قصد بارداری
دوره اول بارداری
دوره دوم بارداری
دوره سوم بارداری
نوزادی
کودکی

بسته آموزشی طراحی زندگی - بزرگسالان

بسته آموزشی طراحی  زندگی -  بزرگسالان
چکیده این دوره : انتشار : 1394/11/26 31 نظر 44,573 بازدید

1,990,000 تومان

طراحی زندگی رو یاد بگیر، در کمترین زمان اجرا کن و خوشبختیت رو ببین

افراد زیادی هستن که برای آینده‌شون آرزوهای بسیار زیادی دارن ولی نمی‌توونن با علم خودشون برای خوشبختی خودشون کاری کنن.

در دوره طراحی زندگی من بهت می‌گم که چطور  با دانش و قوانین هستی شخصیت و آینده‌‌ات رو اونطور که لایقش هستی طراحی کنی

 و زندگی شخصی، اجتماعی، مالی و رفاهی خودت رو به بهترین شکل رقم بزنی.

 

 

طراحی زندگی برای بزرگسالان

(بدون محدودیت سنی)

 

یادداشت روح الله سلیمانی:

طراحی زندگیت رو یاد بگیر، در کمترین زمان اجرا کن و خوشبختیت رو ببین

افراد زیادی هستن که برای آیندهشون آرزوهای بسیار زیادی دارن ولی نمی‌توونن با علم خودشون برای خوشبختی‌تون کاری کنن.

در دوره طراحی زندگی (بزرگسالان) من بهت یاد می‌دم که چطور  با دانش درونی‌ات شخصیت و آینده‌ی خودت رو اونطور که لایقش هستی طراحی کنی و زندگی شخصی، اجتماعی، مالی و رفاهی خودت رو به بهترین شکل رقم بزنی.

دوره بارداری

 

 


 

به شما این مژده را می‌دهم که دوره طراحی زندگی، همان فرمول، راهکار و هدایتگری است که آموزه‌هایش می‌تواند نتایجی را در  زندگی و کسب و کارت بوجود آورد که همیشه آرزویش را داشتی فارغ از اینکه چه کسب و کاری داری، در چه شهری هستی، چقدر سرمایه اولیه داری یا اینکه زن هستی یا مرد، پیر هستی یا جوان!

پس اگر من و دوره طراحی زندگی را به عنوان مربی و هدایتگر زندگی‌ات انتخاب نموده‌ای، باید این دو شرط را اجرا کنی:

  1. با ذهنی خالی وارد دوره شو. تمام تجربه و تعریفی که از شیوه زندگی شنیده‌ای را فراموش و 100% آنچه در این دوره گفته می‌شود را اجرا کن و نه 99%!!!
  2. این روند را تا یک سال ادامه بده. زیرا باورها و شرایطی که با آگاهی‌های جمله به جمله آموزش‌هایم در هر جلسه می‌آموزی، نیاز به زمان و نیاز به تکرا دارد تا به ثمر بنشیند.

 

هرچند نتایج، در همان هفته‌های اول خودش را نشان می‌دهد، اما در هر صورت و با هر نتیجه‌ای، با ایمان 100%، این مسیر را تا یک سال به روشِ من ادامه بده. چرا که ماجرا مثل بذری است که کاشته شده و آن پایین ریشه‌ها به سرعت در حال رشد اند و آن جوانه برای بیرون آمدن و به ثمر نشستن، نیاز به صبر و ایمان تو و نیز تغذیه‌ی مداوم دارد.

 

تک تک جملاتم در این دوره، مهم است. حتی یک کلمه را نیز از قلم نینداز. تمام این جملات حاصل سالها تجربیات و تحقیقاتی است که در کسب و کارها و زندگی افراد موثر و موفق داشته‌ام.

دوره طراحی زندگی یک دوره معمولی نیست. قرار نیست در این دوره به شما انگیزه بدهم که سخت کار کن، تسلیم نشو، نا امید نشو و از این جور چیزها!

اگر زندگی‌ات را در مسیری ناصحیح پیش ببری، فارغ از اینکه چقدر تلاش می‌کنی و ادامه می‌دهی، به هیچ نتیجه‌ای نخواهی رسید. مانند فردی می‌شوی که برای کندن کوهی تلاش می‌کند که هیچ طلایی در آن نیست. فارغ از آنکه چقدر پشتکار به خرج داده و ناامید نمی‌شود،، هرگز به طلا نخواهد رسید.

چون مسئله، ادامه دادن نیست، بلکه قرار گرفتن در مسیر صحیح است. وقتی کندن کوهی را شروع کنی که حاوی  طلا باشد، آنوقت پیدا شدن اولین رگه‌های طلا امید و انگیزه‌ی ادامه دادن را می‌بخشد.

دوره طراحی زندگی، نیاز به فرد جسوری دارد که نمی‌تواند به زندگی معمولی و حقوق ناچیز آخر ماه قانع شود تا به سختی کفاف هزینه‌های زندگی‌اش را تأمین کند.

" ما به این دنیا نیامده‌ایم تا برای هزینه‌های زندگی سختی‌های متعدد را تحمل کنیم"

 

قرار است با این دوره،  باورها و ایمانی بسازی که از تو شخصیتی توانا می‌سازد که قادر به حل هر مسئله‌ای است.

قرار نیست در زندگی و کسب و کارت هیچ مسئله‌ای نباشد. بلکه قرار است تو فردی باشی که قادر است با 

بهره برداری از تضادها و مسائلی که در نظر 90% افراد کشنده و ویرانگر است، ارزش و ثروت بسازد.

تفاوت یک فرد موفق با اندیشه ثروت‌ساز، با فردی که به دنبال حقوق ناچیز، اما ثابتِ آخر ماه است، توانایی و جسارتش در حل مسئله است. به همین دلیل دوره‌ی آنلاین طراحی‌زندگی، اول از همه  شخصیتِ حل کننده مسائل را در شما می‌سازد تا قادر باشی با کمک این نگرش،زندگی ات را به طریق دلخواهت بسازی و در واقع طراحی کنی و یا رونق را به کسب و کار کنونی‌ات بیاوری.

 

مثل یک پروژه‌ی محرمانه به این دوره نگاه کن. به اندازه‌ای جسور باش که چشم را بر همه‌ی روش‌ها و تجاربی که قبلاً در زندگی و کسب و کار آموخته‌ای، ببندی.

آنوقت نتایج ات در همان سال اول به شما نشان می‌دهد که ارزشش را داشت.  نتایجی که بیش از داشتن یک زندگی خوب و یک کسب و کار پردرآمد و موفق است. زندگی که به شما استقلال مالی برای تهیه آنچه دوست داری و نیز آزادی زمانی برای لذت بردن از آنچه که ساخته‌ای همراه با تجربه سلامت جسمانی کامل و مهم‌تر از همه آرامشی که حاصل رابطه‌ی عاشقانه‌ای است که با منبع، با خداوند ساخته‌ای را می‌دهد و به شما نشان می‌دهد که این زندگی چه طعمی دارد!

دوست داری زندگی‌ات چه طعمی داشته باشد؟ آن را طراحی کن!

 

.


نکته : با خرید این دوره

1. 10% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.

2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.

3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

توجه : بعد از خرید این دوره، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "دوره ها" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از محصولات زیر نیز استقبال کرده اند

 اعتماد به نفس خیلی بالا

اعتماد به نفس خیلی بالا

شاید برایتان اتفاق افتاده باشد که در پارک، مهمانی و یا مراسمی که چندین کودک کنار هم هستند احساس کنید که با همه سعی و تلاش تان در خصوص تربیت و تأمین نیازهای مادی و معنوی فرزندتان؛ اما باز هم فرزندتان از سایر کودکانی که در آن محل قرار دارند، چیزی کم دارد که در آن لحظه حسرت آن را می خورد، در این هنگام چه حسی به شما دست می دهد؟          

بسته آموزشی تقویت هوش جنین

بسته آموزشی تقویت هوش جنین

اگر در دنیای امروز مطلبی درباره هوش جنین خواندید به هیچ‌وجه تعجب نکنید. زیرا در دنیای ما همه چیز امکان‌پذیر است. حتی آموزش به جنین در دوران بارداری. و از آن تعجب‌آورتر نیز آموزش جنین قبل از بارداری است. اما کودکان طلایی به عنوان اولین و تنها مجموعه آموزشی در ایران است که به طور تخصصی با توجه متدها و ورش‌های بروز دنیا که برگرفته از متد پروفسورمکوتوشیچیدا است، بر روی هوش‌های چندگانه جنین قبل از تولد و بعد از تولد کار می‌کند. و مادران و پدران را در طول دوران بارداری همراهی می‌کند.

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

آموزش ابراز احساسات به کودکان

آموزش ابراز احساسات به کودکان

آموزش ابراز احساسات به کودکان یکی از مهم‌ترین مسائل تربیتی این است که والدین فرزندان خود را طوری تربیت کنند که بتوانند به راحتی احساسات و عواطف خود را بروز دهند. 

راز کسب ثروت

راز کسب ثروت

راز کسب ثروت برای جذب پول باید همه حواست متوجه پول و ثروت باشد. اگر به این فکر کنی که به اندازه کافی پول نداری،.....

هفته بیست وسوم نوزادی

هفته بیست وسوم نوزادی

هفته بیست وسوم نوزادی در صورتی که به فرزند خود غلات (سرئال) می‌دهید این کار را با شیشه شیر انجام ندهید زیرا خطر بروز خفگی وجود دارد. از شکاف دادن سر شیشه خودداری کنید زیرا کار خطرناکی است. شیری که فرزند شما از داخل شیشه شیر می‌مکد نیاز به جویدن ندارد ولی سرئال باید جویده شود و به این دلیل خوردن آن از راه شیشه شیر می‌تواند موجب خفگی شود.

اسباب بازی های مناسب جهت طلایی شدن کودکان

اسباب بازی های مناسب جهت طلایی شدن کودکان

اسباب بازی های مناسب جهت طلایی شدن کودکان بهترین و مناسب ترین  اسباب‌بازی برای فرزند ما، چیزی است که او را مجذوب خود کند و کودک ما بارها و بارها به سراغش برود. بهترین و طبیعی‌ترین راه برای یادگیری و طلایی شدن کودکانمان، بازی‌کردن است.
بازی موقعیتی لذت‌بخش برای کودک فراهم می‌کند و باعث می‌شود که کودک ما با لذت بیاموزد. حال چه کنیم که این موقعیتِ لذت‌بخش برای کودکمان فراهم شود؟

هفته هفتم نوزادی

هفته هفتم نوزادی

هفته هفتم نوزادی بعضی از شیرخواران، دمای خاصی از شیر را برای خوردن ترجیح می‌دهند، مثلاً ممکن است شیری را که حرارتش به اندازهٔ دمای اتاق رسیده دوست داشته باشند. تمام کارخانه‌های سازنده شیرخشک باید دستورالعمل‌های آژانس‌های ناظر، مانند FDA و CDC را رعایت کنند.

تاثیر آموزش موسیقی  بر روی  کودک

تاثیر آموزش موسیقی بر روی کودک

تاثیر معجزه آسای موسیقی بر روی کودک موسیقی وسیله‌ای است برای بیان غیرگفتاری احساسات و عواطف، ادراک، شناخت و آگاهی انسان درواقع شکلی از هنر است. موسیقی برای اکثر مردم لذت‌بخش است و برای کودکان به نوعی هم‌بازی و هم آموزش است . کودک از طریق موسیقی، با دنیای اطراف خود ارتباطی غیرکلامی برقرار کرده و ازطریق آن، به کشف دنیای اطراف می‌پردازد.

نظرات

کوروش سپهری
۱۳۹۴/۰۶/۰۲۰۰
پاسخبا خرید بسته کوچینگ تمام مطالب گفته میشه یا باید دوره رو هم بیاییم؟
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۶/۰۲۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

بسته به راحتی جواب گوی شماست مگر آنکه چیز بیشتری رو بخواهید

بطور مثال ما مادرانی رو داریم که از تمام کاراهای خود دست کشیده تا تنها کودکان خود را در خانه آموزش دهند و هنگام مدرسه رفتن دیگر نیازی نباشد که از سال اول شروع به خواندن و نوشتن کنند بلکه با سن کم در دوره های تحصیلی بالاتر کسب آموزش کنند

 

دانیال خجسته
۱۳۹۴/۰۴/۲۰۰۰
پاسخسلام همسر من در قید حیات نیست که این دوره رو در کنار فرزندم باشه امکانش هست من و فرزندم با هم به این دوره بیاییم؟
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۴/۲۰۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

بله شما میتونید همراه فرزندتون باشد. مشکلی از نظر آموزشی و هدف گذاری پیش نخواهد آمد.

ویدا جهانی
۱۳۹۴/۰۴/۲۰۰۰
پاسخمیشه این دوره رو هم قبل از بچه دار شدن گذروند یا نه ؟
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۴/۲۰۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

کاربر عزیز همان طور که از اسم این دوره مشخص است باید هم مادر و هم کودک یکجا در کنار یکدیگر آموزش ببینند

نازنین مرندی
۱۳۹۴/۰۴/۰۹۰۰
پاسختمام این دوره حضوریه؟
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۴/۰۹۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

قسمتی از این دوره حضوریه که با مشاوره مخصوص و فردی برگزار میشه

گلاب سعیدی
۱۳۹۴/۰۴/۰۹۰۰
پاسخخیلی مبلغش بالاست؟ دوره های بعدی هم به همین صورته؟
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۴/۰۹۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

میتونید از بسته کوچینگ مادر و کودک استفاده کنید ولی مبالغ دروه های بعدی تا اطلاع ثانوی همین هست

صغری اسدباشی
۱۳۹۴/۰۴/۰۶۰۰
پاسخیعنی الان لیست پر شده نمیشه ثبت نام کرد
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۴/۰۶۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

الان تنها میتونید رزرو کنید که در دوره بعدی همین مشکل براتون پیش نیاد و زودتر به هدفتون برسید

سوده فهیمی
۱۳۹۴/۰۴/۰۲۰۰
پاسخسلام به شما
من بسته شما رو خریدم و خیلی برام جدید و جالب بود.
و دوست دارم تکمیل باشه این مبحث برام میتونم ثبت نام کنم یا باید بسته رو تکمیل کنم بعد
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۴/۰۲۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

میتونید ثبت نام کنید و همراه با بسته راه کارها رو حضوری دریافت کنید

فریبا جباری
۱۳۹۴/۰۴/۰۲۰۰
پاسخسلام. من بسته کوچینگ شما رو خریدم و همزمان میخوام توی این دوره هم شرکت کنم باید چکاری انجام و اینکه امکانش هست؟
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۴/۰۲۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

از نظر ما مشکلی نیست آموزشها بصورت حضوری و فردی به شما و فرزندتون داده خواهد شد

شیما عیاری
۱۳۹۴/۰۴/۰۱۰۰
پاسخاز چه سنی شروع میشه این دوره؟
الهام دهشتی
۱۳۹۴/۰۳/۳۰۰۰
پاسخجنبه تربیتی داره یا آموزش مبحث خاصی هستش؟
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۳/۳۰۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

هم مباحث تربیتی داره و هم مباحث آموزشی نسبت به استعدادها و توانایی هر فرد

غزل بیات
۱۳۹۴/۰۳/۳۰۰۰
پاسخالان رزرو کنیم تا کی باید صبرکنیم؟
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۳/۳۰۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

نام شما در لیست انتظار قرار میگیرد و کمتر از 60 روز میتونید دوره خودتون رو شروع کنید

محسن زنگنه
۱۳۹۴/۰۳/۲۸۰۰
پاسخاستاد سلیمانی عزیز ما درحال حاضر از بسته کوچینگ مادرو کودک هم داریم استفاده میکنیم
لزومی داره تا در این دوره هم ثبت نام کنیم؟
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۳/۲۸۰۰

درود بر شما و سپاس از همراهی شما

لزوما نه ولی اگر مایل هستید فرزندتون به صورت فردی کوچ بشه میتونید ثبت نام رو انجام بدید

علی درویش
۱۳۹۴/۰۳/۲۸۰۰
پاسخسلام.من بسته کوچینگ مادر و کودک رو خریدم ولی فرقش با این دوره رو میتونید به من بگید ممنون
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۳/۲۸۰۰

درود بر شما و سپاس از همراهی شما

این دوره به صورت حضوری و مشاوره ای برگزار میشه فرزندان یک مشاور مخصوص به خودشون رو دارن

در بسته تمامی این مطالب بصورت کلی و جمعه گفته شده و تنها فرق آنها در مشاور مخصوص به کودکان می باشد

زهرا رضایی
۱۳۹۴/۰۳/۲۸۰۰
پاسخبسیار از این بحث خوشم اومد و تا الان فکر میکردم تنها برای بزرگتر میتونه این کوچ صورت بگیره
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۳/۲۸۰۰

درود بر شما و سپاس از همراهی شما

شما میتونید از تولد تا 18 سالگی فرزندتون رو کوچ کنید اگر از پایه این عمل رو انجام بدید دیگه لازم نیست در سنین بالاتر کوچ کنید چون تا اون زمان شما به نتیجه مطلوب رسیدید

سمانه راد
۱۳۹۴/۰۳/۲۸۰۰
پاسخسلام.من بسته موفقیت شما رو خریدم و تازه این دوره رو دیدم میخواستم بدونم این دوتا چه فرقی با هم دارن ممنون
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۳/۲۸۰۰

درود بر شما

کوچینگ به صورت حضوری و مشاوره ای هست و برنامه ریزی اون تنها مختص یک نفر می باشد ولی بسته های آموزشی ما بصورت کلی مطالب رو بیان کرده و کلیتی رو در اختیار شما قرار داده که همه عزیزان بتونن استفاده کنن

عباس رضوی
۱۳۹۴/۰۳/۲۵۰۰
پاسخمن بسته کوچینگ مادر و کودک رو خریداری کردم میخواستم بدونم این فرقش با او بسته چی هست؟
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۳/۲۵۰۰

درود بر شما

این بسته شما بطور غیر حضوری است و شما تنها در منزل از راه کارها استفاده می کنید و از جلسات بطور ضبط شده استفاده می کنید ولی در کوچینگ دوره ای مادر و کودک با هم و در کنار هم بطور حضوری کوچ می شوند و تست ها بطور حضوری گرفته می شود.

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 5

به چه موضوعی علاقه مندید؟

محصولات پیشنهادی مرتبط

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید