کودکان‌طلاییِ جنین
کودکان‌طلاییِ کودک
کودکان‌طلاییِ نونهال
کودکان‌طلاییِ نوجوان
کودکان‌طلاییِ جوان
کودکان‌طلاییِ بزرگسال
کودکان‌طلاییِ میانسال
کودکان‌طلاییِ سالمند

بسته آموزشی طراحی فرزند-4 تا 7 سالگی

بسته آموزشی طراحی فرزند-4 تا 7 سالگی
چکیده این محصول : انتشار : 1397/06/10 160 نظر 41,398 بازدید

بعنوان پدر و مادر متفاوت به غیر از موارد نیازهای اولیه‌ی کودکمان مانند ( خوراک، پوشاک و ..) می‌بایستد به یک تربیت موثر اهمیت ویژه‌ای بدهیم، تا بتوانیم فرزندانی متفاوت و موفق تربیت کنیم. در راستای یک تربیت موثر آموزش مبانی موفقیت یعنی مواردی که در کسب موفقیت هر فرد نقش بسازایی دارد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، ما باید از همان روزهای نخست زندگی فرزندانمان اصول موفقیت را به آنان آموزش دهیم.

1,990,000 تومان

بسته دانلودی: 1.990.000 تومان با قابلیت به روز رسانی و دریافت تخفیف در خریدهای بعدی.

بسته فیزیکی: 2.190.000 تومان شامل محتوای دانلودی که در یک DVD رایت و ارسال میگردد.

این محصول در شامل فایل‌های ویدیویی، صوتی و کتاب‌های الکترونیکی( Pdf) می‌باشد.

 

خرید دانلودی محصول با قیمت 1,990,000 تومان

افزایش توانایی‌های فرزندان در مدیریت زندگی و کسب‌وکار

در جوامع امروزی نمی توان دیگر مانند گذشته آموخت و عمل کرد، بلکه جوامع امروزی ما هر دقیقه در حالت پیشرفت و بروز شدن هستند و بر همین مبنا کسب موفقیت با آموزش های سنتی نسل گذشته برای کودکان ما که نسل های آینده هستند دست نیافتنی تر خواهد شد. در همین راستا در این مرحله سعی داریم تا با کوچ کردن کودکان در زمینه های موفقیت که موفقیت های فردی و اجتماعی را شامل می شود کودکان موفق و بدور از هر گونه نگرانی برای آینده تربیت کنیم.

مواردی آموزشی بسته طراحی فرزند 2 تا 4 سال شامل:

آموزش پیشرفته برنامه‌ریزی  زندگی و مدیریت پول و سرمایه

در آینده وقتی فرزند شما جهت دریافت وام به بانک مراجعه می کند بانک از او کارنامه نمی خواهد، صورت مالی می خواهد. صورت فعال مالی شما کارنامه زندگیتان است.  در مدرسه دانش آموزان یاد می گیرند که چگونه به صورت انفرادی  امتحان دهند. آنها کارنامه فردی می گیرند و آن را به خانه می آورند، اما در تجارت افراد بر اساس توانایی انجام کار تیمی و گروهی مورد ارزیابی قرار می گیرند. کسب و کاری که در آن کار تیمی وجود نداشته باشد و هر کسی برای خودش  مانند جزیره از سایرین جدا باشد محکوم به شکست است.

در این آموزش‌ها پس از فعال شدن هوش اقتصادی، کودکان با مباحث عملی دنیای تجارت و مدیریت زندگی و سرمایه گذاری آشنامی‌شوند.

آشنایی با کسب و کار(Business Plan) و اهمیت آن با مثال عملی

اولین و شاید مهم‌ترین دلیل نوشتن طرح کسب و کار، بررسی امکان‌پذیری و توجیه‌ پذیری انجام یک کسب و کار است. پیش از هر کس دیگری این خود شخص است که باید نسبت به سودآور بودن فرصت تجاری پیش رو اطمینان حاصل نماید. بیشتر اشخاص تصوری مبهم و کلی نسبت به خوب بودن یک فرصت دارند و به واسطه‌ تعدد متغیرهایی که در فضای کسب و کار وجود دارد، ممکن است از برخی پارامترها غفلت نمایند، یا آن‌که توجه بیش از اندازه بر بعضی جنبه‌ها باعث کم اهمیت دیدن سایر قسمت‌ها شود. مکتوب کردن اطلاعات کسب و کار در یک چهارچوب از پیش‌تعیین‌شده امکان تحلیل جامع‌تر را برای سرمایه سازان پدید می‌آورد.

نوشتن طرح کسب و کار علاوه بر اینکه به تحلیل شرایط کمک می‌کند، در تصمیم‌گیری در خصوص نحوه‌ اجرا نیز می‌تواند بسیار مؤثر باشد. با توجه به اینکه طرح کسب و کار یک برنامه‌ی اجرایی است، نوشتن درباره‌ی زوایای مختلف کسب و کار باعث می‌شود که مشکلات بالقوه‌ی اجرا و ناسازگاری‌های موجود مابین بخش‌ها شناسایی شده و راهکارهای لازم برای آنها اندیشیده شود.

اهمیت دادن به خانواده و کسب و کار و انجام کار تیمی
در مدرسه، دانش آموزان یاد می‌گیرند که چگونه باید به صورت انفرادی امتحان دهند. آنها کارنامه فردی می‌گیرند و آن را به خانه می‌آورند. اما در تجارت، افرا بر اساس توانایی انجام کار تیمی مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. کسب و کاری که در آن کار تیمی وجود نداشته باشد و هر کس برای خود مانند یک جزیره از سایرین جدا باشد محکوم به شکست است.
در این کلاس کارآموزان می‌آموزند که بر خلاف روش مدرسه در موقعیت فردی، در تجارت کسب و کار موفقیت محصول کار گروهی و تیمی است و هر فرد موفقیت خود را در گروء موفقیت هم تیمی خود می‌داند. علاوه بر انکه پروژه های مختلف اقتصادی بصورت گروهی به کارآموزان جهت انجام ارائه میشود.

اهمیت داشتن قدرت بیان و پرورش این مهارت و استفاده آن در تجارت

ارسطو اولین فیلسوف برجسته ای بود که به اهمیت سخنوری ، به عنوان ابزار ضروری رهبری پی برد. او ارکان اصلی ترغیب کردن را به سه بخش تقسیم کرد : منطق ، اخلاق و احساس  همچنین دراین فصل می‌خوانیم : قاعده کلی این است : مردم حرفی را که شما می گویید فراموش می کنند اما نحوه گفتن آن را به یاد می‌آورند وقتی بر کلمات وجملات مختلف تأکید می‌کنید تقریبا توانایی موسیقیایی برای صحبت کردن را پرورش می‌دهید طوری که مخاطبان مجذوب پیامتان می‌شوند. در این جلسات کارآموزان درباره چگونگی ارتقاء اعتماد به نفس خود حین سخنرانی یا معرفی محصول به مشتری مهارت‌های لازم را می آموزند.

آموزش تکنیک‌های مدرن فرزند پروری و خود بازاریابی

همان‌طور که شرکت‌ها در خود یک واحد بازاریابی دارند، شما هم نیاز دارید واحد بازاریابی در خود ایجاد کرده و برنامه بازاریابی خود را با درنظر گرفتن توانایی‌های خویش توسعه دهید. در این جلسات والدین راهکارها و قدم‌های نوشتن برنامه بازاریابی آموزش داده می‌شود و تکنیک‌های نوین بازاریابی و تفاوت بازاریابی محصول با خدمات نیز آشنا می‌گردند.

علم مذاکره: 21 قانون جهانی 

«مذاکره» مهارتی است که تجزیه و تحلیل و برقراری ارتباط را دربردارد و هر کس می‌تواند آن را بیاموزد. با آموختن 21 قانون مذاکره، والدین و کودکان می‌توانند در زندگی شخصیشان و در حرفه خود آسان‌تر، سریعتر و بهتر از قبل به خواسته‌های خود برسند. با آموختن و بکارگیری مستمر این قوانین، کارآموزان می‌توانند با گرفتن حق و حقوق خود از طرف مذاکره جنبه‌های مختلف زندگی خود را ارتقاء دهند.

101 فعالیت جهت ایجاد ذهن خلاق

در قرن بیست و یکم راه حل‌های سنتی دیگر پاسخگوی نیازهای ما نمی‌باشد. قرن بیست و یکم پر از تلاطم و آبستن تحولات اجتماعی و اقتصادی می‌باشد و افراد نمی توانند از راه حل هایی که در قرن بیستم استفاده می‌شد و نیازی به خلاقیت آنچنانی نداشت بهره برد. در این جلسه کودکان و والدین 101 روش برای خلق ایده‌های نو فرا می‌گیرند و با تمرین‌هایی که سر کلاس داده می‌شود ذهن خلاق خود را تحریک می‌کنند.

هفت استراتژی کلیدی 

بزرگترین مشکل در ارایه خدمات ایده آل ندانستن نحوه ارایه خدمات نمی‌باشد بلکه انرژی و زمان و هزینه ای است که یک فروشنده برای ارایه این خدمات حاضر به پرداخت است. در این جلسات مدیر 7 استراتژی کلیدی جهت ارتقاء خدمات به مشتری در حین اینکه پرسنل و کارمندان فروشنده هم از رضایت کاری بالایی برخوردار شوند آموزش داده می‌شود.

چگونه یک پدر و مادر موفق و جسور باشیم

در بخش اول موانع رفتاری که باعث می‌شود شما در کل زندگی نتوانیدکودکتان را به درستی مدیریت کنید و در خانواده اصلاحات ایجاد کنید مورد بحث قرار می‌گیرد. می‌دانیم که هر تغییری در خانواده اول از تغییر ذهنیت ما بخصوص سرپرست خانواده صورت می‌پذیرد. در این جلسات آموزشی مثال‌های واقعی والدین جسور مورد مطلعه قرار می‌گیرد. همچنین راه کارها و ابزار لازم برای اینکه شما یک جزو والدین موفق باشید تدریس می‌شود.

آموزش علم سرمایه گذاری

در این جلسه عوامل تاثیرگذار روی قیمت مسکن و املاک بررسی می‌گردد که شامل تاثیرات اقتصاد جهانی و داخلی کشور می باشد. کارآموزان در خاتمه کلاس زمان درست خرید و فروش املاک و مسکن اداری، تجاری و مسکونی را فرا می‌گیرند تا بتوانند نه تنها از افت ارزش پول نقد جلوگیری کنند بلکه توسط آموخته‌های خود سرمایه خود را افزایش دهند.

آموزش علم سرمایه گذاری (بورس)

در این جلسه عوامل تاثیرگذار روی قیمت سهام شرکت‌ها و روش‌های تحلیل بنیادی و تکنیکال بررسی می‌گردد که شامل تاثیرات اقتصاد جهانی و داخلی کشور می‌باشد. کارآموزان در خاتمه کلاس زمان درست خرید و فروش سهام را فرا می‌گیرند تا بتوانند نه تنها از افت ارزش پول نقد جلوگیری کنند بلکه توسط آموخته‌های خود سرمایه خود را افزایش دهند.

بسته آموزشی  طراحی فرزند 2 تا 4 سال برای شما که می‌خواهید:
1. مدیریت زندگی را به یک مهارت درونی و پایدار فرزندتان تبدیل کنید.
2. در هر شرایطی، پیشرفت و موفقیت فرندتان را جشن بگیرید.
3. از راه پرورش فرزندی موفق، به کشور خود خدمت کنید
4. آینده فرزندتان را به بهترین شکل بسازید.

چرا تهیه بسته آموزشی طراحی فرزند 2 تا 4 سال برای شما و فرزند شما ضروری است؟

روح الله سلیمانی به درستی معتقد است که: در وجود هر یک از فرزندان شما استعدادی فوق‌العاده و شگرف نهفته است که متاسفانه تابه‌حال به‌قدر کافی کشف و پرورش داده نشده است. اگر والدین ما در زمان خود این سرمایه‌گذاری را بر روی توانایی‌های ما نکرده‌اند، یا چنین امکانات و یا آگاهی وجود نداشته و یا اینکه اشتباه کرده‌اند. به هر حال آنها را می‌بخشیم. اما اگر امروز شما برای کشف و پرورش توانایی‌های فرزندتان سرمایه‌گذاری نکنید دیگر بخشیدنی نیست.

کافی است که بخواهید و اقدام کنید!

روح الله سلیمانی به عنوان تنها مربی موفقیت کودکان و تیم همراهش، استعدادهای کشف‌نشدۀ فرزندتان را شناسایی و شکوفا می‌کنند و از فرزند دلبند شما فردی موفق‌، موثر و با ارزش‌ می‌سازند. با بکارگیری مطالب این بسته فرزند شما به‌سرعت تبدیل به یک «استثناء در پیشرفت و موفقیت» خواهد شد!

اگر شما والدین متفاوتی هستید و تمایل به پرورش فرزندی متفاوت دارید، بسته گنجینه پرورش مدیران آینده برای شما طراحی شده است.

فرزندتان نه‌تنها درمدیریت کسب و کار، بلکه در تمام زمینه‌های زندگی فردی توانمندتر و موفق‌تر خواهد شد!

بسته طراحی فرزند 2 تا 4 سال در قالب 24 جلسه‌ی برگزار می‌شود، بزرگ‌ترین موانع پیشرفت فرزندتان شناسایی و سپس با راه حل‌های خوش‌آیند، علمی و موثر، از میان برداشته خواهند شد. فرزند دلبند شما پس از آن‌که با تصمیم مهم شما این دوره آموزشی را گذراند، نه‌تنها در مدیریت کسب و کار آینده‌اش، بلکه در تمام زمینه‌های زندگی فردی توانمندتر و موفق‌تر خواهد شد!

 

نکته : با خرید دانلودی این محصول

1. 10% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.

2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.

3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

1,990,000 تومان

بسته دانلودی: 1.990.000 تومان با قابلیت به روز رسانی و دریافت تخفیف در خریدهای بعدی.

بسته فیزیکی: 2.190.000 تومان شامل محتوای دانلودی که در یک DVD رایت و ارسال میگردد.

این محصول در شامل فایل‌های ویدیویی، صوتی و کتاب‌های الکترونیکی( Pdf) می‌باشد.

 

خرید دانلودی محصول با قیمت 1,990,000 تومان

توجه : بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

نظرات

Mohammad davari
۱۳۹۸/۰۲/۰۳۰۰
پاسخسلام خسته نباشید خدمت تیم بزرگ و ارزشمند کودکان طلایی
میخواستم یه تشکر ویژه بکنم ازتون بخاطر اینکه به من کمک کردید با شرایطی که داشتم بتونم این بسته رو خریداری کنم. و این حرکت زیباتون رو هیچوقت فراموش نمیکنم.
من این محصول را در تاریخ 1398/02/03 خریده ام
مژگان زندی
۱۳۹۸/۰۲/۰۳۰۰

با درود و سپاس از همراهی شما

رضایت شما اولویت ماست. لطفا مارو از روند آموزش مطلع کنید.

احسان ناطقی
۱۳۹۸/۰۲/۰۲۰۰
پاسخخداقوت. یه سوال داشتم الان این بسته هاتون رو والدین باید ببینن یا برای بچه هاست؟ چون بچه که توی این سن چیزی نمی فهمه؟
مژگان زندی
۱۳۹۸/۰۲/۰۲۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

بسته رو والدین باید ببینن و آموزش ها از طریق والدین به فرزندان انتقال داده میشه البته برخی از محصولات دارای ابزار هستند که کفقط کودکان از اونها استفاده میکنن

محسن خدائي
۱۳۹۸/۰۱/۲۷۰۰
پاسخعرض ادب و احترام خدمت شما سروران گرام و خدا قوت بخاطر سایت بسیار پرمحتواتون.
من یک سوال داشتم و اون این هستش که همسر من تقریبا ماه های آخر بارداریشونه ولی ما به تازگی با شما آشنا شدیم. میخواستم ببینم میتونیم از بچه هاتون استفاده کنیم چون ما هم بسته طرحی فرزند دوران بارداری رو میخواییم هم بسته تولد تا 2 سالگی... بنظر شما میشه هردو بسته رو گرفت با این شرایطی که همسرم دارن یا خیر ممنون میشم راهنماییمون کنید. مرسسی
مژگان زندی
۱۳۹۸/۰۱/۲۷۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

همراه عزیز درسته که همسر شما در اواخر دوران بارداری هستند اما هنوز هم میتونید از بسته بارداری استفاده کنید چون جدا از روزهای باقی مانده که خیلی حیاتی هستند برای آموزش جنین برخی مطالب برای پس از زایمان گفته شده و همچنین بسته تولد تا 2سالگی مناسب هست. برای خرید حتما با پشتیبانی تماس بگیرید تا بتونید از بعضی از آپشن های ما برای خرید دو محصول یکجا استفاده کنید.

مهناز عباسپور
۱۳۹۸/۰۱/۲۷۰۰
پاسخسلام عرض تبریک سال نو.
من قبلا یکی از بسته های شما رو خریداری کردم که روی سایت نیست. میخواستم ببینم ادامه اون محصولتون با کدوم یکی از این محصولات جدیدتون هماهنگی داره که من برای خرید اقدام کنم ممنون میشم سریع تر جواب بدین.
مژگان زندی
۱۳۹۸/۰۱/۲۷۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

اگر که لطف کنید و اسم محصول رو بگین و سن فرزندتون رو حتما بهتر میتونیم راهنماییتون کنیم. یا با پشتیبانی تماس بگیرید.

faezeh poorjabar
۱۳۹۸/۰۱/۱۹۰۰
پاسخسلام روز خوش. میخواستم بگم یکمم به فکر ما باشید بخدا حقوقامون کارمندیه
الان برای خرید کوچکترین چیزام باید کلی از اینور و اونور زد من قبلا دو تا از بسته هاتون رو گرفتم و چون نتیجه خوبی گرفتم میخوام این روش آموزشی رو حتما ادامه بدم ولی واقعا هزینه بعضی محصولاتتون خیلی بالاس
یه تجدید نظر روی مبالغتون داشته باشید یا حداقل یه تخفیفی بزارید
ممنونم
مژگان زندی
۱۳۹۸/۰۱/۲۷۰۰

با درود و سپاس از همراهی شما

دوست عزیز حتما در اسرع وقت با مجموعه کودکان طلایی تماس بگیرید. چون دوستانی که همیشه همراه ما هستن و محصولات رو خریداری می کنند در جریان هستند که میتونن از یکسری آپشن های ما برخوردار بشن.

امیر نیکنامی
۱۳۹۷/۱۱/۲۱۰۰
پاسخاز توضیحات کاملتون بسیار ممنونم اما کاش یکم قسمتیش رو میذاشتین
مژگان زندی
۱۳۹۷/۱۱/۲۲۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

شما می تونید در قسمت فایل های رایگان قسمت اول این محصول رو به صورت رایگان ببینید

حسام kia
۱۳۹۷/۱۱/۱۵۰۰
پاسخخسته نباشید. میخواستم بدونم وقتی محصولتون آپدیت میشه باز باید بابت هزینه پرداخت کنیم؟
مژگان زندی
۱۳۹۷/۱۱/۱۵۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

خیر برای آپدیت بسته ها هیچ هزینه ای پرداخت نمی کنید. 

لعظم کرمی
۱۳۹۷/۱۱/۱۳۰۰
پاسخسلام.میشه قبل از دوسالگی هم این بسته رو خرید. یا باید بچه حتما وارد دوسالگی شده باشه؟
مژگان زندی
۱۳۹۷/۱۱/۱۳۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

بهتره کودک وارد دوسالگی شده باشه. اما اگر میخوایید بسته مطابق با سن کودکتون بخرید میتونید از بسته تولد تا دو سالگی استفاده کنید.

شهرام نخعی
۱۳۹۷/۱۱/۱۰۰۰
پاسخاگه اینو بخریم یعنی تا دو سال لازم نیست محصول دیگه ای رو خریداری کنیم؟
مژگان زندی
۱۳۹۷/۱۱/۱۳۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

اگر بخواهید می تونید از دیگر محصولات هم استفاده کنید چون مطالب هر کدوم متفاوت و شامل آموزشهای مختلفی هستند. اما هر بسته آپدیت مجدد هم داره که بصورت رایگان در اختیارتون قرار می گیره.

مژگان زندی
۱۳۹۷/۱۱/۱۳۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

اگر بخواهید می تونید از دیگر محصولات هم استفاده کنید چون مطالب هر کدوم متفاوت و شامل آموزشهای مختلفی هستند. اما هر بسته آپدیت مجدد هم داره که بصورت رایگان در اختیارتون قرار می گیره.

وفا تاجیک
۱۳۹۷/۱۱/۰۹۰۰
پاسختوضحاتتون بسیار کامل بود اما میشه بیشتر درباره اش توضیح بدید؟
مژگان زندی
۱۳۹۷/۱۱/۱۰۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

در کل بسته های طراحی فرزند دو موضوع رو هم زمان شامل میشه یکی هوش و خلاقیت و دیگری تربیت مدرن و پرورش کودک که هر دو اینها همزمان باهم پیش میره. برای درک بهتر بسته می تونید از قسمت دانلودهای رایگان فایل مرتبط به این بسته رو هم مشاهده کنید.

Mohammad davari
۱۳۹۷/۱۱/۰۴۰۰
پاسخخیلی گرون نیست به نظرتون؟ بعد اصلا از کجا معلوم مطالبش به درد بخور باشه؟
مژگان زندی
۱۳۹۷/۱۱/۰۶۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

 

برخی از دوستان سوالی مشابه به سوال شما می پرسند که چرا هزینه محصول بالاست. شما عزیزان روزها وقتتان را صرف یادگیری برخی مطالب می کنید که شاید روزی به کارتان بیاید. یا اینکه در طول زندگی فرزندتون او را به کلاس های مختلف می فرستید تا دانش او بیشتر شود اما آیا از تمام کلاس هایی که او را می فرستید و برنامه های فوق برنامه ای که برای او در نظر گرفته اید به طور کامل بازخورد حاصل می کنید؟ چه میزان هزینه ای که برای کودکتان می کنید به شما باز می گردد؟ آموزش های کودکان طلایی نه تنها به شما کمک می کند که در زندگی خودتان تغییر ایجاد کنید بلکه در آینده نه چندان دور بخوبی نتیجه استفاده از محصولات آموزشی را در فرایند زندگی کودکتان حس می کنید. در بخش دانلودهای رایگان میتونید از با محصولات بهتر آشنا بشید.

نصیبه رضایی
۱۳۹۷/۱۰/۳۰۰۰
پاسخدرباره تربیت کودکان محصولی ندارید؟
مژگان زندی
۱۳۹۷/۱۱/۰۱۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

بسته آموزشی تربیت بچه های دهه 90 یکی از محصولات تربیتی است. که ویژه تربیت کودکانی است که در این دهه به دنیا آمده اند.

هادی صادقی
۱۳۹۷/۱۰/۲۹۰۰
پاسخ

این دوره اختصاصی که چرا هزینه اش اینقدره؟

مژگان زندی
۱۳۹۷/۱۰/۳۰۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

چون به صورت اختصاصی به کودک شما آموزش داده می شه و آموزش و راه کارها بطور اختصاصی برای شما در نظر گرفته میشه. بصورت فردی هم آموزش به شما ارسال میشه.

atefe atefi
۱۳۹۷/۱۰/۱۹۰۰
پاسخدرود بر شما این آموزش ها حضوری هم انجام میشه؟
مژگان زندی
۱۳۹۷/۱۰/۲۰۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

در حال حاضر خیر. ولی در آینده ما این محصول رو بصورت اختصاصی آموزش خواهیم داد تمام مطالب بصورت اختصاصی و فردی انجام میشه.

ندا قنبری
۱۳۹۵/۱۱/۰۳۰۰
پاسخواقعا ممنون از آموزش ها و محصولات خوبتون
بیژن فریمند
۱۳۹۴/۰۵/۳۱۰۰
پاسخاین بسته خیلی کمک میکنه به روابط اجتماعی و اعتماد به نفس
من این محصول را در تاریخ 1394/03/28 خریده ام
مهکامه مجیدی فر
۱۳۹۴/۰۵/۲۶۰۰
پاسخدر قسمت تغذیه باید بگم خیلی خوب آموزش داده بودید و اینکه از قدیم راست گفتن
عقل سالم در بدن سالم
من این محصول را در تاریخ 1394/02/05 خریده ام
مینا مشفقی
۱۳۹۴/۰۵/۲۵۰۰
پاسخنشد این محصول رو توی دوره تخفیف بخرم ولی الان خریدم چون مطمنم به قیمتی که گذاشتید میارزه
من این محصول را در تاریخ 1394/05/25 خریده ام
شهریار ایرانی
۱۳۹۴/۰۵/۱۷۰۰
پاسخvery good.Do not bother
من این محصول را در تاریخ 1394/02/28 خریده ام
سورنا ایزدی
۱۳۹۴/۰۵/۱۵۰۰
پاسخاحساس میکنم پسرم خیلی از قبل روابطش با دوستاش و خانواده بهتر شده
قبلا اصلا اعتماد به نفس نداشت و خیلی خجالتی بود
من این محصول را در تاریخ 1394/02/28 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۵/۱۵۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

سینا رهگذر
۱۳۹۴/۰۵/۱۲۰۰
پاسخروی ارتباط اجتماعی خیلی خوب کار شده فکر میکنم هرچی تو روابط اجتماعی موفق تر باشی بهتر میتونی به هدفات برسی
من این محصول را در تاریخ 1394/03/30 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۵/۱۲۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

سیلا شریفی
۱۳۹۴/۰۵/۱۱۰۰
پاسخهمیشه موفق باشید
من این محصول را در تاریخ 1394/03/27 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۵/۱۱۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

رامین حُری
۱۳۹۴/۰۵/۱۱۰۰
پاسخفقط میشه گفت تا اینجاش عالی بوده برای من
من این محصول را در تاریخ 1394/04/01 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۵/۱۱۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

فرشاد فتاحی
۱۳۹۴/۰۵/۰۶۰۰
پاسخسلام و خسته نباشید
من یک هنرمند هستم و توی هنر شما باید مبانی قوی داشته باشید تا بتونید درک درستی از هنر و آثار هنری داشته باشید.
در این مبحث هم به نظر من همه چی به مبانی زندگی انسانی بر میگرده و خیلی این قسمت برای من جالب بود و تعریفی خوبی ازش شده
من این محصول را در تاریخ 1394/04/10 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۵/۰۶۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

از اینکه هنرمندانی مانند شما در کنارمون هستند واقعا خوشحالیم امیدواریم همیشه موفق باشید

میلاد محسنی
۱۳۹۴/۰۵/۰۶۰۰
پاسخسلام و تشکر فراوان به استاد خوبم
بسته عالی بود منتظرم کلاسها و سمینارهای شما هستیم
من این محصول را در تاریخ 1394/04/09 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۵/۰۶۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

جورجی ذکریا
۱۳۹۴/۰۵/۰۵۰۰
پاسخخیلی عالیه فقط کاش یه بخش مذهبی هم براش میذاشتید
من این محصول را در تاریخ 1394/04/09 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۵/۰۵۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

این محصولات حتما بروز خواهند شد و پیشنهاد شما رو حتما در نظر خواهیم گرفت

ماریان ذاکر
۱۳۹۴/۰۵/۰۵۰۰
پاسخاین بسته خیلی عالی بود
و کاش یه مجموعه میذاشتید راجب کودکانی کلا نیمکره راستی هستند
من این محصول را در تاریخ 1394/04/08 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۵/۰۵۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

حتما در آینده درنظر داریم چنین محصولاتی رو بر روی سایت قرار بدیم

آرش رضایی
۱۳۹۴/۰۵/۰۳۰۰
پاسخاز نظر محتوا بسته عالی بود
دوره کوچینگش کی برگزار میشه؟
من این محصول را در تاریخ 1394/03/31 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۵/۰۳۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

دوره کوچینگ این محصول در حال حاضر ظرفیتش تکمیل شده ولی میتونید برای دوره بعدی رزرو کنید
 

بهزاد هرندی
۱۳۹۴/۰۵/۰۱۰۰
پاسخمن هم بسته ثروت رو خریدم هم موفقیت رو تا اینجاش واقعا عالی بوده مخصوصا روانشناسی ثروت
ولی یکم جامع تر میخوام یجورایی حضوری باشه مثل کارگاه اگر دارید میشه من رو راهمایی کنید
من این محصول را در تاریخ 1394/04/06 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۵/۰۱۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

می تونید نسبت به سن فرزندتون از دوره های کوچینگ و یا لاکچری های ما استفاده لازم رو ببرید

سهراب قادری
۱۳۹۴/۰۴/۲۳۰۰
پاسخاگر نظر من رو بخواهید پشت هر کودک موفق یک پدر و مادر بافکر هست که اون رو آموزش میدن و راهنمایی می کنن و از همین بسته های آموزشی میتونیم نهایت استفاده رو ببریم برای پرورش بچ هایی موفق
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۴/۳۰۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

فائزه رنگریز
۱۳۹۴/۰۴/۲۳۰۰
پاسخاین بسته فوق العاده بود برای من
ولی سوالم اینه که چجوری بفهمیم کودکمون الان به ما دلبسته اس یا وابسته؟
من این محصول را در تاریخ 1394/04/02 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۴/۳۰۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

از رفتارهایی که فرزندتون نشون میده میتونید بفهمید اگر معنی دلبسته و وابسته رو درک کرده باشید الان کاملا متوجه میشید که کودکتون نسبت به شما چگونه احساسی داره

سعید رادمرد
۱۳۹۴/۰۴/۲۰۰۰
پاسخمن این بسته رو تهیه کردم و دوست داشتم دوره کوچینگش رو هم بیام میشه راهنمایی بفرمایید؟
من این محصول را در تاریخ 1394/03/25 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۴/۲۰۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

میتونید با توجه به سن فرزندتون از دوره کوچینگ موفقیت استفاده و بهره ببرید

رسول محمدخانی
۱۳۹۴/۰۴/۰۴۰۰
پاسخموفقیت فراتر از اون چیزیه که در جامعه ما جا افتاده که بنظرمن خیلی غلط هست . و ما از ظاهر فکر میکنیم طرف خیلی موفقه درصورتی که اینطور نییست. و پایه ای روش کار نشده
من این محصول را در تاریخ 1394/04/03 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۴/۰۴۰۰

درود و سپاس از نظر خواهی شما

دقیقا تلاشما هم همین است که ریشه ای همه چیز حل بشه و باورها از کودکی عوض بشه و انسان موفق ذاتاً موفق باشه

شیرین خسروی
۱۳۹۴/۰۴/۰۴۰۰
پاسخیکی از مهم ترین کارهای امروزه ما پدر و مادر ها اینکه بچه هامونو موفق بار بیاریم و مثل خودمون نباشن
من این محصول را در تاریخ 1394/03/30 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۴/۰۴۰۰

درود و سپاس از نظر خواهی شما

مریم اکبری
۱۳۹۴/۰۴/۰۳۰۰
پاسخخیلی مثبت بود برای من و فکرم رو نسبت به خواسته های یه کودک واقعا عوض کرد
من این محصول را در تاریخ 1394/03/21 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۴/۰۳۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

ماریا چاکاناواریان
۱۳۹۴/۰۴/۰۳۰۰
پاسخسلام و خسته نباشید به شما
نظر من این هست که اگر کسی میخواد فرزند بهتری داشته باشه حتما باید از روشهای صحیح و درستی استفاده کنه و این محصول خیلی به خانوداه من کمک کرد. ممنونم
من این محصول را در تاریخ 1394/03/21 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۴/۰۳۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

سحر صفری
۱۳۹۴/۰۴/۰۲۰۰
پاسختا وقتی این بسته رو نخریده بودم تفکرم فرق داشت در مورد فرزندم ولی واقعا الان میبینم که چقدر مشکلات برای آموزش اونها داریم که نمیدونیم.
تشکر از شما
من این محصول را در تاریخ 1394/03/30 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۴/۰۲۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

مارو از نتایج بعدی مطلع سازید

سمانه راد
۱۳۹۴/۰۴/۰۲۰۰
پاسخبنظر من این آموزش های خیلی پایه ای هستن و باید از سنین کم شروع بشن و خوشحالم که زود شروع کردم به اینکه پسرم رو آموزش بدم و تشکر میکنم از شما
من این محصول را در تاریخ 1394/03/07 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۴/۰۲۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

مارو از نتایج مطلع کنید و برای ما فایلهای صوتی و یا تصویری هم بفرستید تا ششما هم انگیزه ای باشید برای دیگران

مینا محرمی
۱۳۹۴/۰۴/۰۲۰۰
پاسخخسته نباشید. من دو تا محصول رو دارم استفاده میکنم امیدوارم نتیجه اش عالی باشه
من این محصول را در تاریخ 1394/03/30 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۴/۰۲۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

ما هم امیدواریم. اگر طبق مراحل آموزشی پیش برید حتما نتیجه بخش خواهد بود

سمانه راد
۱۳۹۴/۰۳/۲۸۰۰
پاسخاین بسته واقعا تاثیر گذاره ممنون
من این محصول را در تاریخ 1394/03/07 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۳/۲۸۰۰

درود بر شما و سپاس از همراهی شما

ظهیر شکرشاهی
۱۳۹۴/۰۳/۲۷۰۰
پاسخامیدوارم همه بچه های ایران زمین موفق باشن و پیروز
تشکر بی پایان از استاد سلیمانی
من این محصول را در تاریخ 1394/03/17 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۳/۲۷۰۰

درود بر شما و همراهی شما

حسین فرهمند
۱۳۹۴/۰۳/۲۶۰۰
پاسخبنظر من همه چیز به تصمیم گیری آدم ها بر میگرده اگر بتونیم تصیم های درستی بگیریم موفق میشیم
منتظر مطالب ارزشمند بعدی شما هستیم.
من این محصول را در تاریخ 1394/03/24 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۳/۲۶۰۰

درود بر شما

اگر شما آموزش های مفید برای تصمیم گیری رو بگیرید میتونید بفهمید کدوم تصمیم درست تر هست و بهتر عمل کنید

سپاس از نظر خواهی شما .منتظر نظرات با ارزش شما هستیم.

کامی رستمی
۱۳۹۴/۰۳/۲۶۰۰
پاسخکار پرورش کودک موفق واقعا خیلی سخت و دشواره امیدواریم بتونیم تا حد زیادی برای بچه هامون این محیط رو فراهم کنیم.تشکر از استاد سلیماانی
من این محصول را در تاریخ 1394/03/24 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۳/۲۶۰۰

درود بر شما ما هم امیدواریم

محبوبه حسنی
۱۳۹۴/۰۳/۲۵۰۰
پاسخخیلی خیلی عالی.نمره تون بیسته استاد سلیمانی
من این محصول را در تاریخ 1394/03/07 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۳/۲۵۰۰

درود بر شما و سپاس از همراهی شما

زهرا رضایی
۱۳۹۴/۰۳/۲۵۰۰
پاسخعالی و بدون نقص
من این محصول را در تاریخ 1394/03/07 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۳/۲۵۰۰

درود بر شما و سپاس
 

محمد چهارلنگ
۱۳۹۴/۰۳/۰۵۰۰
پاسخسلام،این بسنه مثل بسته کوچینگ هست ؟
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۳/۰۵۰۰

درود بر شما دست گرامی

بسته روانشناسی ثروت در خصوص موفقیت های فردی و اجتماعی کودکان گرد آوری شده است در مبحث کوچینگ نیز بر همین معقوله  موفقیت اشاره می شود در کوچینگ والدین نقش ترغیب کننده کودکان را تا مرحله موفقیت به دوش می کشند و کودکان را پایاپای از لحاظ روحی و روانی به اصطلاح کوچ می کنند و به کودک کمک می کنند به اهدافی که در نظردارد فکر کند برایش تلاش کند تا به آنچه مقصود است دست یابد. معقوله کوچینگ به گونه ای ست که مراحل آموزش آن هم به صورت حضوری و فردی بر گزار می شود و هم بصورت غیر حضوری و برای هر کودک یه مشاور خاص در نظر گرفته می شود و تمامی آموزشها بر اساس توانایی های فردی فرزندان شما در نظر گرفته می شود.

ویدا جهانی
۱۳۹۴/۰۳/۰۴۰۰
پاسخفایل دانلودی رایگانش که خیلی پر محتوا بود حتما بسته ش بهتره
من این محصول را در تاریخ 1394/03/04 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۳/۰۴۰۰

سپاس از نظر و حسن انتخابتون

لعیا ریاحی
۱۳۹۴/۰۳/۰۲۰۰
پاسخاز چه سنیه این بسته براای بچه ی زیر 5 سال مناسبه؟
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۳/۰۲۰۰

درود بر شما

این بسته از تولد تا 12 سالگی رو شامل میشه چه برای دختران و چه برای پسران

درسا شاکر دوست
۱۳۹۴/۰۳/۰۲۰۰
پاسخشما تضمین میکنید که بچه ها حتما موفق بشن با این بسته ؟
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۳/۰۲۰۰

درود بر شما

اگر به آنچه که در بسته آمده عمل بشه و خودتون هم با پشتکار به پیگیری مطالب بپردازید صد در صد تضمین می کنیم شما به موفقیت میرسید

شروین فریبرزی
۱۳۹۴/۰۲/۳۱۰۰
پاسخیعنی چجوری رو موفقیت کار میشه ؟
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۲/۳۱۰۰

درود بر شما دوست گرامی

با توجه به مسایلی که برای هر فرد در طول دوران زندگیش پیش میاد و با اون مواجه میشه و این مسایل تاثیر جدایی ناپذیری از زندگی انسان داره این مطالب گرد این مباحث ( تصمیم گیری در زندگی، مدیریت، زمان بدنی، هدفمندی، ازداج، شغل، تحصیل و .... ) گرد آوری شده است و شما می توانید در ابتدا از فایل های رایگان این بخش استفاده لازم رو ببرید با سپاس

کوروش سپهری
۱۳۹۴/۰۲/۳۱۰۰
پاسخسلام خدمت استاد خوبم آقای سلیمانی
و تشکر بی پایان از تلاشهای بی دریغ شما
یک راهنمایی می خواستم من پسری دارم 10 ساله و نمی دونم الان کدوم بسته شما به درد پسر من میخوره با دانش خودتون من رو راهنمایی بفرمایید مچکرم
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۲/۳۱۰۰

درود برشما عزیز و همراه گرامی

هر کدوم از بسته شامل مطالبی مجزاست و حتی استفاده هم زمان آنها هیچگونه تاثیر منفی نخواهد گذاشت

بسته موفقیت تنها بر راهکارهای یک زندگی موفق در آینده تکیه دارد و بسته ثروت بر هوش مالی فرزندان شما و اقتصاد زندگی آنان در آینده و شما برای خرید هر کدام از محصولات می توانید الویت بندی کرده ابتدا از فایلهای رایگان بخشها و مقالات استفاده کنید و سپس با آگاهی خرید نمایید.

طاهر شادمان
۱۳۹۴/۰۲/۳۱۰۰
پاسخالان این محصول چه فرقی با محصول ثروت داره؟؟؟؟؟؟
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۲/۳۱۰۰

درود بر شما

این محصول تنها بر موفقیت در زندگی در تمامی جنبه ها تمرکز داره ولی بسته ثروت تنها به معقوله ثروت کودکان و اینکه آنان در آینده تنها فردی موفق از نظر اجتماعی باشند بلکه از نظر مالی نیز موفق

و بدور از هر گونه دغدغه باشند اشاره داره

شیوا مجیدی
۱۳۹۴/۰۲/۱۹۰۰
پاسخسلام استاد من بسته تقویت هوش جنین رو خرید کردم. برای نوزاد بعد از تولدش چه بسته ای مناسبه ؟؟
مدیر سایت
۱۳۹۴/۰۲/۱۹۰۰

با سلام اگر بخواهید ادامه متد شیچیدا در هوش جنین را ادامه دهید میتوانید بسته نابغه های کوچک را تهیه کنید در غیر اینصورت مطابق با توضیحات هر یک از محصولات و بنا به نیاز خود انتخاب فرمایید

ترلان فتاحی
۱۳۹۴/۰۲/۱۵۰۰
پاسخسلام استاد واقعاً عالی بود و من در حال انجام همین نکاتی هستم که شما گفتید، فقط اگه یکم کیفیتش بیشتر بود بهتر میشد
من این محصول را در تاریخ 1394/02/05 خریده ام
مدیر سایت
۱۳۹۴/۰۲/۱۵۰۰

سپاس از شما

تا جایی که امکانش هست فایلها رو با کیفیت برای دانلود میذاریم

ولی اگر باز مشکلی دارید میتونید تماس بگیرید

بارمان سلیمی
۱۳۹۴/۰۲/۱۵۰۰
پاسخسلام استاد
خدا قوت و خسته نباشید خدمت استاد و همه همکارانتون
من این محصول را در تاریخ 1394/02/08 خریده ام
مدیر سایت
۱۳۹۴/۰۲/۱۵۰۰

درود و سپاس از شما

سمانه دلگشا
۱۳۹۴/۰۲/۱۴۰۰
پاسخ

دانلود رایگان نداره؟

مدیر سایت
۱۳۹۴/۰۲/۱۴۰۰

شما میتونید به قسمت دانلودهای رایگان ما سر بزنید و از فایلهایی در این خصوص استفاده کنید

امید درخشان
۱۳۹۴/۰۲/۱۳۰۰
پاسخسلام استاد ازتون ممنونم ، این بسته صوتیه و خوبیش اینکه چه من چه همسرم می تونیم با هر چیزی و هرجایی گوش کنیم و برای بچمون اونارو عملی کنیم و آموزش بدیم
من این محصول را در تاریخ 1394/02/10 خریده ام
مدیر سایت
۱۳۹۴/۰۲/۱۳۰۰

خیلی هم عالی به امید موفقیت شما

رنیکا جواهری
۱۳۹۴/۰۲/۱۳۰۰
پاسخمطمئنم بسته هاتون همیشه عالی بودن ولی کاش یکم تخفیف داشت
مدیر سایت
۱۳۹۴/۰۲/۱۳۰۰

سپاس از همراهی شما

مطالب همگی ارزش اطلاعاتی بالایی داره در مقابل مبلغی که دریافت میشه دوستانی که به بسته های ما آشنایی دارند به این باور رسیدند که ارزش مطالب اینقدری هست که این وجه برای در نظر گرفته شده....

شایان حسینی
۱۳۹۴/۰۲/۱۳۰۰
پاسخسلام استاد مطالب خیلی خوبی بود اگه تو برنامتون دوره یا کرگاه آموزشی دارین لطفاً رو سایت اعلام کنین
من این محصول را در تاریخ 1394/02/10 خریده ام
مدیر سایت
۱۳۹۴/۰۲/۱۳۰۰

سپاس از شما

دوست گرامی شما میتونید به قسمت کارگاه آموزشی مراجعه کنید و از نحوه برگزاری کلاسها، همایشها، کارگاه و ... آگاهی پیدا کنید

آتریسا توسلی
۱۳۹۴/۰۲/۱۳۰۰
پاسخاین بسته فرق داره با کودکان طلایی؟؟؟؟؟؟؟ آیا
مدیر سایت
۱۳۹۴/۰۲/۱۳۰۰

حتما این بسته با بسته کودکان طلایی متفاوت هست

کودکان طلایی برای تربیت فرزندانمون تهیه شده

ولی بسته موفقیت برای روانشناسی موفقیت و ثروت  کودکان و آموزشهایی در خصوص تصمیم گیری، زمانبندی، هدفمندی و .... تا نوجوانی فرزندان تهیه و تنظیم شده

محسن زمانپور
۱۳۹۴/۰۲/۱۱۰۰
پاسخبا سلام گرم و آرزوی شادکامی برای همه عزیزان
من مایل به تهیه بسته آموزشی سایت هستم و سوالی داشتم تخفیف
65درصدی به قوت خود باقی است و میتوان از آن استفاده کرد?
مدیر سایت
۱۳۹۴/۰۲/۱۲۰۰

با سلام و سپاس از لطف شما

تاکنون برنامه این سایت بر این بوده که هر محصول جدید که تولید میشود در هفته اول ارائه با 45 درصد تخفیف عرضه شود که با احتساب 20 درصد شارژ کیف پول مجموعا 65 درصد جمع تخفیف  داده شده به حساب می اید / این تخفیف برای این محصول تا تاریخ 94/02/09 بود
 

محسن زمانپور
۱۳۹۴/۰۲/۱۴۰۰
با سلام مجدد من ایمیلم رو ثبت کردم تا لیست محصولات جدید چه رایگان و چه پولی به ایمیلم به موقع ارسال بشه ولی متاسفانه چند روز بعد اون رو دریافت میکنم میتونید من رو راهنمایی کنید برای حل این مشکل؟ممنونم
مدیر سایت
۱۳۹۴/۰۲/۱۵۰۰

سلام دوست عزیز، با نرم افزاری که ایمیل ها فرستاده می شوند هر ایمیل در حدود 3 الی 7 دقیقه ارسال می شود، لطفاً در ایمیل خود پوشه اسپم را هم چک کنید


 

ارغوان شایسته
۱۳۹۴/۰۲/۱۰۰۰
پاسخخیلی عالی واقعا زحمت زیادی می کشید ممنونم
من این محصول را در تاریخ 1394/02/10 خریده ام
مدیر سایت
۱۳۹۴/۰۲/۱۰۰۰

درود و سپاس به شما کاربرگرامی

ب. بهاری
۱۳۹۴/۰۲/۰۹۰۱
پاسخسلام
بنده این بسته روانشناسی موفقیت رو خریداری کردم ولی متاسفانه لینک جلسه ششم خراب هست. لطفا راهنمایی کنید.
با تشکر
من این محصول را در تاریخ 1394/02/09 خریده ام
مدیر سایت
۱۳۹۴/۰۲/۱۰۰۰

با سلام و سپاس از شما

در بررسی ما مشکلی پیدا نشد / لطفا پیغام خرابی لینک تان را بگویید  متشکرم

مدیر سایت
۱۳۹۴/۰۲/۱۰۰۰

سلام دوست محترم، اگر مشکلتان حل نشده، لطفاً پیغام خطای فایل را اعلام کنید تا مشکل شما هر چه سریعتر رفع شود

با تشکر

 

ب. بهاری
۱۳۹۴/۰۲/۱۰۰۰
سلام
درست شد
با تشکر از زحمات شما
من این محصول را در تاریخ 1394/02/09 خریده ام
مدیر سایت
۱۳۹۴/۰۲/۱۱۰۰

سلام و سپاس به امید استفاده و رضایت کامل شما از محصول

یزداد کله دره
۱۳۹۴/۰۲/۰۹۰۰
پاسخخیلی ممنون از این همه اطلاعات مفید
من اکثر فایلهاتون رو دانلود کردم ولی هنوز دنبال اینم که یه جا باشه برم بشینم برام توضیح بدن یا اگه سوالی برام پیش میاد حضوری بپرسم اگه این امکان بود خیلی خوب میشد
من این محصول را در تاریخ 1394/05/17 خریده ام
مدیر سایت
۱۳۹۴/۰۲/۰۹۰۰

سپاس از شما دوست گرامی

کلاسهای حضوری و کنفرانس های ما برپاشده و شما می تونید به قسمت کارگاه حضوری رفته و با ما در تماس باشید

حمید عبدی
۱۳۹۴/۰۲/۰۹۰۰
پاسخ

ممنون از مطالبی که هر روز به اطلاعاتمون بیشتر اضافه می کنه

مدیر سایت
۱۳۹۴/۰۲/۰۹۰۰

سپاس از شما که ما رو همیشه همراهی میکنید

فرانک رنجبر
۱۳۹۴/۰۲/۰۸۰۰
پاسخباسلام
سپاس گذارم
روزگارتون شیرین و شادیهاتون افزون باد
مدیر سایت
۱۳۹۴/۰۲/۰۹۰۰

سپاس از شما

سالار فرامرزی
۱۳۹۴/۰۲/۰۸۰۰
پاسخبا سلام // همونطور که خود استاد سلیمانی به آن اشاره کردند لازم به ذکر دانستم که من هم عرض کنم :: با دانش دیروز، کودکان امروز را نمی توان برای زندگی فردا آماده کرد
نازنین زنگنه
۱۳۹۴/۰۲/۰۸۰۰
پاسخسلام و خشته نباشید و خدا قوت و آرزوی موفقیت و سلامتی به استاد و همه همکاراشون
ارکیده باقری
۱۳۹۴/۰۲/۰۸۰۰
پاسخسلام استاد من بسته نابغه های کوچک رو در تاریخ 94/1/29 خریدم و الان در حال انجام تمارین شما روی دختر 3 سالم هستم، یک سؤالی برام پیش اومده، این محصول روانشناس موفقیت با بسته نابغه های کوچک تفاوتی داره؟
من این محصول را در تاریخ 1394/02/08 خریده ام
مدیر سایت
۱۳۹۴/۰۲/۰۸۰۰

سلام کاربر محترم، بسته روانشناسی موفقیت کودکان برای موفقیت کودک در تمامی دوران زندگی است اما بسته نابغه های کوچک برای بالا نگه داشتن ضریب هوشی و خلاق بودن کودک می باشد

بهنام یادگار
۱۳۹۴/۰۲/۰۸۰۰
پاسخسلام ، با تشکر از زحمات استاد عزیز و همکاران ایشان
مدیر سایت
۱۳۹۴/۰۲/۰۸۰۰

سلام دوست محترم و ارزشمند، با تشکر از لطف شما

فرهاد ایروانی
۱۳۹۴/۰۲/۰۸۰۰
پاسخبا تشکر
برای سنین نوجوانی 13 سال به بالا چه محصولی را پیشنهاد میکنید
مدیر سایت
۱۳۹۴/۰۲/۰۸۰۰

سلام دوست گرامی،

این محصول در دست تولید بوده و تا اواسط تابستان بر روی سایت قرار داده می شود

با تشکر از شما که پیگیر برنامه های سایت هستید؛ موفق باشید

سید کامبیز فرحزادی
۱۳۹۴/۰۲/۰۸۰۰
پاسخ

سلام استاد این اولین باری هست که من وارد سایت شما میشم در حقیقت داشتم تو اینترنت دنبال یه چیزی برای پیشرفت پسرم تو زمینه درسش میگشتم که این بسته و سایت شما اومد ؛ حقیقتش می خوام بچم پیشرفت کنه اون 7 سالشه و کلاس اوله، آیا دوره یا کلاس حضوری در برنامه هاتون هست؟ اگر هست لطفاً زمانش رو روی سایت اعلام کنید

 

Mehri samadi
۱۳۹۴/۰۲/۰۸۰۰
پاسخtaghriban ye vaziat ro daram 'albate man 2 mahe ke bardaram م.طsalam. man ham ba khanoome
م. ط
۱۳۹۴/۰۲/۰۸۰۰
پاسخسلامتو جواب به یکی از نذرات نوشته بودید که این بسته برای سنین تولد تا 14 سالکی هست ،تا 2 ماه دیگر بچه من متولد میشه خواستم بدونم به نذرتون الان این رو براش بخرم خوبه /؟
سید حسین نعیمی
۱۳۹۴/۰۲/۰۸۰۰
پاسخسلام و خسته نباشید
اگه امکان دارد قسمتی از این بسته را در دانلود های تان به صورت رایگان بگذارید
من این محصول را در تاریخ 1394/02/20 خریده ام
SaSaN
۱۳۹۴/۰۲/۰۸۰۰
پاسخسلام گروه و خدا قوت آقای استاد سلیمانی
من هنوز بچه دار نشدم اما انقدر ، آیتم های این بسته زیاده و موضوع هاش جالبه ، که من و همسرم تصمیم گرفتیم این بسته رو از الان خرید کنیم تا تو اینده بچهمون بتونه تو زندگیش موفق باشه
من این محصول را در تاریخ 1394/02/08 خریده ام
فرهاد ایروانی
۱۳۹۴/۰۲/۰۸۰۰
پاسخبا سلام و آرزوی موفقیت
بفرمایید این محصول دقیقا تا چه سنی را شامل میشود
مدیر سایت
۱۳۹۴/۰۲/۰۸۰۰

با سلام و سپاس از شما

از تولد تا 14 سالگی منتهی بیشتر مطالب تا ده سالگی را شامل میشود

اکبر عباسی
۱۳۹۴/۰۲/۰۷۰۰
پاسخباسلام
من تمایل دارم هزینه این برنامه را از کیف پول پرداخت کنم
لطفا راهنمایی بفرمایید
مدیر سایت
۱۳۹۴/۰۲/۰۸۰۰

سلام دوست عزیز، شما از طریق پروفایل خودتان وارد شوید در قسمت شارژ کیف پول مبلغ 220000 تومان را از طریق کارت بانکی خودتان کیف به پولتان واریز کنید با این حساب چون به صورت آنلاین کیف پولتان را شارژ کردید %20 به آن اضافه می گردد که جمعاً می شود 264000 تومان و می توانید بسته را از طریق کیف پولتان خرید نمائید

ریحانه عبد الرزاقی
۱۳۹۴/۰۲/۰۷۰۰
پاسخسلام آقای سلیمانی و همه همکارانتون و کاربرای ایشون
من این بسته رو خریدم و هنوزم نتونستم مطالب رو به صورت کامل گوش کنم اما تا الان که به صورت سرسری و عجله ای شنیدم ، متوجه شدم که میشه گفت راجع به همه مسائل برای رشد و موفقیت کودک توش گفته شده، خواستم تشکر کنم و خدا قوت بگم
من این محصول را در تاریخ 1394/02/05 خریده ام
تاتیانا صباحی
۱۳۹۴/۰۲/۰۶۰۰
پاسخمیشه رنج سنی این محصول رو بگید ؟
مدیر سایت
۱۳۹۴/۰۲/۰۶۰۰

از تولد تا نوجوانی
 

پارمیدا مدیری
۱۳۹۴/۰۲/۰۵۲۲
پاسخسلام به نظرم قیمت بالاست. 480000تومن
مدیر سایت
۱۳۹۴/۰۲/۰۵۰۵

با سلام / مطالب این مجموعه فوق العاده بی نظیر و ارزشمند هستند و قیمت گذاری بر اساس ارزش مطالب آن انجام شده است. این بسته قسمت هایی از دوره کوچینگ کودکان طلایی بوده که سرمایه گذاری جهت شرکت در ان نزدیک به پنج ملیون تومان است. ضمنا شما میتوانید در فرصت ارائه شده از تخفیف ویژه محصول استفاده نمایید

بارمان سلیمی
۱۳۹۴/۰۲/۰۵۱۴
سلام خانم مدیری
اگر شما هم مثل من به نتیجه ی این بسته های آموزشی استاد سلیمانی اعتقاد داشتی و با دانلود حتی چند فایل از قسمت دالودی های طلایی سایت که به صورت رایگان هم هستن ، یک فایل دانلود کنی و با دقت بهش توجه کنی ، فکر نمی کنم این حرفتو دوباره تکرار کنی و نظر و عقیدت راجع به این سایت و آموزش هاش و اینکه قیمت های این آموزش ها در برابر این اطلاعاتی که در اختیارتون می ذارن خیلی کم هستند هم عوض میشه
من این محصول را در تاریخ 1394/02/08 خریده ام
نیایش مشتاق
۱۳۹۴/۰۲/۰۵۰۰
پاسخsalam' mishe bistar tozih bedin
بارمان سلیمی
۱۳۹۴/۰۲/۰۵۰۵
پاسخسلام استاد
من چندتا از محصولاتتون رو خریدم و تقریباً همه فایل های دانلود رایگانتون رو هم دان کردم و گرفتم و می دونم که اگه هر چی از شما خرید کنم و بابت محصولاتتون پولی پرداخت کنم چیزی ازم کم نمیشه و برعکس برای آینده فرزندم خوبه، اما یه سؤالی داشم استاد ، خواستم بدونم تفاوت این بسته با بسته کوچینگ کودک تو چیه؟ممنون میشم جواب بدین
من این محصول را در تاریخ 1394/02/08 خریده ام
مدیر سایت
۱۳۹۴/۰۲/۰۵۰۰

با سلام این بسته قسمتی از آموزش های دوره کوچینگ کودکان طلایی میباشد (قبلا به صورت حضوری برگزار شده بود)

به این محصول امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این محصول 60

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از محصولات زیر نیز استقبال کرده اند

بسته آموزشی طراحی فرزند - تولد تا 4 سالگی

بسته آموزشی طراحی فرزند - تولد تا 4 سالگی

این بسته آموزشی بطور کامل به مسائل تربیتی و آموزش مسائلی چون پرورش خلاقیت کودک شما از بدو تولد تا 4 سالگی می‌پردازد. و البته که شما عزیزان می‌توانید حتی بصورت تخصصی نیز از این آموزش‌ها بهره بگیرید و در دوراه اختصاصی طراحی فرزند نیز استفاده کنید. این محصول مناسب والدینی است که می‌خواهند کودکشان را متناسب با آموزش‌های روز پرورش دهند.

بسته آموزشی نابغه‌های کوچک (تولد تا 7 سالگی)

بسته آموزشی نابغه‌های کوچک (تولد تا 7 سالگی)

کودکان، همگی نابغه متولد می‌شوند و در بسیاری مواقع تنها کافی است در آنها زمینه های رشد و شکوفایی شناسایی و فراهم شود تا آنها بتوانند در زندگی خود بدرخشند. اما باید بخاطر داشته باشید که این دوران طلایی چندان پایدار نیست و قبل از آنکه فرصت را از دست بدهید باید اقدام کنید.

 نوآوری  و اختراع (12-3 سال)

نوآوری و اختراع (12-3 سال)

شاید بارها و بارها در بین گپ و گغتگوهای خودمانی این جمله به گوشتان رسیده باشد. دوره ما که این چیزا نبود. امروز با یه تلفن می‌تونی به بیزینس کار حرفه‌ای باشی و تمام و کمال به کارهات رسیدگی کنی. این همه پیشرفت بشر طی مدت زمان کوتاهی شکل گرفت و شاید بتوان گفت ده سال اخیر اوج پیشرفت بشری در رابطه با تکنولوژی و علم بوده و همچنان هر ثانیه این پیشرفت‌ها شکل دیگری می‌گیرد. در این میان جایگاه فرزند شما به عنوان یک نسل مدرن امروزی کجاست؟ آیا او نیز می‌تواند اثری ماندگار از خود بجای بگذارد.

 اعتماد به نفس خیلی بالا

اعتماد به نفس خیلی بالا

شاید برایتان اتفاق افتاده باشد که در پارک، مهمانی و یا مراسمی که چندین کودک کنار هم هستند احساس کنید که با همه سعی و تلاش تان در خصوص تربیت و تأمین نیازهای مادی و معنوی فرزندتان؛ اما باز هم فرزندتان از سایر کودکانی که در آن محل قرار دارند، چیزی کم دارد که در آن لحظه حسرت آن را می خورد، در این هنگام چه حسی به شما دست می دهد؟          

بسته آموزشی تقویت هوش جنین

بسته آموزشی تقویت هوش جنین

اگر در دنیای امروز مطلبی درباره هوش جنین خواندید به هیچ‌وجه تعجب نکنید. زیرا در دنیای ما همه چیز امکان‌پذیر است. حتی آموزش به جنین در دوران بارداری. و از آن تعجب‌آورتر نیز آموزش جنین قبل از بارداری است. اما کودکان طلایی به عنوان اولین و تنها مجموعه آموزشی در ایران است که به طور تخصصی با توجه متدها و ورش‌های بروز دنیا که برگرفته از متد پروفسورمکوتوشیچیدا است، بر روی هوش‌های چندگانه جنین قبل از تولد و بعد از تولد کار می‌کند. و مادران و پدران را در طول دوران بارداری همراهی می‌کند.

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

میلیاردر  شو: 7 راه ساده و عجیب برای جذب پول بیشتر

میلیاردر شو: 7 راه ساده و عجیب برای جذب پول بیشتر

میلیاردر  شو: 7 راه ساده و عجیب برای جذب پول بیشتر وقتی درباره ایجاد ثروت صحبت می‌کنیم، بهره‌مندی از دانش و اطلاعات کافی مهم است اما نه به اندازه نظم و انضباط فردی.

آموزش مدیریت مالی به کودکان

آموزش مدیریت مالی به کودکان

آموزش مدیریت مالی به کودکان از آن دست آموزش‌هایی است که مربیان و مسئولین آموزشی در مدارس هیچ‌گاه به آن نمی‌پردازند. اما کسب آموزش‌ها و مهارت‌های مالی جزو مهم‌ترین آموزش‌هایی است که کودکان باید یاد بگیرند.

هفته بیست وهفتم نوزادی

هفته بیست وهفتم نوزادی

هفته بیست وهفتم نوزادی بعد از 8 ماهگی می‌توانید زرده تخم‌مرغ را به فرزند خود بدهید ولی هنوز نباید سفیده آن به کودک داده شود. سفید تخم‌مرغ حساسیت‌زایی بیشتری دارد و نباید کودک به هیچ شکل پیش از یک سالگی آن را مصرف نماید. مصرف عسل، قبل از یک سالگی، کودک را در خطر ابتلا به بیماری بوتولیسم قرار می‌دهد. از پزشک متخصص اطفال در مورد سایر غذاهای حساسیت‌زا سؤال کنید.

چه عواملی بر هوش کودک تاثیر دارند؟

چه عواملی بر هوش کودک تاثیر دارند؟

چه عواملی بر هوش کودک تأثیر دارند؟ پژوهش‌های مختلف، تأثیر عوامل زیستی گوناگون را بر هوش و توانایی‌های ذهنی افراد نشان داده است.

رشد شخصیت در دوران شیرخوارگی به چه شکل صورت می‌گیرد؟

رشد شخصیت در دوران شیرخوارگی به چه شکل صورت می‌گیرد؟

رشد شخصیت در دوران شیرخوارگی به چه شکل صورت می‌گیرد؟ شخصیت، جذاب‌ترین، پیچیده‌ترین و مهم‌ترین مبحث دانش روان‌شناسی به شمار می‌رود.

هفته چهاردهم نوزادی

هفته چهاردهم نوزادی

هفته چهاردهم نوزادی هنگامی که به فرزند خود شیر می‌دهید به او نگاه کنید، سرش را نوازش کنید و با انگشتانش بازی کنید و با او مشغول حرف زدن شوید یا برایش آواز بخوانید. مشاهده خواهید نمود که حتی در صورت پر بودن دهان به شما لبخند می‌زند.

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید