع و اقسام سوالات سردرگم می‌کنند. و شما را در تنگنای فکری قرار می‌دهند. حتی مسائلی مانند تولد نیز برایشان بسیار جالب و سوال برانگیز است.

باید توجه داشته باشید که هرچه فرزندانتان سنشان بالاتر می‌رود کنجکاویشان شدت پیدا می‌کند و هرچه شما بیشتر طرفه بروید او بیشتر کنجکاوی می‌کند و این را مطن باشید اگر برای سوالاتش از شما جوابی دریافت نکند حتما در جای دیگری به دنبال پاسخ می‌گردد. پس اگر شما بتوانید پاسخ صحیح را به فرزندتان بدهید او در مسیر غلط به دنبال پاسخ نمی‌گردد.

سوالات جنسی و آموزش مسائل جنسی به کودکان نیز نباید برای شما ترسناک باشد و هیچ وقت پیش خودتان نگویید او کودک است و نمی‌فهمد. کودک شما از زمان تولد قادر به فهم و درک است. اگر شما امروز بتوانید به زبان درست و کودکان و مطابق با سن او به سوالات او پاسخ دهید و او را مسائل جنسی در کودکی آشنا کنید او می‌تواند خودش را در آینده از برخی مسائل و مشکلات دور نگه دارد. بگذارید فرزندانتان شما را بهترین معلم خود بدانند.

در این فایل آموزشی قصد داریم تا به شما بیاموزیم چگونه و با چه زبانی با کودکتان درباره مسائل جنسی و مسائل پیرامون آن صحبت کنید. و بتوانید کودکتان را راهنمایی کنید.

حتما بخوانید: پرورش مدیران آینده

 


مشخصات فایل آموزشی: کتاب دیجیتالی آموزش مسائل جنسی به کودکان

مدرس: دکتر روح‌الله سلیمانی

نوع فایل: کتاب PDF

ویژه والدین و مربیان

 

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از محصولات زیر نیز استقبال کرده اند

بسته آموزشی طراحی فرزند - تولد تا 4 سالگی

بسته آموزشی طراحی فرزند - تولد تا 4 سالگی

این بسته آموزشی بطور کامل به مسائل تربیتی و آموزش مسائلی چون پرورش خلاقیت کودک شما از بدو تولد تا 4 سالگی می‌پردازد. و البته که شما عزیزان می‌توانید حتی بصورت تخصصی نیز از این آموزش‌ها بهره بگیرید و در دوراه اختصاصی طراحی فرزند نیز استفاده کنید. این محصول مناسب والدینی است که می‌خواهند کودکشان را متناسب با آموزش‌های روز پرورش دهند.

 نوآوری  و اختراع (12-3 سال)

نوآوری و اختراع (12-3 سال)

شاید بارها و بارها در بین گپ و گغتگوهای خودمانی این جمله به گوشتان رسیده باشد. دوره ما که این چیزا نبود. امروز با یه تلفن می‌تونی به بیزینس کار حرفه‌ای باشی و تمام و کمال به کارهات رسیدگی کنی. این همه پیشرفت بشر طی مدت زمان کوتاهی شکل گرفت و شاید بتوان گفت ده سال اخیر اوج پیشرفت بشری در رابطه با تکنولوژی و علم بوده و همچنان هر ثانیه این پیشرفت‌ها شکل دیگری می‌گیرد. در این میان جایگاه فرزند شما به عنوان یک نسل مدرن امروزی کجاست؟ آیا او نیز می‌تواند اثری ماندگار از خود بجای بگذارد.

بسته آموزشی طراحی فرزند-4 تا 7 سالگی

بسته آموزشی طراحی فرزند-4 تا 7 سالگی

بعنوان پدر و مادر متفاوت به غیر از موارد نیازهای اولیه‌ی کودکمان مانند ( خوراک، پوشاک و ..) می‌بایستد به یک تربیت موثر اهمیت ویژه‌ای بدهیم، تا بتوانیم فرزندانی متفاوت و موفق تربیت کنیم. در راستای یک تربیت موثر آموزش مبانی موفقیت یعنی مواردی که در کسب موفقیت هر فرد نقش بسازایی دارد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، ما باید از همان روزهای نخست زندگی فرزندانمان اصول موفقیت را به آنان آموزش دهیم.

بسته آموزشی پرورش مدیران آینده

بسته آموزشی پرورش مدیران آینده

شما والدین گرامی می توانید تنها با چندین ساعت آموزش در خصوص پرورش نبوغ مالی و اقتصادی نه تنها آینده فرزنداتان را بلکه نسل‌های پس از آن را نیز دچار تغییر کنید. شما با آموزش دادن صحیح به کودکانتان می‌توانید آینده او را تضمین کنید. یک ماه آموزش امروز برابر با چندین سال آسایش و راحتی و خوشبختی فرزند شماست. با پرورش نبوغ و خلاقیت در کودکتان پایه گذار زندگی آرام برای او باشید.  

بسته آموزشی تقویت هوش جنین

بسته آموزشی تقویت هوش جنین

اگر در دنیای امروز مطلبی درباره هوش جنین خواندید به هیچ‌وجه تعجب نکنید. زیرا در دنیای ما همه چیز امکان‌پذیر است. حتی آموزش به جنین در دوران بارداری. و از آن تعجب‌آورتر نیز آموزش جنین قبل از بارداری است. اما کودکان طلایی به عنوان اولین و تنها مجموعه آموزشی در ایران است که به طور تخصصی با توجه متدها و ورش‌های بروز دنیا که برگرفته از متد پروفسورمکوتوشیچیدا است، بر روی هوش‌های چندگانه جنین قبل از تولد و بعد از تولد کار می‌کند. و مادران و پدران را در طول دوران بارداری همراهی می‌کند.

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

سلامت روان جنین - قسمت اول

سلامت روان جنین - قسمت اول

سلامت روان جنین - قسمت اول تا 30 سال پیش هیچ‌کس از مردم، پزشکان و دانشمندان تصور نمی‌کردند که جنین دارای شعوری بخصوص، عواطف و علائمی روانی باشد. نه دانش تجربی  و نه طب رسمی و نه حتی در خیالِ خیال‌پردازان هم تصور نمی‌شد که جنین روح و روانی انسانی داشته باشد.

بازی‌ها و اسباب‌بازی‌های مناسب برای نوزادان 11 ماهه

بازی‌ها و اسباب‌بازی‌های مناسب برای نوزادان 11 ماهه

بازی‌ها و اسباب‌بازی‌های مناسب برای نوزادان 11 ماهه باید با توجه به توانایی‌های او انتخاب شود. او در این زمان دستانش را بیش از پیش می‌شناسد و آنها را بی‌نهایت دوست دارد. زیرا قدرتشان نسبت به ماه‌های قبل بیشتر شده . حالا بهتر می‌تواند اجسام را بگیرد.

بازی‌ها و اسباب‌بازی‌های مناسب برای نوزادان 2 ماهه

بازی‌ها و اسباب‌بازی‌های مناسب برای نوزادان 2 ماهه

بازی‌ها و اسباب‌بازی‌های مناسب برای کودکان 2 ماهه ضربه زدن جزیی از طبیعت کودک است و عضلاتی را که باید از آنها برای راه رفتن استفاه نماید تقویت می‌کند. بازی‌های منظمی که او را به ضربه زدن تشویقش می‌کنند

هفته چهل و یکم نوزادی

هفته چهل و یکم نوزادی

هفته چهل و یکم نوزادی

هفته سی وهشتم نوزادی

هفته سی وهشتم نوزادی

هفته سی وهشتم نوزادی

واکنش های جسمی و احساسی پس از زایمان

واکنش های جسمی و احساسی پس از زایمان

واکنش های جسمی و احساسی پس از زایمان  واکنشهای جسمی در زایمان سزارین: اگر چه برای همه خانم ها سخت ترین روز، روز اول است ولی تغییرات فیزیکی طبیعی است درد زیادی را در محل شکاف روی شکمتان احساس می کنید و حرکت در رختخواب برایتان مشکل است. 

نظرات

علی فراهانی
۱۳۹۸/۰۳/۰۱۰۰
پاسخبا سلام و درود فراوان و با تشکر از فایل pdf خوبتون واقعا امروزه آموزش این مسائل به کودکان کار دشواریه و نمیشه واکنش کودکان نسبت به فهمیدن این موضوع رو حدس زد. من از طرف خودم از شما و سایت خوبتون ممنونم که انقدر به کودکان و مسائل مربوط به آن ها اهمیت میدهید. با آرزوی موفقیت های بیشتر برای شما دوستان عزیز
مدیر سایت
۱۳۹۸/۰۳/۰۱۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

بسیار خرسندیم که این فایل مورد پسند شما واقع شده و باید بگم که بله گفتن این مسائل به کودکان کاری بسیار دشوار است چرا که با گفتن هر کلمه در این موارد یک باور در ذهن کودک شکل میگیرد و این باورها چه درست و چه غلط ، زندگی آینده کودک را میسازند پس آموزش این مسائل بسیار مهم است و باید در انتقال این مفاهیم به کودک دقت کرد.

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 18

به چه موضوعی علاقه مندید؟

محصولات پیشنهادی مرتبط

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید