قصد بارداری
دوره اول بارداری
دوره دوم بارداری
دوره سوم بارداری
نوزادی
کودکی

کوچینگ طراحی فرزند - دوران بارداری

کوچینگ طراحی فرزند - دوران بارداری
چکیده این دوره : انتشار : 1394/11/26 31 نظر 42,748 بازدید

کوچینگ مادر و کودک چگونه است؟ در این بخش، چه وظایفی بر عهده مادر است؟ ویژگی هایی که با بکار گیری این بخش، کودک بدست می آورد، چیست؟

طراحی فرزند

(دوران بارداری)

 


طراحی فرزند چیست؟ مجموع ساخت شخصیت ذاتی، سلامت روان، سلامت جسم و ذهن، برخورداری از هوش و خلاقیت و خودباوری فرزند دلبندمان طراحی فرزند گفته می‌شود.

ما به واسطه طراحی فرزند می‌توانیم فرزندمان را مطابق با ارزش‌های خانوادگی و فرهنگی خود بسازیم و پرورش دهیم.

این کار را ما چه بخواهیم و چه نخواهیم از قبل دوران بارداری، حین دوران بارداری و از تولد تا 7 سالگی فرزندمان انجام می‌دهیم فقط تفاوت در این است که اگر آموزش ببینیم این کار را آگاهانه، هوشمندانه و هدفمندانه به بهترین شکل انجام خواهیم داد و دقیقا می‌دانیم که چه شخصیتی از فرزندمان می‌سازیم تا در مقاطع زندگی‌اش هم ما نگرانی‌های مختلف و متعدد نداشته باشیم و هم او احساس خوشبختی کند.

در غیر این صورت ناآگاهانه فرزندانمان را طوری طراحی می‌کنیم که هم ما و هم فرزندمان هر روز با مشکلات متعدد دست‌و پنجه نرم کند و به سختی بتواند زندگی‌اش را بهبود بخشد.

                                                                                                                            روح الله سلیمانی


طراحی فرزند در دوران بارداری


مجموعه‌ی کودکان طلایی به عنوان یک مرکز تخصصی آموزش والدین و فرزندان بارداری در خصوص سلامت مادران از قبل دوران بارداری، در طول دوران بارداری، مراحل زایمان و پس از زایمان آموزش‌های حرفه‌ای و منحصر به فردی در خصوص سلامت جسم و روان مادر، سلامت جسم جنین، تضمین سلامت روان جنین، پرورش زیبایی جنین و تقویت هوش جنین را برای والدین دلسوز و متفاوت ارائه کرده است.

راهنمای هفته به هفته بارداری به صورت کاملا تخصصی و مبتنی بر پیشرفت دانش روز دنیا در یک دوره‌ی فوق‌العاده جذاب و کاربردی با عنوان کوچینگ بارداری‌طلایی به جهت طراحی فرزند مطابق با ارزش‌های خانوادگی ارائه شده است.

 

                                             طراحی فرزند در بارداری طلایی

کوچینگ چیست؟

کوچینگ تلفیقی از آموزش خصوصی و اختصاصی همراه با مشاوره و پیگیری انجام دادن تمرینات و اجرای تکنیک‌های آموزشی برای دستیابی قطعی به نتیجه دلخواه در خصوص موضوع آموزشی است.

                        

کوچینگ بارداری طلایی

برای بانوانی طراحی شده که اکنون حین دوران بارداری‌شان بوده و یا قبل از دوران بارداری هستند و قصد دارند طی ماه‌های آینده دوران بارداری هوشمندانه و متفاوتی را آغاز نمایند. قطعا روز به روز بارداری و هفته به هفته بارداری می‌تواند به لحظات ارزشمندی برای آموزش به جنین و شخصیت پردازی فرزند تبدیل گردد.

 

اهداف کوچینگ بارداری طلایی:

در کوچینگ بارداری طلایی هر هفته یک برنامه اختصاصی (مرتبط با هفته بارداری‌تان) به شما داده می‌شود که

شامل برنامه‌های مختلف روزانه برای :

1- افزایش سلامت جسمی و ذهنی مادر (به خصوص مادرانی که بارداری‌شان ناخواسته بوده است) 

2- بهبود سلامت روحی و روانی مادر (حتی برای مادرانی که فکر می‌کنند شرایط روحی خوبی دارند)

3- افزایش سلامت جسم جنین (درستی مراحل رشد فیزیکی - حواس پنجگانه جسم)

4- افزایش سلامت ذهن جنین (توسعه توانایی‌های مغز - هوش جنین - حواس چهارگانه ذهن)

5- افزایش سلامت روح و روان جنین (شخصیت پردازی جنین - توسعه احساسات و عواطف جنین)

6- پرورش زیبایی جنین (آنچه در مرحله‌ی متاژنتیکی بر روی زیبایی جنین تاثیر می‌گذارد)

7- تقویت هوش‌های چندگانه جنین (شش هوش مختص به دوران‌جنینی که بعد از تولد از بین می‌رود)

8- پرورش نبوغ جنین (قدرت‌های خارق العاده‌ی خدادادی در انسان که به دلیل عدم توجه، از بین می‌رود)

 

                      دوران بارداری در کنار شما هستیم

در دوران بارداری هوشمندانه می‌توانید

هر خصوصیتی را که دوست دارید در فرزندتان ایجاد نمایید!

 

ظرفیت پذیرش دوره حضوری کوچینگ بارداری طلایی محدود نیست اما دوران طلایی جنینی که می توانید شخصیت عالی فرزندتان را بسازید و پایه‌های یک زندگی متفاوت را برای او رقم بزنید محدود است.
لطفا اگر قصد پرورش فرزندی متفاوت را دارید، هم‌اکنون این صفحه را بطور دقیق و کامل مطالعه و اقدام به شرکت در دوره کوچینگ بارداری طلایی نمایید. 

                            

     

کوچینگ بارداری طلایی با آموزش تکنیک‌های تخصصیِ تقویت هوش، سلامت روان و زیبایی جنین،

ویژه والدینی است که نمی‌خواهند فرزندی عادی داشته باشند که تمام عمر در سطح معمولی زندگی کند!

         


                                       

مشخصات کلی کوچینگ بارداری طلایی (طراحی فرزند)

برگزاری: کوچینگ بارداری طلایی - کوچینگ مادران باردار از قبل بارداری تا 6 ماه بعد از زایمان

مدرس: روح الله سلیمانی - بنیانگذار هوش جنین در ایران و مولف بیش از یکصد و سی عنوان کتاب بارداری، نوزاد و کودک/ در طول دوره برای مشاوره شما از مونتورهای خانم زیر نظر روح الله سلیمانی استفاده خواهد شد.

مخاطبین: پدر و مادران متفاوت و علاقمند به آموزش‌های ریشه‌ای و اصولی 

مدت دوره‌ی کوچینگ: دوره‌های کُوچینگ بارداری به صورت سه، شش، و نُه ماهه طراحی شده است که شما می‌توانید به صورت دلخواه یکی از دوره‌ها را انتخاب نمایید. 

امکانات: برای هر هفته بارداری که در آن قرار دارید 2 ساعت آموزش و ارائه برنامه‌های اختصاصی به منظور تحقق اهدافی که در بالا ذکر شد به شما ارائه می‌گردد.

به همراه ارائه ابزارهای مورد نیاز، تمرینات صبح‌گاهی، برنامه تغذیه اصولی، پیوستن به کانال تلگرامی، دوستان جدید، پکیج هدیه و دفترچه راهنمای مراحل استفاده، دریافت رایگان فایل های آموزشی مرتبط + هدایای ویژه، فایل صوتی کامل دوره، شرکت در مسابقه، برخورداری از جوایز ویژه

 

مبلغ:  کوچینگ 3 ماهه‌ی بارداری طلایی 2.400.000 تومان

        کوچینگ 6 ماهه‌ی بارداری طلایی 3.900.000 تومان

        کوچینگ 9 ماهه‌ی بارداری طلایی 4.900.000 تومان

     

"لازم به ذکر است زمان شروع دوره‌ی کُوچینگ به اختیار خود شما می‌باشد. به طور مثال شما می‌توانید وقتی در ماه هفتم بارداری هستید، کوچینگ 6 ماهه را انتخاب کنید که در این صورت تا سه ماه بعد از تولد فرزندتان ادامه خواهد داشت و یا مثلا وقتی در ماه پنجم بارداری به سر می‌برید کوچینگ 3 ماهه را انتخاب کنید که در این صورت دوره کوچینگ شما تا ماه هشتم به اتمام خواهد رسید"   

مراحل شرکت در دوره: 

        1- تماس با پشتیبانی مجموعه‌ی کودکان طلایی 86127359-021  -  09126545707

        2- خرید آنلاین در همین صفحه و یا واریز مبلغ مربوط به دوره انتخاب شده به شماره حساب‌های زیر:

            بانک پارسیان: 4633-0362-0611-6221 به نام روح الله سلیمانی


              

نظرات پیامکی و تلگرامی برخی شرکت کنندگان دوره‌های کوچینگ بارداری طلایی:

دوره بسیار پربار و بینظیر بود. از آقای دکتر سلیمانی خیلی خیلی ممنونم

مطالب بسیار عالی بود بخصوص تمرکز بر اجرای تکنیک ها و پیگیری شما فوق العاده بود کاش تمام مراکز آموزشی اینطوری بودند

از زحماتی که در این یک سال برای من کشیدید خیلی خیلی سپاسگزارم . همسرم برای گذاشتن فایل ویدئویی رضایت نداشتن . دوست داشتم که توی یک فایل کامل به همه مامانای خوب میگفتم که حتما از این دوره استفاده کنند و یک لحظه رو هم از دست ندند. عالی بودید

راستش من خانمم ماه هشتم بود.دیر با مجموعه شما آشنا شدیم و علت عجله ماهم در ابتدای دوره همین بود. بیشترین چیزی که از مجموعه شما لذت بردم پیگیری مداوم شما برای انجام فشرده تمرینات و رسیدن به اهداف بود. خیلی خوب عمل کردین.

سلام. پولی که می‌گیرید حلالتون باشه مطالب این بسته عالی بودن. من اول بسته هوش جنین رو گرفتم و بعدش در دوره کوچینگ شرکت کردم دکتر سلیمانی عالی هستن همیشه مدیون ایشون خواهم بود. 

من از همون هفته اول نتایج خوبی گرفتم بارها از شما تشکر کردم قدردان تان هستیم

بابت آموزش ها و راهنماییهای مفید شما در گذشته نهایت سپاس و تشکر را دارم و امیدوارم از این به بعد هم بتونم از راهنماییهای شما بهره برده برای رسیدن به هدف نهایی که ادامه تمرینهای ارسالی شما جهت تربیت کودک خلاق و طلایی می باشد

الان مدتیه خودم میفهمم همه اطرافیانم ازم خسته شدند بسکه دائم از شما و مطالب خوبتون تعریف میکنم

موارد مهمی درباره افزایش سلامت روان مادر و جنین و هوش جنین وجود داشت. شاید کل کوچینگ به یک تاپ 10 تبدیل شد و من همه دوره را بسیار خوب دیدم.

نمیدونم چرا دوره به این خوبی و تخصصی حداقل تا 7 سالگی بچه ها که بسیار مهم هست ادامه نداره الان فرزند من یکساله شده و دوره کوچینگ تا همینجاست احساس میکنم یکباره تنها شدم گرچه همه موارد ریشه ای گفته شده ولی کاش ادامه داشت ممنونم از دکتر سلیمانی یه فکری برای ادامش بکنید

سلام بر شما. تنها چیزی که می تونم بگم افسوس میخورم زودتر با شما آشنا نشدم من از ابتدای ماه هشتم در دوره ی شش ماهه شرکت کردم عالی عالی عالیییییییییییی 

 

 

عکس دوران بارداری

کوچینگ بارداری طلایی - طراحی فرزند

                       

کوچینگ غیر حضوری مادر و کودک (ارتقائ شخصی و جایگاه اجتماعی )

در جوامع امروزی نمی توان دیگر مانند گذشته آموخت و عمل کرد، بلکه جوامع امروزی ما هر دقیقه در حالت پیشرفت و بروز شدن هستند و بر همین مبنا کسب موفقیت با آموزش های سنتی نسل گذشته برای کودکان ما که نسل های آینده هستند دست نیافتنی تر خواهد شد. در همین راستا در این مرحله سعی داریم تا با کوچ کردن کودکان در زمینه های موفقیت که موفقیت های فردی و اجتماعی را شامل می شود کودکان موفق و بدور از هر گونه نگرانی برای آینده تربیت کنیم.

در دوره کوچینگ غیر حضوری مادر و کودک، کسب موفقیت های فردی و اجتماعی کودک در یک دوره یک ساله، 

3 مدل آموزش مهارت های زندگی و مهارت های کسب موفقیت به طور همزامان و غیر حضوری به صورت موازی به کودک آموزش داده می شود.

 

1- مدل H-4 ارائه شده توسط سازمان امور نوجوانان و جوانان ایالات متحد آمریکا

 

در ایالات متحده 4-H، سازمانی مربوط به امور جوانان است که بنیاد ملی غذا و کشاورزی و وزارت کشاورزی ایالات متحده (USDA) آن را اداره می‌کنند، و رسالت آن «به کارگیری جوانان به منظور رسیدن به نهایت استعداد آنان و همچنین پیشبرد حوزه‌ی توسعه‌ی جوانان است.» نام 4-H نمایانگر چهار حوزه‌ی توسعه فردی مورد توجه این سازمان است: سر، قلب، دست‌ها و سلامت. این سازمان در ایالات متحده بیش از 6.5 میلیون در 90000 هزار کانون، عضو دارد که سن آنها بین 5 تا 21 سال است.

هدف 4-H این است که شهروندی، رهبری، مسئولیت و مهارت‌های زندگی جوانان را از طریق برنامه‌های آموزش تجربی و رهیافتی مثبت به رشد جوانان، پرورش دهد. گرچه به خاطر تاریخی که 4-H دارد، تصور بر این است که این سازمان، بر کشاورزی تمرکز دارد، اما امروزه 4-H به طرح‌های مربوط به شهروندی، زندگی سالم، علم، مهندسی و تکنولوژی توجه می‌کند.

امروزه، 4-H و برنامه‌های مرتبط با آن در بیش از 80 کشور در سراسر جهان وجود دارند؛ این سازمان و اداره‌ کنندگان آن در هر کشوری متفاوت است. هر یک از این برنامه‌ها به طور مستقل اما به کمک تبادلات بین‌المللی، برنامه‌های آموزشی جهانی و ارتباطات جهانی اجرا می‌شوند.

شعار 4-H «بهترین را ساختن» است در حالیکه آرم آنها «آموزش از طریق عمل کردن» است (که گاهی به صورت: یاد گرفتن چگونه انجام دادن از طریق به انجام رساندن» نوشته می‌شود.

 

 

2- مدل مهارت های ده گانه که از سوی سازمان جهانی بهداشت انجام شد:

 

- توانایی تصمیم‌گیری:  تصمیم‌گیری به فرایندهای ذهنی (شناختی) گفته می‌شود که به انتخاب یک اقدام در میان اقدامات جایگزین می‌انجامند. تصمیم گیری در دو نوع تجویزی و نوصیفی تعریف می گردد. که از مهمترین ارکان کسب موفقیت در زندگی به شمار رفته و دوران کودکی بهترین دوره برای فراگیری این مهارت میباشد

- توانایی حل مسئله:  حل مسأله بخشی از تفکر است. حل مسأله که پیچیده‌ترین بخش هر عملیات فکری تصور می‌شود، به عنوان یک روند مهم شناختی تعریف می‌گردد که محتاج تلفیق و مهار یک سری مهارت‌های بنیادین و معمولی است (گلداشتاین و لواین، 1987). حلّ مسأله وقتی مطرح می‌شود که یک موجود زنده یا یک سامانهٔ هوش مصنوعی نداند که برای رفتن از یک موقعیت به موقعیت دیگر باید چه مسیری را بپیماید. این نیز خود بخشی از روند یک مسألهٔ بزرگ‌تر است که یافتن مسأله و شکل‌دهی مسأله بخشی از آن می‌باشد.

- توانایی تفکر خلاق:  خلاقیت یا آفرینندگی و نیز آفرینشگری (به انگلیسی: Creativity)، مهم ترین و اساسی ترین قابلیت و توانایی انسان و بنیادی ترین عامل ایجاد ارزش است که در همه ی ابعاد و جوانب زندگی وی نقش کاملاً حیاتی ایفا می نماید . خلاقیت و نوآوری از والاترین موهبت های الهی به انسان و از عوامل اشرف مخلوقات شدن و خلیفه الهی بودن اوست . کلیه علوم، تولیدات، فناوری ها، صنایع،ابداعات،اختراعات، هنرها، ادبیات، موسیقی، معماری و به طور کلی اساس انواع تمدن ها از ابتدا تاکنون و کلیه دستاوردهای بشری جلوه های گوناگون خلاقیت و نوآوری است . تمدن انسانی و زندگی وی بدون خلاقیت نمی‌تواند امکان پذیر باشد.

 

 

- توانایی تفکر نقادانه : تفکر انتقادی، اندیشهٔ انتقادی یا سنجشگرانه‌اندیشی یعنی درست اندیشیدن در تلاش برای یافت آگاهی قابل اعتماد در جهان. این روش شامل فرایندهای ذهنی تشخیص، تحلیل و ارزیابی داده‌ها است. به بیانی دیگر، هنر اندیشیدن پیرامون اندیشیدن خودتان درحالی‌که شما می‌خواهید اندیشه‌تان را بهتر، روشن‌تر، دقیق‌تر، یا قابل دفاع‌تر بنمایید.

فردی که انتقادی می‌اندیشد قادر است پرسش‌های مناسب بپرسد و اطلاعات مربوط را جمع‌آوری کند. سپس با خلاقیات آن‌ها را دسته‌بندی کرده و با منطق استدلال کند. و در پایان به یک نتیجه قابل اطمینان دربارهٔ مسئله برسد.

کودکان با قدرت اندیشه انتقادی به دنیا نمی‌آیند، و این قابلیت را به طور طبیعی نیز ماورای اندازه‌ای که برای زنده ماندن نیاز دارند، کسب نمی‌کنند. بسیاری از انسان‌ها هیچ‌گاه آن را یاد نمی‌گیرند. این روش به‌سادگی توسط والدین و آموزگاران معمولی قابل آموزش به دانش‌آموزان نیست؛ بلکه به مربیان ویژه‌ای برای آموزش مهارت‌های اندیشه انتقادی نیاز دارد.

- توانایی برقراری رابطه موثر با دیگران: یکی از ویژگیهای انسان سالم و موفق، مهارت و توانایی برقراری ارتباط مؤثر و سازنده با دیگران است. کسب این مهارت مهم و ضروری در زندگی اجتماعی از دوران کودکی بسیار ضروری است.

- توانایی برقراری روابط بین فردی سازگارانه: شناخت از خود در ارتباطات فردی و به کارگیری توانایی های فردی

- توانایی خودآگاهی: یکی از مهم‌ترین بحثهای فلسفه ذهن که در حال حاضر بحث روز آن به شمار می‌رود، مسئله خودآگاهی یا ماهیت ذهن (به انگلیسی: consciousness) است.

اهمیت مطالعات خودآگاهی یا ماهیت ذهن به حدی در حال اوج گرفتن است که نشریه ساینس در سال 2005 اقدام به ارائه 25 تا مهم‌ترین سئوالات علمی قرن حاضر را نمود، و در این گزارش، مطالعات علوم خودآگاهی در مکان دوم مهم‌ترین پرسش‌های علمی کنونی جهان قرار داده شد

- توانایی همدلی با دیگران : همدلی یا هم‌احساسی توانایی درک و اشتراک احساس دیگران با مشاهده وضع حال و هیجان‌های آنان است.

- توانایی رویارویی با هیجانات:در روان‌شناسی هیجانها معمولاً به احساسها و واکنش‌های عاطفی اشاره دارند، هر هیجان از سه مؤلفهٔ اساسی برخورد است:

  • مؤلفهٔ شناختی، افکار، باورها و انتظارهایی که نوع و شدت پاسخ هیجانی را تعیین می‌کنند. آن چه برای یک فرد فوق العاده لذت بخش است، ممکن است برای دیگری کسل کننده یا آزارنده باشد.
  • مؤلفهٔ فیزیولوژیکی که شامل تغییرات جسمی در بدن است. برای مثال، هنگامی که بدن از نظر هیجانی به واسطهٔ ترس یا خشم بر انگیخته می‌شود، ضربان قلب زیاد می‌شود، مردمک‌ها گشاد می‌شوند و میزان تنفس افزایش می‌یابد. اکثر هیجان‌ها شامل یک انگیختگی کلی و غیر اختصاصی دستگاه عصب هستند.
  • مؤلفهٔ رفتاری، به حالت‌های مختلف ابراز هیجان‌ها اشاره می‌کند. جلوه‌های چهره‌ای، حالت‌های اندام و حرکت‌های بیانگر، و آهنگ صدا همراه با خشم، لذت، شادی، غم، ترس و هیجان‌های دیگر تغییر می‌کنند.
  • جلوهٔ چهره‌ای مهم‌ترین شکل ارتباط هیجانی هستند. بررسی‌هایی که صورت گرفته‌اند، نشان می‌دهند که برخی از جلوه‌های خاصِ چهره‌ای، ذاتی هستند. و بنابراین، در همه جای دنیا آن‌ها را می‌شناسند.
  • هیجان ها متشکل از الگوهای پاسخ های فیزیولوژیکی و رفتارهای مخصوص به نوع هستند . و در واقع غالبا از نظر مردم هیجان همان احساسی است که به فرد دست میدهد . ولی هیجان یک رفتار است نه یک تجربه ی خصوصی و پدیده ای است که در بقای نوع و تولید مثل نقش دارد.

 

 

 

- توانایی رویارویی با استرس ها:

تـَنیدگی یا اِستـِرس یا فشار روانی در روان‌شناسی به معنی فشار و نیرو است و هر محرکی که در انسان ایجاد تنش کند، استرس زا یا عامل تنیدگی نامیده می‌شود.

تنش ایجاد شده در بدن و واکنش بدن را تنیدگی می‌گوییم به عبارتی هر عاملی موجب تنش روح و جسم و از دست دادن تعادل فرد شود، تنیدگی‌زا است. هنگام وارد شدن استرس بدن واکنش‌هایی از خود نشان می‌دهد تا تعادل از دست رفته را باز گرداند که این عمل استرس است.

تنیدگی واکنشی است که در فرد در اثر حضور عامل دیگری به وجود می‌آید و قوای فرد را برای روبه‌رو شدن با آن بسیج می‌کند و ارگانیزم (یا موجود زنده) حالت آماده‌ باش پیدا می‌کند.

تغییر شغل، نقل مکان به یک شهر جدید، ازدواج، مرگ نزدیکان، و وجود یک بیماری بااهمیت در خانواده از جمله عوامل بیرونی رهاسازی فشارعصبی هستند. جالب آنکه حوادث شادی‌آور نیز می‌توانند به همان اندازه وقایع غم‌بار برای انسان فشارزا باشند.از عوامل درونی می‌توان به ناراحتی‌های جسمانی و یا روانی اشاره کرد. برخی از ویژگی‌های شخصیتی، مانند نیاز به‌دست آوردن رضایت دیگران نیز می‌توانند فشارزا باشند.

 

 


لازم به ذکر است همزمان با مهارت های زندگی، مهارت های موفقیت مانند:

هدفگذاری، برنامه ریزی، مدیریت زمان، مسئولیت پذیری نیز آموزش داده میشود.

این دوره برای کودکان از سن 3 سالگی تا 13 سالگی طراحی و تدوین شده است.

قبل از ثبت نام قطعی حتما با  کانون کودکان طلایی هماهنگی لازم را بفرمایید.


 

 

 

 

 

نکته : با خرید این دوره

1. 10% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.

2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.

3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

توجه : بعد از خرید این دوره، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "دوره ها" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از محصولات زیر نیز استقبال کرده اند

تربیت بچه‌های دهه نودی

تربیت بچه‌های دهه نودی

رفتار پدر برای فرزند خردسال همه چیز است؛ درس است، اخلاق است، تربیت است، سازندگی یا ویرانگری است. طفل در سنین خردسالی همه چیز را از او کسب می کند. محبت، شفقت، وفاداری، خلوص و صفا، رشادت، شهامت، ادب و تواضع، عزت نفس، سجایای اخلاقی، درستکاری، پشتکار، سربلندی، شرافت، صداقت، را از او فرا می گیرد      

بسته آموزشی طراحی فرزند-2 تا 4 سالگی

بسته آموزشی طراحی فرزند-2 تا 4 سالگی

بعنوان پدر و مادر متفاوت به غیر از موارد نیازهای اولیه ی کودکمان مانند ( خوراک، پوشاک و ..) می بایستد به یک تربیت موثر اهمیت ویژه ای بدهیم، تا بتوانیم فرزندانی متفاوت و موفق تربیت کنیم. در راستای یک تربیت موثر آموزش مبانی موفقیت یعنی مواردی که در کسب موفقیت هر فرد نقش بسازایی دارد از اهمیت ویژه ای برخوردار است، ما باید از همان روزهای نخست زندگی فرزندانمان اصول موفقیت را به آنان آموزش دهیم.

بسته آموزشی بارداری طلایی

بسته آموزشی بارداری طلایی

پدر و مادر باید بدانند که تربیت از تولد شروع می‌شود و والدین بیشترین نقش را در 8 سال اول تولد دارند. بعد تا 12 سال این نقش کم رنگ، تا 18 سال کم رنگ تر و بعد از 18 سالگی تحت تأثیر عوامل محیطی، هم سالان و جامعه قرار می‌گیرند، والدین باید آگاه باشند با محکم کردن پایه‌های شخصیتی در همه‌ی زمینه‌های رشد، تنها در این سال‌ها فرصت دارند به تربیت فرزند خود بپردازند.

بسته آموزشی طراحی فرزند-دوران بارداری

بسته آموزشی طراحی فرزند-دوران بارداری

اهمیت اعتماد به نفس برای والدین که با کودکان و نوجوانان خود سرو کار دارند امری روشن است. نحوه ی برخورد والدین با فرزندانشان، تأثیر بسزایی در ایجاد اعتماد به نفس یا از بین بردن آن در فرزندان نقش بسزا و مؤثری را ایفا می کند.

بسته آموزشی تقویت هوش جنین

بسته آموزشی تقویت هوش جنین

مجموعه آموزشی تقویت هوش جنین ، مطابق با آخرین یافته‌های دانشمندان بزرگ دنیا و برای اولین بار در ایران ارائه شده است. این مجموعه براساس متد پروفسور مکوتو شیچیدا از ژاپن، روی هوش‌های چندگانه جنین از جمله: هوش عاطفی، هوش شنیداری، هوش کلامی، هوش فضایی، هوش کوانتومی، هوش خوددرمانگر و همچنین حواس دهگانه جنین تمرکز دارد. مجموعه آموزشی تقویت هوش جنین شامل 2 جلد کتاب و 4 عنوان دی‌وی‌دی آموزشی به همراه فلش کارت های ای . اس. پی ، برچسب های تصویری و کتاب‌های صوتی، ارائه گردیده است.

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

هفته چهل و یکم نوزادی

هفته چهل و یکم نوزادی

هفته چهل و یکم نوزادی

هفته چهل وپنجم نوزادی

هفته چهل وپنجم نوزادی

هفته چهل وپنجم نوزادی

معجزه موسیقی و کودک

معجزه موسیقی و کودک

معجزه موسیقی و کودک موسیقی وسیله‌ای است برای بیان غیرگفتاری احساسات و عواطف، ادراک، شناخت و آگاهی انسان درواقع شکلی از هنر است. موسیقی برای اکثر مردم لذت‌بخش است و برای کودکان به نوعی هم‌بازی است، و هم آموزش. کودک از طریق موسیقی، با دنیای اطراف خود ارتباطی غیرکلامی برقرار کرده و ازطریق آن، به کشف دنیای اطراف می‌پردازد.

هفته بیست وسوم نوزادی

هفته بیست وسوم نوزادی

هفته بیست وسوم نوزادی

نظرات

کوروش سپهری
۱۳۹۴/۰۶/۰۲۰۰
پاسخبا خرید بسته کوچینگ تمام مطالب گفته میشه یا باید دوره رو هم بیاییم؟
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۶/۰۲۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

بسته به راحتی جواب گوی شماست مگر آنکه چیز بیشتری رو بخواهید

بطور مثال ما مادرانی رو داریم که از تمام کاراهای خود دست کشیده تا تنها کودکان خود را در خانه آموزش دهند و هنگام مدرسه رفتن دیگر نیازی نباشد که از سال اول شروع به خواندن و نوشتن کنند بلکه با سن کم در دوره های تحصیلی بالاتر کسب آموزش کنند

 

دانیال خجسته
۱۳۹۴/۰۴/۲۰۰۰
پاسخسلام همسر من در قید حیات نیست که این دوره رو در کنار فرزندم باشه امکانش هست من و فرزندم با هم به این دوره بیاییم؟
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۴/۲۰۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

بله شما میتونید همراه فرزندتون باشد. مشکلی از نظر آموزشی و هدف گذاری پیش نخواهد آمد.

ویدا جهانی
۱۳۹۴/۰۴/۲۰۰۰
پاسخمیشه این دوره رو هم قبل از بچه دار شدن گذروند یا نه ؟
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۴/۲۰۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

کاربر عزیز همان طور که از اسم این دوره مشخص است باید هم مادر و هم کودک یکجا در کنار یکدیگر آموزش ببینند

نازنین مرندی
۱۳۹۴/۰۴/۰۹۰۰
پاسختمام این دوره حضوریه؟
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۴/۰۹۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

قسمتی از این دوره حضوریه که با مشاوره مخصوص و فردی برگزار میشه

گلاب سعیدی
۱۳۹۴/۰۴/۰۹۰۰
پاسخخیلی مبلغش بالاست؟ دوره های بعدی هم به همین صورته؟
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۴/۰۹۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

میتونید از بسته کوچینگ مادر و کودک استفاده کنید ولی مبالغ دروه های بعدی تا اطلاع ثانوی همین هست

صغری اسدباشی
۱۳۹۴/۰۴/۰۶۰۰
پاسخیعنی الان لیست پر شده نمیشه ثبت نام کرد
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۴/۰۶۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

الان تنها میتونید رزرو کنید که در دوره بعدی همین مشکل براتون پیش نیاد و زودتر به هدفتون برسید

سوده فهیمی
۱۳۹۴/۰۴/۰۲۰۰
پاسخسلام به شما
من بسته شما رو خریدم و خیلی برام جدید و جالب بود.
و دوست دارم تکمیل باشه این مبحث برام میتونم ثبت نام کنم یا باید بسته رو تکمیل کنم بعد
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۴/۰۲۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

میتونید ثبت نام کنید و همراه با بسته راه کارها رو حضوری دریافت کنید

فریبا جباری
۱۳۹۴/۰۴/۰۲۰۰
پاسخسلام. من بسته کوچینگ شما رو خریدم و همزمان میخوام توی این دوره هم شرکت کنم باید چکاری انجام و اینکه امکانش هست؟
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۴/۰۲۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

از نظر ما مشکلی نیست آموزشها بصورت حضوری و فردی به شما و فرزندتون داده خواهد شد

شیما عیاری
۱۳۹۴/۰۴/۰۱۰۰
پاسخاز چه سنی شروع میشه این دوره؟
الهام دهشتی
۱۳۹۴/۰۳/۳۰۰۰
پاسخجنبه تربیتی داره یا آموزش مبحث خاصی هستش؟
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۳/۳۰۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

هم مباحث تربیتی داره و هم مباحث آموزشی نسبت به استعدادها و توانایی هر فرد

غزل بیات
۱۳۹۴/۰۳/۳۰۰۰
پاسخالان رزرو کنیم تا کی باید صبرکنیم؟
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۳/۳۰۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

نام شما در لیست انتظار قرار میگیرد و کمتر از 60 روز میتونید دوره خودتون رو شروع کنید

محسن زنگنه
۱۳۹۴/۰۳/۲۸۰۰
پاسخاستاد سلیمانی عزیز ما درحال حاضر از بسته کوچینگ مادرو کودک هم داریم استفاده میکنیم
لزومی داره تا در این دوره هم ثبت نام کنیم؟
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۳/۲۸۰۰

درود بر شما و سپاس از همراهی شما

لزوما نه ولی اگر مایل هستید فرزندتون به صورت فردی کوچ بشه میتونید ثبت نام رو انجام بدید

علی درویش
۱۳۹۴/۰۳/۲۸۰۰
پاسخسلام.من بسته کوچینگ مادر و کودک رو خریدم ولی فرقش با این دوره رو میتونید به من بگید ممنون
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۳/۲۸۰۰

درود بر شما و سپاس از همراهی شما

این دوره به صورت حضوری و مشاوره ای برگزار میشه فرزندان یک مشاور مخصوص به خودشون رو دارن

در بسته تمامی این مطالب بصورت کلی و جمعه گفته شده و تنها فرق آنها در مشاور مخصوص به کودکان می باشد

زهرا رضایی
۱۳۹۴/۰۳/۲۸۰۰
پاسخبسیار از این بحث خوشم اومد و تا الان فکر میکردم تنها برای بزرگتر میتونه این کوچ صورت بگیره
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۳/۲۸۰۰

درود بر شما و سپاس از همراهی شما

شما میتونید از تولد تا 18 سالگی فرزندتون رو کوچ کنید اگر از پایه این عمل رو انجام بدید دیگه لازم نیست در سنین بالاتر کوچ کنید چون تا اون زمان شما به نتیجه مطلوب رسیدید

سمانه راد
۱۳۹۴/۰۳/۲۸۰۰
پاسخسلام.من بسته موفقیت شما رو خریدم و تازه این دوره رو دیدم میخواستم بدونم این دوتا چه فرقی با هم دارن ممنون
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۳/۲۸۰۰

درود بر شما

کوچینگ به صورت حضوری و مشاوره ای هست و برنامه ریزی اون تنها مختص یک نفر می باشد ولی بسته های آموزشی ما بصورت کلی مطالب رو بیان کرده و کلیتی رو در اختیار شما قرار داده که همه عزیزان بتونن استفاده کنن

عباس رضوی
۱۳۹۴/۰۳/۲۵۰۰
پاسخمن بسته کوچینگ مادر و کودک رو خریداری کردم میخواستم بدونم این فرقش با او بسته چی هست؟
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۳/۲۵۰۰

درود بر شما

این بسته شما بطور غیر حضوری است و شما تنها در منزل از راه کارها استفاده می کنید و از جلسات بطور ضبط شده استفاده می کنید ولی در کوچینگ دوره ای مادر و کودک با هم و در کنار هم بطور حضوری کوچ می شوند و تست ها بطور حضوری گرفته می شود.

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 1

به چه موضوعی علاقه مندید؟

محصولات پیشنهادی مرتبط

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید