کودک درون

کودکان‌طلاییِ جنین
کودکان‌طلاییِ کودک
کودکان‌طلاییِ نونهال
کودکان‌طلاییِ نوجوان
کودکان‌طلاییِ جوان
کودکان‌طلاییِ بزرگسال
کودکان‌طلاییِ میانسال
کودکان‌طلاییِ سالمند

بارداری طلایی

چکیده این محصول : انتشار : 1396/07/09 14 نظر 3,422 بازدید

به عنوان انسانی که در قرن بیستم زندگی می‌کند و همچنان که به دنبال تکنولوژی و فن آوری‌های بروز هستید آیا تربیت و سطح فرهنگی و اجتماعی شما نیز با آن ارتقا پیدا می‌کند. یک انسان موفق شخصی است که بتواند در تمام جوانب زندگی پیشرفت کند. همان‌طور که سابق بر این انسان‌ها از چاهارپایان برای گذران زندگی و یا رفتن به مراتع استفاده می‌کردند امروزه نیز همه انسان‌های شاغل از وسایل نقلیه استفاده می‌کنند. اما در این میان نحوه برخورد ما به عنوان یک انسان قرن بیستمی درباره تربیت و پرورش فرزندانمان کجا قرار دارد؟

0 تومان

حجم فایل: 80Mb

زمان فایل: 175 دقیقه

فرمت فایل: Mp3

خرید دانلودی محصول با قیمت 0 تومان

ویدئوی توضیحات بسته آموزشی بارداری طلایی را مشاهده کنید:

به خودتان نگاه کنید و زندگی‌تان را مرور کنید. در این میان چقدر به مد روزانه، لوازم برقی به روز، و ستفاده از تکنولوژی روز دنیا استفاده می‌‌کنید؟ بسیاری از ما در طول شبانه روز چه در ساعاتی که خواب هستیم و چه در ساعات بیداری با استفاده از تکنولوژی گذران زندگی می‌کنیم. از کوچکترین قست اولیه صبح بیدار شدن و زود به محل کار رسیدن گرفته تا هنگامی که می‌خوابیم در این میان ثانیه‌های زیادی هستند که ما با تکنولوژی و عوامل پیشرفت بشری سر و کار داریم. اما چقدر به شیوه تربیتی جدید آشنا هستیم.

آینده همین امروز است

توصیه می‌کنیم به زمان کودکی خود برگردید با این بازگشت برخی خاطرات برای شما تداعی خواهد شد، در این میان هستند خاطراتی که خنده بر لب شما می‌آورند و برخی دیگر شما را ناراحت می‌کند. و شاید بارها با خودتان گفتید اگر مادرم یا پدر حرفم را می‌فهمید این اتفاق آن زمان برای من نمی‌افتاد. یا اگر به من بیشتر توجه می‌شد من سمت ناهنجاری‌های جامعه کشیده نمی‌شدم. این شیوه تربیتی والدین شما به جرات می‌توان گفت که تاریخ انقضایش سال‌هاست به سر آمده اما آنها به دلیل نبود امکانات و کاهش سطح سواد و دور بودن از مسائل آموزشی به اجبار همان شیوه والدین خودشان را برای تربیت فرزندانشان بکار گرفته‌اند. درست یا غلط شما به شیوه‌ای بسیار سنتی بزرگ شدید و با بسیاری از آزمون و خطاها دست و پنجه نرم کردید. آیا درست است که امروز با پیشرفت علم و تکنولوژی و فراهم بودن وسایل آموزشی فرزند شما نیز به شیوه‌ای سنتی تربیت شود؟

 

تَکرار نکنید!

زوج‌های جوانی که قصد دارند تا فرزندی داشته باشند باید قبل از هر چیز خود را با شیوه‌های نوین تربیتی و آموزشی آشنا کنند زیرا کودکی که امروز به دنیا می‌آید نیازمند آموزش با شیوه و روش‌های امروزیست. پدر و مادر دیروز هیچ اطلاعاتی درباره جنین هوشمند و ابراز احساسات جنین و یا حتی درک جنین از در رحم نداشتند. و این امری مضحک به نظرشان می‌آمد و اگر به آنها می‌گفتید جنین می‌تواند بشنود، می‌تواند یاد بگیرد به شما می‌خندید. این سطح از درک و اطلاعات در گذشته باعث می‌شد که حتی در دوران نوزادی و چه بسا تا زمان جوانی نیز برای فرزند خود ارزش معنوی قائل نبودند. و تنها به جنبه فیزیکی او می‌پرداختند که این یعنی نادیده گرفتن یک انسان چهاربعدی که در آینده از اعتماد به نفس، شیوه صحیح زندگی اجتماعی، عزت نفس و غیره برخوردار نیست.

مدرنیته در تربیت ( معرفی بسته آموزشی بارداری طلایی)

هدف ما آشنایی هر چه بیشتر شما با جنین دلبندتان است. زیرا هرچه بیشتر درباره او بدانید بهتر و هدفمندتر می‌تواند او را طراحی کنید و برای زندگی آینده او برنامه دقیق‌تری را پایه ریزی کنید. جنین شما حتی قبل از تولد نیز یک انسان است که داری هوش و احساسات است. همان‌قدر که به نیاز به تغذیه مناسب برای رشد جسمی و حرکتی دارد به همان میزان نیاز به منابع تربیتی و آموزشی روحی و احساسی و هوشی دارد. که اگر شما نتوانید به موقع او را در معرض این آموزش‌ها قرار دهید شاید هیچ وقت دیگر نیز نتوانید او را راهنمایی کنید.

شما باید بدانید که فرزند شما نیاز به آموزش در زمان حال و آینده دارد و آموزش سنتی تنها او را در مخمصه قرار می‌دهد. جنین شما قادر به درک تمام مسائل است و می‌تواند آن را تجریه و تحلیل کند. پس با راهکارهای مناسب و تمرین‌های درست و به موقع شما می‌توانید یک کودک با چهاربّعد انسانی را در جامعه پرورش دهید.

خوشبختی در قبال صرف هزینه

بارها و بارها در زندگی افراد پیش می‌آید که هزینه‌هایی بی‌باز گشت را تجربه کنند. از خرید لباس‌های شب گرفته تا تعویض گوشی موبایل و لپ تاپ و غیره. اما این تنها قسمتی از هزینه‌های یک زندگی است. ما در بسیاری از موارد هزینه‌هایی را انجام می‌دهیم که هیچگاه باز نمی‌گردد. اما همیشه هزینه‌هایی که برای آموزش می‌کنیم حتما در آینده بازخوردی فراتر از هزینه اولیه دارند.

فرزند شما هم یک سرمایه گذاری است که باید درست و هدفمند رو به جلو حرکت کند تا در آینده نتیجه‌ای فراتر از هزینه‌هایی را که تا کنون برایش انجام داده‌اید را ببینید. کودک شما تنها نیاز به آب و غذا و لباس ندارد. او نیاز دارد تا درک شود، هوشمند شود و محکم قدم بردارد. هزینه‌های آموزشی که برای تربیت و رشد فکری و معنوی فرزندتان می‌کنید در مقابل خوشبختی و سعادت او ذره‌ای به حساب نخواهد آمد.

مشخصات بسته آموزشی بارداری طلایی 

شامل: 172 ساعت آموزش

مدرس: دکتر روح‌الله سلیمانی

مخاطب: والدین بویژه مادران باردار

نکته : با خرید دانلودی این محصول

1. 10% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.

2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.

3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

0 تومان

حجم فایل: 80Mb

زمان فایل: 175 دقیقه

فرمت فایل: Mp3

خرید دانلودی محصول با قیمت 0 تومان

توجه : بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

نظرات

hamid madadi
۱۳۹۷/۱۱/۲۷۰۰
پاسخخدا قوت هر روز بهتر از دیروز میشه سایتتون. من یه مشاوره میخواستم برای همسرم که دو ماهه اس. شماکدوم محصول باردرای رو برای ایشون پیشنهاد میدین؟ که کامل باشه.
مژگان زندی
۱۳۹۷/۱۱/۲۸۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

پیشنهاد ما محصول مبانی فرزند دوران بارداری هستش که به تازگی هم آپدیت شده و مطالبش واقعا بی نظیره. دانلود رایگان جلسه اول رو هم می تونید از قسمت دانلودهای رایگان نگاه کنید.

علیرضا عنوانی
۱۳۹۷/۱۱/۲۳۰۰
پاسخسلام و روز بخیر. این بسته ها فقط از طریق سایت فروخته میشه.. شما فروشگاهی ندارید که حضوری خرید کنیم؟
مژگان زندی
۱۳۹۷/۱۱/۲۴۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

بله بسته ها فقط از طریق سایت و بصورت اینترنتی فروخته میشه اما برای سوالات بیشتر و راهنمایی می تونید با پشتیبانی هم تماس بگیرید

ramin taherkhani
۱۳۹۷/۱۰/۰۹۰۰
پاسخما دیدمون با این دیدن آموزش های این بسته نسبت به بارداری واقعا عوض شد... بسیار سپارگذاریم
مژگان زندی
۱۳۹۷/۱۰/۱۰۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

از اینکه ما رو در جریان گذاشتید بسیار سپاس گذاریم. البته مابسته‌های دیگه آموزشی در خصوص بارداری هم داریم. نمونه مشابه و کامل تر این مجموعه بسته تقویت هوش جنین هست.

سعیده حسینی
۱۳۹۷/۱۰/۰۲۰۰
پاسخرایگان نمیشه ازش استفاده کرد؟
مژگان زندی
۱۳۹۷/۱۰/۰۶۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

سایت کودکان طلایی به گونه ای طراحی شده که شما عزیزان می تونید به راحتی تمامی مطالب را چه از نظر مقالات، و فایل های دانلودهای صوتی و تصویری را بصورت رایگان نیز در اختیار داشته باشید. درباره بارداری نیز ما مقالات هفته به هفته و فایل های دانلودی هر ماه از بارداری را به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

فرخ لقا معیری
۱۳۹۴/۰۲/۱۵۰۰
پاسخ مرسی عالیه
مدیر سایت
۱۳۹۴/۰۲/۱۵۰۰

سپاس از شما

Tara izadi
۱۳۹۴/۰۲/۱۵۰۰
پاسخسلام استاد رفتار بچه ای که همش با کار خودش سرگرمه و با کسی هم نمیخواد همبازی باشه تغییر میده؟
مدیر سایت
۱۳۹۴/۰۲/۱۵۰۰

بله شما با آموزش های این بسته میتونیدبیشتر با کودک خود ارتباط برقرار کنید و رفتارهای کودک رو تصحیح کنید

حبیب یوسف زاده
۱۳۹۴/۰۲/۱۵۰۰
پاسخسلام ،پسر من خیلی پرخاشگری می کنه غذا خوب نمی خوره با دوستاش دعوا می کنه حرفهاشم با داد میزنه و میگه ،این کتاب صوتی که گذاشتین کمک به بهتر شدنش می کنه؟؟؟
مدیر سایت
۱۳۹۴/۰۲/۱۵۰۰

درود بر شما

شما میتونید با توجه به عناوین کتابها تا قسمتی از این کتابهای صوتی فعلی استفاده کنید و در آینده حتما فایل های صوتی دیگه ای هم خواهیم گذاشت
 

به این محصول امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این محصول 24

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از محصولات زیر نیز استقبال کرده اند

بسته آموزشی عزت در همه چیز

بسته آموزشی عزت در همه چیز

راستش رو بخواهید در مورد این دوره نمیخوام خیلی توضیح بدم چون احساس می‌کنم هر چی بگم کمه و اصلا حق مطلب ادا نمیشه فقط همین قدر بدونید که تمام شرایط زندگی تون قبل و بعد از انجام آموزش های این دوره‌ی 21 روزه اصلا قابل مقایسه نیست...

بسته آموزشی کودکِ طلاییِ درون

بسته آموزشی کودکِ طلاییِ درون

990.000 تومان همه‌ی ما کودکان طلایی هستیم که در زندگی سختی های بسیاری را تجربه می کنیم فقط به خاطر آنکه کودک درون و طلای وجودمان را گم کرده‌ایم. در این دوره آموزشی به شما می‌گویم که چطور کودکِ طلاییِ درون تان را پیدا کنید و از زندگی لذت ببرید.

بسته آموزشی نابغه‌های کوچک (تولد تا 7 سالگی)

بسته آموزشی نابغه‌های کوچک (تولد تا 7 سالگی)

کودکان، همگی نابغه متولد می‌شوند و در بسیاری مواقع تنها کافی است در آنها زمینه های رشد و شکوفایی شناسایی و فراهم شود تا آنها بتوانند در زندگی خود بدرخشند. اما باید بخاطر داشته باشید که این دوران طلایی چندان پایدار نیست و قبل از آنکه فرصت را از دست بدهید باید اقدام کنید.

بسته آموزشی کودک شو، خوشبخت شو

بسته آموزشی کودک شو، خوشبخت شو

490,000 تومان مثل مادری که کودکش رو گم کرده، داری با پریشون حالی زندگی میکنی! کودک درونت رو پیدا کن، نوازشش کن، سهل انگاری گذشته رو از دلش دربیار و به معنای واقعی کلمه... زندگی کن! در دوره‌ی بی نظیر "کودک شو، خوشبخت شو من بهت می‌گم که چطور  این کارها رو انجام بدی...

بسته آموزشی طراحی فرزند-4 تا 7 سالگی

بسته آموزشی طراحی فرزند-4 تا 7 سالگی

بعنوان پدر و مادر متفاوت به غیر از موارد نیازهای اولیه‌ی کودکمان مانند ( خوراک، پوشاک و ..) می‌بایستد به یک تربیت موثر اهمیت ویژه‌ای بدهیم، تا بتوانیم فرزندانی متفاوت و موفق تربیت کنیم. در راستای یک تربیت موثر آموزش مبانی موفقیت یعنی مواردی که در کسب موفقیت هر فرد نقش بسازایی دارد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، ما باید از همان روزهای نخست زندگی فرزندانمان اصول موفقیت را به آنان آموزش دهیم.

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

علل افسردگی پس از زایمان

علل افسردگی پس از زایمان

علل افسردگی پس از زایمان بدن به یک مراقبت ملایم نیاز دارد و شما میتوانید در دوره پس از زایمان با انتخاب غذاهای سالم بدن‌‌‌تان را یاری کنید. ما مطمئنیم شما می‌‌‌دانید که افسردگی در دوران پس از زایمان نگران‌‌‌کننده است. تخمین نشان می‌‌‌دهد افسردگی پس از زایمان در 3 تا 20 درصد مادران رخ می‌‌‌دهد. علت شناخته‌‌‌شده‌‌‌ای برای افسردگی پس از زایمان وجود ندارد ولی با بررسی تغییرات عمده زندگی که شما تازه متحمل شده‌‌‌اید، نوسانات زیاد هورمو.....

در بارداری سیب زمینی بخورید!

در بارداری سیب زمینی بخورید!

در بارداری سیب زمینی بخورید! یک سیب‌‌زمینی شیرین آتش دیده (در آتش مغز پخت شده) خبر خوبی برای همه مواقع سال است و شما می‌‌توانید از این غذای خوشمزه، راحت و بدون نگرانی استفاده کنید. فقط یک فنجان سیب‌‌زمینی شیرین دارای 4 گرم پروتئین و 7 گرم فیبر بوده و منبع خوب ویتامین B6، پتاسیم، ویتامین A ویتامین C و منگنز نیز است. همه این‌‌ها یک طرف، عطر و طعم عالی آن هم به یک طرف و این می‌‌تواند برای شما گزینه خوبی باشد

دلایل خون ریزی در سه ماه اول بارداری چیست؟

دلایل خون ریزی در سه ماه اول بارداری چیست؟

دلایل خون‌ریزی در سه ماه اول بارداری چیست؟ مشاهده خون روی لباس زیر یا دستمال توالت آیا رنگش قرمز روشن، صورتی یا قهوه‌ای است؟ آیا لخته هم وجود دارد؟ مقدار آن چقدر است؟ 

12 اتفاق مهم که طی 12 ماه رخ می دهد

12 اتفاق مهم که طی 12 ماه رخ می دهد

12 اتفاق مهم که طی 12 ماه رخ می دهد در تمام آموزش هایم به اهمیت 1000 روز نخست زندگی انسان اشاره کرده‌ام  هنوز وقتی از والدین حاضر در سمینارها و کارگاه ها در خصوص  1000 روز نخست زندگی، می پرسم همگی به روزهای پس از تولد اشاره می کنند. در صورتی که اگر مطابق باورهایم به شما نگویم که زندگی انسان از سال ها قبل از تولدش شروع شده است، اما قاطعانه خواهم گفت که منظور از هزار روز اول زندگی ،حدود  270 روز دوران جنینی و 730 روز شامل دو سال نخست پس از تولد است که پرونده‌ی بیش از 90 درصد از اتفاقات زندگی افراد در تمام طول سال های زندگی اش بسته می شود.

پذیرش در بیمارستان و شروع زایمان

پذیرش در بیمارستان و شروع زایمان

پذیرش در بیمارستان و شروع زایمان به هر روشی که بخواهید زایمان کنید ابتدا باید در بیمارستان پذیرش شوید

نحوه به کارگیری هوش های چندگانه در کلاس های پیش دبستانی

نحوه به کارگیری هوش های چندگانه در کلاس های پیش دبستانی

نحوه به کارگیری هوش‌های چندگانه در کلاس‌های پیش دبستانی انجمن ملی آموزش کودکان پیش دبستانی برای به کارگیری روش‌های متناسب با رشد و انطباق با سبک‌ها به نیازهای کودکان پاسخ دهند.

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید