طراحی فرزند- دکتر روح الهه سلیمانی

قصد بارداری
دوره اول بارداری
دوره دوم بارداری
دوره سوم بارداری
نوزادی
کودکی

بسته آموزشی بارداری طلایی

بسته آموزشی بارداری طلایی
چکیده این محصول : انتشار : 1396/07/09 10 نظر 3,228 بازدید

به عنوان انسانی که در قرن بیستم زندگی می‌کند و همچنان که به دنبال تکنولوژی و فن آوری‌های بروز هستید آیا تربیت و سطح فرهنگی و اجتماعی شما نیز با آن ارتقا پیدا می‌کند. یک انسان موفق شخصی است که بتواند در تمام جوانب زندگی پیشرفت کند. همان‌طور که سابق بر این انسان‌ها از چاهارپایان برای گذران زندگی و یا رفتن به مراتع استفاده می‌کردند امروزه نیز همه انسان‌های شاغل از وسایل نقلیه استفاده می‌کنند. اما در این میان نحوه برخورد ما به عنوان یک انسان قرن بیستمی درباره تربیت و پرورش فرزندانمان کجا قرار دارد؟

89,000 تومان

حجم فایل: 80Mb

زمان فایل: 175 دقیقه

فرمت فایل: Mp3

خرید دانلودی محصول با قیمت 89,000 تومان

ویدئوی توضیحات بسته آموزشی بارداری طلایی را مشاهده کنید:

به خودتان نگاه کنید و زندگی‌تان را مرور کنید. در این میان چقدر به مد روزانه، لوازم برقی به روز، و ستفاده از تکنولوژی روز دنیا استفاده می‌‌کنید؟ بسیاری از ما در طول شبانه روز چه در ساعاتی که خواب هستیم و چه در ساعات بیداری با استفاده از تکنولوژی گذران زندگی می‌کنیم. از کوچکترین قست اولیه صبح بیدار شدن و زود به محل کار رسیدن گرفته تا هنگامی که می‌خوابیم در این میان ثانیه‌های زیادی هستند که ما با تکنولوژی و عوامل پیشرفت بشری سر و کار داریم. اما چقدر به شیوه تربیتی جدید آشنا هستیم.

آینده همین امروز است

توصیه می‌کنیم به زمان کودکی خود برگردید با این بازگشت برخی خاطرات برای شما تداعی خواهد شد، در این میان هستند خاطراتی که خنده بر لب شما می‌آورند و برخی دیگر شما را ناراحت می‌کند. و شاید بارها با خودتان گفتید اگر مادرم یا پدر حرفم را می‌فهمید این اتفاق آن زمان برای من نمی‌افتاد. یا اگر به من بیشتر توجه می‌شد من سمت ناهنجاری‌های جامعه کشیده نمی‌شدم. این شیوه تربیتی والدین شما به جرات می‌توان گفت که تاریخ انقضایش سال‌هاست به سر آمده اما آنها به دلیل نبود امکانات و کاهش سطح سواد و دور بودن از مسائل آموزشی به اجبار همان شیوه والدین خودشان را برای تربیت فرزندانشان بکار گرفته‌اند. درست یا غلط شما به شیوه‌ای بسیار سنتی بزرگ شدید و با بسیاری از آزمون و خطاها دست و پنجه نرم کردید. آیا درست است که امروز با پیشرفت علم و تکنولوژی و فراهم بودن وسایل آموزشی فرزند شما نیز به شیوه‌ای سنتی تربیت شود؟

 

تَکرار نکنید!

زوج‌های جوانی که قصد دارند تا فرزندی داشته باشند باید قبل از هر چیز خود را با شیوه‌های نوین تربیتی و آموزشی آشنا کنند زیرا کودکی که امروز به دنیا می‌آید نیازمند آموزش با شیوه و روش‌های امروزیست. پدر و مادر دیروز هیچ اطلاعاتی درباره جنین هوشمند و ابراز احساسات جنین و یا حتی درک جنین از در رحم نداشتند. و این امری مضحک به نظرشان می‌آمد و اگر به آنها می‌گفتید جنین می‌تواند بشنود، می‌تواند یاد بگیرد به شما می‌خندید. این سطح از درک و اطلاعات در گذشته باعث می‌شد که حتی در دوران نوزادی و چه بسا تا زمان جوانی نیز برای فرزند خود ارزش معنوی قائل نبودند. و تنها به جنبه فیزیکی او می‌پرداختند که این یعنی نادیده گرفتن یک انسان چهاربعدی که در آینده از اعتماد به نفس، شیوه صحیح زندگی اجتماعی، عزت نفس و غیره برخوردار نیست.

مدرنیته در تربیت ( معرفی بسته آموزشی بارداری طلایی)

هدف ما آشنایی هر چه بیشتر شما با جنین دلبندتان است. زیرا هرچه بیشتر درباره او بدانید بهتر و هدفمندتر می‌تواند او را طراحی کنید و برای زندگی آینده او برنامه دقیق‌تری را پایه ریزی کنید. جنین شما حتی قبل از تولد نیز یک انسان است که داری هوش و احساسات است. همان‌قدر که به نیاز به تغذیه مناسب برای رشد جسمی و حرکتی دارد به همان میزان نیاز به منابع تربیتی و آموزشی روحی و احساسی و هوشی دارد. که اگر شما نتوانید به موقع او را در معرض این آموزش‌ها قرار دهید شاید هیچ وقت دیگر نیز نتوانید او را راهنمایی کنید.

شما باید بدانید که فرزند شما نیاز به آموزش در زمان حال و آینده دارد و آموزش سنتی تنها او را در مخمصه قرار می‌دهد. جنین شما قادر به درک تمام مسائل است و می‌تواند آن را تجریه و تحلیل کند. پس با راهکارهای مناسب و تمرین‌های درست و به موقع شما می‌توانید یک کودک با چهاربّعد انسانی را در جامعه پرورش دهید.

خوشبختی در قبال صرف هزینه

بارها و بارها در زندگی افراد پیش می‌آید که هزینه‌هایی بی‌باز گشت را تجربه کنند. از خرید لباس‌های شب گرفته تا تعویض گوشی موبایل و لپ تاپ و غیره. اما این تنها قسمتی از هزینه‌های یک زندگی است. ما در بسیاری از موارد هزینه‌هایی را انجام می‌دهیم که هیچگاه باز نمی‌گردد. اما همیشه هزینه‌هایی که برای آموزش می‌کنیم حتما در آینده بازخوردی فراتر از هزینه اولیه دارند.

فرزند شما هم یک سرمایه گذاری است که باید درست و هدفمند رو به جلو حرکت کند تا در آینده نتیجه‌ای فراتر از هزینه‌هایی را که تا کنون برایش انجام داده‌اید را ببینید. کودک شما تنها نیاز به آب و غذا و لباس ندارد. او نیاز دارد تا درک شود، هوشمند شود و محکم قدم بردارد. هزینه‌های آموزشی که برای تربیت و رشد فکری و معنوی فرزندتان می‌کنید در مقابل خوشبختی و سعادت او ذره‌ای به حساب نخواهد آمد.

مشخصات بسته آموزشی بارداری طلایی 

شامل: 172 ساعت آموزش

مدرس: دکتر روح‌الله سلیمانی

مخاطب: والدین بویژه مادران باردار

نکته : با خرید دانلودی این محصول

1. 10% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.

2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.

3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

89,000 تومان

حجم فایل: 80Mb

زمان فایل: 175 دقیقه

فرمت فایل: Mp3

خرید دانلودی محصول با قیمت 89,000 تومان

توجه : بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

نظرات

ramin taherkhani
۱۳۹۷/۱۰/۰۹۰۰
پاسخما دیدمون با این دیدن آموزش های این بسته نسبت به بارداری واقعا عوض شد... بسیار سپارگذاریم
مژگان زندی
۱۳۹۷/۱۰/۱۰۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

از اینکه ما رو در جریان گذاشتید بسیار سپاس گذاریم. البته مابسته‌های دیگه آموزشی در خصوص بارداری هم داریم. نمونه مشابه و کامل تر این مجموعه بسته تقویت هوش جنین هست.

سعیده حسینی
۱۳۹۷/۱۰/۰۲۰۰
پاسخرایگان نمیشه ازش استفاده کرد؟
مژگان زندی
۱۳۹۷/۱۰/۰۶۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

سایت کودکان طلایی به گونه ای طراحی شده که شما عزیزان می تونید به راحتی تمامی مطالب را چه از نظر مقالات، و فایل های دانلودهای صوتی و تصویری را بصورت رایگان نیز در اختیار داشته باشید. درباره بارداری نیز ما مقالات هفته به هفته و فایل های دانلودی هر ماه از بارداری را به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

فرخ لقا معیری
۱۳۹۴/۰۲/۱۵۰۰
پاسخ مرسی عالیه
مدیر سایت
۱۳۹۴/۰۲/۱۵۰۰

سپاس از شما

Tara izadi
۱۳۹۴/۰۲/۱۵۰۰
پاسخسلام استاد رفتار بچه ای که همش با کار خودش سرگرمه و با کسی هم نمیخواد همبازی باشه تغییر میده؟
مدیر سایت
۱۳۹۴/۰۲/۱۵۰۰

بله شما با آموزش های این بسته میتونیدبیشتر با کودک خود ارتباط برقرار کنید و رفتارهای کودک رو تصحیح کنید

حبیب یوسف زاده
۱۳۹۴/۰۲/۱۵۰۰
پاسخسلام ،پسر من خیلی پرخاشگری می کنه غذا خوب نمی خوره با دوستاش دعوا می کنه حرفهاشم با داد میزنه و میگه ،این کتاب صوتی که گذاشتین کمک به بهتر شدنش می کنه؟؟؟
مدیر سایت
۱۳۹۴/۰۲/۱۵۰۰

درود بر شما

شما میتونید با توجه به عناوین کتابها تا قسمتی از این کتابهای صوتی فعلی استفاده کنید و در آینده حتما فایل های صوتی دیگه ای هم خواهیم گذاشت
 

به این محصول امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این محصول 13

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از محصولات زیر نیز استقبال کرده اند

هوشهای  هشت نابغه- تولد تا هفت سالگی

هوشهای هشت نابغه- تولد تا هفت سالگی

هر سالانه والدین بی‌شماری هزینه‌های کلانی را در آموزشگاه‌ها و مراکز پرورشی صرف پرورش هوش و خلاقیت فرزندانشان می‌کنند اما به هیچ وجه نمی‌دانند که می‌توانند خودشان نقش موثرتری در روند پیشرفت هوش و استعداد در فرزندشان شوند. والدین اولین مربیانی هستند که فرزندان در زندگی خود با آن روبرو هستند و همچنین این والدین هستند با شناخت بهتری که از فرزندشان دارند می‌توانند او را بهتر شکوفا کنند.

بسته آموزشی نابغه‌های کوچک (تولد تا 7 سالگی)

بسته آموزشی نابغه‌های کوچک (تولد تا 7 سالگی)

کودکان، همگی نابغه متولد می‌شوند و در بسیاری مواقع تنها کافی است در آنها زمینه های رشد و شکوفایی شناسایی و فراهم شود تا آنها بتوانند در زندگی خود بدرخشند. اما باید بخاطر داشته باشید که این دوران طلایی چندان پایدار نیست و قبل از آنکه فرصت را از دست بدهید باید اقدام کنید.

بسته آموزشی طراحی فرزند - 4  تا 7 سالگی

بسته آموزشی طراحی فرزند - 4 تا 7 سالگی

شما والدین گرامی می توانید تنها با چندین ساعت آموزش در خصوص پرورش نبوغ مالی و اقتصادی نه تنها آینده فرزنداتان را بلکه نسل‌های پس از آن را نیز دچار تغییر کنید. شما با آموزش دادن صحیح به کودکانتان می‌توانید آینده او را تضمین کنید. یک ماه آموزش امروز برابر با چندین سال آسایش و راحتی و خوشبختی فرزند شماست. با پرورش نبوغ و خلاقیت در کودکتان پایه گذار زندگی آرام برای او باشید.  

بسته آموزشی طراحی فرزند - تولد تا 2 سالگی

بسته آموزشی طراحی فرزند - تولد تا 2 سالگی

این بسته آموزشی بطور کامل به مسائل تربیتی و آموزش مسائلی چون پرورش خلاقیت کودک شما از بدو تولد تا 2 سالگی می‌پردازد. و البته که شما عزیزان می‌توانید حتی بصورت تخصصی نیز از این آموزش‌ها بهره بگیرید و در دوراه اختصاصی طراحی فرزند نیز استفاده کنید. این محصول مناسب والدینی است که می‌خواهند کودکشان را متناسب با آموزش‌های روز پرورش دهند.

بسته آموزشی تقویت هوش جنین

بسته آموزشی تقویت هوش جنین

اگر در دنیای امروز مطلبی درباره هوش جنین خواندید به هیچ‌وجه تعجب نکنید. زیرا در دنیای ما همه چیز امکان‌پذیر است. حتی آموزش به جنین در دوران بارداری. و از آن تعجب‌آورتر نیز آموزش جنین قبل از بارداری است. اما کودکان طلایی به عنوان اولین و تنها مجموعه آموزشی در ایران است که به طور تخصصی با توجه متدها و ورش‌های بروز دنیا که برگرفته از متد پروفسورمکوتوشیچیدا است، بر روی هوش‌های چندگانه جنین قبل از تولد و بعد از تولد کار می‌کند. و مادران و پدران را در طول دوران بارداری همراهی می‌کند.

 مدرسه بدون دردسر ( پیش دبستان و کلاس اول)

مدرسه بدون دردسر ( پیش دبستان و کلاس اول)

بعد از تولد هر کودک با ما چالش‌هایی کوچک و بزرگ روبرو هستیم. که برخی در کوتاه مدت و یا برخی در طولانی مدت حل می‌شوند و از پس آن برمی‌آییم. و ما همیشه در این میان مانند یک مربی به فرزندمان آموزش می‌دهیم. و او با آموزش‌های ماست که از پس بسیاری از مشکلات و چالش‌های پیش روی زندگی‌اش برمی‌آید. اما اگر در این میان ما هیچ آموزشی به او ندهیم ولی در قبالش از او توقع حل مسائل را داشته باشد چه پیش خواهد آمد؟

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

تست های اختیاری در دوران بارداری

تست های اختیاری در دوران بارداری

تست های اختیاری در دوران بارداری امبریوسکوپی  (اختیاری). این روش جدید به پزشکان امکان می دهد تا جنین 6 تا 10 هفته ای را مورد بررسی قرار دهند. پزشک با راهنمایی دستگاه سونوگرافی سوزنی را به داخل شکم شما می برد. بعد یک آندوسکوپ  (تلسکوپ باریک پزشکی از وسط سوزن به داخل حفره رحمی برده می شود و یک دوربین ویدئویی که به انتهای آن متصل است به سطح شکم می چسبد و روی صفحه تلویزیون از سر تا انگشتان جنین نمایش داده می شود. این آزمایش هنوز در سطح وسیعی انجام نمی شود و فقط هنگامی که در مورد مشکلی، شکی وجود داشته باشد (مثلاً اگر سونوگرافی مشکلی را نشان دهد یا مادر داروئی را مصرف کرده باشد که باعث نقصهای مادرزادی شود. ) از این روش استفاده می کنند. اگر این آزمایش بین هفته های 10 تا 12 انجام شود خطر سقط جنین 1 درصد است و تقریبا دو برابر روش آمنیوسنتز است. 

دلیل تولد کودکان بعد از موعد زایمان چیست؟

دلیل تولد کودکان بعد از موعد زایمان چیست؟

دلیل تولد کودکان بعد از موعد زایمان چیست؟ 80% کودکان با دو هفته فاصله از موعد زایمان (دو هفته قبل یا بعد از آن) به دنیا می آیند و ٪10 از کودکانی که بیش از دو هفته زودتر از موعد زایمان متولد می شوند نارس هستند و 10٪ بقیه دو هفته بعد از موعد زایمان به دنیا می آیند که به آنها بارداریهای بعد از موعد می گویند اگر 14 روز از تاریخ زایمان بگذرد بعضی از پزشکان از روش تحریک زایمان یا سزارین استفاده می کنند. آنها نمی توانند مطمئن باشند

در بارداری روغن نارگیل بخورید!

در بارداری روغن نارگیل بخورید!

در بارداری روغن نارگیل بخورید! روغن نارگیل یکی از ناشناخته‌ترین غذاها است. در دمای معمول جامد است و دارای چربی‌های اشباع شده است که مردم با این دو مشخصه روغن‌های خوب را از روغن‌های بد تشخیص می‌دهند. روغن‌های خوب مانند روغن زیتون در دمای معمول مایع هستند در حالی که روغن‌های بد جامدند ولی همه چربی-های جامد یکسان نیستند

چگونه آماده زایمان شوم؟

چگونه آماده زایمان شوم؟

چگونه آماده زایمان شوم؟  وسیله پوشیدنی (کوله) برای حمل کودک. این وسیله برای ماههای اول بسیار مناسب است و کودک به سینه مادر می چسبد و صورتش مقابل صورت مادر قرار می گیرد.
    صندلی کودک. بهترین مدل برای آنها طوری است که کودک در آن به صورت نیمه نشسته قرار میگیرد هنگامی که کودک تکان می خورد صندلی به بالا و پایین حرکت می کند و او تاب می خورد. یک میله متحرک که به آن اسباب بازی متصل است برای سرگرمی کودک روی آن (مقابل چشمهای کودک) نصب شده است. 

در بارداری سیب زمینی بخورید!

در بارداری سیب زمینی بخورید!

در بارداری سیب زمینی بخورید! یک سیب‌‌زمینی شیرین آتش دیده (در آتش مغز پخت شده) خبر خوبی برای همه مواقع سال است و شما می‌‌توانید از این غذای خوشمزه، راحت و بدون نگرانی استفاده کنید. فقط یک فنجان سیب‌‌زمینی شیرین دارای 4 گرم پروتئین و 7 گرم فیبر بوده و منبع خوب ویتامین B6، پتاسیم، ویتامین A ویتامین C و منگنز نیز است. همه این‌‌ها یک طرف، عطر و طعم عالی آن هم به یک طرف و این می‌‌تواند برای شما گزینه خوبی باشد

اولین معاینه و مشاوره ی پس از زایمان

اولین معاینه و مشاوره ی پس از زایمان

اولین معاینه و مشاوره ی پس از زایمان بیشتر پزشکان از بیماران خود می خواهند که شش هفته پس از زایمان خودشان برای معاینه حتما مراجعه کنند البته کسانی که سزارین شده اند باید زودتر از این موقع برای معاینه مراجعه کنند

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید