کودکان‌طلاییِ جنین
کودکان‌طلاییِ کودک
کودکان‌طلاییِ نونهال
کودکان‌طلاییِ نوجوان
کودکان‌طلاییِ جوان
کودکان‌طلاییِ بزرگسال
کودکان‌طلاییِ میانسال
کودکان‌طلاییِ سالمند

آموزش مسائل جنسی به کودکان

 آموزش مسائل جنسی به کودکان
چکیده این محصول : انتشار : 1395/12/11 2 نظر 4,561 بازدید

آموزش مسائل جنسی به کودکان یکی از مسائل مهمی است که والدین امروز با آن دست و پنجه نرم می‌کنند. آیا شما تا کنون درباره مسائل جنسی و آموزش‌های درست آن با کودکتان صحبت کرده‌اید؟

آموزش مسائل جنسی به کودکان با راه کارهای صحیح

آموزش مسائل جنسی به کودکان با راه کارهای درست یکی از وظایف اصلی شماست. شما به عنوان والدینی که اولین مربی فرزندتان هستید باید بدانید که چگونه مسائل تربیتی و آموزشی را به او بیاموزید که این آموزش‌ها مطابق نیز با سن او هماهنگ باشد. زیرا درک برخی مسائل در سنین پایین برای کودکان کمی دشوار است و باید در حد درک و فهم او بازگو شود. اگر شما بتوانید با عملکرد ذهنی او آشنا باشید حتما می‌توانید پیچیده‌ترین مسائل را به او بیاموزید.

حتما بخوانید: 4 روش فرزندپروری


آموزش دهید تا بتوانید پیشگری کنید

یکی از مسئولیت‌های تربیتی که والدین با آن دست و پنجه نرم می‌کنند دادن پاسخ درست و مناسب به کودکان است. که خود باید به درستی صورت بگیرد تا مطابق با سن و نیاز او باشد. آموزش مسائل جنسی به کودکان نیز یکی از آن دسته از موضوعاتی است که والدین با آن مواجه هستند. کودکان به دلیل کنجکاوی ذهنی که دارند در طول دوران کودکی شما را با انواع و اقسام سوالات سردرگم می‌کنند. و شما را در تنگنای فکری قرار می‌دهند. حتی مسائلی مانند تولد نیز برایشان بسیار جالب و سوال برانگیز است.

باید توجه داشته باشید که هرچه فرزندانتان سنشان بالاتر می‌رود کنجکاویشان شدت پیدا می‌کند و هرچه شما بیشتر طرفه بروید او بیشتر کنجکاوی می‌کند و این را مطن باشید اگر برای سوالاتش از شما جوابی دریافت نکند حتما در جای دیگری به دنبال پاسخ می‌گردد. پس اگر شما بتوانید پاسخ صحیح را به فرزندتان بدهید او در مسیر غلط به دنبال پاسخ نمی‌گردد.

سوالات جنسی و آموزش مسائل جنسی به کودکان نیز نباید برای شما ترسناک باشد و هیچ وقت پیش خودتان نگویید او کودک است و نمی‌فهمد. کودک شما از زمان تولد قادر به فهم و درک است. اگر شما امروز بتوانید به زبان درست و کودکان و مطابق با سن او به سوالات او پاسخ دهید و او را مسائل جنسی در کودکی آشنا کنید او می‌تواند خودش را در آینده از برخی مسائل و مشکلات دور نگه دارد. بگذارید فرزندانتان شما را بهترین معلم خود بدانند.

در این فایل آموزشی قصد داریم تا به شما بیاموزیم چگونه و با چه زبانی با کودکتان درباره مسائل جنسی و مسائل پیرامون آن صحبت کنید. و بتوانید کودکتان را راهنمایی کنید.

حتما بخوانید: پرورش مدیران آینده

 


مشخصات فایل آموزشی: کتاب دیجیتالی آموزش مسائل جنسی به کودکان

مدرس: دکتر روح‌الله سلیمانی

نوع فایل: کتاب PDF

ویژه والدین و مربیان

 

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از محصولات زیر نیز استقبال کرده اند

 اعتماد به نفس خیلی بالا

اعتماد به نفس خیلی بالا

شاید برایتان اتفاق افتاده باشد که در پارک، مهمانی و یا مراسمی که چندین کودک کنار هم هستند احساس کنید که با همه سعی و تلاش تان در خصوص تربیت و تأمین نیازهای مادی و معنوی فرزندتان؛ اما باز هم فرزندتان از سایر کودکانی که در آن محل قرار دارند، چیزی کم دارد که در آن لحظه حسرت آن را می خورد، در این هنگام چه حسی به شما دست می دهد؟          

بسته آموزشی طراحی فرزند-4 تا 7 سالگی

بسته آموزشی طراحی فرزند-4 تا 7 سالگی

بعنوان پدر و مادر متفاوت به غیر از موارد نیازهای اولیه‌ی کودکمان مانند ( خوراک، پوشاک و ..) می‌بایستد به یک تربیت موثر اهمیت ویژه‌ای بدهیم، تا بتوانیم فرزندانی متفاوت و موفق تربیت کنیم. در راستای یک تربیت موثر آموزش مبانی موفقیت یعنی مواردی که در کسب موفقیت هر فرد نقش بسازایی دارد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، ما باید از همان روزهای نخست زندگی فرزندانمان اصول موفقیت را به آنان آموزش دهیم.

بسته آموزشی طراحی فرزند - تولد تا 4 سالگی

بسته آموزشی طراحی فرزند - تولد تا 4 سالگی

این بسته آموزشی بطور کامل به مسائل تربیتی و آموزش مسائلی چون پرورش خلاقیت کودک شما از بدو تولد تا 4 سالگی می‌پردازد. و البته که شما عزیزان می‌توانید حتی بصورت تخصصی نیز از این آموزش‌ها بهره بگیرید و در دوراه اختصاصی طراحی فرزند نیز استفاده کنید. این محصول مناسب والدینی است که می‌خواهند کودکشان را متناسب با آموزش‌های روز پرورش دهند.

 نوآوری  و اختراع (12-3 سال)

نوآوری و اختراع (12-3 سال)

شاید بارها و بارها در بین گپ و گغتگوهای خودمانی این جمله به گوشتان رسیده باشد. دوره ما که این چیزا نبود. امروز با یه تلفن می‌تونی به بیزینس کار حرفه‌ای باشی و تمام و کمال به کارهات رسیدگی کنی. این همه پیشرفت بشر طی مدت زمان کوتاهی شکل گرفت و شاید بتوان گفت ده سال اخیر اوج پیشرفت بشری در رابطه با تکنولوژی و علم بوده و همچنان هر ثانیه این پیشرفت‌ها شکل دیگری می‌گیرد. در این میان جایگاه فرزند شما به عنوان یک نسل مدرن امروزی کجاست؟ آیا او نیز می‌تواند اثری ماندگار از خود بجای بگذارد.

بسته آموزشی تقویت هوش جنین

بسته آموزشی تقویت هوش جنین

اگر در دنیای امروز مطلبی درباره هوش جنین خواندید به هیچ‌وجه تعجب نکنید. زیرا در دنیای ما همه چیز امکان‌پذیر است. حتی آموزش به جنین در دوران بارداری. و از آن تعجب‌آورتر نیز آموزش جنین قبل از بارداری است. اما کودکان طلایی به عنوان اولین و تنها مجموعه آموزشی در ایران است که به طور تخصصی با توجه متدها و ورش‌های بروز دنیا که برگرفته از متد پروفسورمکوتوشیچیدا است، بر روی هوش‌های چندگانه جنین قبل از تولد و بعد از تولد کار می‌کند. و مادران و پدران را در طول دوران بارداری همراهی می‌کند.

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

روانشناسی جنین برای مادران  به زبان خیلی ساده

روانشناسی جنین برای مادران به زبان خیلی ساده

روانشناسی جنین برای مادران  به زبان خیلی ساده چنانچه این نظریه چهل سال پیش اعلام می‌شد قطعاً آن را رد می‌کردند و برای اکثرمردم غیر قابل قبول می‌نمود. ولی اگر چهار قرن پیش اعلام می‌شد قطعاً همچون اتفاقی طبیعی قبول می‌شد.

هفته بیست وششم نوزادی

هفته بیست وششم نوزادی

هفته بیست وششم نوزادی به یاد داشته باشید که طعم و با رفتار غذاهای جامدی که به فرزند خود می‌دهید با یکدیگر تفاوت و برای کودک تازگی دارد و متعجب نشوید اگر فرزندتان در برابر یکی دو غذا یا حتی تمام آنها مقاومت می‌کند. این وضعیت، طبیعی است. حتی اگر تصور می‌کنید فرزندتان غذاهایی را که به او می‌دهید دوست ندارد، به کار خود ادامه دهید. هرچه فرزند شما در دفعات بیشتر این غذاها را بخورد، آشنایی بیشتری با طعم آنها پیدا می‌کند و احتمال این که در آینده از آن غذا خوشش بیاید افزایش خواهد یافت.

هفته چهلم نوزادی

هفته چهلم نوزادی

هفته چهلم نوزادی

هفته ششم نوزادی

هفته ششم نوزادی

هفته ششم نوزادی ممکن است 48 تا 72 ساعت از این هفته نیز مانند هفته 3، دفعات شیر خوردن فرزندتان افزایش یابد که همان گونه که ذکر شد، وضعیتی زودگذر و راهی برای تولید شیر بیشتر به وسیله بدن مادر است و دوباره به حالت عادی بازمی‌گردد. ممکن است از این هفته دفعات دفع مدفوع شیرخوار به یک یا دوبار در روز کاهش پیدا کند و حتی دیگر نوزاد در ساعات شب دفع مدفوع نداشته باشد.

تاثیر آموزش موسیقی  بر روی  کودک

تاثیر آموزش موسیقی بر روی کودک

تاثیر معجزه آسای موسیقی بر روی کودک موسیقی وسیله‌ای است برای بیان غیرگفتاری احساسات و عواطف، ادراک، شناخت و آگاهی انسان درواقع شکلی از هنر است. موسیقی برای اکثر مردم لذت‌بخش است و برای کودکان به نوعی هم‌بازی و هم آموزش است . کودک از طریق موسیقی، با دنیای اطراف خود ارتباطی غیرکلامی برقرار کرده و ازطریق آن، به کشف دنیای اطراف می‌پردازد.

هفته سی وهشتم نوزادی

هفته سی وهشتم نوزادی

هفته سی وهشتم نوزادی

نظرات

علی فراهانی
۱۳۹۸/۰۳/۰۱۰۰
پاسخبا سلام و درود فراوان و با تشکر از فایل pdf خوبتون واقعا امروزه آموزش این مسائل به کودکان کار دشواریه و نمیشه واکنش کودکان نسبت به فهمیدن این موضوع رو حدس زد. من از طرف خودم از شما و سایت خوبتون ممنونم که انقدر به کودکان و مسائل مربوط به آن ها اهمیت میدهید. با آرزوی موفقیت های بیشتر برای شما دوستان عزیز
مدیر سایت
۱۳۹۸/۰۳/۰۱۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

بسیار خرسندیم که این فایل مورد پسند شما واقع شده و باید بگم که بله گفتن این مسائل به کودکان کاری بسیار دشوار است چرا که با گفتن هر کلمه در این موارد یک باور در ذهن کودک شکل میگیرد و این باورها چه درست و چه غلط ، زندگی آینده کودک را میسازند پس آموزش این مسائل بسیار مهم است و باید در انتقال این مفاهیم به کودک دقت کرد.

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 18

به چه موضوعی علاقه مندید؟

محصولات پیشنهادی مرتبط

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید